Yarışma Programları

1 Haziran Yaparsın Aşkım Arabayı Kim Kazandı? Hangi Oyunlar Oynandı? Yarışmacıların Tanışma Hikayesi Ne?

1 Haziran Yaparsın Aşkım arabayı kim kazandı? Yaparsın Aşkım hangi oyunlar oynandı? Çiftlerin tanışma hikayeleri ve Yaparsın Aşkım 1 Haziran Arabayı kim aldığını  bu yazımızda sizler için hazırladık.

Yaparsın Aşkım 1 Haziran Arabayı Kim Kazandı?

1 Haziran Yaparsın Aşkım arabayı kim kazandığını söylemeden önce yapılan oyunları ve aldıkları puanları aktaralım. Yakın zamanda yayın hayatına başlayan Yaparsın İlker Ayrılık’ın sunduğu yarışma programında 2 saatte araba sloganı ile Fox Tv ekranlarına geldi. 1 Haziran Yaparsın Aşkım’ın 1. si sıradaki yarışmacılarımızı tanıyalım. Daha sonra yaparsın aşkım 1 haziran arabayı kim aldığını söyleyelim.

Yaparsın Aşkım Program kapak resmi

Vildan ve Burak Çifti
1 senedir evli (10 ay) cicim aylarının  ilk iki ayda bittiğini söyledi. 7 yıl bekledikten sonra cicim ayları çabuk geçtiğini söyledi. Romantik evlenme teklifi aldın mı? Burak Vildan’ın doğum gününde küs olduğu günde, Bursa’ya gelip metroya da boş koltuk olmasına rağmen birden yanına gelip güzel bir yere yemeğe götürmek istediğini Vildan da bu yemek teklifini kabul ettiğini yemekte Burak ailesinin umreden geldiği için annesinin hediyelerini tek tek verdiğini en son al şu 200 TL ve barışalım ve benimle evlenir misin deyince Vildan sinirden deliye döndüğünü ama sonunda sakinleşip Burak’ın teklifi kabul ettiğini söyledi. Nasıl tanıştığını sorusuna cenaze de tanıştıklarını söyledi. 

1 Haziran Yaparsın Aşkım Arabayı Kim Kazandı Resim 1

Tuğçe – Aytuğ Çifti
4.5 senedir evlidir. üniversite döneminde arkadaş olduklarını ama sevgili olmadıklarını üniversite bittikten sonra arkadaşlık boyutu değiştiğini askerden sonra romantik evlilik teklifi aldın mı sorusuna sahilde bir arada yürürken Aytuğ arabaların olduğu yere götürdüğünü birden arabalar etrafında dönmeye başladığını ve benimle evlenir misin yazılı pankart açtıktan sonra evlenme teklifini kabul ettiğini söyledi.

 

İlk iki yarışmacıların hikayesini öğrendikten sonra ilk oyuna geçildi. 1 Haziran yaparsın aşkım arabayı kim alacak? Bu sorunun cevabı yapılan oyunlarla belli olacak. İlk oyun eşiniz 120 saniye içerisinde trambolinden zıplayıp önündeki engeli aşıp karşıda bulunan sünger duvara saplayabilir. Vildan 36, Tuğçe 40, Özlem 38, İlkay 39 rakamları verdi. Bakalım iddiasını hangi çift tutturdu. İlk yarışan yarışmacı Furkan oldu. Eşinin 38 iddiası olmasına rağmen 30 da kaldı. İkinci yarışan Ahmet oldu. İlkay’ın 39 iddiasını Ahmet 27 yaparak iddiayı tutturamadı. Tuğçe’nin iddiası 40 Aytuğ 56 yaparak iddiayı tutturdu. Aynı zamanda bu oyunda da rekoru kırdı.  İlk oyun kolay olmasına rağmen sadece iki çift iddiasını tutturabildi. Ancak puanı Tuğçe-Aytuğ çifti almış oldu. 

Özlem Furkan Çifti
Arabayı kazanırsak Özlem araba benim olacak demesine rağmen Furkan bu konudan benim haberim yok diyerek şaşırttı. 7 aylık sevgili olan Özlem, neden Furkan olduğunu ilk okulda ilk sevgili olduğunu okul bittikten sonra yeniden bir ara sosyal medya üzerinden ölmedin mi sen hala demiş. Özlem da yok hala yaşıyorum deyince Furkan gel senin sonun olayım diyerek bu birlikteliğin temeli atılmış. İlişkilerinde %100 benim borum öter dedi. Bakalım arabayı alacaklar mı?

İlkay-Ahmet Çifti
Üç yıldır sevgili olduklarını ilk tanışmaları ise İlkay, arabasını satmak için buluştuklarını Ahmet sosyal hesaptan bulduğunu sonra aralarında 3 aya yakın bir konuşmaya başladıklarını Daha sonra kahve içmeye gittiklerini ve mutlu bir yola başladıklarını söylediler. Bakalım arabayı kazanabilecekler mi?

 

1 Haziran Yaparsın Aşkım arabayı kim kazandı? Yapılan ikinci oyunla arabaya Tuğçe Aytuğ çifti bir adım daha yaklaşabilecek mi? İkinci oyun eşiniz boynunda iken kaç kere oturup kalkabilir. Vildan 32 defa, Tuğçe 30 defa, Özlem  11 defa, İlkay 31 defa diyerek iddialarını öne sürdüler. İlk yarışan Tuğçe – Aytuğ Çifti  yarıştı ve 30 iddiasını tutturdu. İkinci olarak İlkay Ahmet Çifti yarıştı İlkay’ın 31 iddiasını Ahmet 25. yi yaparken Ahmet ile İlkay yıkıldı ve başarısız oldular. En büyük iddia ise 32 ise Vildan Burak çiftinin iddiası. Burak oyuna çok iyi başladı ve eşinin iddiasını tutturmayı başardı. Yaparsın Aşkım 1 haziran arabayı kim aldığı son oyuna kaldı. Üçüncü oyunda Özlem rekor kırmasına rağmen daha üst iddiasını tutturan başka çift olduğundan elendiler. İlkay Ahmet çifti de iddiasını tutturamadıklarından üçüncü oyunda elendi. Finalin adı Tuğçe Altuğ ile Vildan Burak oldu. Mavi takım olan Vildan Burak çifti ilk seti alarak büyük avantajı sağladı.  İkinci set erkekler arasında oynandı. İkinci seti de Burak alarak 1 Haziran Yaparsın Aşkım Arabayı kazanan çift Burak-Vildan oldu.

1 Haziran Yaparsın Aşkım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu