Zuhal Topal'la Sofrada

1 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftanın Birincisi Kim?

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? (1 Kasım Cuma) Hafta içinde hemen hemen tüm yarışmacılar oldukça istekli yarışmaya başlasa da bir kaynananın (Behiye) yaptığı kazanma hamlesi ile adete diğer rakiplerini tuş etmeyi başardı diyebiliriz. Artık sadece geriye bir yarışmacı kaldı. Zuhal Topal 1 Kasım Haftalık Toplam Puan Durumu netleşmesi için Ayşe’nin de puanlarının verilesi gerek. Lakin, Behiye en düşük puan olan 3 puanı halen kimseye vermediği için Ayşe’nin işi oldukça zor.

=> 1 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

1 Kasım Cuma bu haftanın birincisi kim olacağı bugünden %100 belli olmuyoruz. Zira diğer kaynanaların verdiği puanlara kızıp son gün yarışan gelinin 10 puan aldığı günleri çok iyi bildiğim için şimdiden konuşmak çok erken olacaktır. Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı Behiye de diğer yarışmacılar gibi ilk gün oldukça sakin ve ılımlı mesajlar veriyordu. İkinci gün yarışan Behiye’nin gelini Çiğdem hakikaten hem sunum hem de lezzet bakımından bir çok kaynananın damak lezzetine hitap eden bir yemek ortaya koydu. Kaynanalar 6 ile 7 puan arasında puanlar verince, Zuhal Topal kaç puan verdi diye merak bile ettik. Bu zaman kadar en yüksek puan olan 9 puan ile Çiğdem’i onure etti. 

=> [pembebuton]Zuhal Topal 22 Kasım Cuma Toplam Puanlar[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Buraya kadar her şey oldukça normal değil mi? Ancak tüm bunları geride bırakan bir olay yaşandı. Salı günü yarışan Behiye’nin gelinine en yüksek puanı veren Nazmiye 7 puan vererek izleyenleri dahi şaşırtmıştı. Ancak bir sonraki gün kendi günü olduğu için herkes onayladı diyerek eleştirmişti. Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseliÇarşamba günü yarışan Nazmiye’nin gelini Emine istediği gibi bir menü ortaya koyamadı. yemekleri diri kaldığı için kaynanalar  da hali ile düşük vermesini beklerken Behiye 6 puan verdi. Bu puanı verirken de aynen şu ifadeleri kullandı.

“Sen bu puanı hak etmedin. Yemeğine 6 puan veriyorum.”
Kaynana Behiye

Şeklinde yaptığı açıklama ile kapalı kapılar arkasında gizli bir anlaşmanın da olduğunu ortaya koydu. İlk gün yarışan kaynana Yasemin hanım da bu durum üzerine Behiye’ye oyunculuk performansına oscar ödülü verdi. Dikkat: 1 Kasım Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabı yazının en alt kısmında açıkladık. 

1 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

1 Kasım 2019 Cuma günü 15.000 TL değerindeki para ödülünü elbette tüm yarışmacılar almak için ter döktü. Ancak kimisi unutkanlığına yenik düştü. Kimisi ise dikkatsizliğine yenik düştü. Hal böyle olunca 1 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada puanlar kısmında kimi gelinin yüzü güldü. Kimizi ise göz yaşlarını tutamadılar. Sonunda büyük ödül olan haftanın birincisi bir gelin olacak. Bizde bu ismin kim olduğunu bu yazımızda sizler paylaşacağız. Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli

Geçtiğimiz sezondan farklı olarak artık kaynanalar verdiği puanı bir başka geline veremeyeceği için artık kaynanalar da finans uzmanı edası ile kime kaç puan verilmesi gerektiğini ince eleyip sık dokuyarak verecekler.

Bu hafta en düşük puan olan 3 puanı henüz çok az kişi kullandı. O sebeple Cuma günü yarışacak gelinin ortaya koyacağı performans ve saygısı çok önemli olacak. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 1 Kasım bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı bu yazının en alt kısmında sizleri beklemektedir.1 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kazananın Açıklandığı An 1 Kasım 2019 Zuhal Topal’la Sofrada haftalık toplam puan durumu vererek bu hafta kazana gelinin adını açıklamak istiyorum. Alt kısımda bazı analiz ve eleştiriler olacak. Bu eleştirileri ilginizi çekmiyor ise yazını en son kısmında bu haftanın toplam puanları ve gelinlerin sıralamaları yer almaktadır.

1 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

28 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 1 Kasım Cuma günü kaynanaların ve sunucumuzun puanlaması sonrasında bu haftaya da noktayı koyacağız. Genel de bu hafta yarışan gelinleri üç ile beş yıllık evliler. Ancak Perşembe günü yarışan yarışmacı Derya 22 yıllık evli olmasına rağmen kaynanaların stratejik puanlaması nedeni ile hak ettiği puanı alamadı.1 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada Toplam Puan Durumu Açıklayan sunucu

Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar kısmında maalesef kaynanaları stratejisi gölge düşürdü diyebiliriz. Ancak şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Behiye hanım her ne kadar haksızlık yapmış olsa da sanırım bu haftanın birincisi gene değişmeyecekti. Çünkü Çiğdem dışında şu ana kadar yarışan gelinlerin irili ufaklı hataları oldu.  

28 Ekim Pazartesi Rabia’nın Aldığı Puanlar

Behiye  : 5
Nazmiye : 5
Nebihe : 5
Fatma : 4
Zuhal Topal : 7

*************************

29 Ekim Salı Çiğdem’in Aldığı Puanlar

Yasemin  : 5
Nazmiye : 7
Nebihe : 6
Fatma : 7
Zuhal Topal : 9

*************************
Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

30 Ekim Çarşamba Emine’nin Aldığı Puanlar

Yasemin  : 4
Behiye: 6
Nebihe : 3
Fatma : 5
Zuhal Topal : 6

*************************

31 Ekim Perşembe Derya’nın Aldığı Puanlar

Yasemin  : 6
Behiye: 4
Nazmiye : 4
Fatma : 6
Zuhal Topal : 7

*************************

1 Kasım Cuma Ayşe’nin Aldığı Puanlar

Yasemin  : 3
Behiye: 3
Nazmiye : 3
Nebihe : 10
Zuhal Topal : 7

*************************

1 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 28 Ekim Pazartesi Rabia’nın Puanı: 26
  • 29 Ekim Salı Çiğdem’in Puanı: 34
  • 30 Ekim Çarşamba Emine’nin Puanı: 24
  • 31 Ekim Perşembe Derya’nın Puanı: 27
  • 1 Kasım Cuma Ayşe’nin Puanı: 26

Yukarıda verilen toplam puanlara baktığımız da Çiğdem’in açık ara birinci olduğunu, son gün yani final günü yarışacak olan yarışmacı Çiğdem’in alacağı puanlar sonucunda Zuhal Topal bu haftanın birincisi olan gelin resmi olarak ortaya çıkacak. Tabi biz öncesinden kim olduğunu mevcut puanlara göre açıkladık.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Kasım Cuma Fragmanı İzle

1 Kasım 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarında hafta finali ile karşımıza gelecek olan sevilen yarışma ve yemek programının 1 Kasım fragmanı verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu