Beni Affet 27 Eylül Çarşamba 1220. Bölümde Neler Olacak?

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet her bölümüyle seyirciyi heyecanlandırıyor. Yeni sezona farklı yüzleri de ekleyerek devam eden Beni Affet işte tam da bu nedenden dolayı vazgeçilmez bir dizi durumunda. Güzel, Zeynep, Asiye kısaca pek çok yeni yüz ve yeni hikaye ile bizleri karşılamaya devam ediyor. Beni Affet 27 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak olan 1220.bölümde de oldukça fazla olay sizleri beklemekte. Detaylar haberimizin devamında…

Feride Yaman’a uzun uğraşlar sonunda kavuşmuştur. Yaman geri dönse bile evde huzur ortamı henüz Feride için sağlanamamıştır. Zira Yaman’ın bir anda çıkagelen annesi Asiye ortalığı karıştırma çabasındadır. Diğer taraftan ise karnında taşıdığı bebeğini yitirmiş bir annedir Feride. Bebeğin babası olan Yaman’ın da bunu bilmeye hakkı vardır ancak Feride bu kadar acı sendrom yaşamış bir adamın karşısına çıkıp da bebeğimiz öldü demeye ne dili ne de yüreği varıyordur. Bir taraftan bu zorluklarla uğraşan Feride Ahmet’in geçmişe dair sırları olduğunu düşünüp onun her hareketini her  söylediğini büyük bir dikkatle incelemektedir. Ve sonunda gerçekten onun sakladığı şeyi bulur. Bu sır gerçekten büyük bir öneme sahiptir. Feride tüm bunlarla ilgili Ahmet ile diyaloğa geçtiğinde Yaman da onların birlikte konuştuklarını görür. Bakalım Yaman bu ikilinin konuşmaları karşısında nasıl bir tavır takınacaktır?

Güzel ve Murat artık iyice birbirlerine aşık olmuştur. Ancak bizim bildiğimiz gerçeği Murat bilmemektedir. Güzel’in bir türlü söyleyemediği bu gerçek ortaya çıktığında  ikilinin ilişkisinde ne gibi değişiklikler olacaktır? Zeynep ve Pınar ise gece Sevgi’lerin evinde kalırlar. Anne şefkatini hisseden Zeynep’in Ateş ile yakınlığı ne Sevgi’nin ne de Lerzan’ın gözünden kaçar. Lerzan bu durumdan rahatsızdır. Zira oğluna takılan kalbin sahibi Zeynep’in ölen kardeşine aittir. Zeynepse bu gerçekten habersizdir. Gün gelip de gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Lerzan bu yakınlaşmadan hiç hoşlanmaz. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın