Gelinim Mutfakta

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! [Bugün Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba günün birincisi açıklandı. 1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birincisi oldu? 1 Eylül Çarşamba Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Bugün yine Yağnur mu birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 1 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün hangi gelin çeyrek altını kim aldı? 1 Eylül Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Çarşamba günü çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 29 Eylül Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (02/09/2021) Yağnur İşçiler 20 puan alarak yine günün birincisi olup çeyrek altını alan isim olurken, Zeynep bugün de günün sonuncusu olmasında dolayı Cuma günü eleme potasında yarışmayı garantiledi. Diğer yandan kaynana Nilgün Yine Yağnur’a 5 puan vererek şüpheleri üzerine çekmeyi başardı. Zira her defasında gelinin bulması, imkansızı zorlamakla eş değer olduğu için bunun arkasında içeriden bilgi mi alıyor sorularını da beraberinde getirdi.

=> Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Puanları sonucunu görmek lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba Puanları sonucu %100 netlik kazandıktan sonra eleme potasına düşecek ve bilezikler için en iddialı olacak isim de büyük oranda kendisini belli edecek. Şu an için Yağnur bileziklere adım adım yaklaşırken, Zeynep de adım adım eleme potasına sürüklenmekte. 

=> 15 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu kim birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yağnur geçtiğimiz hafta bilezikleri almasına rağmen bu hafta da yine en iddialı isim olarak bilezikleri yine almak istediğini son bölümde açıkça gösterdi. Yağnur bugün 1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde bilezikler için çok ciddi avantajı da yakalayacak.

=> 8 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puanlarını sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün 1 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını bu yazının en alt kısmında açıklanmıştır.

=> 2 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları tam olarak belli olduktan sonra elenen isin %100 olmasa da büyük oranda kendisini belli ederken, bilezik yarışında Yağnur’a rakip olarak gelin de büyük oranda bugün ki puanlar sonucunda açıklanacaktır. 

Yaren kaynanası ile arasında ki tartışmaya bugün bir yenisini daha ekledi. Yaren kaynanası hakkında aynen şu ifadeleri kullandı;

“Nikahım da ayakkabımın altına yazılan isimlerin en başında kaynanamın adı yazıyor!” Yarışmacı Yaren

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba Puanları Açıklandığı Sırada Zeynep ve Emine

Sözleri ile Yaren kaynanasının evlenmek istediğini dile getirirken, Kaynana Filiz de kısmetine engel olmamasını söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta son bölümde Zeynep kendi kaynanasında aldığı bir puan sayesinde adım adım eleme potasına sürüklenirken, bugün de kaynana Emine yine Yağnur’a yüksek puan vermesinden dolayı Zeynep isyan bayrağını çekti.

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği sırada Yeren

Kaynana Emine kendi gelinine beş vermek isterken geldi geleli, Yağnur’a beş vermesine sinir olduğunu ama elinde olamayan sebeplerle beş verdiğini son bölümde açıkladı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynana Emine yine Yağnur’a beş puan verecek.

Yağnur hem kendi kaynanasının nokta atışı beş puanında dolayı hem de acemi kaynanaların panik puanlamasında kendisine düşen beş puanlardan dolayı kimi zaman çeyrek altın alırken kimi zaman çeyreği kıl payı kaçırmasının en büyük sebebi; kaynanasının verdiği beşin garanti olmasıdır. Bugün Nilgün Gelinim Mutfakta 1 Eylül Puanlama kısmında gelinine yine beş puan verecek.

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün birincisi

bu sezondan itibaren kaynana Nilgün’ün kendi gelinine verdiği beş puanların listesi açıklandığında arada çok ciddi bir dengesizliğin söz konusu olduğu daha da net anlaşılacak. Not: Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba puanlaması alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba Puan Durumu

23 Ağustos tarihinde başlayan programda bugün Demet Akalın’ın vereceği 1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile yarışmada ki puanlama kaldığı yerden devam edecek. Yağnur kolay rakipleri arasında harika yemek yapıyor gibi gözükse de Yağnur’un en büyük şansı kaynanası Nilgün’ün verdiği beşler oldukça etkili oluyor. Bugün kaynana Nilgün’ün vereceği puanlama sonrasında Yağnur, Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba puan durumu sonucunda zirveye yerleşmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren yada Aslıhan bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde Cuma günü Yağnur’un bilezik yarışında ki en büyük rakibi olacak.

Aslıhan son bölümde aldığı yüksek puanlara rağmen çeyrek altını Yağnur’a kaptırdığı için bugün Gelinim Mutfakta 1 Eylül puanlaması sonunda hem çeyrek altını almak hem de haftalık puanlama açısından en fazla puana sahip olmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba Puan Durumu belli oldğu sırada Yağnur

Bu hafta yarışmaya katılan Zeynep eğer bugün 1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda yine günün sonuncusu olması halinde bu hafta %100 eleme potasında yarışacağını garantileyecek.

Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 1 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün beş puanı kime verdi? Yeni sezonun ikinci haftasına Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları bu yazının hemen devamında verilen puan tablosunda açıklanmıştır.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Puanları (01/09/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 4
Yaren: 5
Aslıhan: 3
Zeynep: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 4
Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 2
Zeynep: 1

*************************
” 1 Eylül 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Yağnur : 4
Yaren: 1
Aslıhan: 5
Zeynep: => Emine’nin Gelini 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 3
Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Zeynep: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Yaren 1
Aslıhan 2
Zeynep 3

*************************

Gelinim mutfakta 1 Eylül Çarşamba Toplam Puanlar

Yağnur 4 5 4 4 3 20
Yaren 5 1 5 1 1 13
Aslıhan 3 2 2 5 5 17
Zeynep 1 3 1 2 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1 Eylül – 3 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Yağnur : 32 + 20 = 52
Yaren:  33 + 13 = 46
Aslıhan: 32 + 17 = 49
Zeynep: 24 + 8 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
1 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe Fragmanı İzle

1 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu ve günün birincisi kim olduğu netlik kazandıktan hemen sonra gözler bir sonraki gün ekrana gelecek olan 749 bölüm fragmanına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Moruk sedadan sonra izlemiyordum bu bugün izledim dşyorumki ey RTÜK sen kafayı yemişin bu ne bu duyarsızlık ne insanlığın dışında her şey var ve yağmur kadrolumu

  2. Yeter artık nedir bu yagnur sevginiz.nefret ettik programınızda.gelen gelinlerin hep haklarını yediniz.4defadir gidip geliyorlar yazıklar olsun

  3. Ey RTÜK allah senin belanı versin moruk seda kurtulduk fakat yine aynı taş aynı tarak yarışma değil soytarılık birde yağmur kadrolumu

    1. Ayy ne olursun şu yağnur gitsin artık bu kadar para için hırs olur mu yaa katılmadığı yarışma kalmadı aileler yarışıyla katıldı aynı şımarıklık aynı kendini beğenmişlik sesinden bıktık, beceremediği oyunundan bıktık,ne olur bu kadar işkence yeter görmek istemiyoruz bıktık bıktıkkkk

  4. RTÜK kormusun yarışma değil artist ler yarışması ve sayandan kurtulduk bu yağmur neyin nesi

  5. xxx yağnur o xx cadı kaynanasıyla ikiye bir bu yarışmaya geliyorlar ora sizin evinizmi utanmazlar millet sizi bu yarışmada görmek istemiyor anlamıyormusunuz bu yorumları kesin sizde okuyorsunuz ama sizde utanacak yüz kalmamışki defolun evinize gidin birazda başka yarışmacılar gelsin hergün sen ile kaynananı görmekten bıktık sizi gördükmü içimiz bulanıyor kanal D yede sesleniyoruz bu nasıl bir yönetim hep aynı kişileri geri getiriyorsunuz ayıp be bir kural koyun bir kişi 2 sefer elendimi bir daha katılamasın

  6. Yağmur diger ve yarışmacılardan daha tecrubeli onun yarışması diğer yarışmacılara karşı adaletsizlik olmuş bu programa yakıştıramadım yağmur giidesiye kadar da izlemeyecegim en kisa zamanda adalet insanlah yerini bulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu