Zuhal Topal'la Sofrada

1 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gülümser Kebeli Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Puanları Cuma Puan Durumu

1 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Gülümser yarışacak. Haftanın beşinci günü yani final günü yarışan ve sırf yarışma için yaklaşık 100 km yoldan İstanbul’a gelen Gülümser yarışmada iddialı değilim diyerek bizleri şaşırtsa da menüsü gayet iddialı olduğunu gösterdi. Birazdan Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Puanları verirken kaynanalar bu menüye kaç puan vereceğini gerçekten merak ediyorum. Cuma puanları verildikten sonra Cuma Puan Durumu da netleşmiş olacak ve büyük ödül sahibini bulacak.  >1 Mart Cuma Puanları yazının sonunda Verildi<

=> 1 Mart 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 135 bölüm de yarışacak olan Gülümser bence en baştan kaybettiğini söylemeliyim. Ancak bu düşük puanlar alacak diye kesin kanaat getirmek çok yanlış. Daha önce bu konuda beni bir yarışmacı oldukça şaşırttı. Diğer gelinleri olur olmadık eleştiren ama kendi gününde gelini harika işler çıkarttı ve 10.000 TL ödülü de alanları gördüğümüz için sadece ön yargılı olarak kaynanalar gelecekler.

Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm de haksızlığın dibine kadar gidildiğini ve bunun da bayrağını Songül ile Sibel hanım yüzünden olduğunu açıkça söyleme gerek. Dün yarışan gelinimiz Fatma’ya buradan sesleniyoruz. Her ne kadar büyük ödülü alamamış olsan da sana yapılan haksızlığı gördük ve bizim gönlümüzün birincisi olduğunu, eminim ki izleyiciler de böyle düşündüğünü hissediyorum. Dikkat: 1 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Gülümser’in puanları sonrasında yazdık.  

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Gülümser Kaç Puan Aldı? (1 Mart Cuma)

Zuhal hanım dün bazı eksikleri olduğunu ve o yüzden düşük verdiğini ima etse de bizler Serpil hanıma üzülmemesini ve haksızlığa uğradığını bildiğimizi söylemek istiyorum. Bu gün yarışan, 1 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Gülümser kim olduğunu tanıtmak ve sizlerle tanıştırmak istiyoruz. Tabi daha sorna menüsünü verip kaynanaların verdiği 1 Mart Cuma Puanları yazının en son kısmında sizlere vereceğiz.

Bu gün yani 1 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Gülümser’in menüsü ve yemeklerini açıklamadan Gülümser ilginç bir çıkış yapıp hiç iddiası olmadığını söyleyince Zuhal hanım sanırım çok iyi yemekler yaptığını ve dalga geçmek için söylediğini düşünse de çoğu zaman evde yemekleri kocası yaptığını açıklayınca ortakta kahkahalar havada uçuştu. Zuhal Topal’la bugün yarışan Gülümser, hakkında edindiğimiz bilgileri vermeden önce bu yazıda neyi bulabileceğinizi verelim. Daha sonra Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu da ayrıca cevaplamaya çalışacağız.

Zuhal Topal 1 Mart Cuma Bu Yazının İçeriği

 • Zekiye’nin gelini 1 Mart yarışmacısı Gülümser Kim? Nereli? Kaç yıllık Evli?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Zekiye Kim? Aslen nereli?
 • 1 Mart Zuhal Topal’la Gülümser’in menüsü
 • 1 Mart Cuma Gülümser’in Aldığı Puanlar
 • 1 Mart Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Sorusunu cevaplayacağız.

Haftanın son performansı ve final günü olmasından dolayı Gülümser’in alacağı her puan haftalık puanlarda sıralamayı %100 etkileyeceği için kaynanalarda çok düşük puanlar vereceğini düşünmekteyim. Kendi gelinine güvenen Zekiye hanım başkalarının yemeklerini hem eleştirmiş hem de düşük puanlar vermişti. Bakalım 1 Mart Cuma Puanları sonrasında Zekiye hanım hala neşesini korumaya devam edecek mi? İzleyip göreceğiz. geline güvenmeye devam edecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

1 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Gülümser Ve Kaynanası Zekiye Kim?

Zekiye Kebeli‘nin en büyük gelini ve oğlu Erol’un eşi olan Gülümser Kebeli; 16 yıllık evli ve 35 yaşında olduğunu bir çocuk annesi ve iki üniversite mezunu olduğunu söyledi. Üniversiteyi eşi ile evlendikten sorna tamamladığını hatta çocuğunu uyutup ders çalıştığını anlatan gülümser aslen Kayserli’dir. Şu an da Kayseri’de ikamet etmekte olup, yarışma için ta İstanbul’a gelmiş. böyle düşününce vay be hırsa bak dersiniz. Ancak yarışmacı gelinimiz Gülümser iddialı olmadığını söyleyince herkesi şok etti.29 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Gülümser ile Kaynanası Zekiye resmi

Zuhal hanım dalga geçtiğini düşündü. Ancak menüsünü açıkladığında gerçekten iddialı yemeklerin olduğunu görsek de işin arka planında Zekiye hanımın diğer gelinlere ne dediğini ve nasıl puanlar verdiğini bildiği için, bu günde aynı duyguyu kendisi yaşayacağını düşündüğü için iddiasının olmadığını düşünüyoruz.

Kaynanası Gülümser Kebeli ise; 60 yaşında olduğunu ve aslen kayserli olduğunu 4 çocuk annesi olduğunu açıkladı. Üç oğlu ve bir kızı olan zekiye kaynana en büyük gelini ile yarışmaya katıldı. Bakalım diğer kaynanalardan nasıl eleştiriler alacaklar? Merakla bekleyeceğim. Not: Zuhal Topal bugün Kaç Puan verdi sorusunu yazının en alt kısmında cevapladık.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Cuma Gülümser’in Menüsü

 • Sütlü patates çorbası
 • Ispanaklı çanak pastırma
 • Mercimek köftesi
 • Yağlama sarımsaklı
 • Roka salatası
 • Cevizli Yeşil salata
 • Pekmezli aside tatlısı

Kaynanalar 1 Mart cuma Gülümser’in menüsünü basit bulduğu menüye baktığımda iki ayrı salatanın olması bence menüyü kabarık gösterme çabası olduğunu düşünüyorum. Yağlama kolay diğerleri de uğraştırıcı bir yemek olmasa da çok lezzetli yemeklerin ortaya çıkacağı için son ana kadar bir şey demek yanlış olur.

Bu arada 1 Mart [mavibuton]Zuhal Topal’la sofrada Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla birinci olup 10.000 TL’yi kimin aldığını görmek için tıklayınız. Şimdi Zuhal Topal’la Sofrada 1 Mart Cuma Puanları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Zekiye’nin Gelini Gülümser’in Puanı 1 Mart Zuhal Topalla Cuma Puanları

Sevim  4
Songül  5
Fatma  8
Sibel  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   30

************1 Mart Cuma************

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu 1 Mart 2019 Cuma

 1. 25 Şubat Pazartesi Merve’nin Puanı
  => 27
 2. 26 Şubat Salı Fatma’nın Puanı
  => 25
 3. 27 Şubat Çarşamba Güler’in Puanı
  => 11
 4. 28 Şubat Perşembe Serpil’in Puanı
  => 23
 5. 1 Mart Şubat Cuma Gülümser’in Puanı
  => 30

Zuhal Topal’la Sofrada 135 bölüm İzle (1 Mart Cuma)

Kayserli gelinimiz Gülümser’in yarıştığı 135. bölüm fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz. bu arada bu hafta sizce kim kazanmalı yada gerçek manada kim hak ettiğini bu yazının en alt kısmında yazabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu