Nefes Nefese

1 Ağustos Nefes Nefese Çalan Arapça Şarkının Adı Ne? Çalan Şarkıyı Dinle

Nefes Nefese ilk bölümü ile Star Tv ekranlarına 1 Ağustos Çarşamba günü geldi. Dizide bir birinden şarkılar çaldı. Nefes Nefese 1 Ağustos çalan şarkının sözlerini ve şarkıyı dinleyebileceğiniz video ekleyeceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

Nefes Nefese Dizisi 1. Bölümde Çalan Şarkı Ne? Şarkıyı Dinle!

Dizinin oldukça başarılı bir senaryosu var. Bu senaryoya bir de ilginç ve güzel türküler ve şarkılarla süslenmesi dizinin ileri konusunda oldukça umut verici olduğunu söyleyebilirim. Nefes Nefese 1 Ağustos çalan şarkının adını vermeden dizi hakkında bilgi sahibi olanız açısından dizi hakkında kısa bilgilendirme yapacağız ardından 1 Ağustos Nefes Nefese çalan şarkının adını ve dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim.

Rüya, Berlin’de babasıyla sıradan bir hayatı varken bir gün annesinin Suriye’de olduğunu öğrenir. Yıllardır anne özlemi çeken Rüya, ne kadar riskli olursa olsun gözünü karartıp annesini bulmak üzere yola çıkar. Oraya gidebilmesi için Boran ile evlenen Rüya, gittiği topraklarda hayatının en büyük tehlikesi altında kalır. 

Yusuf ise seneler evvel annesini bu topraklarda kaybetmiş ve oraya dönmüştür ki Rüya ile yolları kesişir. Yusuf ile Antakya’ya geri dönen Rüya kocaman bir ailenin içinde bulur kendini. Konakta güzel bir şekilde karşılanan Rüya bir anda kendini olayların tam ortasında bulur. Konağın sevilen dedesi Ayaz yani Rüya’nın babası tarafından öldürülür.

Aksiyon sahnelerinin de olduğu dizide hem aile ilişkileri hem aşk hem aksiyon sahneleri mevcut. Şimdilik izlediğimiz kısıma kadar aksiyon sahnelerini göremedik ama bu sahnelerin çekimlerini merakla bekleyeceğimi söyleyip asıl konumuz olan Nefes Nefese çalan şarkının ve adını verelim. Çalan Arapça şarkıyı “Lena Chamamyan” seslendirmiştir.nefes nefese dizi resmi

Şarkının adı ise “Lamma Bada Yatathana” dır. Bu ana kadar oyuncular arasında Şakir dede karakteri gayet başarılı olduğunu bunun yanında Yusuf karakteri de oldukça etkili bir performans ortaya koyduğunu söyleyebilirim. Tabi diğer oyuncular da harika oyun sergiliyor ama aralarında sivrilenler den bahsettim. Sakın yanlış anlamayın.

Bu dizide en çok Selma karakterinin nasıl bir ajana dönüşeceğini merakla bekliyor olacağım. Nefes Nefese dizisi ilk bölümde çalan her şarkıyı bu sayfada bulabilirsiniz. Zira bu konu şarkılar çaldıkça güncellenecektir. 

Nefes Nefese Çalan Şarkıyı Dinle 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu