Kadın

1 Mayıs Kadın Çalan Şarkı Ne? Kadın 27. Bölüm Çalan Dans Şarkısı Ve Sözleri

Kadın dizisi bu hafta 1 Mayıs da 27. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Ceyda’nın göstermelik düğününde şarkı dikkatleri üzerine çekti. 1 Mayıs Kadın çalan şarkı sözlerini ve Kadın 27. bölümde çalan şarkının videosunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın 27. Bölüm Çalan Şarkı Ne?

Kadın dizisinde bu hafta yine heyecan dorukta bir bölüm izliyoruz. Dizide bir birinden ilginç gelişmeler oluyor. Hatice’nin kocası zamanında başkası ile yaşadığı bir ilişkiden kızları olduğu bir yana dursun. Şirin’i kaçıranların ölüm tehditleri ortalığı allak bullak etti. Kadın dizi kasvetli ve dram ağırlıklı diyenlere inat Ceyda’nın düğünü ta bir komedi.

Ceyda, bu yalan evlilikten ne kadar para koparırsam kar düşüncesi ile her şeyi organize edip faturaları Umran’a gönderirken Hikmet ise sevgilisi Ceyda’nın gözlerinin önünde bir başkası ile evlenmesine deli olur. Ancak kayın babasının baskı ile sesini dahi çıkartamaz. Damadın yanına gidip Ceyda’ya elini dahi sürerse kollarını bacaklarını kesmekle tehdit etmekle yetinir. Akşam olduğunda düğün başlar. Bir şarkıcının düğünü de tam da istediği gibi güzel ve duygusal şarkılarla konuklar dans etmeye başlar. 1 Mayıs Kadın çalan ilk şarkı çok duygusaldı. Bizde bu duygusal şarkının kısa sözlerinin ardından Kadın dizisi 27. bölüm çalan şarkıyı dinleyebileceğiniz bir video ekleyeceğiz. 

4 Mayıs Kadın Çalan Şarkı Sözleri

“Her şey seninle güzel yolda yürümek bile
Olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile
Her şey seninle güzel bu toprak bu taş bile
İçimdeki bu korku gözümdeki bu yaş bile

******************************************
Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa
Seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana”
****************************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu