Zuhal Topal'la Sofrada

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Merve Abbasoğlu]

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Merve Abbasoğlu yarışacak. 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sosyal medyada yemek sayfası bulunan Merve Abbasoğlu’na gidecek. Daha önce yemek sayfası bulunan bir çok isim yarışmış ve günün sonunda iyi puanlar almıştı. Bugün yarışan Yemekteyiz Merve Abbasoğlu kaç puan aldı? 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu açıklandı mı? Merve’nin menüsünde hangi yemekler var? Merve Abbasoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı Merve Abbasoğlu kim?  İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 29 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün için tıklayınız.

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Merve Abbasoğlu ve ailesi

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Puanları sonucu kesin olarak açıklandığında, gözler Merve’nin alacağı puanlar ile haftanın başında yarışan Aysun’un aldığı puanların arasında ki farkın kaç olacağına bakılacak. Zira Merve Aysun’un gelmesi halinde ilk finalist olacak.

=> Yemekteyiz 22 Aralık Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Haftaya başında iyi puanlar alan Aysun, gittiği her masada bir şekilde beğenmediği yemekleri bahane edip, düşük puanlar veriyor. Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 1 Aralık puanları sırasında Aysun %100 düşük puanlarını kullanacak.

=> 15 Aralık Çarşamba Yemekteyiz Puanları sonucu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

1 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merve rakiplerinden kaç puan aldı? Merve Abbasoğlu’nun menüsünde hangi yemekler var? Merve Abbasoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 29 Kasım-3 Aralık Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba (2021)

1 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Merve Abbasoğlu. Aslen Kilisli olan Merve okul öncesi öğretmenlik bölümü mezunudur. sosyal medyada yemek üzerine sayfası bulunan Merve, kendisine ve elinin lezzetine çok ama çok güveniyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Rakiplerini alt etmek isteyen Merve, öncelikle kendisinden önce yarışan Aysun’un aldığı puanları geçmek istiyor. Bunun içinde Zuhal Topal 1 Aralık Çarşamba puanları sırasında en az 32 puanı alacağını düşünüyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Kim Birinci Oldu görebilmek için tıklayınız.

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Merve, eğer 30 ve altlında puan alması halinde, kesinlikle yarışmada ki büyük ödülü kaybedenler arasına adını yazdıracak.

=> 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması için tıklayınız. 

1 Aralık Yarışmacısı Merve Abbasoğlu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu Resmi
 • 27 yaşında
 • Aslen Kilisli
 • 6 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • 5 yaşında çocuğu var
 • Özel Üniversitede okudu
 • Okul öncesi öğretmenliği yapıyor
 • Sürekli konuşan insanları sevmiyor
 • 3 kardeşi var
 • Sosyal medyaya da sayfası var
 • İstanbul da ikamet ediyor

=> 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve Puanlaması için tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Merve Abbasoğlu’nun menüsünde yemeklerin isimlerini verdikten sonra bu menüye gelecek olan eleştiriler aktarılacaktır. Yazının en son kısmında ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Puanları ile puanlaması, tablo içinde aktarılacaktır. 

1 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve’nin Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Puanları Alacak Merve ve Menüsü

 • Beşamel soslu tavuk çorbası
 • Vişneli Yaprak Sarma
 • El Açması Peynir Semseği
 • Ezme Kebabı
 • Osmanlı usulü İç pilav
 • Yoğurtlu Semizotu Salatası
 • San Sebastian

Sosyal medyada birbirinden farklı lezzetlerin tarifini veren Merve, yukarıda değişik menüsü ile yarışacak. Bu menüyü gören ve birazdan bu menüyü değerlendirip, 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan rakipleri, aynen şu sözlerle bu menüyü eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

En uyumlu menü
Çorbası yanlış
Ezme kebabı beğenmedim
Menüyü hiç beğenmedim

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba puanları, özel üniversitede okul öncesi öğretmenliği okuyan, lakin yemek sektöründe olmak istediği için kariyerinde değişliğe giden Merve’ye gidecek. Dikkat: Merve Abbasoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Merve

Bu hafta başında iddialı sözlerle dikkatleri üzerine çeken Semih, Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yarıştı. Lakin istediği puanları alamadığı gibi istediği lezzette yemeklerde yapamadı.

Yemeklerin lezzetinden daha çok, intikam puanlarının verileceği bir hafta yaşayan programda bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba puanları sırasında, Semih bilerek Merve’ye düşük puanlar kullanacak.

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda Merve Abbasoğlu kaç puan aldı? Zuhal Merve’nin menüsüne ve yemeklerine kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Merve Abbasoğlu’na Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz 1 Aralık puanları ve ve puan tablosunu aktarmadan önce Merve’nin rakiplerinin aldığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (29 Kasım-3 Aralık 2021)

 • 29 Kasım Pazartesi Puanı (Aysun Kılıç) = 31 Puan
 • 30 Kasım Salı Puanı (Semih Karaduman) = 21 Puan
 • 1 Aralık Çarşamba Puanı (Merve Abbasoğlu) = 26 Puan

29 Kasım Pazartesi Aysun Kılıç yarıştı. Rakiplerinden ve sunucudan toplamda 31 puan alarak haftaya iyi bir başlangıç yaptı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Semih Karaduman yarıştı. Lakin iddiasını kanıtlayacak lezzetli yemekler sunamadığı için rakiplerinden çok düşük puanlar aldı. Birazdan 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için sosyal medyada yemek sayfası bulunan Merve Abbasoğlu yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Merve Abbasoğlu)

Aysun Kılıç  4
Semih Karaduman  6
Merve Sancak Genç  5
Oktay Kalabalık  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**1 Aralık 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Kilisli olan bir çocuk annesi 27 yaşında 6 yıllık evli olan Merve Abbasoğlu yarıştı. 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları, sosyal medyada birbirinden lezzetli yemek tarifleri veren Merve’ye gidecek. İşte haftanın üçüncü yarışmacı Merve Abbasoğlu’nun yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu