Arka Sokaklar

1 Haziran Arka Sokaklar Çalan Şarkı Ne? # Vurur Başıma Başıma Efkarı

1 Haziran Cuma günü kanal d ekranlarına gelecek olan Arka Sokaklar 483. bölüm de çalan duygusal şarkı herkesin dikkatini çekti. Bizde bu yazımızda Arka Sokaklar 1  haziran çalan şarkı ne olduğunu ve 1 Haziran Arka sokaklar çalan şarkı sözlerini ve kimin söylediğini yazımızda detaylıca bulabilirsiniz

Arka Sokaklar 1 Haziran Çalan Şarkı Ne?

Arka Sokaklar 1 Haziran çalan şarkı ne olduğuna geçmeden önce dizide son yaşanan olayları ekleyerek şarkının nerede çaldığını önce aktaralım. Daha sonra şarkının kısa sözlerini verdikten sonra dinleyebileceğiniz video ekleyelim.

Arka Sokaklar dizisinde gelecek hafta yine hüzün hakim. Zira Selin bebek sahibi olamadığında dolayı evlat edindirdiği bebeğin sonradan çıkan ailesi ve iyi birileri olmadığı için Umut bebeğin geleceği için hukuk mücadelesine sonuna kadar devam etmekte kararlı. Ancak hakimin Umut bebeği öz ailesine vereceği büyük olasılık olduğunu düşünüp kendini harap ederken Mesut ise ilk eşinden olma Tunç’un başına gelen olaylar sonucunda sakat kalacak olma ihtimali ile kendi kontrolünü kaybeder.

İstifa mektubunu yazdıktan sonra oğluna bunları yapanlardan tek tek hesap sormak için tek başına bir ordu gibi adreslere bir bir baskın verip oğluna bunu yapan Asım’ın cezasını bizzat vermiştir. Ancak Mesut bunları yaparken emniyete görevlisi olarak değil sıradan bir vatandaş olarak yaptığı için meslekten men edilmekle hatta ceza evine girmekle karşı karşıya kalacak.

Rıza baba bu işe bir kılıf bulmak için elinden geleni yapacaktır. Diğer taraftan Hüsnü’nün ailesi, onun kanser olduğunu öğrendikten sonra evde annesinden sonra babamızda ölecek diye düşünmeye başlarlar. Hüznü her ne kadar ailesine sıkıntı olmadığını ve ölmeyeceğini söylese de ortada büyük bir gerçek olan kanser olması vardır.

Hüsnü’nün bedeni artık ekipteki tempoya dayanamaz. Sık sık hastaneye gitmek zorunda kalır. En yakın arkadaşı Mesut ise Hüsnü’yü hastanede görünce resmen yıkılacak. Tam da bu sırada 1 Haziran Arka Sokaklar dizisinde çalan şarkı hem dikkatleri üzerine çekti. Şarkı insanı alıp başka diyarlara götürüyor. Arka Sokaklar 1 Haziran Çalan şarkıyı Mümin Sarıkaya seslendiriyor.  Arka Sokaklar 1 Haziran çalan şarkının adı ise “Nabız” dır. Şimdi bu şarkının sözlerini ardından dinleyebileceğiniz video klibini ekleyeceğim.  

1 Haziran Arka Sokaklar Çalan Şarkı Sözleri

Dizinin 483. bölümünde Hüsnü baş komiserin kanser olduğunu ailesi öğrendikten sonra çalan duygusal şarkının adı Nabız. Seslendiren ise Mümin Sarıka’dır. Şimdi bu şarkının kısa sözlerinden bahsedelim.

****************************************
“Sesin dinmiyor gönlümün ağrısı
Vurur Başıma Efkarı
Sensiz Dinmiyor gönlümün ağrısı
Vurur Başıma Başıma Efkarı”
***********************************

Arka Sokaklar hüsnü ölecek mi

Dokunsalar ağlarım
Zaten gözlerinin siyahı
Nerde o telaşlarım haberim yok
Kendimden duy perişanım
***************************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu