Gelinim Mutfakta

1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Haftanın Birincisi

1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Oldukça çekişmeli bir haftayı geride bırakacağımız bugün hafta finalinde heyecan dorukta olacak. 1 Kasım 2019 Haftalık toplam puan durumu sonucu öncesinde hafta finalinde iki yarışmacı Melike ile Elif 58 puanla zirveyi paylaşıyorlar. İkili arasından günün birincisi olan %100 bu hafta bilezikleri kim kazandı sorununun cevabı olacak. Yani bu haftanın birincisi gelin olacak.

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin birazdan kaynanaların vereceği puanlar da en yüksek puanı alan gelin Elif yada Melike ikilisinden birisi olması halinde kesinlikle bilezikleri kazanacağını ama bu ikisi dışında günün birincisi olması haline ikisi arasında en yüksek alan bu hafta beş altın bileziğin de sahibi olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Kasım Haftanın Birincisi[/mavibuton] hangi gelin olduğunu öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta FinalBu hafta yarışmaya katılan Fadime bu hafta elenecek en önemli yarışmacı olarak ilk gün söyleniyordu. Ancak Fadime her geçen gün iyi puanlar alarak kendisini eleme potasından her ne kadar kurtaramasa da Duygu ile aynı puan alarak 31 puanla Duygu ile birlikte elem potasında yer aldı. 1 Kasım Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Sorusu bugün oldukça önemli olacak.

==>  [pembebuton]8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Yaklaşık 1,5 yıldır devam eden bu programda hafta finalinde daha önce görmediğim bir puan ile karşı karşıya kadım. Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu ne olduğuna baktığımızda Elif ile Melike’nin 58 puanla zirvede yer aldığını, yani iki yarışmacı zirvede bilezik için aynı puanla yer alırken Duygu ile Fadime de 31 puanla son sırada eleme potasında ve bilezik yarışında çok uzakta yer aldığını görüyoruz.Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliBugün Gelinim Mutfakta 1 Kasım bilezikleri alan gelin Melike ile Elif arasından birisi olacak. Bizler hafta başında Elif’in favori yarışmacı olduğunu söylerken sosyal medyada Elif’in uzun süre bilezik almadığına atıfta bulunup;

“Elif’in maaş günü gelmiş!”
Anonim

Diyerek Elif’in bu hafta bilezik alacağı konusunda bir yargının olduğunu da göstermiş oldu. Bildiğiniz üzere ben de sosyal medya da Çiğdem hanım içeriden bilgi alıyor mu? diye yaptığımız anket sonucunda dişe dokunur bir sonuç çıkmadığını ve puanlamaya genel itibari ile inanıldığını da gösterdi. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Melike şu ana kadar beş altın bileziği ikinci defa almayı planlarken, Elif’in de Ezgi’nin çıtasını yükselttiği zirvede adını yukarı taşımak için en azından 43 altın bileziği alan Gülcan’ı geçmek istiyor. Ancak Elif’in bugün bileziği alabilmesi için kesinlikle Gelinim Mutfakta 1 Kasım Cuma günün birincisi olması gerekiyor.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli Gelinim mutfakta 1 Kasım Cuma puanları kaynanalar tarafından en riskli bir puanlama yapılacak. bugün kendi gelinin bulamayan kaynana kesinlikle ama kesinlikle kayıp yaşayacak. Zira gelini bulamayan ya elenecek yada ellerinden 10.000 TL değerindeki bilezikleri kaybedecek.

Bu hafta en çok gelinin bulan kaynana Şaheste hanım oldu. Onu en yakın takip eden Çiğdem hanım da başarılı bir performans gösterdi. Ancak bugün kendi gelinin bulan kaynana en başarılı ve bilezikleri alma konusundan en önemli adım atacak olan yine kaynanalar olacak. Not: 1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar bu yazının en son kısımda verdik.

Bugün hafta finalinde bir gelin ve bir damat göreceksiniz ve yanlış bir programı mı açtım? diye merakta kalmayın. Yakın zamanda programın yarışmacıları arasında dahil olan Melike nikah da gelinlik giymediği için çok eleştiri almıştı. Not: Bu hafta elenen yarışmacı yazının en son kısımda sizleri beklemektedir.1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elenen FadimeBugün Fatih Ürek’in de desteği ile Melike gelinliği ile stüdyoda eşi ile birlikte dans ederek, içinde ukde olarak kalan gelinliği gitmesine vesile oldu. [saritext]=> 1 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu en son kısmında açıkladık.[/saritext]

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Elif, Melike ile olan aradaki 2 puan farkını günün birincisi olarak kapatmayı başardı. Bugün her iksi de eşit puanlara sahip. Yani Çiğdem hanım ile Şaheste’nin vereceği puanlar ve gelinlerinin tabağını bulma konusun çok önemli. Çiğdem hanım %010 Elif’in tabağını bulurken, diğerlerine de 1-1-2 gibi bir puanlama yapacak.1 Kasım 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An DuyguBugün 1 Kasım Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında Şaheste hanım ise kaynana Çiğdem gibi nokta atışı bulamıyor. Bulsa bile diğer gelinlere 1-1-1-2 yapamıyor. Bu yüzden Çiğdem hanım sayesinde Elif bileziklere bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

1 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu öncesinde genel de elenecek ve bu hafta kim elendi sorusunun cevabı büyük oranda belli oluyordu. Lakin bu hafta yarışmada belirsizlik hakim sürüyor.

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Cuma Puan Durumu

28 Ekim 2019 Pazartesi günü 380. bölümü ile başlayan bu hafta, kaynanaların vereceği 1 Kasım Cuma puanlaması sonrasında bu haftayı da geride bırakacağız. Haftaya noktayı koyarken, bir gelin beş adet altın bilezik ile evine uğurlarken, bir gelin de haftanın en düşük puanı aldığı için yarışmaya ve hayallerine veda eden isim olacak. Gelinim Mutfakta 1 Kasım Cuma Puan durumu sonucuna göre 1 Kasım 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı yazının sonunda sizleri bekliyor. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2 Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim Melike ile Elif ikilisinden birisi olacak. Burada iş kesinlikle kaynanaların gelinlerinin tabaklarını bulma kadar başkalarının tabaklarına da bulup verme potansiyeline bağlı olarak haftanın birincisi netleşecek.

Tatlı konusunda Elif gerçekten yetenekli. ancak Melike’nin de elinin lezzetini bana atmamak gerekiyor. Geçtiğimiz hafta finalinde Melike 14 puan alırken, Elif 13 puan aldığını ve birbirine yakın puanlar aldığını görüyoruz.1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Önce Melike Ve Kocası Geçen hafta Melike’nin bilezik alma olayı olmadığı için Çiğdem hanım 1-1-1-5 tarzında bir puanla yerine 1-1-4-5 gibi bir puanlama yaptığını 4 puanı Melike aldığı için geçen hafta Elif’ten yüksek aldığını söyleyebilirim. Not: 1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu yazını son kısmında sizleri bekliyor.

Bu hafta 1 Kasım gelinim mutfakta günün birincisi eğer Melike ilk defa bilezikleri alacak. Melike’nin bilezikleri ilk defa almasında sonra kendisine güven geleceği için artık eskisinden daha tecrübeli ve istekli olarak yarışacak. 1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı görseliGelinim mutfakta haftalık puan tablosu konusunda gözler kaynana Şaheste ile Çiğdem hanım üzerinde olacak. Zira ikisi başarısı doğal olarak puan durumuna direk olarak yansıyacak. 

Sözlerimi buradan sonlandırıp, sizlerin de merakla beklediği 1 Kasım Cuma puanları ve sonrasında ortaya çıkan 1 Kasım 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar sonucunu sizlere aktarmak istiyorum. Tabi öncesinde gelinlerin hafta finalinde yapacağı günün tatlısının malzemelerini açıklayacağım. 

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Pepeçura Tatlısı

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Pepeçura Tatlısının Malzeme Listesi

  • 1 kilo gram kuru siyah üzüm
  • 3 su bardağı Su
  • 1 su bardağı toz şeker
  • 4 yemek kaşığı nişastası (mısır)
  • 1/2 çay bardağı mısır unu

Fatih Ürek 385. bölümü ile ekrana gelecek olan bölümde 385. bileziklerin sahibi bulacağı bu günde gelinlerin yapacağı tatlı için 45 dakika süre verdi. Bu süre içinde tüm yarışmacılar da tatlılarını yapımını tamamladılar. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Sözlerimi uzatmadan önce 1 kasım bugün çeyrek altını kim kazandı? Sorusuna cevabı ile haftalık toplam puan durumu sonucuna göre  bilezikleri bugün kim aldı? sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Elif’in kendini beğenmiş konuşmalarından gına geldi. Programın kalitesini lütfen düşürmeyin. Kızdığın olayı Çiğdem de yapıyor Elif! Lütfen dürüst ol!”

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Puanları (01/11/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Duygu : 3
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Fadime : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 2
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 5
Fadime : 1

*************************
” 1 Kasım 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 3
Melike : 1
Fadime : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 3
Melike : 2
Fadime: => Fatma’nın Gelini 5

*************************

Gelinlerin 1 Kasım 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 2 2 5 1 10
Duygu 3 4 3 3 13
Melike 5 5 1 2 13
Fadime 1 1 4 5 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ekim-1 Kasım Haftası) – Cuma

*************************
Elif        : 58 + 10 = 68
Duygu   : 31 + 13 = 44
Melike  : 58 + 13 = 71
Fadime : 31 + 11 = 42
*************************

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

1 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ MELİKE %100

1 Kasım 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  FADİME %100

1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE & DUYGU
Gelinim Mutfakta 1 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
1 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  FADİME
*************************

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Cuma Fragmanı İzle

1 Kasım 2019 Cuma kanal D ekranlarında 385. bölümü ile gelen yarışma programının 1 Kasım fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu