Gelinim Mutfakta

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Toplam Puanlar]

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 27 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Toplam Puanlar sonucu kesinleşti. Bu hafta Bilezikleri kim kazandı? 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumuna göre bilezikleri alan yarışmacı Aslıhan mı oldu? Aslıhan’ın bu haftaki puanlar ve daha fazlasını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Aslıhan ile Yaren arasında ki ezeli rekabet bu hafta da kendisini hissettirdi. Aslıhan avantajlı başladığı hafta başı9nda ki avantajını hafta finaline kadar korumayı başardı. 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesinde Aslıhan Yaren’in 9 puan fazla alarak finale geldi.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yaren

Bu hafta bir puanla bilezikleri kaçırmak istemeyen Aslıhan haftanın birincisi kim oldu? Sorusana cevap olan gelin olmak istiyor. Aslına istediği beş bileziği alacak mı? Hangi gelin beş altın bileziği aldı? Haftanın birincisi hangi gelin oldu? İşte tüm bu soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

Bugün 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucuna Aslına bilezikleri kesin olarak kazanabilmesi için bugün en yüksek puanı alması gerekiyor. Ya da Yaren ile arasında ki puan farkını kapatmaması halinde bilezikler kesin olarak Aslıhan alacaktır. 

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

27 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün hafta finali ile karşımızda olacak. Aslıhan 9 puanla birinci sırada girerken, Yaren ise Aslıhan’ın bir tık gerisinde haftanın final puanlamasına geldi. Aslıhan bilezikleri alabilmesi için 1 Ekim Cuma gelinim Mutfakta Puan durumu sonucundan en yüksek puanları alması gerekiyor. 

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynanası

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucu netlik kazandığında Yaren ile Aslıhan arasında ki puan farkı bu haftanın kaderini kesin olarak belirleyecek. Zira elenecek isim çok önceden belli olduğu için bilezikler alan isim bugün ki puanlama sonucunda bu hafta bilezikleri kazanan gelinin kim olduğunu kesinlik kazanacaktır. 

Dikkat: Bugün 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

 1. Aslıhan: 79 Puan
 2. Yaren: 70 Puan
 3. Yeşim: 49 Puan
 4. Büşra: 20 Puan

Yukarıda açıklanan puanlar gelinlerin Perşembe günü verilen puanlar sonucunda ortaya çıkan puanlar ve sıralamalardır. Bugün 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucunda bilezikler alacak isim ve puanlar da kendiliğinden ortaya çıkacaktır. 

1 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 70 + 23 = 93
Aslıhan: 79 + 9 = 88
Büşra: 20 + 5 = 25
Yeşim: 49 + 22 = 71

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAREN

1 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  BÜŞRA

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 1 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YAREN
1 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BÜŞRA
*************************

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

27 Eylül 2021 tarihinde başlayan Yarışma programında bu hafta bilezikleri alan isim ile bu hafta yarışmadan elenen isim 1 Ekim Cuma Puanları sonucu ortaya çıkan 1 Ekim Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre bilezikleri kimin aldığı %100 belli oldu.

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yaren

Hafta başında günün birincisi olarak haftaya avantajlı başlayan Aslıhan kesin olarak 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Herkese iyi akşamlar, çoktan beri yoktum buralarda, iyisinizdir inşallah :) duyduğuma göre “Gelinim Mutfakta” iyi gitmiyormuş, sizlerin tespiti nasıldır :) Hafta Sonunuz güzel geçmesi dileğiyle, hayırlı akşamlar. Yazan olursa, bakarım yine.

  1. Fırat bey nerelerdeydiniz… Hoş Geldiniz. Gelinim Mutfakta’nın pek tadı kalmadı…

   1. Iyi akşamlar dilerim Filiz, iyisindir inşallah :) evet ailevi sebeplerden dolayı yoktum. Bir süreliğine çekildim. Filiz ben en çok “Kadir ile En hamarat benim” e bakıyorum, çok iyi bence, reytingler’de gayet orta seviyelerdeymiş, ama teyit ettiremedim. :) belki senin bilgin vardır. O programı da buraya almaya düşünüyor musun? Süper olur bence, hergün burda konuşuruz :) cevabını bekliyorum, Saygılar.

   2. Yazdığım gelmedi, herhalde önce onaylıyorsun, değil mi. Unuttum orasını.

    1. evet siz yokken sitemize kötü yorumlar yapanlar oldu. Küfür hakaret v.s o sebeple ben onaylıyorum

     1. En iyisini yapmışın Filiz. Soruma’da bir yanıt rica etsem :) Kadir ile En Hamarat benim’i de buraya katmaya düşünüyor musun, yoksa izin vermiyorlar mı?

     2. yazmaya zamanım olmuyor. Siz beğeniyor musunuz? Reytinglerini incelemem gerek? Zuhal topal yerine onu ekleyebilirim

     3. Ha tamam ozaman sorun yok Filiz :) 👍Tabiki yaptığın sonuçta bir yaratıcı Yazarlılık, tam mesleğin ismini bilmesem de, buna benzer birşey’dir diye umuyorum. Almanya’da yaşadığım için, tam bilmiyorum :) Ama sonuç, zaman alıcı. Yazıların güzel ve başarılı, tartışmasız. Devamını ve başarılarını diliyorum. Ben şahsen “En hamarat benim”i çok beğeniyorum. Hakkaniyetli bir Program. İki kere bile bir yarışmacıyı diskalifiye etti Kadir. Hakkıyla Puan verilmediği için. Şu ana kadar güzel gidiyor ve öyle kalacağını diliyorum. Zuhal topalın da eminim burda seveni vardır, şimdi onu kaldırıp Kadiri almak, yanlış olur, Sevenlerini kızdırmak istemem :) Sadece merak etmiştim, bir sorayım dedim. Ona da şimdi vakit ayırma ;) Güzel Pazar akşamı dilerim, Masterchef başlıyor 😂😁👍

 2. Gelinim mutfakta iyi gidiyor dun reytingde 1.47 reyting aldi bu sezonun en iyi reyting i ni aldi total de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu