Gelinim Mutfakta

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] %100 Netleşti!

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları kesin olarak belli oldu! 1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 01/09/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 1 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Emel bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizler bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 29 Eylül Perşembe Puanları sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (02/09/2022) 1 Eylül Perşembe günü ekrana gelen bölümde Sibel 17 puanla günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelini olurken, Emel 10 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 22 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Puanları ile son puan durumu sonucu kesin olarak netlik kazandığında, Emel ve Tuğba eleme potasına giderken, bir gelin de kesin olarak eleme potasına düşecek.

=> Gelinim Mutfakta 15 Eylül Perşembe Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Sibel son bölümde aldığı yüksek puanlardan sonra eleme potasında kendisini kurtarıp, beş bilezik için mücadele eden, Tuğba ve Emel’e rakip olmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 8 Eylül Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 1 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 1 Eylül Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Haftanın ilk bölümünden Tuğba’nın açık ara önde götürüleceği kulisler de konuşulsa da Tuğba istediği puanları ilk aşamada alamadı. Emel ise beklenmeyen bir şekilde yine yüksek puanlar alamsı, izleyicinin dikkatinden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucu için lütfen tıklayınız.

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu sadece bilezikleri alacak gelin için değil, eleme potasına düşecek gelin için de önemli. Lakin bu hafta yarışmaya dahil olan Zeynep, aldığı ardı ardına düşük puanlardan dolayı, eleme potasına kesin olarak düşmeyi garantiledi.

=> 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Emel her ne kadar eleme potasına düşmeyi garantilemiş olsa da oradan çıkmak için matematiksel açıdan hala bir şansı var. Son iki puanlamada alacağı yüksek puanlarla kendisini eleme potasından kurtarabilir.

Sibel Çarşamba günü aldığı beşler sayesinde eleme potasının bulunduğu çıtadan, bileziklerin verildiği çıtaya sıçramayı başardı. Sibel bugün 1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanması halinde, beş bilezik için bir anda en iddialı gelin olacaktır. 

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Emel

Kaynana Şenay ile kaynana Gönül arasında ki gerilim giderek artmaya başladı. Kaynana Şenay, Gönül’ün gelinine şöyle söyledi. İşte o açıklamalar;

“Senin gelinini yemek yapmayı bilmiyor!” Yarışmacı Kaynana Şenay;

Sözleri ile yarışmacı kaynana Şenay, kaynana Gönül’e gelini Tuğba’nın yemek yapmayı bilmediğini söylerken, Gönül kaynanada gelinin adlığı altınların sayısının öne sürerek, Şenay’ın bu açıklamalarını boşa çıkartmak istedi.

Tuğba geçtiğimiz hafta 74 puanla çeyrek altını kazanan gelin, aynı zamanda bilezikleri kazanan gelin olmasına rağmen bilezikler verilmedi. Tuğba hak ettiği bilezikleri bu hafta alabilmek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, rakiplerini geride bırakabilecek puanlar almak için kolları sıvadı.

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Tuğba ve Kaynanası

Bu hafta yarışmaya dahil olan Zeynep, yarışmada bilezikleri ve altınları almak isterken, bugün gelinen son noktada elenmek için bekleyen kurban gibi duruyor.

Zeynep’in hala kendisini kurtarabilecek fırsatı var. Lakin bu fırsatı en iyi şekilde kullanmak zorunda. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 1 Eylül Puanlama sonucunda en az 20 ve üzerinden puanlar alıp, en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını kapatması gerekiyor. Aksi halde kesin olarak eleneceğini ilan edecektir.

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Emel 17 puan alarak çeyrek altını kazanan gelin oldu. Buna karşı Tuğba ise 11 puanla günün sonuncusu oldu. emel son bölümde aldığı yüksek puanlarla bileziklere ortak olmayı başardı.

Emel ile Tuğba bu hafta bilezikler için mücadele ederken, bir üçüncü isim olarak Sibel de bileziklere göz kırpmayı başardı. Sibel bugün Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe puanlaması sonucunda, rakiplerini geride bırakabilecek puanla alması halinde, bileziklere bir adım daha yaklaşacak.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 29 ağustos tarihinden ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta Tuğba bilezikleri hal etse de bilezikler Emel’e gitti. Bu hafta Tuğba bilezikler için en iddialı isim olmayı başardı. Birazdan Nursel Ergin’in vereceği, 1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları başlayacak. Kaynanaların ve sunucunun vereceği toplam puanlar sonucun olarak, Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında yarışmaya büyük bir iddia ile dahil olan Zeynep, iddiasının arkasını dolduramadı. Gideceğini az çok hisseden Zeynep de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, yarışmadan bir hatıra elde etmek istiyor.

Tuğba ile Emel’in bilezik mücadelesi son hız devam ederken, Sibel de “bu yarışta ben de varım!” dedi. Sibel 1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, çeyrek altını alması halinden, bilezikler Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama sonucunda belli olacaktır.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Puan Durumu Verildiği An Emele ve Kaynanası Şenay

Yeni sezonunun ilk haftasında Sibel varlık gösteremese de ikinci haftadan itibaren kimi zaman aldığı beşlerle, kimi zamanda aldığı dörtlerle adını duyurmaya başladı.

1 Eylül Perşembe çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin Perşembe günü kaç puan verdi? 1 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel beş puanı hangi geline verdi?  Perşembe en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Puanları (01/09/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Eylül Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 4
Emel: 3
Sibel: 5
Zeynep: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 3
Emel: => Şenay’ın Gelini 2
Sibel: 1
Zeynep: 5

*************************
” 1 Eylül 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 3
Sibel: => Filiz’in Gelini 5
Zeynep: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 1
Sibel: 5
Zeynep: => Emine’nin Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 5
Emel: 1
Sibel: 1
Zeynep: 3

*************************

Gelinim mutfakta 1 Eylül Perşembe Toplam Puanlar

Tuğba 4 3 1 1 5 14
Emel 3 2 3 1 1 10
Sibel 5 1 5 5 1 17
Zeynep 1 5 2 1 3 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Ağustos – 2 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************

Tuğba: 43 + 14 = 57
Emel: 47 + 10 = 57
Sibel: 41 + 17 = 58
Zeynep: 29 + 12 = 41

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİBEL
Gelinim Mutfakta 1 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  SİBEL
1 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EMEL

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma Fragmanı İzle

1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu netlik kazmadıktan sonra, son puan durumu sonucuna göre bir gelin eleme potasına kesin olarak düşerken, bir gelin de beş bileziğe bir adım daha yaklaşacak. Gözler ise haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte o anlarına ekrana geldiği bölüme ait, Gelinim Mutfakta 2 Eylül Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu