Survivor

1 Mart 2020 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

11 Mart 2020 Pazar Survivor Dokunulmazlık oyunu sonuçları için  tüm Türkiye kilitlenmiş durumda. Peki bu dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı. İşte cevabı.

Bildiğinizi üzere Dokunulmazlık oyununu kaybeden takın aynı zamanda Salı günü kendi takım arkadaşında bir nesine de veda etmek zorunda kalıyor. Takım olarak bir kişi eksilmek, önemli güç kaybı olacağı için hiç bir takın bu oyunu kaybetmek istemiyor.

1 Mart Pazar Survivor Dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar ödül oyunu oynadılar. Ödül oyunun da ünlüler takımı lahmacun ödlünü kazanarak dokunulmazlık oyununu güç ve enerji depolayarak katıldı.

=> Survivor Erman Neden Yok Cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Gönüllüler takımında Yasin’in tuttuğu balıklar nedeni ile gönüllüler de güçten düşmeden oyuna konsantre olarak katıldılar.

Survivor 2020 Dokunulmazlık oyunu 1 Mart 2020

Bildiğini üzere dokunulmazlık oyununun da ilk başlamak dahi önemli bir hal aldığı için yeni geliştiren kurallar çerçevesinde önce avantajı alacak takım için aynı parkurda hem alıştırma yapmak hem de avantajı elde etmek adına iki takım karşı karşıya geldi.1 Mart Pazar Survivor Dokunulmazlık oyunu

Havuzlu kaydıran ve engelleri geçen yarışmacılar oyunun sonunda şişeleri sıra ile devirme oyununu oynayacaklar

İlk olarak başlayacak olan yani avantajı elde eden ünlüler, hem lahmacun oyununda hem de dokunulmazlık oyununda oldukça moralli olmasının avantajını elde etmeyi başardı.Şimdi ise dokunulmazlığı kazanmak adına kıyasıya yarışıp, uzun süredir yakalayamadığı bu durumu kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Ünlüler avantajlı başladığı dokunulmazlık oyunun da farklı bir biçimde kazanan gönüllüler takımından da bu hafta 3 Mart salı günü bir yarışmacının gideceği kesinlik kazanmış oldu.

Gönüller dokunulmazlık oyununu kaybetti. Peki kendi içinde kimi yazdı? birazdan ekleyeceğim.

Ünlüler Gönüllüler
1 3

İlk oyunu ünlüler alsa da ikinci ve final oyununu gönüllüler alarak sonucu 3-1 getirmeyi başardılar Ünlüler dokunulmazlık oyununu 1 Mart Pazar günü kaybetmiş oldu.

1 Mart Survivor Fragmanı (Dokunulmazlık Oyunu)

1 Mart 20202 tarihin de hem ödül oyunu hem de dokunulmazlık oyunun yanı sıra bu dokunulmazlığı kaybeden takımdan eleme potasına gidecek bir ismini belli olacağı oylama gecesinin kısa bir fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu