Zuhal Topal'la Sofrada

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Gökçe Gülçiçekli]

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gökçe Gülçiçekli yarışacak. 40 yaşında bir çocuk annesi olan Gökçe 1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan bu haftanın ikinci yarışmacısı oldu. Farklı menüsü ile haftaya damga vurmak isteyen Gökçe Gülçiçekli kaç puan aldı? Gökçe Gülçiçekli’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 1 Haziran Salı Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Gökçe ilk gün27 puan alan rakibini geçebildi mi? Gökçe bugün hangi yemekleri yaptı? 1 Haziran Salı 2021 tarihinde Zuhal Topal’la sofrada programında yarışan gelin ve kaynana kim? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Haziran 2022 Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

1 Haziran Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Gökçe ve Ailesi

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Salı Puanları Uzay bilimleri bölümünde lisans eğitimi alan Gökçe’ye verilecek. Salı puanlaması sonucunda iki gelinden biri %100 yarışmada ki büyük ödüle veda edecek. Gökçe veda eden tarafta olmamak için en az 30 puan almayı planlıyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Edizcan İkizoğlu Kaç Puan Aldı lütfen tıklayınız.

Gökçe’nin kaynanası Necmiye Açan gelinin ısrarı üzerine katıldığını, gelini bugün yapacağı yemeklere çok ama çok hazırlandığını, kaynanaların bu lezzete karşı çok iyi puanalar vereceğini beklediğini söylese de Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Puanlaması lezzete değil daha çok stratejiye göre verileceğini çok iyi biliyor. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Eylül Salı Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta yine sabit evden çekimlerini yapan beş gelin ve beş kaynananın yarıştığı Fox TV’nin sevilen yarışma programında bu hafta yarışan gelin ve kaynanaların bilgileri alt kısımda verilmiştir. 

=> 31 Mayıs-4 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bu haftaki Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Salı (2020)

1 Haziran Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelini adı Gökçe Gülçiçekli. 40 yaşında bir çocuk annesi olan ve Uzay bilimleri bölümünde lisans eğitimi almasına rağmen sigortacılık işi yapan Gökçe yemeklerine ve el lezzetine güvendiği için kaynanasına yarışmaya katılması için ısrar ettiğini dile getirdi. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 8 Haziran Salı Puanları için tıklayınız.

1 Haziran Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en az 32 puan almayı arzulayan, lakin hak edenin kazanmasını da ayrıca dile getiren Gökçe farklı ve lezzetli yemekler birinci olmaya geldiğini açıkladı.

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir. Bunun dışlında bu konuya sadece Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Salı puanları ile puan durumu sonucuna bakmak için gelen okurlarımız yazının en sonunda günün puanlaması aktarılmıştır. 

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün ki Puanlar için tıklayınız.

1 Haziran Yarışmacısı Gökçe Gülçiçekli

Zuhal Topal'la Sofrada Gökçe Gülçiçekli

 • İstanbul Üniversitesi Uzay bilimleri mezunu
 • 14 yıllık evli
 • Eşinin adı Deniz
 • Bir çocuk annesi
 • Sigortacılık yapıyor
 • 40 yaşında
 • Bir kızı var

=> Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Perşembe Puanları ve puanlaması için lütfen tıklayınız.

1 Haziran Yarışmacı Kaynana Necmiye Açan

Zuhal Topal'la Sofrada Necmiye Açan

 • Tuzsuz yemek sevmiyor
 • Patatesi hiç sevmiyor
 • Yarışmaya gelini istediği için katıldı
 • 2 oğlu
 • Bir kızı var
 • 3 çocuk annesi
 • Beş torunu var

=> 2 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gökçe Gülçiçekli’nin menüsünde hangi yemeklerin olduğunu ve bu yemeklere Salı günü kaç puan aldığını yani Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Salı Puanları yazının devamında sizleri bekliyor.

1 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe’nin Menüsü 

 • Paklalı Lakşe Çorbası
 • Kayseri Yağlaması
 • Portakal Diliminde Kereviz
 • Peynirli Kabak rulo
 • Ali Nazik
 • Acılı Ezme
 • Peynir Helvası

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Haziran Salı Puanları alacak Gelin ile Menüsü


Kaynanalar bu haftanın ikinci menüsünü gördüklerinde aynen şu eleştirileri yaptılar;

Menü biraz zayıf kalmış
Salata yok
İstediğim gibi bir menü değil
Alinazik hariç iyi değil

Kaynanalar

Kaynanalar haftanın ikinci yarışmacısı olan 14 yıllık Gökçe’nin menüsünü kolay ve basit buldular. Özellikle yemeklerin sayı olarak az olmasına dikkat çeken kaynanalar Gökçe’nin iyi puan alamayacağının sinyallerini şimdiden verdiler. Dikkat: Gökçe Gülçiçekli’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda eğer Gökçe birinci sıraya çıkmak istiyorsa kesinlikle ama kesinlikle en az 28 puan alması gerekirken, 15.000 TL12yi kazanmak için en az 30 puan alması gerekiyor.

1 Haziran Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Tüm bunların farkında olan 14 yıllık evli bir çocuk annesi olan Gökçe evlendikten sonra yemek yapmaya başladığını, bugün yapacağı yemekleri bir aydır her gün yapıp en iyisini yapmaya çalıştığını dile getirdi. Anlaşılan o ki kaynanalar 1 Haziran Salı Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda Gökçe’nin yemeklerini eleştirtip puan verirken bir hayli zorlanacaklar.

Gökçe farklı lezzetleri seven Zuhal Topla2ı da etkileyebilmek için başlangıç olarak çok farklı bir çorba ile meyve başlaması dikkatlerden kaçmadı. Sunucu Zuhal de çorbanın da farklı olduğuna dikkat çekti. Anlaşılan o ki Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran Salı puanları sırasında Gökçe oldukça iddialı gözüküyor.

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

31 Mayıs ile 4 Haziran haftasında yarışacak olan gelinlerin aldıkları puanları gün ve gün eklemeye devam ediyoruz. Bugün 14 yıllık evli bir çocuk annesi Gökçe yarışacak ve bugün 25 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları Gökçe’ye gidecek. 

Gökçe’den önce yarışan Duygu sadece 27 puan alabildiği için Duygu günün sonunda %100 belli olacak olan 1 Haziran Salı Zuhal Topal’la sofrada puan durumu alt kısımda verilmiştir. Not: Salı Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışan gelinlerin toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 31 Mayıs Pazartesi Puanı (Duygu Konuş): 27 Puan
 • 1 Haziran Salı Puanı (Gökçe Gülçiçekli): 32 puan

Zuhal Topal bugün yarışan Gökçe’ye kaç puan verdi? Gökçe Gülçiçekli’nin yemeklerine kaynanalar kaç puan verdi? Haftanın yemeği olan Kayseri yağlamasını Gökçe nasıl yaptı? Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve Puan durumu hemen alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Puanları (Gökçe Gülçiçekli)

Nurşen  5
Ayşe  7
Zehra  7
Elife  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   32

**1 Haziran 2021 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 1 Haziran Salı Fragmanı İzle

14 yıllık evli bir çocuk annesi olan ve Uzay bilimleri bölümünden mezun olsa da sigortacılık işi yapan Gökçe Gülçiçekli’nin yarıştığı 1 Haziran Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Gökçe’ye verilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 1 Haziran fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu