Gelinim Mutfakta

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Kesinleşti! [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu açıklandı! 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Cuma günü yani bugün çeyrek altını kim aldı? 1 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 01/10/2021 tarihinde en yüksek puanı hangi gelin aldı? 1 Ekim Cuma çeyrek altını kim aldı? Bu haftamım son bölümünde çeyrek altını kim kazandı? İşte Soruların cevapları detaylı olarak bu haberimiz e kesin olarak bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Günün Birincisi ve Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Puanları ve puan durumu sonucu %100 açıklandığında bir gelin kesin olarak elenirken, bir gelin de beş altın bileziğin sahibi olacak. Bunun içinde bir gelin de günün en yüksek puanını aldığı için çeyrek katlının sahibi olacak.

=> 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Böylesi önemli bir günde haftayı altın alarak bitirmek isteyen gelinler, bugün ellerinden gelenin fazlasını ortaya koymak için kolları sıvadılar. Son bölümde Aslıhan aradaki puan farkını 11’den 9 puana kadar düşürse de Yaren ile arasında ki puan farkını korumayı başardığı için bu hafta bilezikleri kesin olarak kazanacağını düşünüyor.

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta başına Yaren kazandığı bileziklere bir yenisi eklemeyi isterken, Aslıhan da geçtiğimiz hafta finalinde sadece bir puanla kaybettiği bileziklerin yerini bir an evvel doldurmak için harekete geçti. Bu hafta Aslıhan adım adım bileziklere yaklaşırken, Yaren bilezikleri alma yolunda zaman zaman tökezledi.

=> Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma 2021 Kim Elendi bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Aslıhan bugün 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanan gelin olması halinde %100 bileziklerin de sahibi olan isim olacak. 

Bugün 1 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci ile toplam puan durumu (Son Puan Durumu) sonucu alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır. 

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Puanları Verecek Kayın Valideler

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile sonuçları netlik kazandığında, dikkatler kimin elendiğine değil, bilezikleri alacak ismin üzerinde olacak. Zira Büşra hafta başından beri hep günün sonuncusu olduğu için bugün kesin olarak eleneceğini çok önceden belli ettiği için dikkatler bilezikleri kimin alacağına çevrilecek. 

Aslıhan Perşembe günü puanlaması öncesinde en yakın rakibi ile arasında 11 puan farkını, Perşembe günü puanlamasından sonra 9 puana kadar düşürdü. Ancak Aslıhan Cuma günü final de yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında Yaren’in bu 9 puan farkı kapatamayacağı için bilezikleri de alacağını düşünüyor.

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yağnur İşçiler’in gitmesi ile kendisini en başarılı yarışmacı ilan eden Aslıhan, son bölümde kendi kaynanasının verdiği 10 gramlık bileziği, kendi annesine hediye ettiği o anlara ait görüntülerin orta çıkması, gelin-kaynana arasını ciddi şekilde bozdu. Kaynana Nuray programın yönetmenleri ile konuşup başka gelini ile yarışmak istediğini aynen şu ifadelerle dile getirdi. İşte Nuray’ın o sözleri… 

“Benim öbür gelinimle, Özge ile yarışmak istiyorum. O daha güzel yemek yapıyor. Hem benim üzerime bu kadar gelmez!” Yarışmacı Kaynana Nuray

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynanası

Sözleri ile yarışmacı kaynana Nuray, Aslıhan ile yarışmak istemediğini, programın yönetimine aktarmış oldu. Aslıhan ise bu anların kamera kayıtlarını görünce çok ama çok sinirlendi. Kazandığı bilezikleri hakkı ile kazandığını iddia ederken, kendi kaynanası Nuray’ın ona verdiği beş puanları unutmuşa benziyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yaren her ne kadar günün birincisi olup, çeyrek altını kazan isim olsa da Aslıhan ile arasında ki 11 puan farkını sadece 9 puana kadar düşürebildi. Yaren bugün bilezikleri almak için imkansızı zorlaması gerekiyor. 

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yaren yarışmada bu hafta diğer gelinler tarafından dışlanan isim oldu. Büşra bile Yaren’i karşısına alırken, Yaren yemeklerine odaklanmak istese de zaman zaman bunu yapamadı. En azından bu hafta iki çeyrek altın ile haftayı kapatmak isteyen Yaren, bugün Gelinim Mutfakta 1 Ekim Puanlama kısmında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Yaren bu hafta ezeli rakibi Aslıhan’a bilezikleri kaptırmamak için Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma puanlaması sırasında Aslıhan’dan 10 puan fazla alması gerekiyor. Aslıhan’ın kaynanası Nuray her defasında gelinine beş puan verdiği hesaba katıldığında Yaren’in işi oldukça zor.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Puan Durumu

27 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 1 Ekim puanlaması yapacak. Haftanın son puanlamasını bugün Demet Akalın’ın vereceği 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Demet’in vereceği puanlarla başlayacak olan haftanın final puanlaması sonucunda netleşecek olan Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma puan durumu sonucuna göre, bir gelin beş bileziğin sahibi olurken, bir gelin de kesin olarak yarışmaya veda edecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu sezon yarışmanın en başında beridir var olan Aslıhan ile Yaren son zamanlarda bilezik yarışında kıran kırana mücadele sergiliyor. Aslıhan 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bilezikleri alacağına neredeyse garanti gözü ile bakarken, Yaren imkansızı zorlayıp en azından Aslıhan’ın alacağı bileziklere ortak olmanın planı içinde.

Kaynanası ile uzun zamandır yarışma içine giren Yaren, bu hafta kaynanası ile arasını tam düzeltti derken, diğer üç yarışmacının kendisine karşı hareket ettiğini fark etti.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Kaynana Nuray

Yaren kendisini savunmak isterken zaman zaman yemeklerine odaklanamadığı için Cuma günü istediği puanları toplamadı. En azında Cuma günü bugün günün birincisi olup, bu haftayı içi çeyrek altınla kapatmak için bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Bu hafta Cuma çeyrek altını kim kazandı?   1 Ekim Cuma günü Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 1 Ekim 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın Cuma günü beş puanı hangi geline ya da hangi yarışmacıya verdi? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? İşte bu soruların cevapları, alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Puanları (01/10/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Ekim Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 4
Aslıhan: 3
Büşra: 1
Yeşim: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Büşra: 1
Yeşim: 4

*************************
” 1 Ekim 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren 4
Aslıhan 3
Büşra 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Büşra: 1
Yeşim: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Asiye’nin verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 1
Büşra: => Asiye’nin Gelini 1
Yeşim: 4

*************************

Gelinim mutfakta 1 Ekim Cuma Toplam Puanlar

Yaren 4 5 4 5 5 23
Aslıhan 3 1 3 1 1 9
Büşra 1 1 1 1 1 5
Yeşim 5 4 5 4 4 22

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Eylül – 1 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 70 + 23 = 93
Aslıhan: 79 + 9 = 88
Büşra: 20 + 5 = 25
Yeşim: 49 + 22 = 71

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 1 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
1 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BÜŞRA

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ekim 2021 Cuma Fragmanı İzle

1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bu hafta toplam puan durumu netlik kazanacak. Gözler ise bu hafta kim birinci oldu? Sorusuna çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 1 Ekim 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Bu yarışmacı Kaynanalar ve gelinler oraya eski kirli işlerini ortaya dökmek için geldiler hiçbiri yemekten anlamıyorlar

  2. Gercekden oyle ya aslihan yavru kopege benziyor eskiden yemek yapmayi bilmiyordu ama orda yavas yavas ogrendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu