Gelinim Mutfakta

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Sonucu Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları netlik kazandı! 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Çarşamba Nursel Ergin kaç puan verdi? 01/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? 1 Haziran Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim kazandı?  İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (01/06/2022) 1 Haziran Çarşamba günü ekrana gelen bölümde Aslıhan 14 puanla günün birincisi olurken, Senanur 11 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Puanları ve Çarşamba puan durumu %100 belli olduğunda, bu hafta eleme potasına düşecek iki ismin ön plana çıkması bekleniyor. 

=> 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde sadece 5 puan alabilen Emel, yarışmada kalma şansını büyük oranda yitirse de hala umudu var. Bu umudu şansa çevirmek isteyen Emel, haftanın üçüncü puanlamasında en yüksek puanı almak istiyor.

=> 8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 1 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 1 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Beş Altın Bileziği Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya çok iyi başlangıç yapan Damla, gerek yanık tabaklarla, gerekse çiğ tabaklarla hem kendi kaynanasında hem de diğer kaynanalardan yüksek puanlar almayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Yarışmadan Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, Damla mevcut durumunu koruması halinde Damla %100 altın finale katılmaya hak kazanacak.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Damla için adeta ölüm kalım mücadelesi olduğu için haftanın dördüncü günü, gelecek bir ay boyunca yarışmayı garantileyeceği bileti almak için elinden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçti.

=> 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Miyase’nin yerine yarışmaya katılan Aslıhan, Miyase’nin yerini dolduramadı. Aldığı düşük puanlarla rakiplerinin gerisinde kaldı. Aslıhan bu inanışı yıkmak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, rakiplerini geride bırakacak puanlar almak için kolları sıvadı.

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Hafta başından beri aldığı yüksek puanların verdiği hava ile kendisine güveni gelen Damla, rakiplerini demoralize etmek için şu sözleri sarf etti. İşte Damla’nın o sözleri; 

“Artık bana şef Damla diyeceksiniz!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla rakiplerini küçük görüp, kendisini onlardan üstün gördüğünü dolaylı yoldan ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Hafta başında yine istediği performansı ortaya koyamayan Senanur, haftanın ikinci puanlamasında kendisine gelmeye başladı. Senanur altın finale gitmek istiyor. Bunun için 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor. 

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Damla ve Kaynanası Nuray

Bu hafta finalinde iki gelin elenecek. Gelecek haftadan itibaren elenene iki ismin yerine, halkın istediği iki isim yarışmaya katılacak. Böylelikle 4 hafta sürecek altın final başlayacak.

Aslıhan yarışmada henüz istediği performansı ortaya koyamadı. Bu konunda gerek kendisinin yapamadığı yemekler, gerekse kaynanasının kasten verdiği düşük puanlar etkili oldu. Aslıhan kaynanası Nuray’a rağmen, bugün Gelinim Mutfakta 1 Haziran Puanlama sonucunda en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Damla aldığı puanları verdiği güvenle kendisine şef denilmesini isterken, Senanur Damla’nın bu çıkışına şu sözlerle karşılık verdi. İşte Senanur’un Damla’ya karşı sarf ettiği o sözleri; 

“Yanık tabaklarla şef olunmaz!” Yarışmacı Senanur

Sözleri ile yarışmacı Senanur aslında Damla’nın yanık tabak çıkardığını ama buna rağmen kaynanalardan yüksek puanlar aldığını, aslında lezzetli yemek yapamadığını dile getirdi.

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 20 puan alan gelin oldu. Lakin yanık tabak çıkartmasından dolayı 2 ceza puanı alan Damla, günü 18 puanla ve günün birincisi olarak bitirdi. Emel ise 5 puanla günü son sırada bitiren yarışmacı oldu. 

Damla aldığı 2 ceza puanına rağmen son bölümde çeyrek altını alan isim oldu. Damla bugün Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba puanlaması sırasında yine yüksek puanlar elde etmesi halinde, bu hafta altın finale katılmayı %100 garantileyeceğini çok iyi bildiği için bugün elinden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edecek.

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 30 Mayıs Pazartesi günü ekrana geldi. Haftanın ilk iki bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı Damla oldu. Haftanın üçüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Hafta ortasında dört kaynana ile bir sunucunun vereceği puanlama neticesinde, Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba puan durumu (toplam puanlar) sonucu %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz haftalarda vasat bir performans ortaya koyan Senanur, kaynanası ile yaşadığı sorunlardan dolayı oldukça demoralize oldu. Senanur kaynanası ile arasında ki sorunları çözüp,  altın finale kalmak istiyor.

Mevcut yarışmacılar arasında ikisi altın finale gidecek. Şu an için Damla altın finale gitmek için büyük bir avantaj elde etti. Damla altın finali %100 garantilemek adına bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Puan Durumu Netlik Kazandığı An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Aslıhan Damla gibi altın finale giden isim olmak istiyor. Lakin kaynanası ile yaşadığı sorunlar Aslıhan’ın başarısını engellemekte. Aslıhan kaynanasında rağmen, bugün 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Damla’yı yakalayacak puanlar almanın hedefini kuruyor.

1 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere nasıl puanlar verdi? 1 Haziran 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Damla bugün kaç puan aldı? Çarşamba günün en yüksek puanını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Puanları (01/06/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 2
Senanur: 1
Aslıhan: 5
Emel: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 4
Senanur: => Songül’ün gelini 1
Aslıhan: 3
Emel: 5

*************************
” 1 Haziran 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Emel: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ergül’ün verdiği Puanlar

Damla: 4
Senanur: 1
Aslıhan: 1
Emel: => Ergül’ün Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Senanur: 5
Aslıhan: 4
Emel: 1

*************************

Gelinim mutfakta 1 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Damla 2 4 1 4 1 12
Senanur 1 1 5 1 5 13 (-2)
Aslıhan 5 3 1 1 4 14
Emel 1 5 1 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Mayıs-3 Haziran Haftası) – Çarşamba

*************************

Damla: 39 + 12 = 51
Senanur : 19 + 11 = 30
Aslıhan: 27 + 14 = 41
Emel: 16 + 13 = 29
*************************

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN 
Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
1 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SENANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bugün günün birincisi olan gelin ve bugün çeyrek altını alan gelin kesin olarak belli olacak. Haftanın üçüncü bölüm puanlaması sonuçlandıktan sonra gözler haftanın dördüncü bölümü olan 944 bölüme çevrilecek. İşte haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 2 Haziran Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. senanur final grubunda olacak dediniz ama gelen 1 veriyor giden 1 veriyor. bu kız nasıl finalde yarışacak?

  1. BEN DEMEDİM. gELEN BİLGİ O YÖNDE. bENİM ALDIĞIM BİLGİ DEĞİL.
   MİYAE VE YEŞİM KESİN GELECEK. DAMLA DA KESİNLEŞTİ. GERİYE ASLIHAN YA DA SENAUR KALIYOR. ASLIHAN KAYNANASI İLE SORUN YAŞIYOR. BUNDAN DOLAYI YARIŞMAK SİTEMEYEBİLİR

    1. Bilgi için teşekkür ederiz. Anlaşılan bu hafta 2 kişi elenecek söyleminin arkasında Miyase’nin gelmeme olayı var.

 2. sunucu Aslıhan için yarışıyor destekliyor
  sunucunun Aslıhan i yükseltme çabası devam ediyor
  sunucu sayesinde kalıyor

   1. Filiz gözlerimi yaşarttın Yeşim’i destekleyerek! Kız elenene kadar yapmadığın şey kalmadı😉

     1. Taraf konusunda dürüst değilsin. Miyasenin tarafını ölümüne tuttun ve Yeşim’i de ölümüne kötüledin karaladın kabul et artık. Yazdıklarından dolayı sürekli tenkit edildin ara ara durdun ama hem Yeşim’i kötüledin Miyaseyi yüceltmeye çalıştın.

     2. Yeşim yönetim tarafından tutuluyor. Allah’tan başka kimseden korkmam! Bu işi üç beş gündür de yapmıyorum. Neler geldi neler geçti! Miyase’nin halk ettiği bilezikler verilmedi. Nursel sırf Yeşim’ê bilezik vermek için şekilden şekle girdi. Allah’a tapar gibi Yeşim’e tapmazsan gerçeği görürsün!

     1. Herkese karşı saygısız damla çünkü kendine saygısı da yok. Sürekli bağırış kavga içinde kendisiylede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu