Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

1 Haziran Ah Kalbim Özeti Sarla Düğünü Bastı # Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 219. bölüm özeti konusunda daha önce yazımız vardı. Ancak kanal 7 ile bölüm numaraları arasında uyumsuzluk olduğunu bazı bölümlerin yarısını anlattığımızı fark ettiğimizden dolayı bu bölümü yeniden yazmaya karar verdik. 1 Haziran Ah Kalbim özeti alt başlıkta detaylı olarak verilmiştir.

1 Haziran Ah Kalbim Özeti

Ah Kalbim 219. bölüm özeti vermeden önce bizler bu bölümleri yaklaşık 2 ay öncesinden verdiğimizden dolayı ve kanal 7 bazı bölümleri üç part olarak yayınlamasından ötürü sitemizdeki bölüm numaraları ile kanal 7 arasında uyumsuzluk meydana gelmiştir. Bu uyumsuzluğu tertemiz bir konu açıp düzenlemeye karar verdik. Sözü daha fazla uzatmadan 1 Haziran Ah Kalbim özeti vermeye başlayalım. 

Sarla taksi ile Abhi’nin düğünün olduğu yere gelir. Kendi kızının kaçırıldığına şahit olmuş ve onu kurtarmak istemesine rağmen başarılı olamamıştır. Kendine gelir gelmez Abhi’nin düğünün yapıldığı yere geri gelir. Sarla yerde Pragya’ya ait yüzüğü de fark eder.

Bu arada içeride ise Pandit ji yani nikah memuru düğünün tamamlanması için ateşin etrafında 7 kez dönmeleri sonunda karı koca olacaklarını söyler. Tanu sevinçle hemen ritüeli yapmaya Abhi de onu takip etmeye başlar.

Bu arada Daadi, Purab ve Daasi Tanu yerinde Pragya olması gerektiği halde Tanu nasıl oldu da Abhi’nin yanında gelin olarak geldiğini bir türlü anlamazlar. Evin her tarafında Pragya’yı arasalar da bulamazlar.

Hemen alt kata geri geldiklerinde düğün için ritüel kısmına geçildiğini ve 7 kez dönmeleri halinde artık Tanu Abhi’nin eşi olacak. Düğünün yapıldığı salona Sarla girer. Abhi de cebinden çıkardığı saate bakıp bir an geçmişi hatırlar. Tanu ne oldu neden rütüeli yarım bıraktın der.

Nikah memuru ateş etrafında 5 kez döndüklerini geriye 2 tur kaldıklarını söyler. Abhi ile Tanu ritüele kaldıkları yerden devam etmeye başladığı sırada Aaliya Sarla’nın Abhi’ye doğru geldiğini görünce hemen önüne geçip neden geldiniz. Pragya ile düğün bittikten sonra ilgilenelim der.

Sarla sinirle Aaliya’ya tokat atıp benim kızım buradan kaçırıldı. Çekil önümden deyip Abhi’nin yanına gider. Tanu’nun ailesi ile nihayet evlilik gerçekleşmek üzre sevinç içinde düğünü izlerler. Tanu da içinden yaptığın onca oyunun karşılığını şimdi alıyorum dediği anda Sarla durun diye bağırır. 

Sarla, Düğünü Basıp Pragya’nın Kaçırıldığını Söyledi Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti

1 Haziran Ah Kalbim özeti vermeye devam ediyoruz. Abhi’nin yanına giden Sarla boynundaki pembe kumaş parçasını alıp yere atar. Daha sonra etrafında döndüğü ateşi su ile söndürür. Sarla Pragya’nın kaçırıldığını o senin dostun değil mi? O ne halde öldü mü kaldı mı belli değil. Sen ise burada keyif yapıyorsun.

O senin için ne tür zorluklara katlandı diye herkesin içinde Abhi’ye fırça atar. Daadi, Sarla’nın yanına gelip sakin olmasını ister. Sarla ise ben bu gün asla sakin olmayacağım der. Abhi Pragya’nın kaçırıldığını duyunca şok oldu. Nasıl kaçırıldı diye sorar. Ah Kalbim 219. bölüm özeti videonun altında devam ediyor. 

Sarla ise bir haklı içerinde kızımı götürdüklerini gördüm. Müdahale etmek istedim. Ancak adamlar kafama sopa ile vurup beni bayılttı diyerek olayın tüm ayrıntısını anlatır. Abhi bir an evvel Pragya’yı bulmamız gerek diye çıkışır. Aaliya ise düğün ritüelini bitirdikten sonra hep birlikte ararız der. Abhi ise Pragya ile yaşadığı bir anı hatırlar. Bu sırada arka planda “Phir Bhi Tumko Chaahunga” şarkısı çalar.

Tanu, Pragya’yı Öldür Nikhil 1 Haziran Ah Kalbim Özeti

1 Haziran Ah Kalbim özeti devam ediyor. Abhi ise gitmeye karar verir. Tanu eğer bu düğünü yarıda bırakırsan bir daha geri gelme dese de düğün yerinden Abhi ile Sarla birlikte Pragya’yı aramaya çıkarlar.

Tanu hemen soluğu suç ortağı Nikhil’in yanında alır. Kapıyı çalar. Nikhil karşısında Tanu’yu görünce şok olur. Nikhil, sen düğünde evleniyor olman gerekiyordu. Burada ne işin var diye sorar. Tanu ise Sarla her şeyi mahvettiğini anlatır.

Artık hayatında Pragya kelimesini dahi duymak istemediğini onu öldürmesini isteyince Nikhil bu işe girerken öldürme olayı olmadığı için şok olur. Düğünün yarıda kalmadığı haberi çok geçmeden Pragya’nın tutulduğu yere de ulaşır. Adamlar kendi aralarında düğünün yarım kaldığını anlatırken Pragya da duyup çok mutlu olur. Bu sırada Purab da Aaliya’nın boğazını sıkıp laf almaya çalışır ancak başarılı olamaz. Pragya’yı kendisi kaçırmadığını söyler. 

1 Haziran Ah Kalbim Özeti (Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti) resim 1

Ah Kalbim 219. bölüm özeti için en önemli kısım olduğunu söyleyebilirim. Tanu’nun aldığı bu karar ileri bölümlerde çok büyük bir olaya neden olacak. Kördüğüm 219. bölüm özeti devam ediyor.

Pragya, artık buradan kurtulup Abhi ile kavuşma vakti geldi deyip nasıl buradan kurtulurum diye düşünmeye başlar. Tanu ise Nikhil’in Pragya’yı öldürmesi konusunda çoktan ikna etmiştir. Pragya adamlar içkinizden bana da verin. Karşılığında size altın vereceğim der. Adamlar zaten paralı asker gibi hemen kabul ederler. Pragya sarhoş gibi yapıp adamları zil zurna sarhoş ettikten sonra onların ellerini kollarını bağlayıp kaçar. . Bakalım Abhi eşini kurtarabilecek mi? Ah Kalbim özeti 219. bölüm özeti burada son buldu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

294 Yorum

 1. Hediyen yumruk ikile?

  Kız Hazal burak çok üzgündü şule aradi Beni görümcem yani gittim yatağına batanyenin dibine girmiş fotolarım elinde ay birdee türkü açmış ibrahim tatlises ten ayrılık şarkısı dinliyor kız kalbim sızladı şule batanyeyi kaldırdı Abi kalk dedi kızdı karışma bana dedi tam buseyle 24 saattir konuşmuyoruz ??. Neyse şule çıktı ben batanyeyi çektim tam kalktı kizcak beni gördü buse dedi sarıldı ?? nasıl ağlıyor aşkım affet beni lütfen Diyor tm ağlama aşkım bi daha bana bağırma caksan barışalım dedim hintler Gibi kulağını tutu söz dedi çok güldüm ya????? sarıldık şimdi Burak gildeyim

  Siz ne yapıyorsunuz bakalım

 2. NURDANEM HOSGELDIN BIRTANEM BENIM SANA HEDIYEM PASTA???? ILE DONDURMA IFTARDA SANA AFIYET BAL OLSUN CANTANEM ??????

 3. KIZLARNASSINIZ HAYIRLI IFTARLAR HEPINIZE

  KIZLAR BILMIYORUM BILIYORMUSINUZ YARIN “DENIZIN DOGUM GUNU”ONUN ICIN SAYFA ACILDI ISTEYEN GIDIP KENDI DILEKLERINI YAZA BILIR.EVET O GITDI UZULDUK AMA BIZ ASLA UNUTMAYIZ BUDA BIZDEN HEDIYYE OLSUN.
  SAYFAYA ANA SAYFADANGIRE BILIRSINIZ

 4. Kızlar merhabalar?

  Busişim??barışdığınıza sevindim canım arkadaşım..hep böyle mutlu olun??

  Nurdan ablam hoş geldin??

  Kızlar ben şimdi evde değilim..müsait değilim yazamıyorum..
  Gece yazarım gece kuşlarım???

 5. Hayirli aksamlar kizlar nasilsiniz bende iyim ah buse ah ??kiz ben her yerde varim ya yeterki kavka olnasin deye her ise karisiyorum ya??ask ne olmus istersen sende her yerde ol????orada sorun vardi diye getmistim buse haloldu sukur???herseye karisiyorum ya mazallah bana???

 6. Iy geceler kizlar yarina xok islerim var????ben simdi uykuya?iy geceler tatli ruyalar??hepinize??

 7. ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR ❤❤❤??❤❤❤
  ????
  HAZALIM ALLAH RAHATLIK VERSİN ❤❤❤HA HAZALIM SINAVIN NASIL GEÇMİŞTİ İYİ NOT ALİCAN MI SORMAYI HEP UNUTUYORUM ???

 8. Sağol ela abla sana da ??
  Sağol Naz ablam sanada iyi geceler ???
  Ama ben daha uyumadım ??????

 9. Evet ya hazalda gece kuşu olucam dedi ve gelmedi sonra alev 2 gündür yazmıyor almira zaten yok diğer kızlarda kim bilir nerdeler ????

 10. DILEKCIM nasilsin.Neler yapiyosun?
  NAZIM nasilsin birtanem kucuk NAZ nasil.Neler yapiyorsun canim,

 11. KIZLAR DENIZ ICICN SAYFAYA YAZDIGINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM.SAG OLUN.KESKE DIYER KIZLARDA OLSA SAYFA DOLUB TASARDI OLSUN GELINCE GORURLER NEYSE YINEDE SAG OLUN.

 12. KAINATCIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYI DIYEK IYI OLSUN KUCUK NAZ BIRAZ AKILANDI CANIM ???

 13. NAZIM canim sag ol bende iyim ay demek kucuk Nazda iyi cok sukur..Ha evet canim artik 2haziran bu gun oldu denizimiz sayfa acildi tebrik ede bilirsin canim

 14. Kızlar merhabalar..
  Diloşum özür dilerim canım dün gece yazıcağımı söyledim yazamadım..sinirlerim alt üst olmuşdu.kendime gelemedim.özür dilerim..

  Defnemm canım dün cevap yazamadım birtanem..özür dilerim..
  Canım sınavım zordu ama benim için iyi keçti sayılır pazartesi sonuçlar çıkıcak..

 15. Kızlar şimdi benim morelim sıfır..
  Yazmaya mecalim yok..iftardan sonra görüşürüz…

 16. Defneem hoşgeldin..seni gördüm çıkmadım..defneem inan dünden beri sinilerim psikolojim bozuldu..şu an bile yazarken ellerim titriyor yemin ederim..

 17. Defnem galiba çıkdın..
  Birtanem bende çıkıyorum..inan kafede zor dayanıyorum..dün akşamdan ağlamakdan gözlerim şişdi şimdi..
  Neyse kuzum ben çıkıyorum…

 18. Canım dün akşam mira bana geldi..hadi kalk bize gidelim arkadaşlar bizde biraz eğleniriz diğe..bende başda tabi babam izin vermez dedim ihtimal bile vermedim..babama sorduk izin verdim gerçi şaşırdım ama neyse..
  Neyse miraya gitdik arkadaşlarla oturduk sohbet etdik eğlendik hepimiz kızdık..neyse 1 saat keçdi kızlar gitmek istedi mira arkadaşları keçiriken..bende zeynonun odasına gidiyim dedim severim zeynepi diyee..neyse odada zeynepi severken kucağımda bakdım arkadan bir el zeynepiin yanağına dokundu..erkek eliydi bende babası yani miranin abisi yani…döndüm bakdım adını bile yazamayacak kadar nefret etdiğim rıza..hemen zeynepi beşiğine koyub çıkmak istedim..tam çıkmak isterken rıza odanın kapısını kapatdı kolumdan tutdu nereye diye..bende defol karşımdan..rıza hazal bak olmuyor unutamıyorum.bakışların gözümün önünden gitmiyor.seni unutmaya ömrüm yeter mi söyle yetermi…bende yetecek yetecek.dedim bağırdımm.kolumu dahada sıkdı canım acıdı…o an mira odaya geldi bende ağlıyarak miraya kızdım neden haber etmedin onun sizde olduğundan..ama miranında haberi yokmuş biz odada oturuken gelmiş..bide evden çıkarken.seni asla bırakmıycağım dediiiiii…
  Eve geldim ne yapıcağımı bilemedim sinirden o kadar ağladım ki..ben onu beni artık unutduğunu sanarken yaptiğı beni psikolojimi bozdu…inan bu mesajları ellerim tireye titreye yazdım…Allah kahretsin kendimden nefret ediyorum.

 19. Kızlar ben şimdi çıkmak istiyorum kusura bakmayın..yazamıyorum?
  Dünkü güne lanet olsun…..
  Görüşürüz…

 20. HAZALIM hani zararsız bir tipti bu psikopat mı çıktı bu adam aman Allah’ım ????
  Tamam üzülme sen onun bu yaptığı taciz resmen mübarek ramazanda çok ayıp hiç yakışmamış sozlndıgını söyleseydin keşke yüzüğün parmagındaysa. Üzülme birşey yapamaz kuzum
  Tamam sen sakinles biraz bitanem

 21. Allah belasını versin ya niye sana öyle yapmış insan kendini kötü hiseder bitanem sen kendini üzme ağlamaya değmez miraya söyle ailesine söylesin canim ?????

 22. HAZAR NOT:SIZI COK SEVYORUM ABLALARYM VE KARDESLERIM, YASYTLARYM VE IKIZIM dedi ki:

  Meraba kizlar nasylsynyz umarym IYSINIZDIR ben iyim synavlar yuzinden zamanym yok hic yok KENDINIZE IY bakyn Allaha emanet olun ben yine 3 gune donecegim o zamana kadar hos cakalym

 23. HAZALCIM NE OLMUŞ BOYLE YA BEN COK UZULDUM BIRTANEM ALLAH BELASINI VERSIN ONU ALLAHA HAVALE ETT GUZELIM KENDINI UZME CANIM ????

 24. Hazalim ya uzulme canim bu olanlari emire anlatsan yer yerinden oynayacak anlatmasanda bile oynayacak ya???gec kalma emir geldinde herseyi anlat tl anlatma ya tl olaz yuz yuze anlatirsin of ya ne cok kotu gun yasadin ya ben ouzden diyorum ya partilere getmek yasak sana???bak simdi anladinmi baban neden koymuyor ogun cok mutluydun ya bebek partisi olacak diye icme bi sinmediya istemiyordum getmen ben???ama gitin ya ???hic bi zaman sen partilerde olma hazal erc beziyorsun diye herkes sana sakiz kibi yapisir hic kopmazlar ya???canim benim kecmis olsun ya bide bu ciktiya???nese simdi ne olacak canim???dinlen ya dinlen kafani bos tut ya olanlara bakya?????

 25. Defnemm?diloşum?naz ablam?esnoşum?..kızlar çook teşekkürler yanımda olduğunuz için..Allah sizden razı olsun?…öyle kötü bi gün keçirdim ki yaşadığıma lanet etdim..sabahdan beride migrinim tuttu ağrıdan dayanamıyoruum..
  Esnoş bu halimle benim yüzümü güldürdün ya yazdıklarınla..kız ben napıyım eve mi kapatayım kendimi yakın arkadaşımın yeğenin hoş geldin partisine gitdim..ama haklsısın keşke gitmeseydim…
  Kızlar gece gelirmiyim gelmezmiyim bilmiyorum telin ışığı migrinimi dahada şiddetlendiriyor..o yüzden yazamıyorum..ağrım haiflerse yazarım..sizi seviyorumm..

 26. HAZALIM sen üzülme ölümden başka herşeye çare var. Yatıp dinlen sen..
  Gerekirse Mıraların aile büyüğünü devreye sokarsın. Hiç üzülme bebeğim ??içini ferah tut

 27. Hazalim napiyim bugun sinir kupundesin deye guldurmem gerekir ya???kiz ben hep ablamada bole yaparim bos bos ??bu emojiyi??gonderirim niye sinirlisin diyorya???tam?tersine guluyorum ya bide gulucuk emojisini koyunca diyor bi dinirleniyorsun bi guluyorsun hayirdir????????canim benim hep gul tatlim???bu arada evde kac sinek kac bocek var????

 28. Kızlar nasılsınız..deminden 2 saat uyudum.. şimdi kalkdım şükür migrinim biraz hafifledi şimdi daha iyim..

 29. Defnemm birtanem?.. son çare artık gidib miraların ailesile konuşucam…kendi ailemede söyleyemiyorum..kendimi çok yanlız hissediyorum?..yanımda olduğun için sağol kuzum?…iyi geceler sana?..

 30. Kızlar kusura bakmayın annem inat ediyo bana internet almıyo alırsa surekli tl kurcalıyorum ya inat etti bende uzakta olan abimi aradım bugün yarin internet yükleyecek bana sizleri çoooooook özledimya❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 31. Naz ablaam hoşbuldum?..şükür şimdi migrenim hafifledi.sağol ablam?

  Almiraaaam herşeyimm???hoşgeldin????????????

 32. Oooooo almiram gelmiş hoşgeldin sefalar getirdin kardeşim nasilsin iyimisin guzellim kendini özlettin birtanem ??

 33. Ay almiram geldin ya niye ara sıra buraya uğramıyorsun ???
  Hazalim biraz iyimisin bitanem???

 34. Hazalim diloşum naz ablam bende sizleri çoooook özledim gece kuşlarım nasılsinız yorumları okumadım berşey yolundamı bitanelerimmm??????

 35. Naz ablam nasilsin kızlar naz ablam bi dilber dudağı tatlısı yapmış efsane varya çok güzel gözüküyor ???????

 36. He yolunda bitek hazalin sorunu estik ah yavrum ah???bende seni ozledim ve iyim ???sen nasilsin??

 37. Diloşum bitanem internet sorunum olduğu için uğrayanıyorum bitanem ama hep aklımdasınız cnm benimmm????

 38. Bayan kahkaha geldinmi bende diyorum niye cevap vermiyor ????
  Almiram yolunda canim ama hazal üzgün ???

 39. Kiz dilek aksam aksam şişirdecekmisin bizi ???elerine salik naz ablos nasilsin az seninle hic konusamadim ya???bende iyim saol????

 40. Diloşum migrenim iyi keçti sayılır ama..ne yalan söyleyeyim hiç iyi değilim morelim sıfır..
  Morel için size yazıyorum..kendimi iyi hissetmem için..aklıma geldikce deliriyorum..yaptıkları gözümün önünden gitmiyorumm..

 41. Almiros bizo özledinde alev aliyosun dimi bizamet bi kova kafandann su tok alevi sondur ya alevlerle gelmissin buraya????

 42. KIZLAR KESKE HEPINIZE KENDI ELERIMLE SIZE IKRAMDA BULUNA BILSEYDIM ISTE KISMET CANLARIM

 43. Kızlar yaa benim sorunum yüzünden sizide üzdüm..özür dilerim..valla sizinlede paylaşmasydım içime atıp patlamak üzereydim..
  Bayan kahkaha hoşgeldin..

 44. Evet esnoşum sorma ee ne var ne yok ismini bulmuşun sonunda bayan kahkaha süpperrrr????
  Esnoş rabiş nasıl konuşuyor musun onunla

 45. Hazalim gozunun onunden gitmiyorsa bi zamet sizde yirtilmis ayakabi varmi disariya birak gozunun onunden yok olur galiba????

 46. Hazalim kendini üzme canim ya o salağı boşver pislik ne olucak ?????
  Esnam öyle yapiyom çok zayıfsın biraz kilo al diye ??????
  Almiram sen artık buraya gir yoksa döverim ha ?????

 47. Almira 1 aydır kurtuldum sandım rızada..ama peşimi bırakmıyor pislik..inanın konuşdukça sinirlerim alt üst oluyor..

 48. Diloş bence gel annemi döv o almiyo bana inatçı annemmmm???ama abime söyledim bana alicak hajajhaha???

 49. Kiz hazal senin kafani biyere calissin heralde ne uzgunu mutlulunda paylastin acinida nevar bunda mutlu oldunda mutlu olmadikmi biz??auzgun oldundada uzgun olmaliyiz tabi ozure gerek yok? simdi yarin benim bacagim cikti diye sitede vah vah salacam uzul micekmisiniz??saol almiros yok kiz rabisle konustugum hi oladiya ama iy kiz cok sukur iy rabisimiz??bu isimi hazal koydu???

 50. Bu rıza babayı şutlamadık mı ne ara geldi aâaa ben şoookkk boşver hazalim üzülmeye değmez bitanemmmm kardeşimmm..?

 51. Kiz almiros abim alacak diye tuturuyorsun ya bin yil kectikten sonra biz burada olmayacagiz ya?????

 52. FİLİZİM SEN NASILSIN BITANEM SENİDE ÖZLEDİMMM KUSURA BAKMA BİTANEM GÜNLERDİR GİREMEDİM BURAYA AMA KISA ZAMANDA TEKRAR DÖNÜCEM I LOVE YOU FİLİZİM????????

 53. Kızlar ben çikiyorum kısa zamanda gelicem öpüyorum sizleri kardeşlerim kendinize iyi bakın???????????

 54. Almiram kız anneyi dövmek olmaz ya ????onun yerine seni dovim ?????
  Hazalim öyle bir şeymi tabi soyliyecen söylemezsen küseriz dimi kızlar ????

 55. Sende hep iy ol naz ablos???saol almiros senin bu siteden haberin yok ne oldu ne olmadi ya internet yumledinde gelirsin herseyi orenirsin ??hazalim bize sinirden laf ata bilirsin ozeliklede bana cunki sinirlenmem hic normalim at bi kafa bana sakin kaybolma ha???

 56. DILEKCIM HAKLISIN ARKADAŞLAR BOYLE GUNLER ICIN VARDIR HAZALCIM YETERKI SEN UZULME TATLIM ??

 57. Gorusuruz almiros isallah yene gelirsin allaha emanet ol gorusme dilegi ile??????iy geceler allah ratik versin????

 58. Kızlar hepinizi çok seviyorum?iyiki varsınız?????
  Ahh almiram tabi bende öyle zannetdim çokda mutluyudm..öyle değilmiş meğer..neden ben yaa neden?????????..aptal gerizekalı pislik Allah senin belanı versin..kızlar içime atmakdan burda söyledim içimden gelenleri kusura bakmayın..
  Biliyormusunz emirle bugün hiç konuşmadım kaç kere aradı mesaj yazdı ama geri dönüş yapmadım…

 59. Kizlar hazal yene sinirden tirnaklarin yiyor ha???ay kiz isallah iy olub aramiza katilir ??iy geceler kizlar allah ratlik versin gorusuruz??bizde sat00.16 olduda uykum geliyor vallah sabahta rat birakmadilar beni uymaya??simdi uyuyum bariya ???iy geceler kizlar??Allah ratlik versin???

 60. Kiz hazal neyin var neyin yok icinden tokerek bosat yolariz rizaya yeterki senin kafan bos kalsin baska soyleceklerin kaldimi hayvan olu hayvanda de???hayvanlik yapiyorda???

 61. Almiram görüşürüz birtanem çabuk gel???????????..
  Kızlar biliyorum..buraya iyi anlarımızda kötü anlarımızda paylaşıcağız ama kendi derdimle sizide üzdüm ..buna üzülüyorum…yanımda olduğunuz için sağolun????????..iyiki yazdım yoksa kafayı yemek üzereydim..

 62. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  ALMİRAM PAPATYAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR UZUN ZAMANDIR YOKTUN

 63. Ay miram kusra bakma bu adam senin akraban tavuk gordu terbiyesi deyistiya????vah vah halimize keski onun istagramini bilseydim konusub basin etin yerdim biliyorum soz dinlemez olsu yen varim bela olmaya?????

 64. Hazalim istediğini söyleyebilirsin canim ???kız niye çocuğa cevap vermiyon cevap ver yoksa merak eder canim???
  Esnam iyi geceler canim allah rahatlık versin ????

 65. Haa doğru ya havyan dimi..içimden her türlü küfür etmek istiyorum ona???..
  İyi geceler bayan kahkahaa????
  Bu arada benim takdığım lakapı kullanmışsın????

 66. Hos geldin ela nasilsin bende iyim elos??kiz hazal 1lafi eli kere soylemeye gerek yok yeni katilan kizlardan deyilsin herkes seni taniyor icin rat olsun istediyin kadar icini tok???

 67. Hazal uzgun oldun gunde kulanmam lazimdi goruce yine havalara ucasin diye yazdim ya mirada uzulmustur ya???iygeceler kizlar ben pazartesi yokum tl farmatan kurtarmaya gediyirum neyim var neyim yok silinecek ya??instagramim herseyim silinecek tlden ouzden 2gun yokum galiba???indirib gelirim ???

 68. Zaten sabahdan 67 defa cevapsız cağırı var???..konuşmak istemedim..eğer konuşursam kendimi tutamam..sesini duyduğum an ağlarım kendimi biliyorum gücüm yok..

  Elamm birtanem hoş geldin?..

  Esnam zaten mirada abisine söyledi.hazalı rahatsız ediyor diye.abiside rızayla konuşdu.ama nafile dinlemiyor..mira haber verdi yarın abisi kafeye gelecek benimle konuşmaya…inanamıyorumm düşdüğüm hale bak…

 69. Biliyorum esnoşum beni tanıyorsunuz sadece sorunlarım beni bile aştı..
  Kaldıramıyorum.çok çaresizim..babama söylersem var yaa.biterim
  O yüzden kendim halletmem gerek..
  Asıl emirden nasıl saklıyacağım salı gelecek..

 70. HAZALCIM BOŞVER HIC BIRSEYDE YAPAMAZ BIRTANEM O ŞEREFSIZ OGLU SEREFSIZ SADECE SENI HUZURUNU KACIRIYOR GUZELLIMM ??

 71. BAYAN KAHKAHA ADİN NE

  NAZIM HAYATIM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR GÜZELLİK

  HAZALIM KUZUM HOŞ BULDUK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KONUYU AÇIP SENİ ÜZMEK İSTEMİYORUM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA HERŞEY DÜZELİR BİRTANEM

 72. Kızlaar bu diyarlardan gitmek istiyoruuum..yalnız.ne ailem nede emir..kimseyi istemiyorum..
  Tanımadığım bi ülke,şehir bi kasaba bilmediğim dil,insanlar öylece bi evde kalmak istiyorum bi süre..geri dönünce her şey yolunda olsun….ah ahhh keşkeeeee gidebilseydim..

 73. Hazalim niye gucsuz durumda oluyorsun ya??hayir sen sinirlenme seni seven varmi var tabi allah nazardan beladan korusun ??aranizda fatos vardi cekildi giti bak araniza bi kedi girerse askiniz dahada guclenir biraz zor olacak ama olsun isallah hallolour??yarinda sani istemeye gelilerse asla susma vereceyin cavabin olsun kendini lanet okuma gerek yok bu kaderi allah vermis sana yasamak zorundayiz canim??defnosun hayatina ve diyer kizlarin hayatina baksana etkilendinmi onlarin hayat basina gelenleri duydunda bugun yarin kimin basina ne gelir bilmeyiz ??kabulen artik bu senin sinavin zorda olsa sinavini bitir??

 74. HAZALCIM NEREYE GIDERSEN GIT AMA KURTULMAK ISTEDIYIN HERSEY YINE SENLE BERABER OLACAKLAR CANIM YANI SEHIRI DEYIŞTIRMEN BILE BOŞTUR BIRTANEM

 75. Elamm pek iyi değilimm..sen nasılsın??
  Birtanemm anlayışın için sağol hayatım??iyiki varsın..

  Naz ablam biliyorum bişey yapamaz ama..beni sevdiğini bile bilmem..bei rahatsız ediyor..emirle aramıza girer diye korkuyorumm ablam ben öyle güçlü kızlar değilim baş edemem böyle tiplernen..

 76. Naz ablos he yikamaya verecem ama fotaraflar instagram havaya ucacak ya???dur hazal ben senin icin sakin bi yer bulayim senin elbise dolabin varmi oraya gir orasi karanlik kimse gormes ama sakin phapsirma ha yakalanirsi???

 77. Naz ablos kendi kendine sarki okuyor iste hazal??bu diyaladan gedesim var??geri dondumde o eseyi olduresim var aman aman vurusa dikat ben katil olamam ya???

 78. Esnoşum eskiden öyle güzeldi ki hayatımda kimse yoktu..gelenleride def ediyordum..hiç sorunum felanda yoktu. Ama şimdi uğraşdığım soruna bak..keşke büyümeseydim çocuk kalsaydım…
  Naz ablam biliyorum ama derdlerden sorunlardan kurtulmak istiyoruum..sınav sonuçlarının cevapının ne çıkıcağını heyecanını beklerken.katlanmak olduğum soruna bak..

 79. ESNAM SARKI SUPER OLMUŞ CANIM ????? KIZ HAZALCIM BOŞVER SALLA GITSIN YA NE KENDI KENDINI MORELINI BOZUYORSUN YA

 80. Valla esnoş böyle tipler insanı katil eder..
  Kızlar emir hala arıyor..ben dayanamıyorum tl açıcam..şimdi ne haldedir..kızlar bekleyin..

 81. Kiz sen ilk defa ondan emire soyledinde ne olmustu 2dakalinda disarida dusun dusun yapiyordu bece soyle emir geldinde saklama saklarsan cok kotu olur ya??soylemesende baskasindan orenirses bu kotu olur gozunu korkutmak istemem yeterince sinirlisin bende alemden izinsiz tel aldim yeri yerinden oynayacak diye bahane yalan deyim diye tuturuca ben yalan soylesemde sonradan baskasindan orenirdeye hic bisey saklamadim herseyi soledim bayram oldugu icin bisey demediler basta kizdilar ama???oh icim ratladi valla yalana negerek herseyi soledim ya cok sukur ??sende soyle gec kalma yarin defnoslada konusursun o doru yolu gosterir sana??

 82. TERBİYESİZ BUSE o yumruğu sana iİADE EDİYORUM ????? EDEP YAHUUUU ???? sen ikile TERBİYESİZ bu ne biçim bir konuşma tarzıdır HADDİNİ BİL

 83. HAZALCIM BAK GUN GELECEK BU YASADIKLARINI HEPSINI UNUTURSUNDA EMIRLE GUZEL GUNLERIN DAHA OLACAK SINAV SONUCLARIN INSALLAH GUZELDE OLUR BOŞVER TATLIM O RIZADA HAVLADIGIYLA KALIR BIRTANEM KENDINI UZME CANISI

 84. ??? Hoş geldin diyenlere HOŞ GÖRDÜK hediye vereN NAZIMA da çok teşekkür ederim hediyen başım üstüne gece kuşum ???

 85. Ya hazal haklisin hayatimizda hic kimseler yokken hersey iy gediyor bi bakiyorsun bu giriyor oo vay halimize deye zor sinavimiz basliyor bu sana verilen bi kader odul olarak al geri gelir cok mutlu olursun geri gelir uzulursun hayatin icinde cok anlilar var ya sen hic mutlu anlarini saydinmi ne kadar mutlu oldun diye saydinmi mutluluklarini mutlulugun nekadarsa mutsuzlugunda okadar zaman cok zor donuyor???kim nereye dustu bilmeyiz???

 86. Sizi cok seviyorum ve iy geceler kendinize iy bakin allaha emanet olun ben kacar bay???

 87. Hoşbuldum naz ablam????
  Nurdan ablam sen nasılsın hayırlı ramazanlar ablacım??

 88. Nurdan ablam hoşgeldin????

  Naz ablam esnoşum yorumlarınız bi nebze olsa bile içimi öyle rahatladıyorki anlatamam..Allah sizden razı olsun..iyiki varsınız.
  Esnoşum biliyorum emire söylemişdim ilk ama miranın ailesiyle aram bozulmasın diye emiri uzak tutdum..

  Kızlar konuşdum emirle..ama tl açdım.hazal diye kızdı..bende sesini duyduğum an ağlamaya başladım dayanamadım..emirde hazaaal noldu..bende sana çok ihtiycam var..emirde sordu ama bende..tl konuşamayız yüz yüze konuşmamaız lazım salı geleceksin ya konuşuruz o zaman..emirde ne salısı yarın ordayım..kapat bi yolunu bulub geliyorum diye..yarın konuşucam emirle?..ne tepki vereceğini tahmin bile edemiyorum..

 89. Hazalim cnm benim iman üzülmeye değmez ya boşver gitsin takma bırak kendi ateşinde kavrulsun bitanem sen üzülme ???
  Ahh naz ablam senin için çok üzüldüm inşallah yakın zamanda bırakırsın bu zıkkı mı????

 90. Evet naz ablam bayaa kızdırmış ama buse ayıp etmiş burdan buseye sesleniyorum lütfen özür dile yaptığın hiç hoş bişey değil gerçekten

 91. HAZALCIM SENI RAHATLAMIŞSAK NE MUTLU BIZE BIZ ARKADAŞLAR HEM KOTU GUN ICIN HEMDE IYI GUN ICIN BURDAYIZ BIRTANEM SEN ICINI FERAH TUT CANIM BENIM

 92. Kızlar emir arıyor ben onunla konuşucağım.sesini duymamya ihtiyacım var…zaten konuşdukdan sonrada uyucam..iyi geceler canlarım sizi seviyorum..iyiki varsınz iyiki arkadaşlarımsınız??????

 93. ALMIRAM EVET BUSE COK AYIP ETMIŞ CANIM INSALLAH GELIR NURDANEMDEN ÖZUR DILER CANIM YA

 94. Tmm hazalım iyi geceler tatli rüyalar kardeşim bizde seni çooook seviyoruz❤❤❤❤

 95. Almiram Naz hanimla artik baş edemiyoruz Canim vallah suan yatiyor bucuruk ne olacak cok sukur iyi ellerinden opsun teyzesi

 96. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR HAYIRLI SAHURLAR

  BUSECİM CANIM HİÇ YAKIŞTIRAMADIM SANA NURDANIM A NASIL O KELİMEYİ KULLANIRSIN YAŞÇA SENDE BÜYÜK GELDİGİ ZAMAN BİR ÖZÜR DİLE CANIM

 97. EEE TEYZESI 3 AYINI BITTIRDI SIMDI 4 AYINA GIRDI KOCAMAN KIZ OLDU ARTIK GELINLIK CAGINA GELDI ARTIK ????????

 98. Oo naz ablam desene bizim kızımız büyümüş artık hemen hazala haber verelim bir erkek doğursundan da küçüj nazla başgöz edelim????

  Eloşum nasılsın gülyüzlüm????

 99. ALMIRAM HAZALIN BU GUNLERDE KAFASI DOLU CANIM BIRAZ SAKINLEŞSIN BIZ SIPARIŞIMIZI SONRA VERIRIZ ?????

 100. Biz onu toparlarız naz ablamm??off bu rıza babayı dövücem ha kardeşimi boş yere üzüyo delimidir nedir ??

 101. Almiram deli deyil Canim takintili bir Tip Canim bu kiz seni istemiyorum diyor eee sen daha neyin kafasini yaşiyorsun yuzsuz birine benziyor canim

 102. Böyle tiplerden de nefret ederim ?git dersin gitmez isremiyorum dersin anlamaz sakız gibi yapışıyolar değişik
  bir cins ???

 103. ?????ayy naz ablamm gece gece güldürdün beni ????

  Kız diloş sen nerelerdesin kız sakin uykuya kalma haa sen çoook acıkırsın valla????

 104. Almiram dilek yatmamiş ama sahuru yiyemiyor Canim Hem ac hemde midesi bulaniyor canim

 105. Ay almiram hiç sorma ninemin yaptığı yemek yüzünden midem bulanıyor öldüm ya gittim dışarda zorla kustum ama boynum ağrıyor ya ama acim ?????

 106. Aaa bu kızlarada bişeyler olmuş en son bıraktıklarımda böyle değildi vah vahhhh???????

 107. Fazla değil ama çok yedim aşırı derecede sonra halim böyle oldu iğrenç ya zorla kustugum için boynum ağrıyor ????hem agliyom hem gülüyom hem kusuyom hemde şarkı soyluyom böyle ???????delirdim galiba???

 108. Valla değilim almiram delirdim ya ??????kız boğazım çok ağrıyor ????korkma kız ??

 109. ALMIRAM KIZ NERESI IYI BIZ KIZ GIDIYOR OMUR TARAFA KIZ DILEK AYAGINI SIK TUT GIDIM DEME HA?????

 110. Kız nasıl korkmim bir gülüyon?bir ağlıyon?bir şarkı söylüyon???tövbe tövbe nenen sana ne yedirdi böyle???????

 111. Naz ablam gidiyom valla ayağım kayıyor yavaş yavaş ???
  Almiram o davulcular burda olsaydı kesin taş kafasına atardim ??????

 112. Almiram sahur davulcu geldi 7 yaşinda bir yegenim var oda davul caldigi icin balkonda halay cekiyor bende kendisine guluyorum ??????

 113. Dilos yanımda taş olaydı atardım gerçi isabet edermiydim bilmiyorum arabayla geziyolar çinganeler..?????????

 114. Hahahahaha?????????çok iyimiş valla napsın çocuk dügün sanmış zaar ?????????dur artık bende öyle yapayım
  Tey
  Tey
  Teyyyy???????

 115. DILEKCIM NENEN BAKTIKI SENIN DOYACAGIN YOK ANCAK INEK BACAGINI SANA YEDIRDI KIZ BAK BEN SIMDI FAKIR INEYE ACIM 3 BACAKLA KALDI YAZI KIZ ?????

 116. Ay abla babam gitti inek bacağı getirdi kele paça varya ninem onu yaptı ama iğrenç ya ölüyorum ??????

 117. As gulbis nasilsin sana hayırlı sahurlar ama ben seni tanımıyorum galiba yada ismin degisik ?

 118. Diloş artık hiçbir kuvvet sana bidaha o yemeği yediremez herhalde??????

  Oohhh ohhh bekliyoruz naz ablam tey tey?????

 119. Ben sahur yapmıyorum aman annem ve bababama hazırlayıp onları uyandırıyorum ama bizimkiler yemekleri tatlıyı meyveyi fazla kaçırınca bugün sahur yapmayacaklar?? bende sadece çay ve su içerim sonra da namazimı kılıp yatarım??

 120. Afiyet olsun naz ablam ben yaptım ama yapmak sayılmaz bor şey yemedim yarın kafanızı patlatacam ha açlıktan ??????
  Almiram he valla artık kimse bana o yemeği yediremez ????

 121. Ay almiram namaz kılıyor musun bende namazı bekliyom yoksa uyumuştum ???kacta ezan okunacak canim??

 122. Diloş ben yarın burda olayabilirim artık naz ablamın hazalın esnoşun kafasını patlatırsın bir güzel????????????

 123. Kendimi tanitayim turkmenisanliyim 1996 doğunluyim eskiden yaziyordum çok zaman oldu yazmayali

 124. Niye ya gel senin de kafanı patlatim ??????kız namazimi bekliyon bende bekliyorum ya yoksa çoktan uyumuştum orda kacta esan okuyor canim ??

 125. Gulbis orda 4bucuktami ezan okuyor burda ağrıda 2 40 ya az kaldı naz ablam demek sen hatirliyon

 126. Teşekkür gulbis sanırım çok eskiden yazıyordun ben aylardır burdayım ama seni hiç görmemiştim tanıştığıma memnun oldum aramıza hoşgeldin bu arada?

  Diloş kız 17 değil 22 yaşında

 127. Kızlar ben kaçar ezan artık okuyacak gidim abdest alım almiram ya yarın burda ol konuşma çok güzel di özledim seni??? naz ablam yarim kaçma kaçarsan ınstegramda peşini bırakmam ??????

 128. Aaaa almiram demek 22 yaşında benden 2 yaş büyük ya ???benim hesaplarım hep yanlış ?????

 129. Aynen diloş namazi bekliyom yoksa çoktan sızmıştım??burda saat 3:34 te okunacak bugün

 130. Sanırım bu yanlış hesaplamalar nenenin yaptığı yemeklerden yediğin için??????benden de 2 yaş büyük???
  Olmaya çalışacam diloş Allah kabul etsin kardeşimmm grşrz.??????

 131. Sanırım bu yanlış hesaplamalar nenenin yaptığı yemeklerden yediğin için??????benden de 2 yaş büyük???
  Olmaya çalışacam diloş Allah kabul etsin kardeşimmm grşrz..??????

 132. Olabilir canim kesin ninem yüzünden????iyi geceler hepinize öptüm sizi yarın inşallah görüşürüz ????

 133. Almiram ben yanlis soylemişim burda okunuyor Canim kusuruma bakma burda ezan 3.18 okunuyor birtanem

 134. İyi geceler naz ablam bende birazdan namaz kılip yatıcam grşz inşallah öptüm seni ablam??????

 135. Almiram sanada iyi geceler tatli ruyalar birtanem bende seni öpuyorum Canim kardeşim insallah yarin gorusuruz tatlim ?????

 136. MERHABALAR ?❤?❤
  ???
  HAZALIM Emire söylemekle iyi yapmışsın ailenden yardım ısteyemıyordun malum. Gerekirse Rıza mı Raşit mı ne zıkkımsa Emirle yüzleşsinler Mıraların orada buluşun. Zararsız tip dedik manyagın alası çıktı yüzsüz sapık. Utanmazlıkta çığır açmış millet. Hatta durumu Mıraların ailesine de söyle annesi babası el atsın duruma. Baktı gördü savunmasız masum bir kız bunu ısrar edip etkileyeyim dedi fazla film izliyor herhalde? Allah’ın izniyle bir önce çözeceği ne eminim inşallah sıkma tatlı canını??
  Gelişmelerden haberdar et..

 137. TÜNAYDIN

  ????

  HERKESE

  ????

  NASILSINIZ
  ?????
  PAPATYALARIM
  ??????

  KÖYE GİTTİĞİMDEN DOLAYI GİREMEDİM SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM YHAAA

 138. HAZALIM uzulme kendinide suclama senin bi hatan yok hep o mendebur emirde olay çıkarmasın mazallah baban duyar orta sakince hâl etsinlerki tatsızlık olmasın sende emire ters gitme sakın aranız bozulmasın o rızamı neyse takma kafana piskopat

 139. BUSE gercekten çok üzüldüm neden NURDAN Ablaya öyle bir sey soyledinki lutfen terbiyeni bozma NURDAN abla degerlilerimizden gelde özür dile çok ayıp yaa

 140. HAZALIM bu rıza miranın yengesinin abisi bu rıza mıza neyse yaşı baya vardır bu niye takmıs kafayı sana kardeşinden küçüksün utanmıyormu bu hiç

 141. Kızlar merhabalar..

  Defnem birtanem..dediğini yapıcam kuzum..zaten başkada çarem yok..tamam kuzum haber veririm..

 142. Miranın yengesi 23 yaşında..
  Biliyorum bellam benim suçum yok ama işte sanki benim suçum gibi kendime dert ediyorum??..kafam o kadar karman çorman gibi napıcamı bilmiyorum..emirde akşama dönücek..

 143. yuhya 26 yaşında utanmaz hazalım bak çok dikkat et buma tek eve gelme tek okula gitme yaşanmış bildimiz bir şey tedbirli ol insallah büyük tatsızlıklar olmaz baban ogrenmez

 144. Aynen bellam zaten babam öğrense var ya kiyamet kopar mirayla ilişkimi keser..işden ayrılırım..
  Haklısın bellam..o pislik yüzünden enişeyle okula işe gidib geliyorum..
  Zaten bitek gücü bana yetiryor pisıiğin artık bundan sonra emirle uğraşsın biraz..

 145. Gitemdim canim burdayım ben iyiyim sen nasislin ???kardeşim aradı ondan cevap vermedim bitanem ????

 146. Emir 2 de bir arıyor..e işte nasıl olduğumu soruyor..bide sakın kendini yanlız hissetme ben varım ben varken kimse sana zarar veremez.bana güven bu sorunu halledicem.her damla akıtdığın gözyaşın için ona hesabını sorucam….diloş emir bu sözleri bana güven veriyor.o burda yokken çok çaresizdim..

 147. Ay ya canim üzme kendini o sana güveniyor sende ona seni çok seviyor belli??????sakin yanlizim deme emir var biz varız ?????ona her şeyi söyledin mi ??

 148. Biliyorum iyiki varsınız????
  Emire tl anlatdım herşeyi ağlayarak.olan biteni anlatırken..emir çok kızdı ama bana değil kendisine..benim yanımda olmadığı için yanlız bıraktığı için..diloş emir bana güveniyor bana inanıyor..

 149. Buna çok sevindim canim birbirinizi çok sevin ????artık o gelir o pislik herifin cezasını verir inşallah ama buyutmesin babanlar duyar ??

 150. Yok diloşum emire söyledim..
  Bak emir biliyorsun babamların hiç birşeyden haberleri yok..lütfen büyük bi sorun çıkmasın..
  Emirde hazal sen canını hiç sıkma ben herşeyin farkındayım..en doğru şekilde bu sorundan seni kurtarıcağım..ve sana söz veriyorum bir daha seni asla yanlız bırakmıycağım..

 151. Keşke keşkeee kaçırsaaa diloşum..
  Herşeyden kurtulmuşş olurum..ben aslında kendimden kaçmak istiyorum..
  Diloş ben bugün insta indirim..seni hala bulamadım.

 152. Emir düşünceli insan bak seni düşünmüş inşallah ayrılmazsınız onur boyu mutlu olursunuz ?????askam gelince bize söyle bitanem ????

 153. Diloşum yok ya ben adresimi veremem sonuçda her türlü inanlar giriyor buraya tanımaığım bilmeiğimiz ondan????????..
  Sağol birtanem inşAllah????emir iyiki hayatıma girdi onsuz bi hayat düşünemiyorum…tamam akşam gelsin sizede yazarım..bi gelsin ona öyle sarılıcağım ki….
  Bu arada bizim ortak sayfamıza bakdın mı???..

 154. Evet emir yeni resim atmış dün gördüm ???kız zilanin adresini versem zilani ara bakım bulacakmısin ???

 155. Aaa ben şok emir geldiiii?????
  Diloş.ben kaçıyorum..sevgilm gelmişşşşşş????..ama akşam geleceğini söylemişdi….hadiii kaçtııım..yazarım..

 156. Valla verdiğinden beri kimse bana istek falan atmadi ???????kız olsa bile isteği kabul etmezsin ve engellersin öyle şeylerde var???

 157. ELOŞ ABLOŞUM?
  NASILSIN ABLOŞ BUGÜN TATİL VE YANINIZDASIN ÖZLEDİM VALLA YA ABLOŞUM BENİM İŞALLAH KEYFİN FALAN HER ŞEY YERİNDEDİR ABLOŞ
  NOT:SENİİİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM?

 158. AİDEMM?
  ŞEKERPAREM NASILSIN BİR KAÇ GÜN YOKTUN SINAVLSR FALAN MI VARDI YOKSA DAHS BİTMEDİ Mİ BENİM Kİ ALLAH’A ŞÜKÜR BİTTİ 1 AY ÇALIŞMAMSYI DÜŞÜNÜYORUM SONRA ÇALIŞCAM MALESEF ARTIK ÜNİVERSİTEYE GİTMEK İSTİYOM YA EE KIZ NASILSIN ÖZLEDİM YA SENİ ALTTA GÖRDÜM DENİZ İÇİN BİR SAYFAYI FALAN DOLDURUN DEMİŞSİN HANGİ SAYFA Kİ BU?

 159. Merhaba kızlar nasılsınız baklım canlarım ?????????????????
  Helinim canım burdayım nasılsın ablasının gülü ???????????????

 160. Merhaba hayirli aksamlar kizlar nasilsiniz ??? ALEVIM HOSGELDIN NASILSIN CANIM IYIMISIN GUZELIM??

 161. Kızlar ben geldim nasılsınız ???ay bide esnanin inti bitti bir kaç gün burda olamıyacak onu söyleyeyim ???

 162. Merhaba kızlar bu gün internet paketimin son günü yarın olmaya bilirim beni merak etmeyin siz cok seviyorum en kısa sürede görüşmek üzere sizi çok seviyorum canlarım ve sizi cok özleyeceğim ????????????????????????

 163. Inşallah alevim ya sen gittin esna gitti digerleride yok almiramda yok ben hazalim ve naz ablam kaldık ?????

 164. Ay canım kıyamam ya seni çok seviyorum canım sizi cok özleyeceğim cabucak gelceğim inşallah ????????????

 165. Kiz seni ?ters yuzlu birakmiyoruz ki??benim internetim cok gitmesin bitmesin diye bekliyorum site normal haline donmesini istiyormusunuz cok yazamam ya bide gordum internetimin hepsi yedi???ouzden bekliyorum canim??alevim hos geldin hos getin cabuk don benim 9 hazran dom gunum buradan kaacib kaybolanlara sesleniyorum 9hazranda burada olun lutfen???

 166. Sizi cok özleyeceğim kısa bir süre için burda olmayacağım sizi cooook seviyorum canlarım
  Rabişim
  Naz ablam
  Almiroşum
  Hazalım
  Helinim
  Gizmom
  Diloşum
  Hazarım
  Denizim
  Esna ablam
  Seher ablam
  Defnem
  Gülçiçeğim
  Nurdan ablam
  Miroşum
  Ela abloşum
  Aidem
  Belam
  İremsum
  Jintam
  Amayam
  Lubam
  Busişim
  Gülbişim
  Züleham
  VE CANIM FİLİZİM
  Sizi cok özleyeceğim ya en kısa zamanda döneceğim Allâhın izniyle sizi cok seviyorum

  Adını unuttuğum varsa ne olur bana kızmasın kırılmasın sizi cok seviyorum ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 167. Kiz alev cok guzel sarki yazmissin ekerine salik ya ama 9hazranda burada ol benim supruze etiyacim yok siz lazimsiniz bana siz???lutfen herkes 9 hazranda burada olurmusunuz???simdi iy geceler herkese??

 168. Bayan kahkaha ? asla unutmam merak etme 10 Haziran da abimin doğum günü de ne güzel abime pasta yapacağım da sanda yaparım üstüne bayan kahkaha ? yazacağım seni cok seviyorum canım ablam ??????????

 169. bende istiyorum ya pastanin yuzerine herkesin isimini yazmak???ay baska kimin dom gunu acaba?iyki domus abin alevim bende seni seviyorum canim ben supruz gibi bisy istemem ha sadice sizi olun yeter bana???umarim dom gunumde kimsenin bi yeri kirilmaz ha???cabuk gel buralar sesizlesmeye basladi ha??

 170. ALEVİM Allah’a emanet ol güzel hemşirem ??❤❤
  ???
  Sitenin neşesi Esnam?❣
  ???
  HAZALIM gece yazarsan eğer gelişmelerden haberdar et bitanem Allah’a emanet ol
  ???
  İYİ GECELER KIZLAR ❤❣

 171. Hazalım canım aşağıda yazdığını okudum üzülme canım senin hiç bir sucun yok seni cok seviyorum canım kendine iyi bak üzülme sakın cnm????????

  Diloşum birtanem seni de cok seviyorum sonra dan tanıdım ama hemen sevdim canımın içi ben yoken sakın yemek yakma ha ???????

  Helinim sanım ablasının gülü seni cok seviyorum çalışmaya devam öpüyorum cnm ????????

  Defne hemşerim seni de cok ama cok seviyorum canım kendine cok iyi bak ???????????????

 172. Ama alevim ya bende seni çok seviyorum ?????gelmezsen bütün yemekleri yakarım ha ???hepinizi çok seviyorum ya ??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu