Gelinim Mutfakta

1 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Puan Durumunda Kim Önde? Gelinim Mutfakta 1 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında heyecan giderek artmaya devam ediyor. Kaynanalar ise kendi gelinlerine beş puan verip bilezik almasını istese de  gelinim mutfakta puan durumu hiç de istedikleri gibi gitmiyor ve rakiplere bol keseden puanlar veriyorlar. Bakalım Cuma günü gelinim mutfakta puanlama öncesinde hangi gelin rahat bir şekilde yarışma imkanı olacak. Bunu hep birlikte göreceğiz. [pembebuton]2 Kasım Gelinim Mutfakta Puanlama[/pembebuton] için tıklayınız

Bu hafta yarışmaya dahil olan Aleyna oldukça fazla tepki toplamaya devam ediyor. Dün Başak’ın eşyalarına yaptığı saygısızlığı bu gün de Ezgi’nin pankartına karşı yaptı. Bakalım bu tavırlarını ne kadar sürdürecek? Reyhan hanım dün gelinim mutfakta puanlar verildiği esnada son ikiye Aleyna’yı bırakıp, Aleyna’ya beş puan vermesi Aleyna’nın oldukça hoşuna gitti. Sanırım bu saldırgan tavırları elenene kadar gidecek. Başak’ın ilk zamanlardaki hallerine benzese de Başak zaman zaman komik ve gönül almayı biliyordu. Siz ne düşünüyorsunuz Aleyna hakkında.

Salı günü yapılan puanlama da 12’şer puanlarla Aleyna da günün birincisi olması kendisine güveni geldiğini gördüm. Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta günün birincisi olabilecek mi? Şartlar tamamen Aleyna’nın lehine ve herkesi kendisine sinir etmiş gözüküyor. Resmen milletin sinir hücresi ile oynuyor ve milletin hata yapmasına sebep olduğunu düşünüyorum. Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta 1 Kasım Perşembe puanları verilirken, Aleyna’nın şansı yaver gidip çeyrek altını almayı başarabilecek mi? 

Dün ben burada söylemleri ile değil elinin lezzeti ile konuştuğumuz Karadenizli kadının temsil eden Aleyna istiyoruz demiştim. Ancak Aleyna hala aynı davranmaya devam ediyor. Üstelik bu davranışlarını kaynanası Cemile hanımda yanlış bulmuyorum demesi de ayrı bir gaf bence. Tabi bunlar benim yorumum. İnşallah bu gün Aleyna’nın Gelinim Mutfakta 1 Kasım puanları esnasında aldığı yüksek puanları konuşuruz diyeceğim ama fragmana baktığımda hiç de öyle olmadığını maalesef gördüm.

1 Kasım Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? ve 1 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarına nereden bakabilirim şeklinde mail atanlar var. Arkadaşlar Gelinim mutfakta puan kısmı yazının en alt kısımına doğru veriyoruz. Kaynana bazında alınan puanları verdikten sonra Gelinim mutfakta puan tablosu için ise en alt kısma bakmanız yeterlidir. Bu uzun yazıları okumak istemeyenler direk sayfanın altına inebilirler. 

Bizler de hata yapabiliriz. Bazen çok hızlı puanlar verildiğinde gelinim mutfakta toplam puanlar da yanlışlık veya hata olabiliyor. Bundan dolayı da şimdiden affınıza sığınıyorum ve bir hata gördüğünüzde lütfen yorum kısmından bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Perşembe puanlama kısmını geçmeden önce bu hafta hangi yarışmacı elenmesini ve hangi gelinin de bilezikleri almasını istiyor sunuz? Bakalım kimlerin fanları buradaymış bir görelim. Ben maalesef tarafsız olarak yorum yazmak zorundayım ama yanlış veya haksızlık olduğunda hep haklının yanında yer almaktan da asla çekinmem. Aleyna sevenler belki bana kızabilirler ama ben yanlış olduğunu düşündüğüm için uyarı mahiyetinde söylüyorum. 

Bu gün 1 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilirken Reyhan hanım gene Aleyna’ya beş puan verirse sanırım kalpten giderim. Reyhan hanım ki yarışma programına kendi gelini Ezgi’ye verdiği beş puanlarla rekor kırmış birisi iken dün beklenmedik bir puanlama yaptı ve Aleyna’ya beş verdi. Bakalım bu gün nasıl puanlama yapacak hep birlikte göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 1 Kasım Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi. 

Bu hafta şahsen ben Özümden daha iyi bir atak bekliyordum. Geçen hafta aldığı bilezik sayesin kendisine güveni gelse de istediği puanları henüz alamadı. Ezgi ilk bilezik aldıktan sonra oldukça kendine güven veren bir profil çizmişti. Ama Özüm, Aleyna’nın tavırlarından mı? yaksa başka bir nedenle mi? İstediği puanları alamıyor. Ancak Gelinim Mutfakta haftalık puanlar açısında baktığımızda zirvede yer alıyor ama daha iyisini yapabilir.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından son duruma baktığımızda, Özüm dün yapılan puanlamada liderliği Ezgi’nin elinden almayı başardı ve 43 puanla zirvede yer alıyor. İkinci sırada liderliği kaybeden Ezgi 39 puanla bilezik yarışında iddiasını halen sürdürüyor. Aleyna ise dün kendisinden beklenmedik bir hamle ile iyi puanlar aldı ve 36 puanla bilezik yarışından kopmadı. Betül ise 29 puanla elenme potasına şimdiden girdi ve ufak ufak valizini hazırlasa iyi olacak. Bakalım Gelinim mutfakta 1 Kasım puan durumu nasıl şekillenecek? Hep birlikte göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Günün Birincisi Kim Oldu? (Perşembe)

1 Kasım Gelinim Mutfakta perşembe puanları sonucunda Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Gelinler kaynanalardan kaç puan aldılar? hepsi ve daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz. Önce bu gün hangi yemek yapacaklar onu aktaralım daha sonra kaynana bazında puanları vereceğiz. En sonda günün birincisi kim olduğunu açıklayacağız.

Bu gün verilen fragmanda fırında yapılan ara sıcak yapacaklar. Genelde perşembe günleri börek tarzında yapılıyor. Ancak şu an için hangi yemeğin yapıldığını bilemiyoruz. Bu durumdan dolayı affınıza sığınıyoruz. Kısa süre içerisinde günün yemeği ne olduğunu ve malzeme listesini buraya ekleyeceğim. Not: 1 Kasım Perşembe gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

 

Fatih bey bu gün verilen fragmanda Aleyna’ya karşı ikazda bulunduğunu ve tekrar ederse puan kıracağı konusunda ikaz etti. Ezgi de yakın takibe aldığı Aleyna’nın halen günün yemeğini fırına koymadığı için süre bitmek üzere olduğunu hatırlatıp, Fatih beyin dikkatini çekti. Fatih bey de bir dakikadan az kaldığını ve süre bitiminde fırından yemeğini çıkarması gerektiğini söylediğinden yola çıkarak Aleyna sanırım bu gün günün yemeğini muhtemelen böreği yapmayı yetiştiremedi. Bakalım bu hali ile Aleyna Gelinim Mutfakta 1 Kasım günün birincisi olmayı başarırsa şok olurum her halde. Umarım kaynanalar adaletli puanlama yaparlar.

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Günün Yemeği Mini Kumpir Malzemeleri

 • 4 adet patates
 • Beş yemek kaşığı zeytinyağı
 • Beş adet mantar
 • Bir su bardağı kaşar peyniri
 • Beş dal taze kekik
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı kimyon

1 Kasım perşembe günü, günün yemeği için Fatih bey ideal bir süre verdi. Ancak Aleyna bu süreyi yerinde kullanamadı ve belirlenen süre sona erdi. Diğer gelinler ise böreğini yapıp  Gelinim Mutfakta 1 Kasım günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 1 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Bakalım gelinler kaynanalar konseyinden gelinim mutfakta kim kaç puan aldı birazdan belli olacak.

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Puanları (01/11/2018 Perşembe)

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 2
Özüm  : 5
Betül  : 2Gül’ün Gelini
Aleyna : 1
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5  Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 2
Betül   : 4
Aleyna : 1
*************************

“1 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Cemile’nin verdiği Puan
Ezgi      : 1
Özüm    : 3
Betül     : 5
Aleyna 
 4 ⇒ Cemile’nin Gelini
*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 5
Özüm :  4⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 3
Aleyna : 1
*************************

Gelinim Mutfakta 1 Kasım Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

1 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Özüm & Betül
Gelinim Mutfakta 1 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Özüm
1 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒Aleyna

*************************

1 Kasım perşembe günü gelinlerin yaptığı yemeğe kaynanalar puanlarını verdiler ve bizler de bu puanları siz değerli okurlarımıza yukarıda paylaştık. Şimdi gelinim mutfakta toplam puan açısından gelinlerin aldığı puanları toplamını bulabilirsiniz. Ezgi 13 puan, Özüm 14 puan, Betül 14 puan, Aleyna 7 puan aldı. Haftalık gelinim mutfakta puan durumları ise alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (29 Ekim – 2 Kasım Haftası) – Perşembe

    Ezgi’nin Puanı : 39 + 1352
Özüm’ün Puanı   : 43 + 1457
  Betül’ün Puanı  : 29 + 14 = 43
Aleyna’nın Puanı: 36 + 7  = 42

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

51 Yorum

   1. Evet bende ezgiciydim ama ezgi çok değişti herkesin üstüne çok gidiyo aleyna gitsin de bilezikleri kim alırsa alsın

   1. Hayırlı günler ? Filiz ablam. Ah bu özümden bir türlü kurtulamadık Betül desen ahh?

 1. Aleyna yine yırtma seansını yaptı boş geçmedi, Betül bugün de sonuncu olursa Aleyna kalır maalesef

   1. Şimdi anladım, Aleyna çok geç koymasına rağmen haketmediği puanı aldı haklısınız ama neyseki günü doğru yerde tamamladı

 2. İnşallah aleyna gider kayınvalidesi güzel puan yapmıyor bilezikleri ezgi hakkediyor

   1. Ezgi fanı gibi, bu hafta Ezgi ve Özüm arasında birincilik belli oldu artık. Ama Özüm yine alacak gibi yemeği yapamazsa orası ayrı o zaman Ezgi birinci olur

 3. mrb arkadaslar.bugüne bakarak bu hafta tahminlerim: 1-Ózüm 2-Ezgi 3-Betül 4-Aleyna

  1. Ben de Özüm’ün birinci olacağını düşünüyorum, sonuncu konusunda kararsızım, gönlüm Betül’ün kalmasından yana

 4. Selamlar, şu anki durumu aynen sıralamışsın :) Haftaya pazartesi veya salı günü tahminde bulunurmusun

 5. ya ben bu reyhan hanimi seviyorum bilezik ifdasina bile cozum buldu siz kazanin biz im idda yatsin diyo

 6. ya ben bu reyhan hanimi seviyorum bilezik iddasina bile cozum buldu siz kazanin biz im idda yatsin diyo

 7. Eminim ya? Aleynoş gider bu şarkı ? Aleyna’ya gelsin{İşte gidiyorum arkamı dönmeden şikayet etmeden }?????? İzledikçe onu çok gülüyorum ?

  Hayırlı günler Filiz ablam ? İnt az olduğu için bir kaç gündür yoktum?

   1. Hoş buldum. Sarp teşekkür ederim :) sizde kendinizi bana özlettiniz :)
    Bugün G.mutfaktayı yorumlayacaktım.Ama herkes benim ne demek istediklerimi yazmışlar :D bana söylenecek kelimler kalmadı :D

 8. Hepsinin 4 gunluk puanini topladm ezgi 52 betul 47 aleyna 43 özüm 53 çıktı ama burda karşılastirdm özümün 4 puanı neden fazla nerden gelmis o

 9. Aleyna gitsinde kim alırsa alsın kayinvalidesi aleynaya yaranacam diye kadında karekter kalmadı

 10. inşallah bilezikleri yarın Ezgi alır 30 tamamlar.Özümün almasını istemiyorum gelin kaynana ikisi pek şımarıklar.Bilezikleri alırsa Özüm Ayten kayna,yarın altın kemer takarsa hiç şaşırmayın havalarından geçilmez.O nedenle Özümün almasını istemiyorum. Ezgiciğim başarılar diliyorum hayırlısı ile bilezikler senin olsun.

 11. Cemile kaynana ne biçim kaynana ya.Aleynadan ne kadar çok korkuyor.konuştukları birbirini tutmuyor.Defolup gitsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu