Gelinim Mutfakta

1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Cuma Günün Birincisi Kim Oldu? Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 1 Mart Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 1 Mart bilezikleri kim aldı? Geçtiğimiz hafta ve bu hafta oldukça rekabetli ve sıkı mücadelelerin yarıştığı bir hafta geçirdiğimizi düşünüyorum. Üç rakip özellikle Ezgi, Gülcan ve Nergis çok güçlü olması nedeni ile gelen yarışmacıları bir bir geldiği hafta yarışmaya veda eder oldu. Bu hafta da Gizem yarışmaya dahil olmuştu. ancak Cuma günü eleme potasında yarışacak ve belki de bu gün elenecek. 

60 bilezik iddiası ile yarışmaya dahil olan Gülcan ilk geldiğinde esen rüzgarları dahi arkasına almış ve ilk iki haftada 7 bilezik kazanmıştı. Ancak sonrasında Ezgi’nin yeniden küllerinden doğması ve Nergis’in yarışmaya katılması Gülcan’ın bu hızlı gidişi bir anda durmuştu ki bu hafta ilk günden itibaren iyi puanlar aldı ve kesin olan şu ki 1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı Gülcan olmayacak. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de artık belli bir sırala ortaya çıktı ve bu sıralamaya göre Ezgi ile Gülcan bilezik için mücadele edecekken, Nergis ile Gizem de bu yarışta kalmak için ter dökecekler. Dikkat: 1 Mart 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.

dün buradan sizlere Nergis ile Gülcan bilezik yarışında olacak ve Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı bu iki kişiden biri olma ihtimali yüksek olduğunu ama belirleyici Perşembe puanları olduğunu söylemiştim. Dün verilen puanlama sonrasında Nergis eleme kısmına gerilerken, Ezgi kendisini eleme potasından kurtardı ve bu gün Gelinim mutfakta puanlama da Gülcan ile bilezik yarışında olacak. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Her hafta genelde alt eleme potasında iki yarışmacı yer alırken, bilezik yarışında ise yine iki ayrı yarışmacı yer alıyor. Bu hafta hem Gülcan için hemde Gizem için çok zorlu geçecek. Hafta başından itibaren birinciliği kimseye kaptırmayan Gülcan bu hafta hak ettiği bilezikleri almak isterken, Gizem de ilk geldiği hafta yarışmaya veda etmek istemediği için bu gün en azından 1 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? sorusunun cevabı olmak ve en azından elenirse çeyrek altını alıp, elenmek istiyor. Bakalım bunu başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. 

Bildiğiniz üzere Cuma günleri yarışmada farklı bir puanlama yapılıyor. Şöyle ki; Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma puanları ilk üç kaynana verdikten sonra ara veriliyor ve haftanın ve günün kritikleri yapılıyor. Burada kimi zaman ünlü sanatçılar buy sırada yarışmaya gelip çok eğlenceli anlara sahne oluyorlar. Bu gün de yarışmaya Deniz Seki katılacak. Tabi Deniz hanımda muhtemelen yarışmacıların yaptığı yemekleri tadımlayıp puanlama yapabilir. Daha sonra, sona kalan kaynanada gelip puanlarını verdikten sorna Gelinim Mutfakta toplam puanlar netleşecek.

Yarışmanın ve yarışmacıların ortaya koyduğu performansa baktığımızda, Nergis ve Gülcan gerçekten ellerinin lezzeti ile kendilerini kanıtladıklarını gördük. Zaten Ezgi’yi söylemeye bile gerek duymuyorum. Hal böyle olunca üç yarışmacı gerçekten güçlü olması ve yeni gelen yarışmacı yarışmaya adapte sırasında düşük puanlar alıyor ve son haftalarda Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma kim elendi? sorusunun cevabı yeni gelen gelinler oluyor. Bu gün eleme potasında yine yeni bir gelin var. Bu gün %100 bir şey var ki o da Gizem bu gün ya tama ya da devam diyecek. [mavibuton]15 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı[/mavibuton]ve kaç puanla bilezikleri aldığını görebilmek için tıklayınız.

1 Mart Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımızda yukarıdaki saydığım olay net bir şekilde gözüküyor. Şimdi Haftalık toplam puanlara baktığımızda, Gülcan 59 puanla şu an için zirvede yer alırken, Ezgi gerilerden gelip 50 puan topladı ve ikinci sırada az da olsa bilezik iddiasını kazandı. Üçüncü sırada ise Nergis 43 puanla bu gün eleme potasına en yakın gelin olurken, kendisinden 4 puan geride Gizem eleme potasında yarışacak. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Mart 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Yakın zamanda başladığını düşündüğüm ama geçmişe şöyle bir baktığımda neredeyse bir yıla yaklaştığını gördüğüm yarışma programında 250. bölümü ile 1 Mart 2019 cuma günü ekrana gelecek ve toplam da 250 adet bilezik ve vermiş olacak. Maddi olarak karşılığına baktığımızda 500.000 TL değerinde bilezikleri yarışmacılara dağıttığını söyleyebiliriz. Bu gün yine final günü ve Bilezikleri kim kazandı? sorusu oldukça merak ediliyor. Tabi sadece bilezikleri alan değil aynı zamanda 1 mart Kim elendi yada elenecek diye sosyal medyada binlerce yorumlar var. Not: 1 Mart gelinim mutfakta puanlar bu yazının son kısmında bulabilirsiniz. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Perşembe günün birincisi kim oldu? Aslında bu soru bu gün birbirinden güzel yemekler yapan ve kendisini kanıtlamak isteyen her yarışmacı için o kadar önemli ki, üst kısımda bilezik yarışında olanlar bilezikleri almak için en yüksek puanı almak isterken, alt kısımda bulunan Gizem yada Nergis de birinci olup hayallerine gelecek haftaya ayırmak istiyorlar. Bakalım kimler bu iddiasını gerçekleştirebilecek? Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar yazının son kısmında verdim. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Gülcan bu hafta kaynanalardan çok çekti ve bence intikam almak için kırmızı biberleri alıp stüdyoya getirmiş. Acı olup olmadıklarını kontrol etmesini istedi. Kaynanaların hepsi de biberden yeter yemez ayranın olduğu yere akın ederken çok komik anların yaşanmasına neden oldular. Peki kaynanalar da Gülcan’ın bu yaptığına puanlar konusunda intikam almış, Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisinde kötü bir konuma getirmiş olabilir mi? Ben zannetmiyorum. Zaten zar zor kendi gelinlerin tabaklarını buluyorlar. Dikkat:Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim mutfakta 1 Mart cuma toplam puan durumu netleşmesi için son kaynananın günün kritiklerinden sorna da puanlama yapması gerekiyor. Bazı arkadaşlarımız bu puanların eksik olduğunu söyleyip mail atıyorlar. son kaynana puanlarını kritiklerden sonra aktardığını bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Şimdi hafta finalinde gelinlerin yapacağı tatlı ne olduğunu açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 1 Mart Lor Tatlısı Malzemeleri

 • 300 gr kaşar loru
 • 2 adet yumurta
 • Yarım su bardağı yoğurt 
 • 1 adet kabartma tozu
 • 1 adet rendelenmiş limon kabuğu
 • Bir adet vanilya
 • Yarım su bardağı toz şeker
 • Çeyrek su bardağı zeytinyağı
 • 1 su bardağı irmik
 • 1 adet portakal kabuğu rendesi
 • 1 su bardağı un (Kıvama göre ekleme yapabilirsiniz)

Şerbeti İçin;

 • 2 su bardağı toz şeker
 • 3-4 damla limon suyu
 • 2 su bardağı toz şeker

Üzeri İçin;

 • 20 adet ceviz içi

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek kolay bir tatlı olduğunu ve yarış saat içinde bitirebilecek bir tatlı olduğunu iddia edip gelinlere toplam 40 dakika kadar süre veri. Gelinlerde bu sürenin bitiminden önce tatlılarını bitirmeyi başardılar ve bu günün en önemli olayı olan Cuma Puanlamasına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 1 Mart Puanları (01/03.2019 cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Nergis : 5
Gizem : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra 35 sn. sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 2
Nergis : 3
Gizem : 1

*************************
” 1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 4
Nergis : => Filiz’in Gelini 3
Gizem : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 4
Nergis : 3
Gizem   : => Sevim’in Gelini 1

*************************

Deniz Seki‘nin Verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 4
Nergis : 5
Gizem : 3

*************************

Gelinlerin 1 Mart 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 5 5 5 18
Gülcan 4 2 4 4 14
Nergis 5 3 3 3 14
Gizem 1 1 1 1 4

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Şubat – 1 Mart Haftası) – Cuma

Ezgi      : 50 + 18 = 68
Gülcan : 59 + 14 = 73
Nergis  : 43 + 14 = 57
Gizem  : 39 + 4 = 43

Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Puanlama Sonucu

*************************
1 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

1 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GİZEM

1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 1 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
1 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒GİZEM
*************************

Gelinim Mutfakta 1 Mart 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

132 Yorum

 1. Herkese hayırlı cumalar dilerim. Gününüz sağlıklı geçmesini dilerim, bol bereketli :) Bugün herhalde Gülcan bilerzikleri alacak diye düşünüyorum ?

 2. Bütün yorumcu arkadaşlara güzel birgün diliyorum…

  Canım arkadaşım güzel bir gün olsun ✌️?

 3. Bütün yorumcu arkadaşlara güzel birgün diliyorum…

  Canım arkadaşım güzel bir gün olsun ✌️?

 4. Gülcan sende az değilsin bugünde fesatligi üstünde kaynanaları yakacak biberle

   1. Bence Deniz Sekiye oy kullandırıp hiç aklımızdan geçmeyen bir sonuçla karşılaşacağız.

  1. İnsallah ezgi alır cok seviyorum ezgiyi reyhan ı Gülcan gitsın nefret ediyorum Gülcan dan mahkeme suratlı kız

 5. Çamaşırlarımı kurutuyorum eskiden ıslak ıslak ne kötüydü öyle artık çamaşırlarımda mutlu ?

 6. Bu gun ceyregi ezgi bileziyi gulcan kazanicak ama insallah ezgi alir

  1. Gülcan ‘ın nesine bu kadar bayılıyorsunuz. 1.Para delisi 2.saygısız ( eşine bile saygısı yok,kendisini o derece yükselten eşine kayınvalidesine hatır için bile sayıp saygı göstermiyor) KOFİK

 7. ya biktik ezgiden unlude oldu gitsin flim de oynasin reyhanla bu ne ya offff duyun kamalde adammi yok kovun gitsin

 8. Filiz Hanım, hoş bulduk.. Dün instagram dizicenter sayfanızı sormuştum, hangisi diye :)

 9. Gizemin kaynanası puanlamayı yapmadığı için aralarında yokmuş kadınıda çağırmalılardı

   1. Ayıp ettiler gizemede ayıp oldu kaynanasıyla oynamak onunda hakkıydı garip kaldı

  1. Rehan. Oranin kireliçesi. Esra. Orda birivar. Besime. Ve. Gülçan. Şimarik hepmendiyor

 10. esra canım Ezgi ile Reyhan’ın gitmesi için onlar kadar merak edilen yarışmacılar hali hazırda olmalı… bak stara da da yemek yarışma programı başladı ama reytingleri dibe vurdu. Yakında biter.

 11. arkadaşlar 3 yorum şağısında fırat beye bizim sitenin instagram adresini verdim. Dileyen takip edebilir. yakında ufak ufak paylaşımlara başlayacağız. Mesela hftaya kim elediğini merak edenler için story atabiliriz

 12. Filiz hanım ama artık bari bu hafta reyhani bastıran biri gelse gitseler nolur

 13. okadar kıskanılıyorki ezgi reyhan çatlayın patlayın çok kişi ezgi ve reyhanı seviyor

 14. Artık pazartesi yada diger günler kaynanalardan yine bir süpriz gelir gelinlere bence??

 15. Arkadaşlar farkındamısınız besime hnm puanlamada 2haftadir 1inci tabakta ezgi çıkıyor biliyor ve özellikle düşük puan veriyor çünki ezgi onun puanlamasinda tabağı hep aynı yerde kanalın dikkatine

 16. Ezgiyi çekemeyenler çatlasın.. tam bir hanım o. Gülcan gibi yediği çanağa pisleyen saygısız, paraya tapan değil.
  Kızcağız talep gördükçe değerlendirip borçlarını ödemeye çalışıyor.
  Karnı doymazlar mı alsın..

 17. arkadaşlar bizi instagramdan takip edin sadece gelinim mutfakta değil bir çok dizi hakkında bilgi vermeye çalışacağız

 18. Aslın da yeniler gitmemeli eskiler gitse yenilerde bilezik almadan gitmese güzel olur du ama malesef gizem gidiyo ben üzüldüm yaa ???

 19. Filiz Hanım artık bana orda haftalık bilgileri aktarırsınız, gelinim mutfaktan ?

 20. Ne şans var bu gulcan da allah çirkin şansı versin ama onun gözü doymaz anam doyumsuzzz kadın ????

 21. Gülcan hakkin degildi görürsün insallah gelen hafta ezgi alacaq. 18 puan aldigi için Ezgiyi tebrik editor
  A

  1. Sana katılıyorum ama gulmekten katılıyorum ??????Gülcan anca sondan birinci olabilir:
   Bilezikleri kazanmis olabilir fakat insanlığını kaybetmiş saygısiz seviyesiz terbiyesiz nedesem yakışır kaynanasi bile sevmiyor:

 22. ezgi buraya guvendidemi kredi borcu yapti cok bilezik aldi gitsi borcuna ödesin unlude oldu artik basrolde flim cevirir gelin kaynana arisler övun kendinizi ar yok sizde

 23. ezgi buraya yaziyom bir daha sen bilezik alamiycan aldiklarina say otur otur git bilezik yok sana zaten unlu oldun kanal de sana aylik baglamiştir sen olmayinca program yurumuyomus kanalde aylik vercek yoksa rentik yapamiyormus ezgi olmayinca program kapanacakmiş vay be

 24. Ezgi bu gun her kesden it puan aldigina gore demek ki it yapmis yemeyini arkadas yaaaaaaa gulcan nefretimi bildiriyorum……….

 25. Ezgi ve Gülcan sevimsiz seviyesiz kadınlar ne zaman defolup gidecekler acaba onlar gidince baklava dağıtmayı düşünüyorm????

  1. Maalesef dagitamicaksin baklavayı ama ezgi giderse dağıt gülcanı da sonuna kadar destekliyoruz ???

   1. Elbet bu gün gidçekler Ezgiden ümitli değilim ama Allah büyük Gülcan zaten gidecek o kesin ??
    Gülcan gidince üstüne göbekte atacağım halay da çekeceğim ?? hani Gülcan öyle diyordu ya bende aynısını o gidince yapacağım ?

   2. Merve usluplu terbiyeli saygılı cevap yazmışsın Anonim arkadaşa
    Serpil kişisi gibi agizi bozuk değilsin tebrikk ediyorum seni??

 26. Bu program var oldukça EZGİ, bu programda kalacak.Sende onların gitiğini göremİyeceksin baklavanı da dağıtamıyacaksın HA,HA,HA.Eminim ki,senin kadar sevimsiz,seviyesiz,hazımsız gelin değil.Haftaya EZGİ bileziklerin sayısını 50 tamamlayacak.Sende artık kalp krizinden gidersin bir daha programı da izleyemezsin fesat ,bencil yaratık haydi güle,güle sana.

  1. Sen biraz üslubuna dikkat et bı önceki sayfaya yazdıklarını da gördüm hatta cevap yazdım
   Sen yorumcuların sahislarina hakaret ediyorsun dikkat ette kendini savcılıkta bulma burada şahsa hakaret küfür yasak
   Herkes yarışmacılar hakkında yorum yazabilir herkes gördüğünü izlediğini yazıyor Ezgi ve Gulcani çok sevmeyenleri var bende onlardan biriyim Anonime bende katılıyorum ki hepimiz biliyoruz yarışma bı kurgu sana noluyorr ???
   Seni uyarıyorum eğer böyle yorumcuların sahislarina hakaret etmeye devam edersen seni şikayet ederim
   Anonim arkadasta İnşallah seni şikayet eder çünkü şahsına baya hakaret etmisin sizin gibileri agizi bozuklari savcilk parklar

 27. Pazartesi fragmanını bakılırsa yeni gelen gelin Ezgi karşıtı Gulcanin yandaşı olacakmış gibi gozukuyor Ezgiye haddini bildirir umarım, Ezgi kendini bı halt zannediyor sevimsiz seyyy, Besime yine Gulcani yerin dibine sokmus ama Gulcanda hak ediyor Besime söylediklerinde çok haklı.
  Nergiste Ezginin yandaşı oldu orada kalabilmek için yapıyor ama yakışmadı Nergis ilk geldiğinde daha çok seveni vardı.

 28. Herkese iyi günler. Vallah haftaya çok sert geçecek yarışma belli. Güçlü rakiplerden birisi gidecek diye bilgiler var, yani ya Gülcan ya ezgi, tahminen. Bakalım nolcak

  1. İyi günler Fırat
   Bence Ezgi gider çok aşırı tepki topladı kanal onları koruyor diye bence gönderiler artık diye düşünüyorum

   1. Yani bencede, bakalım. Ben yenilerden yanayım, onların da hakkı var yarışmaya.

    1. Aynen yenilere hak tanınsın
     Ezgi Reyhan sanırsın babalarının kanalı kanala kazık caktilar bir türlü girmiyorlar hile ile yarışmada kalıyorlar büyük haksızlık ve bıktık onlar itici simarikliklarindan Gulcani da sevmiyorum ama önce Ezgi gitsin ardından da Gülcan

 29. Ezgi ve Gülcan gitsinler!
  Yağnur geri dönsün çünkü çok erken gitti ve gitmemesi gerekiyordu ve Yagnur gibi güzel yüzlü güzel huylu gelinler gelsin yarışmaya
  Mesela Gizem Kubra Bircan da çok iyilerdi onlarda bu kadar erken gitmemelilerdi!

 30. Bi tahmin yürütmek istiyorum:)
  Haftaya cuma günü elenen yarışmacı gönderilmeyecek 8 mart kadınlar günü dolayısıyla bu isimde yine kesin Ezgi olacak fakat şurası muamma Ezgi elendigi için mi 8 mart bahane edilecek yoksa gerçekten 8 mart olduğu için mi yarışmaci elenmeyecek?
  Sizce arkadaşlar?:)

  1. Ezgi ve Reyhan elendiği için 8 martı bahane edecekler bence ??Ezgi ve Reyhan gitmesin diye az dolaplar cevirmediler ama anlayamadigim bir şey var bu Ezgi ve Reyhan da ne var ki bunca dolap çeviriyor besyapim onları göndermek için???? reyting yukseltiklerini hiç sanmıyorum çünkü onların çok takipçisi yok eğer reyting için olsa Cansuyu getirirler Cansunun takipçi sayısı Reyhan ve Ezginin takipçi sayısını 3-5 katlar
   Ne var Reyhan ve Ezgide anlayamadım gitti ????

   1. Haftaya ezgi ve reyhan hanım maalesef gitmiyor. Bazi bilgiler gelmekte. Doğruluk oranı daha henüz yüzde 60-70 lerde.

    1. Evet bende Nergisin gideceğini duydum ama kesin değil
     Ezginin eşi Kanal D de çalışıyormuş Kanalı ele geçirdiler resmen yakında kazandıkları altınlara kanali satın alırlar bunlar ????

     1. Ezginin kocası kanal D de mi çalışıyor?? Yanlış yalan oluğunu söyle, lütfen ???

     2. Valla öyle konuşuluyor yorumlarda okumistum daha önce yalan olsa yalan diye açıklama yaparlardı Ezgi Reyhan hiç açıklama yaptıklarını görmedim zaten torpilli oldukları cok belli bence kesin doğrudur diye dusunuyorum??

 31. programın içine ettiler nefret ediyorum gitsin şu yapmacık taklitci seviyesiz reyhan izlemeyi bıraktım

 32. Galiba haftaya karadeniz gelinin Nergis elenecek yerine yine karadeniz kizi Rumeysa gelecek
  Suan yarışmada görmek istemediğim bir gelin ruh hastası gibi bagirmasi cirtlak sesi hala kulaklarımda çınlıyor inşallah doğru değildir inşallah gelmez zaten Gülcan cirkefinden biktik bi cirkef Rumeysa gelirse bu program hiç çekilmez

 33. Anonim doğru söylüyorhaftaya elenen isim karadenizli nergis olacak ama yerine kim gelecek. Bilezikleri de yeni gelen gelin alacakmış

 34. Bakalım, Başak hanım ile kayinvalidesi de yine başvuru da bulunmuş. Herhalde onlar da yakında gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu