1 Mart Perşembe Sev Yeter 185. Bölüm Özeti Gerçek Sanaya Geldi Ortalık Karıştı!

1 Mart Perşembe günü saat 20:00’da ekranlara gelecek olan Sev Yeter 185. bölümde İşita ve Raman’ın plan yapıp Nidhi’yi alt etme çabaları damga vuracak. 

Sev Yeter 1 Mart özetimiz başlıyor. Puja hazırlıkları tam gaz devam etmektedir. Nidhi bilmiş tavırları nedeniyle yemekleri hazırlamak zorundadır. Ancak başarılı olamayacağını anlayınca önce Sarika’dan sonra da evin hizmetlisi olan Neeludan yardım talep eder.

İkisi de kendi işini kendi anlat diyerek reddeder. Sarika Nidhi’ye kızdıktan sonra evde kimsenin olmadığını fark edip bunlar kesin bir iş çeviriyor düşüncesiyle onları arar ve sonunda onları ammanın evinde bulur. Amma’nın evinde İşita’nın başına dupatta takıldığını gören Sarika şok olur.

Amma ise onu azarlar. Dupattanın altındaki kim diye sorduğunda ise Amma Shagun elbette der. Shagun olduğunu duyan Sarika merakla onları izler. Raman Shagun zannettiği kişinin aslında İşita olduğunu anlayınca ritüelleri mutlu bir şekilde yapar. Sıra gelir aarti törenine.

Sarika ben yaparım deyip merakını gidermek ister. Ruhi Sarika’nın kötü niyetini sezer ve tam dupattayı açacakken ayağına çelme takıp onu düşürür. Vandu da Sarika’ya kızıp odaya götürür. Böylece Sarika’nın gerçeği fark etmesini engellerler. İşita Shagun’a yaptığı iyilik için teşekkür ederken Raman da İşita ile vakit geçirme fırsatı bulduğu için çok mutludur. sev yeter 185. bölüm özeti resmi

Ruhi ise babasına Nidhi’ye iyi davranıp rol yapacağını söyler. Ruhi dediğini de yapar hatta ona anne bile diyeceğini söyler. Ev ahalisi de Nidhi’yi kabullenmiş numarası yapar. Rumi ise bu plana dahil olup Sarika’yı uzaklaştırmaya çalışır. Ancak Sarika para konusunda dem vurup Rumi’yi sinir eder. Raman ve İşita ise Nidhi’nin onları izlediğini bilerek sarılıp onu kıskandırırlar.

Sonra otel odasına kadar giden çiftimizi Nidhi adım adım takip eder. İşita Raman’ı etkilemeye çalışırken Raman uzak durmaya çalışan erkek rolü yapıyor. İşita son olarak onu sevdiğini söyleyince Nidhi dışarda sinirden adeta çıldırıyor. Raman ise ben seni değil Nidhi’yi seviyorum der.sev yeter 1 mart özeti resmiNidhi’nin içi rahatlamış halde çıkarken asıl sıkıntı başlıyor. Nidhi’nin arabası otelin önünden çekilmiştir. Oradan geçen Sanaya adlı kadın Nidhi’ye evine kadar bırakmayı teklif eder. Nidhi kadının adını öğrenince şok olur ve oyuna geldiğini anlar. Bakalım gerçek Sanaya da geldi şimdi neler olacak? Bu sorunun yanıtını da Sev Yeter 187. bölüm özetimizde alacaksınız. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1 Mart Perşembe Sev Yeter 185. Bölüm Özeti Gerçek Sanaya Geldi Ortalık Karıştı! (5 Yorum)

  1. IlK Benim hediyyemi isderim 😂😉😋😋
    Filiz ablam ellerine salik cook guzel olmus ozet 💋💋💋ellerin dert gormesin😉❤❤nasilsin ablacim sagligin iyidir insallah kendine dikkat et cok yorulma ablacim