Kördüğüm

1 Mayıs Kördüğüm 268. Bölüm Özeti # Tapasya Kazadan Kurtuldu

Kördüğüm 268. bölüm özeti ile sizleri bir araya getirmeden evvel bu bölüm dört part halinde olduğu için bu başlık altında ilk iki partın özetini vereceğiz. Bu iki part da gerçekleşen en önemli olay Tapasya mucizevi bir şekilde kazadan kurtuldu. Mukta’ya görücü geldi. Bütün bunları an ve an anlattığım 1 Mayıs kördüğüm bölüm özetine geçelim.

1 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

1 Mayıs tarihinde ekrana gelecek olan Kördüğüm 268. bölüm özeti, Vinshu, Bundella evine geldiğinde yere Akash adında bir çek düşürür. Vinshu Ichcha’nın resimlerine bakarken resim çerçevesinden Mukta’nın yere düşen çeki alıp okuduğunu görür. Hiç panik olmaması beni şüphelendirdi. Geçen bölümde panik olmuş gibi gösteriyordu. Mukta, burada Akash yazıyor deyince o benim dostum diyerek işin içinden sıyrılmaya çalışır. Mukta ise çok zeki  bir kızdır. Hemen Ichcha ve Damini ile konuşurken dostun akraban yok mu diye sorduklarında Vinshu, benim kimsem yok demişti. Mukta, bunu hemen hatırlar. Vinshu’ya da geçen gün bak böyle demiştin. Şimdi dostun para gönderdi diyorsun. Demek istediği sırada Meethi gelir. Vinshu’yu da alıp götürür. Mukta bu işte kesin bir iş var der.

Tej gece vakti evde içerek kutlama yapar. Çünkü Tapasya çoktan ölüp gitmiştir. Mai sanki çok uzakmış gibi Tej’i telefonla arayıp Tapasya’dan bir haber var mı yok mu diye sorar. Tej mutlu bir şekilde Tapasya tahtalı köye gitti diye dalga bile geçer. Ertesi gün sabahtan polisler gelir. Tej Sing Bundella ile görüşmek istediklerini söyler. Tej de buyurun benim der. Size ait bir araç uçurumdan yuvarlandığını ve yandığını içinde kimin olduğunu tespit edemediklerini konu ile ilgili karakola gelip ifade vermeniz gerektiğini söyler. Tej de polisler gidince sevinçten havalara uçar.

Tapasya Geri Döndü Kördüğüm 268. Bölüm Özeti

Kördüğüm 268. bölüm özeti devam ediyor. Mai de sonun böyle mi oldu senin sonun Tapasya diye sevinirken Kasap’ın kahvaltı götürdüğünü görünce Tej, kime götürüyorsun sen diye sorar. Kasap da Tapasya’ya götürüyorum der. Tej sen ne saçmalıyorsun der. Tapasya kapıdan çıkar gelir. Mai gözleri yerinden çıkacak gibi olur. Tapu, Tej’in yanına gelip sana benimle uğraşma sen zararlı çıkarsın dediğimde beni dinlemedin ve beni öldürmek istedin. Şimdi çekil karşımdan. Misafirim geldi deyip kapıyı açar. Gelen kişi Tej’in yıllarca birlikte çalıştığı muhasebecesidir. Sanırım aynı kişi avukatlık da yapıyor olabilir.

kördüğüm 268. bölüm özeti

Tapasya muhasebeciyi içeri alıp Tej ile yaptığımız sözleşmenin ne demek olduğunu anlat da duysun der. Muhasebeci hemen çantasını yere koyup Tapasya’nın Tej’e alkollü iken parmak bastırdığı belgeyi çıkarır ve sözleşme hükümlerini okumaya başlar. Taraflardan biri diğerini öldürmeye kalkarsa veya taraflardan birinin sebepsiz ani ölümü gerçekleşirse miras direk Vakıf malı sayılacağını ve geri kalana hiç bir mal ve mülkten faydalanamayacağını söyleyince Tej sen ne saçmalıyorsun diyerek sinirlenir. Muasebeci de bu belgeye siz parmak basmışsınız. Benimle bir alakası yok der.

Tapasya ise bu arada keyifli bir kahvaltı yapar. Tej de sinirden çıldırır. Tej, Tapu’nun yanına gelip beni böyle elimi kolumu bağlayamazsın deyip yaptıklarından geri durmayacağını söyleyince Tapasya masadan aldığı bıçağı Tej’in gırtlağına dayar. Hele bir dene sonucunu o zaman görürsün dediği sırada Mukta telefonla arayınca bıçağı bırakıp Mukta ile konuşmak için müsait bir yere geçer.

1 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti Mukta’ya Görücü Geldi 

1 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Mukta akşama görücü geleceğini Tapasya’ya müjdeler ve çok heyecanlı olduğunu ve şans dilemesini annesi Tapasya’dan ister. Tapasya da tebrik ederim. Hakkıında hayırlısı olsun kızım derken Divya’nın seslendiğini duyan Mukta annesi Tapasya’ya hemen kapatmam gerek deyip telefonu kapar. Divya ile Nani Mukta’nın odasına gelir. Mukta’nın hala hazırlanmadığını görünce hemen hazırlanması için yardım ederler. Akşam olduğunda gözlüklü papyonlu ana kuzusu Mukta’nın talibi gelir. Hal ve tavırları ile saf olduğu her halinden belli olan damat adayı Divya’yı gelin adayı zanneder.

1 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti

Jogi bile gülmemek için kendisini zor tutar. Damat adayı ikram olarak pasta geldiğini görünce annesine ben bundan yamak istiyorum diye tutturur. Kadın da ne yapsın ye bari deyince damat adayı çocuk gibi pastayı ağzına basınca Nani bile bu nasıl damat adayı dercesine bakar. Damat pastaları yeyince çişim geldi anne tuvalet nerede diye sorar. Jogi gülmemek için kendini zor tutar. Damat adayı ile annesi gidince ev halkı Damadın yaptıklarını konuşup hep birlikte gülerler. Bu görücüyü Nani bulmuştu. Damada ne söyleseler Nani kendine söyleniyor muş gibi hissedip morali bozulur. Mukta Vinshu’yu daha da yakın takibe almak için Vinshu’nun spor yaptığı yere gidip uzaktan izlemeye başlar. Kolunda resimdeki gibi bir izin var olup olmadığını artık görebileceğini düşünür. Bakalım Vinshu’nun kolundaki izi meselesini aydınlatabilecek mi? 

1 Mayıs Kördüğüm Fragmanı

Sizlere yukarıda 1 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti verdik. Bu bölüm fragmanı 30 nisanda yayınlanacaktır. Kördüğüm 268. bölüm özeti ile alakalı yorumlarınızı en alt kızımda bizlere bildirebilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

214 Yorum

 1. Defoş çok komikmiş gerçekten evet Nani ile Ichcha şakalaşip duruyorlar hep ? peki başkada bildigin kamera arkasi görüntileri varmi ???

 2. Kiz Tapu bak hazir biçak elinde karnini delsene şu Tej sapiginin hadisene kiz !!!
  Ay Allah’im neler diyorum ben böyle, ben hala Ek Villain etkisindeyim galiba …
  Ne o öyle manyak gibi karnini del demek tövbe – tövbe , allah seni kahrestin Rakesh ?

 3. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Benim sevgi dolu pitirciklarim vardı bir zamanlar
  Kankilerim canlarim arnav sevenler vardı
  Heryere baktım yoklar ?????

 4. MANYAM aklıma geldikçe yazarim. Ama YBdeki herkes çok şakacı. Drashti Vivinin saçlarını bozuyor mesela ya da Bittu yemek yerken Vivi kaşığını alıyor Deepali Kennye şakalar yapiyor hepsi birbirinden yaramaz. Çok tatlılar ??
  MANYAM sana kitap veriyorum yazin oku ?
  ➿➿➿➿
  Kiz Nursel sen bizim Nursel misin?? Kiz Allah seni ne yapmasın bunca zaman neredeydin sen?? Hülyayı boşuna arama o artık Yorum yazmayi birakti. Nişanlandı Hülya ?? hoşgeldin neredeydin sen bakim⁉⁉⁉

 5. DEFNEM sana dıger sayfada yazdim canım

  MANYAM sanada yazdım diğer sayfada kaldı bi bakarmisin diziyle ilgili yazdım sende fikrini söylersen sevinirim

 6. Ay bu Tapu kaza yaptı ama ölmedi ya dönüp dolaşıp tekrar gelmiş eve?? ya bu Tej sapığı hakkından gelse gelse Tapu gelir ??
  Ayy Muktaya buldukları adamın tipine Naninin bulacağı adam anca böyle olur işte şu dizide tek aklı başında adam yok tek Bay Karizma Raghot var ?? oda Tapudan şanssız ?? Şu İccaya zaten diyecek kelime bulamıyorum

 7. RÜYAM anlatamadığın şey olmasin hiçbir zaman herşeyi anlat. Bize değilse bile psikologa anlat. Kız içinde dert tutma hasta olursun. Ben içime atmiyorum anlatıp ağlayıp rahatlıyorum ??
  RÜYAM Abhi nankör zaten ve tabiki Pragya onu affedecek sanırım çocukları olacak zaten. Peki Abhi pişman olup özür diliyor mu Pragyadan RÜYAM onu söyle lütfen bir de altyazılı mi izliyorsun⁉⁉
  ???
  Îremsum çok geçmiş olsun canim haber ver bize..

 8. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Defom rüya nasılsınız kizlar
  Defom doğru mu söylüyon hullam nişanlandı mi???❤❤❤❤❤

 9. DEFNEM içime atmıyorum çok şükür..yakın arkadaşlarımla paylaşırım ama sizinle paylasamiyorum taktir edersen..burası herkese açık bir site herkes yazılanları okuyabilir..açıkçası özel şeyleri burda konuşmak istemem seninle okadar çok ortak yönümüz varki sanki diğer parçam sensin gibi merak etme sandığından cok daha güçlü biriyimdir..kolay pes etmem

  Abiye gelince boyu posu devrilsin.?Pragyadan ayrıldı sebep olanda Tanu seytani..ve o bölümden sonra 7 yıl sonrası diye saçma bir bölüm geldi..evet Pragyanın bir kızı olmuş.. tabi bu Abhidenmi belli digil..ama bence Abiden yeni bir rock star var pragyayi birlikteler sanırım bir şekilde ona sahip çıkmış.. Abhi desen Tanuyla evlenmiş nankör umarım onu soyup soğana çevirir..bu en son yayınlanan bölümdü nasıl sinirlerim bozuldu..henüz af dilemedi ama çok pişman olucak eğer pragya affederse onada mustahaktir ozaman önce sürünsün burnundan fitil fitil gelsin insallah tanunun cocuguda olmuyor zaten beter olsun tam birbirlerine layiklar..Defnem alt yazılı yok canım orjinal izliyorum kanal izin vermiyor altyaziya ama dillerini az çok anlıyorum

 10. Kiz Nursel senden umudu kesmiştik biz neden veda etmeden gittin ailenden birine birşey mi oldu başına birşey mi geldi? Seni nasil merak ettiğimizi bilemezsin. Sen gideli o kadar çok şey değişti ki anlatmaya ne kelimeler yeter ne zaman????? Dbye kimse yazmiyor artik. 6 aydır buradayiz. Hülya seni o kadar çok sorduki ve bizler..
  Reyhanin annesi ve ninesi hastaydi. Yazmayi birakti
  Hülya Tolga diye Yunus bir polisle nisandandı ve nisanlisi ve işiyle ilgileneceğini artik yazmiycani söyledi..
  Burada çok güzel bir düzen kurduk. Adminimiz FİLİZ de çok harika biri??? sen de yazmak istersen buraya bekleriz..

 11. tekrar ben kizlar.
  Zuleyha gitti iste hala kotu bende gitmek istedim hocalar sag olsunlar ellerini cirptilar gidis var donus yok bende gitmedim zaten isabellada okulumu birakmami istemedi abim gibi bende efe gibi rolmu yapsaydim ne.

  Defnem tesekurler simdi ciktim onemli bir sey yokmus eee tabi normal bu kazalar bizde.evet girilmiyormus girip cikiyormus yorumda yazilmiyormus.
  kizlar az once isabellayla konustum hepinize selami var tabi biraz yakiniyor herzamanki gibi bide doktor gicigin kizida gicikmis bide diyor bu doktor bana sinav cektirdi ne alemse karnim kaburgam omuzlarim cok agriyor dedi dili mi ne dedi ama artik bir sey icin gerekmis dedi sizleri cok sevdini soyledi bide.

 12. Tamam Rüya ablam bakarim şimdi ;)
  Nursel abla hoşgeldin :)
  Tamam Defoş’um aklina geldiginde yazarsin artik … ama evet Y.B ekibi çok yaramazlar ? bende anlamiyorum ki bu kadar eglenceli , şakaci insanlar göz yaşlari musluk gibi akiyor nasil dram çekiyorlar gerçekten , HAYRET ama şaşirmamak lazim oyuncu milleti tabi ;)
  Birde Ah Kalbim dizisinde çok renkli ve eglenceli kamera arkasi görüntileri varmiş …

 13. Ay Pragyanın kızımı oluyor şimdiki bölümlerde ya o kadar uzun diziki ?? bininci bölümleri geçmiş resmen izle izle bitmez Abhi nankörü ne yapsa Pragya salağı affeder ?? Abhi Tanı ile evlenmiştir kesin çünkü kaç defa evlenmeye kalktı ?? neden bu kadar uzun bu dizi anlamış değilim ??

  1. abhi tanu ile evlendi daadi öldü pragya ise king ile uğraşıyor ama king adam değil ya sapık gibi kızın birine resmen bu hayatıma giren 49. kız olacak diyor ıyyy iğrendim adamdan

 14. Tamam İremsu kusura bakma ya sordum öyle sanada geçmiş olsun ?? İsabella inşallah iyi olur ??

 15. Zülişim Hindistan’da reytingler çok iyi bu dizinin HAYRET ?
  Rüya ablam bilgilerin için çok çok teşekkürler bu Pragya’nin kizida tipa – tip annesimi ? OLAMAZ BIR PRAGYA YETER BU DÜNYAYA EZIYET ETMEYIN LÜTFEN BAY SENARISTLER ? evet ama bence kesin affeder tombiş kocaciğini ;) bu Tanu sonunda muradina ermiş zaten belli bir şeydi peki Abhi neden terk etti tombişini hani o seyircilerin göremedigi büyük aşka ne oldu yahuuu ? BEN ŞOKLARDAYIM

 16. Aynen Manyacım ya ülkesinde reytingler baya iyiymiş neresini anlıyorlarsa bu dizinin ben iki dakika dayanamıyorum ?? dahada sürer gider bu dizi izlenirse ??

 17. Ay bu dünya bir Pragyayi daha kaldıramaz ??? yine rockstar bulmuş Pragya. Çocuk tabiki Abhidendir kesin. Bu Abhi gibi soğan erkeğinden çocuk değil hamurdan oyuncak bile yapilmaz. Allahin soğan erkeği star bozmasi..
  Icca ve kizi ve Pragya yüzünden kanal7 izleyemiyorum artik. Keremi izliyorum sadece :)
  ⚭⚭⚭⚭
  IREMSUM tamam canim bizden de selam söylersin. Hiç uzulmesin. Filiz de gelmiycek sanırım bugün soramadık Almanya neden kapali diye off⁉⁉
  ????
  RÜYAM çok sevindim seni anlayan insanlarin olmasina. Beni diğer parçan gibi hissetmen beni çok mutlu etti?? bu genç yaşta tansiyon hastasi olmana çok üzüldüm. Lütfen kontrol altında tut.. aslında benim de çoktan verem olup ölmem gerekti ama kendime iyi bakıyorum.. ??
  Haklısın burada herşey anlatılmıyor ne yazikki.. hep güçlü ol??

  1. defnem burdayım canım özet yazdığımdan yorumlara yeni vakit buldum ;) nasılsın canım? almanyadan da giriliyor canım öyle bir sıkıntı yok canım yurtdışından girme konusunda deneme yaptırdık sıkıntı yok ;) Rabbim Bella’ya da şifalar versin inşallah

 18. FİLİZİM HANİ GECEN RABİSE OLUYODUYA CİKİYORDU GİRİYOR KENDİ CİKİYOR İSTE OYLE.

  1. anladım iremsu canım şu an rabiş de yazabiliyor yurt dışından olunca tek sıkıntısı geç girmesi ama telefon, internet kaynaklı problemlerle de karşılaşıyoruz senden ricam telefonu açıp kapatması ve wifi yenilemesi ;) bir diğer çözüm ise farklı tarayıcı kullanması ;) selam söyle bizden de ;)

 19. FİLİZ SEN SORUN YOK DİYORSUN AMA BELLA GIREMIYORMUS SAYFA DIREKT KAPANIYORMUS⁉⁉
  SORUN YOKSA NASIL OLUYOR BU BELLA ÇOK ÜZGÜNMÜŞ SITEYE GIREMEDIGI ICIN TEKRAR KONTROL ETSEN OLMAZ MI⁉⁉

  1. Defne dememe amaçlı bir şey yapacağım bir saniye ;) elimden geleni her zaman yaparım canım

  2. canım denedim bir de arkadaşa söyleyim o da denesin akşam yine yazarım ama geç açılma dışında bir sıkıntı yok gözlemlediğim bella bir kez de farklı tarayıcılardan denesin bazen internet kaynaklı bazen telefon kaynaklı problemler de olabiliyor ;)

 20. Iremsu bilgisayardan girsmesini denlesin canim bilgisayarida varmi orada uzulmeemesini soyle biraya girmek icin uzuluyordu heralde??????

 21. Ya kizlar bazan ulkeye yeni gitiyinde bole birseyler oluyor yani orada internet iy tutmuyor canlarim sorun stede deyil interneten ola bilir chormeyle operayla yendaxla dinlesin ya hepsini denesin bazen benimde internetim olmadikda giremiyorum ???

 22. İnşallah İsabella yazar ya oradan dün çok üzüldüm ona ayy içimde kaldı öyle ??

 23. yaaa suan sesi hoperlore verdim hem buraya bakiyorum hem onlarla konusuyorum okudum bilgisayardan tablettende baska tl dende denemis olmamis bazen girip cikiyor bazen bu sayfa kullanilmiyo demis gecen girmis durmus yirum yazmis kac gez kapali yorum gitmiyormus maalesef.

 24. Ne desen haklısın Manyacım ya bunların inancı neyse diziye onları yansıtıyorlar ?? ya bunlar ölüleri yakıyorlar ya sonra nehre atıyorlar tövbe tövbe sonra başka bedende bütünleşiyorlarmış ayy yedi tane benzer mi ya düşünemiyorum yedi tane İcca ?? ya dünya tersine döner resmen evet bide intikamdan sonra aşık oluyor bunlar kesin orada öyle evlilik gerçekleşiyor oğlan kandırıyor kızı sonra evleniyor aşık oluyor olaylar olaylar ?? bir tane farklı bir dizileri bile yok bunların biraz Zor Sevda farklıydı ondanda Tanvir vardı ayy neydi öyle gözleri falan Van kedisi gibi ?? çok korkmuştum

 25. millet ben geldim selamlar.
  Ablalar ve arkafaslar hepinize kucak dolusu merhaba :)
  Nasilsiniz ancak geldim okul vs basimda agriyor fakat geldim :)
  Ne var ne yok

 26. FİLİZİM çok teşekkür ederim bitanem ?? inşallah Almanya için de girilir. Belloş zaten üzgündü buraya girince rahatliyordu. Şimdi sıkıntı gelmiştir Pırlantama..??
  ➿➿➿➿
  MANYAM demek buraya giremediğin için korktun. Peki buraya artik giremesen çok üzülür müsün naparsin??
  Evet Hintliler değişik ama aşkı güzel anlatan bir millet ;)
  Dimi yani intikam için evlenilir mi valla ben onca plani yapamazdim kafayı yerdim herhalde ya sev ya terket ;)
  Hint erkeklerinde nefis yok zaten bizim Türk erkekleri hayatta beklemez bi kadına dokunmak için bu kadar. Tutar fırlatır kolundan yatağa ???
  Ben Korelilerin aşkını daha çok seviyorum tabi. Kisa,öz ve romantik. Çok şükür böyle bin bölüm çekmiyorlar ;)

 27. Aynen Defnem ya kore dizileri aşkı ayrı ya bende seviyorum kısa ve öz bide romantik oluyorlar ?? hintliler aşkı güzel yansıtıyorlar ama çok uzatıyorlar bide intikamdan aşkmı olurmuş tövbe tövbe ?? evleniyor başta günü gelince oğlan gerçek yüzünü gösteriyor örn: Shlok Asta mesela ?? kore dizileri okul temalı oluyor bide ayy keşke kanal 7 verse bir kaç tane ne güzel olur şu elin hintlilerinden kurtuluruz azcık ?? içimiz dışımız hintliler oldu ??

 28. Ya siz böyle sohbet ederken ben direk yorum yazıyorum ya kusura bakmayın araya giriyorum hiç yokken ?? bana söz düşmezken özür dilerim şuan bunu hissettim ??

 29. Kizlar beni es mi gectini ya slmimi kimse almamis
  Ferah singh geldi ama:-)
  Hint dizileri sag ask anlatiyor seviyorum hint dizusi show her turlu tv progranlarini bilirim
  hintkiler degisik millet ama egkenceli kafaya bisey takmiyorlar agir kanlikar bon bakiyorlar alis veris yaparken bile raftan bisey getir diyon kirk saat anca cikariyor
  bixler panik atak toplum hemen firlariz;-)
  yolda biri dusse tin ama burda hemen toplanirlar ne olmus diye :-)
  Ay su yasak elmayi amma izlemisler gece tekrarini bile ben izlemiyorum izleyen varmi?

 30. Kuzlar hala gozlerim yaniyor ya alisik deilim bu kadar radyasyona harfleri secemezum hsa

 31. Ay yasak elma iğrenç dizi ya heleki son bölümü midemi bulandırdı resmen ?? evet çok izleniyor baya bir bide çok zenginler ya paraya para demiyorlar ??

 32. Ay bende bu sıralar iyice radyasyon maruz kaldım bugün hele zar zor yazdım resmen benimde gözlerimin içi yandı durdu ??

 33. Zuleyha Ab. İyim canim radyosdan zehirkendim heralde dunden beri gozkerim yaniyor okulda bile kitaptaki yazilari secemedim :)

 34. Geçmiş olsun FrSing ya bende radyosuna mahruz kaldım zar zor yazıyorum bugün işte oldu ?? sende dikkat et kendine ??

 35. NURSELLLLLLL hoş geldinnnnn kızz çol sevindim seni gördüğüme nerelerdeydin Nasılsın ne var ne yok. NURSELL burayı nasıl buldun kız anlat hele neler yaptın bu kadar zamandır

 36. Zukeyha ab.tesekkurler
  sende dikkat et kahve ictim daha canlanmadim ama sizle sohbet hosuma gitrigi icin 2 gunde alistim.
  Evet yasak elma banada tiksinti verdi.
  Ask masum olmali o ne oyle ask degil mesk o meralde :)
  Zuleyha ab.
  Magazine baktimda ya bunluler cene kemuklerini bile torpuletiyor aman onuda duyduk :) uzun yuzluler falan yaptiriyormus birde sivri cene elmacik kemigide dolgulbastiriliyormus tapasya yaptirmis yuz dolgunlastirma birde dudak ay estetisiz halini gordum sok oldum :)
  Teknoluji nelere kadir:)
  Bu arada adim ferah rumuz yazmakta zorlaniyorsan hitap edebilirsin jaan

 37. Hepinize iyi Akşamlar diliyorum
  İNCEM ZÜLİŞİM RÜYAM MANYAM DEFNEM Çok Teşekkür ederim Saolasınız Allah Razı Olsun Sizler Nasılsınız??
  ?????
  Manyam Benim Çocukluğumdan Kan Azlığım Var Çocukken Kötü Günler Atlattım Ve İğleşmiştim Bu Aralar Dikkat edemedim Kendime Oyüzden de Rahatsızlanıp Duruyordum İki gün önce de Çok Kötü Olunca Hastaneye kaldırıldım Bugün Çıktım işte. Sen Nasılsın Canım

 38. NURDAN Ablam Baban Nasıl Oldu? Sen Nasılsın İyimisin Ablacım
  ??????
  İsabellam Allah Şifa versin inşallah Mutlu Haberlerle Aramıza Dönersin
  ????
  Ferah Hoş Geldin Nursel Hoş geldin

 39. Teşekkür ederim Ferah ?? evet ya ünlüler yüzlerini törpülüyor tövbe tövbe yanaklarını dolgu yaptırıyorlar herhalde mesela Fahriye Evcen ayy önceki hali ne şimdiki hali ne arada ne kadar fark var ?? bu estetik olmasa ünlüler ortada kalır vallahi Tapasyanın estetiksiz halini gördüm resimde ayy nasıl öyle şimdiki haline hiç benzemiyor bide bunlar yanak kemiklerini kaldırıyorlar galiba yanlış olmasında ?? Yasak elma dizisi daha ilk bölümlerde zaman geçtikçe ne olur bilmiyorum resmen iğrenç ötesi ??

 40. Çiçeğim hoş geldin ya şimdi nasılsın iyi misin kendine dikkat et ?? merak ettim seni

 41. DEFNEM Senin Babanın Durumu Nasıl Oldu İnşallah İyidir?
  ???????
  ZÜLİŞİM Allah Emeklerini Boşa Çıkarmasın İnşallah Herşey Gönlünüzce Olur. Eviniz İçin Tekrar Rahatsızlık Vermediler ki Canım?

 42. DEFNEM gülmekten öldüm?soğan erkeği?hamurdan çocuk bile yapılmaz alemsin..çocuk Pragyaya benzemiyor 7 yaşında yani iccayla kızı gibi değil.
  Allah korusun DEFNEM kendine iyi bak tabi bende dikkat ediyorum bazen oluyor işte??

 43. Saol Zülişim Teşekkür ederim Canım BEN’im Şimdi İlaçlarıma Düzenli Başladım Yorgunum Ve Başım Ağrıyor Sadece. Sizleri Üzmek İstemezdim Üzgünüm Ama Sizler benim Arkadaşımsınız Oyüzdende Söyleme Gerği Duydum Allah Hepinizden Razı olsun İyiki Varsınız

 44. RÜYAM Tansiyonun Nasıl Oldu Ablacım İnşallah İyisindir Canım
  ????
  SALİHA Ablanı Görmedim Sanki Bi Haberiniz Varmı Neden Yazmamış İnşallah bi sorun Yoktur??

 45. Yok çiçeğim üzmedin ya sen takma kafana bunları sen iyi ol yeter ?? dikkat et kendine ??❤️❤️??

 46. Çiçeğim hoşgeldin canım nasıl oldun daha iyimisin?mümkünse yalnız kalma başın falan döner. kansızlık çok halsizlik yapıyor..iştahsız oluşunda büyüzden zorla olsada ye canım bunyen zayıf düşmesin??

 47. Ben geldim merha kiar.Nassiniz ozledim sizi.
  .
  RUYA ABALAM geldim senin altda yorumunu gordum cok sevindim ozledim seni abalam nassin bitanem kizlar nasil.Ay abalam benim seni coooook seviyorum ya.

 48. Yok çiçeğim vermediler ya akrabalarımız sesleri çıkmıyor işte haziran ayında gelecekler işte ?? teşekkür ederim ??

 49. Çiçeğim sağol birtanem bende iyi sayılmam baş ağrım geçmiyor birtürlü yinede çok şükür diyelim??

 50. Teşekkürler Zülişim Saoll Canım ❤
  ❤❤❤❤
  RÜYAM Hoş Buldum Teşekkür ederim Ablam İdare ediyorum Başım Ağrıyor Bitkin Hissediyorum Kendimi. Evet Ailem Arkadaşlarım İzin Vermiyor Gündüz Yanlız Kalmama Şimdide Yanlız Kalmak İstedim Ki Sizinle konuşayım Bitanem Saolasın Düşündüğün için Sen Nasıl oldun

 51. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AHİRETLİGİM
  KELEBEGİM CAN SUYUM
  ???????????????????????

 52. Bişey Değil Zülişim İnşallah Sesleri hiç Çıkmazda
  ??????
  Geçmiş olsun Rüyam Ya Baş ağrısı kötüdür Allah Yardımcın Olsun Ablam
  ?????
  Aidem Hoş geldin Nasılsın iyimisin Gülüm

 53. KUZUM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 54. ELAM❤❤❤ Hoş Geldin Nasılsın iyimisin Canım Migrenin Geçdimi İnşallah İyisindir ❤❤❤

 55. AIDEM hoşgeldin ablasının güzeli??bende seni seviyorum
  Iyiyiz çok şükür sen nasılsın neler yapıyorsun

 56. ELA ABLAM hos geldin nihayet denk geldik abalam ozledim seni kiz ben sana ds yaziyordum asu isimli o bendim ya.Ay abalam ozledim ya seni.SENI SEVIYORUM ABALAM.

 57. Bende iyiyim Aide teşekkür ederim ?? ne olsun işte aynı ya farklı bir şey yok ??

 58. Geldimm kizlar ;)
  Züliş allah korusun 7 tane Ichcha mi tövbe – tövbe düşüncesi bile korkmama yetiyor, evet Züliş kesin orada öyle evleniyorlar ama onlar 7 yaşina varan kizlari önce köpek ile evlendiriyorlar HAYRET , NET BILGI bu inanci şu ki o kiz büyüyip gerçek kocasi ile evlenene kadar köpek kizi koruyucak TÖVBE – TÖVBE ?
  Ben Tanveer gözlerini çok begeniyordum güzeldi, kizda çok güzeldi bence birde Zoya ile arkadaş onlar , dizide Tanveer göründigi zaman çok komik bir kedi sesi çikariyorlardi meov diye ay çok gülerdim ben ?
  Defoş tabiki üzülürim ben buraya o kadar çok aliştim ki anlatamam bazen kimseye söylemedigim şeyleri burada paylaşiyorum sizler benim ablalarim gibisiniz ben hep ablam olsun istedim benden bir yaş büyük ama kendi kanimdan olmasada benim bissüri ablalarim var ve onlardan ayrilmayi asla ve asla istemem sizde küçük kardeşinizi birakmazsiniz dimi ?
  Gül Çiçegim iyiyim ben , canim çok geçmiş olsun demek hastaligin küçüklikten benimde küçükligimden gelen hastaligim vardi ama tedavi oldum şimdi çok şükür iyiyim bir sorunum yok , sende lütfen kendine dikkat et canim bol – bol dinlen ☺
  Rüya ablam rahatlatdin beni demek kizi 7 yaşinda çok şükür , Pragya benzeri olsa idi kaldiramazdim kesin kafayi yerdim bu Ichcha , Meethi , Pragya ile of düşüncesi bile HAYRET tövbe – tövbe ?

 59. Teşekkürler AİDEM İdare ediyorum Hastaydım Kaç Gündür Ama Geçirdiğim İki Güne Bakanda İyi Sayılırım sen Nasılsn Neler Yapıyorsun Canım

 60. RUYA ABALAM ben seni gorurum nasil olurum harika abalam basinmi ariyor kiyamam mazaj yapiyimmi iyi gelir ilac atdinmi canim abalam ya.Hep iyi olun.

 61. NURDANIM özledik seni. Nursel 7 aydır kayıptı bi 7 ay sonra cevap yazar artik huzur köşem :)
  ????
  Zülişim sizin sohbetlerinize daliyorum ne demek kiz. Biz zaten aylardır bunu demiyor miyuz yabanci gibi durmayın sohbetlere girin diye. Burada şahsi sohbet yapmiyoruz hiçbir zaman.. ???
  ⚭⚭⚭
  Ferah Yasak Elmayı ben izliyorum canım
  ♁♁♁
  RÜYAM ben akıllı otoriter ve vefali erkekleri seviyorum. Abhi gibi nankörleri değil ondan baba falan olmaz??
  ⚭⚭⚭
  Çiçeğim aman kontrol altında tut kendini. Ramazanda oruç tutucam falan diye de ısrar etme ha..??
  ♁♁♁
  AY KEREMI IZLIYORUM CANIM BENİM YAAA❤❤❤❤

 62. ayyyyy hepinit burdamisiniz bende hat baglmasi yapim belayi getirim girilmiyor ordan hemen arim.

 63. ELAM HOŞGELDİN ÖZLEDİM SENİ AKSAMLARI ESIM EVDE ÇOK YAZAMIYORUM NASILSIN IYIMISIN IŞLERİN YOLUNDAMI❤❤

 64. kizlar birazdan belayi buraya baglicam hepiniz burdasiniz sanirim hemen tabletten arim..

  offf bu spam olmaz insallah.

 65. NURDANIM özledik seni. Nursel 7 aydır kayıptı bi 7 ay sonra cevap yazar artik huzur köşem :)
  ????
  Zülişim sizin sohbetlerinize daliyorum ne demek kiz. Biz zaten aylardır bunu demiyor miyuz yabanci gibi durmayın sohbetlere girin diye. Burada şahsi sohbet yapmiyoruz hiçbir zaman.. ???
  ⚭⚭⚭
  Ferah Yasak Elmayı ben izliyorum canım
  ♁♁♁

 66. AIDEM sağol ablasının güzeli yapmış kadar oldun.evet canım ilaçta içtim geçer inşallah.sen anlat neler yapiyorsun??

 67. FİLİZİM NERDESİN YA OFF SPAMA DÜŞÜYORUM VE HIZLI YORUM YAZIYORSUNUZ. HICBIR YORUMUM GITMIYOR SAKSI GİBİ KALDIM. TAMAM ELVEDA BIRAKTIM YORUMCULUGU..???

 68. Allah Daima İyilik Versin MANYAM İyi olmana Sevindim. Çok Teşekkür ederim Saoll Canım Evet Artık Dikkat etmeğe Çalışıyorum . Demek Seninde Çocukluğundan Hastalığın Olup Şükür ki Şimdi iyisin.

 69. Zuleyha ab.
  Bi turlu yorumlarim cikmadi tablt duvara firlatcakti koltuga firlattim sir oldum hic bir msjim cikmadi sinir kupu oldum zaten basim agriyor.

  Evet estedik oyle birsey kimini prensese kimini maymuna ceviriyor ublulet pp bile estedik yaptiriyor ysptirmadiklari yeri kalmadi zaten para cpk kendileriyle ugrasiyorlar.

  Gul cicek ab.
  Tesekurler hos buldum hastamisin cok gecmis olsun neyin var.
  Ciddi bisi degildir umarim
  ah kalbim 1085 bolum izledim zeetv de en son :)
  Gelismeler var pragya sonunda modern giyinmeye badlamis
  tuzu makyaji guzeldi:)

  Manyacim hos geldin nasilsin
  kizlar sag gozume agri indi ne yapcam bilmiyorum basiminda sag tarafi zonkluyor

 70. Manyacım bende duydum o bilgiyi tövbe tövbe köpek ile evlendirme ne ?? bu hintlilerde mantık denen bir şeyde yok ?? evet ya bende gülerdim onda Tanvir çıktığı zaman kedi sesi gelirdi ayy kedi nasıl miyav derdi öyle ?? Bu Tanvir gerçek hayatta güzel birisi ama Zoyayı daha çok beğeniyorum ?? bizde seni bırakmayız Manyacım sen sitemizin tatlı baş tacısın ????❤️❤️ inan sen yazmadın zaman yokluğun hemen belli oluyor ??

 71. ABALAM canim ablam insallah gecer kiyamam ya sana ben ben hic pazar sinavim var.Dunde oldu dunki iyi gecdi bakalim pazar ne olucak.Ee sen neler yapiyorsun abalam.Ablam bak senin isminin sonu benimkini oncesi nasil.

 72. GÜL KIZ ??? RÜYACIM ???GAMZELİMM babam gayet iyi çok zayıflamış ama sağlığı düzelmiş çok şükür sizler nasılsınız. GÜLKIZ hastamısın sen Rüyacım sanada geçmiş olsun

  ???

  GAMZELİMM nasılsın iyimisin ne var ne yok maşaAllah size yeni arkadaşlat edindiniz öyle

  ???

  İNCE hatun sen nasılsın

 73. ayyyyy hepinit burdamisiniz bende hat baglmasi yapim belayi getirim girilmiyor ordan hemen arim..

  offfff valla spam boyle yaparsa hizli yorum boyle yaparsa baglayamicam yaaa iffff.

 74. Ya kaç yorum yazıyorum çıkmıyor dakika bir çok hızlı yorum yazıyorsun yavaşla sanki buna soruyorum yazarken sinir oldum ya ???

 75. Tekrar Yazıyım Bari ya?
  ??????????
  MANYAM İyi olmana sevindim Allah Daima iyilik versin Canım. Evet artik dikkat etmeğe Çalışıyorum Kendime Çok teşekkür ederim Saoll. Demek seninde çocukluğundan Hastalığın olup Şükür Ki şimdi iyisin Sevindim Buna İnşallah Bende Kurtulurum
  ?????
  Aidem Büssürü Yorum yazdım Çıkmadı İdare ediyorum Hastaydım kaç gündür Şimdi Şükür İyi sayılırım. Sen Nasılsn ??
  . ?????
  Ferah Teşekkür ederim Saoll Kanımla İygili Hastalığım Çocukluğumdan Beri Kan Azlığı Oluyor Bende. Sen Nasılsn

 76. NURDAN ABALAM hos geldin ay abalalarimin hepsi geldi yasasin nasilsin abalam kuzular nasil selam soyle opuyotum.Abalam sen nasilsin.

 77. Çok Sevindim NURDAN Ablam Baba’nın İyi Olmasına . Evet Hastaydım İki Gündür Durumun iyi Değildi Ama şimdi Geçirdiğim iki güne Bakınca Elhamdülillah İyi Sayılırım

 78. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  HOŞ BULDUK TEŞEKKÜR EDERİM ABLAM ÇOK GÜZEL BAKTI SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GEÇMİŞ OLSUN HASTAMIŞSIN
  KENDİNE İYİ BAK..

  RÜYAM CANIM BENİM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  BENDE AKŞAM YAZABİLİYORUM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM
  İŞLERDE İYİ AY YÜZLÜM

  KUZUM CANIM İÇİ BEN AKŞAM SEN GÜNDÜZ YAZIYORSUN SENİNLE DEK GELMEMİZE ÇOK SEVİNDİM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOK ÖZLEDİM ABLASI
  BENDE DS ASU KİMDİR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM TANIYORUM AMA KİM DİYİYORUM MEYERSE BENİM GÜZELLİK KUZUM MUŞ
  ..
  ZÜLAYHAM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SINAVLAR AÇIKLANDIMI

 79. Bende seni özledim Aidem nasilsin , nerelerdesin sen ya ?
  Teşekkürler Zülişim tabiki belli oluyordur benden başka salak – salak zengin , yakişikli , fakir, çirkin koca sorulari soran mi var başka ? Sitede öyle saçma – sapan sorular yoksa tabiki Manya’nin yoklugu belli olur dimi ? ??? ( Şaka ) bende sizi çooook seviyorum Züliş ???
  Evet Tanveer gerçekte güzel birisi Zoya’da aynen hoş bir bayan başlardi hemen Allahim ya diye birse Bay üçgen vücüt vardi dimi , Zoya’ya çok gülerdim tipki benim gibi Pizza ve Kola seviyor oda saçma – sapan şiirler ve şakalar yapiyor ama benim en sevdigim Madhu ?
  Khushi ve Astha ‘ da çok eglenceli kizlardi hele Astha ? çokda güzel kiz minnoş Astha

 80. Aynı durumdayım Ferah ya sinir oldum kaç defa yazdım çıkmadı ?? evet ya para olunca ünlüler estetiğe veriyor parayı ayy ne meraklılar bıçak altına yatmaya tövbe tövbe bide en çok burun estetiği yaptırıyorlar ??

 81. FİLİZİM Allah rizasi için nerdesin sen sitede sorun var yorumlar çıkmıyor yine. Ben günde kaç saat bilgisayar başında evrak hazirliyorum bir de sitedeki sorun eklenince iyice kör olucam. 1 derece miyopum ama site yüzünden 5e çıkacak yakinda gozlugum off ??
  NURDANIM sağol sen nasılsın canım ozledik seni.. evet yeni arkadaşlar edindik huzur köşem ❤❤❤❣❣❣
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM DÜN NEDEN YOKTUN NOLDU❤❤❤❣❣❣

 82. FİLİZİM GÜLÜM
  KIZLARIN MESAJLARI ÇIKMIYOR BAKARMISIN
  DEFNEM İNDE ÇIKMIYOR

 83. İremsucum Hoş geldin Nasılsın iyimisin
  ????
  DEFNEM Nereye Gittin Ya Canım Bendede Oluyor Sitede bi Sorun var Sanırım Bende spama Takılıyorum Hızlı yorum Gönderiyorsun Yavaşlayın Diyip duruyor Gel Hadi

 84. CICEYIM kiyama allah sifa versin kiz bana soyluyorsun asil sen kendine dikkat et analasdikmi.Simdi nasilsin.Benim VEFA xalam nasil ellerinden operim selamnsoyle.
  .
  ELA ABALAM canim abalam iyim evet oyle ablam nihyet denk geldik ee nasilsin islerin nasil.Evet abalam yaziyorum sende yaziyorsun ne guzel sevindim.Abalam benim ya kralicemsin benim.
  .
  MANAYAM beni biliyorun ask sen iyisen bende iyim.

 85. Bende iyiyim Elam ❤️❤️ evet ya açıklandı cumartesi günü olanı geçtim pazar günü olanı kaldım ya oda zordu zaten tek ders kaldı bunu verirsem sınıfı geçiyorum ??

 86. DEFNEM RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK İYİYİM
  SENDE HEP İYİ OL
  ARKADAŞIM GELDİ SINAV HAKKINDA KONUŞTUK
  GİDENE KADAR GEÇ OLDU SİTEYE BAKTIM HERKES UYUMUŞTU
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 87. Tobe tovbe kizlar bu hizli yorum yazisi kanser edecek aklimi kacircam ya gina geldi .
  Kirk kes yazmaya calistim.
  Gul cicek ab.
  Gecmis olsun o zor bir durum kuru uzum ye siyah cekirdekli.
  Bi keresinde 2 yil once bendede vardi hakiki uzum pekmezi aldik hergu duzenli olarak ictim ben pekmez sevmedigim icin su bardagina yarim koyup yuzerine su koyup sulandirip
  serbet gibi yapip iciyordum tabi sen sade icebiliyorsan ic ben icemedigim icin oyle uapmistim 1 ay duzenli ictim fayda gordum ise yaramisti bilmiyorum et ye falan kan yapici gidalar arastir netten beslenme muhiim cok gecmis olsun
  ya gozum bi yandan hizli yorum yazisi delircem resmen

 88. Neyse diğer yorumlar spamdan çıkarsa okursunuz yazacak mecalim yok gözlerim şiş zaten
  ???
  Çiçeğim iyi olmana sevindim. Lütfen bu sene orucina ara ver ve bol dinlenmeli bir dönem geçir vitamin al??

 89. DEFNEM hos gelfin bende oluyor canim.Nassin ierin nasil.
  .
  IREMSUM hos geldin ay canim Bellam nasil ozledim onu hemde nasil ay son yorumumu banaudi inan masil ozlediysem agalfim ya canim benim.Konusurken selam soyle.

 90. Iremsu , Ela abla , Ferah , Aide, Nurdan abla hoşgeldiniz kizlar ? ve ablalar nasilsiniz hepiniz iyimisini ?
  Gül Çiçegim inşallah atlatirsin canim benim hep iyi ol ?
  Yeni gelen kizlar sizlere Hello Hi bana ise Bye – Bye Manorama yatar ???? hoşçakalin kizlar
  Iyi geceler – tatli rüyalar canlar öptüm ???

 91. Çok Sevindim İyi olmana ELAM ❤❤❤. Evet Hastaydım kaç gündür Şimdi Geçirdiğim iki güne bakinca Elhamdülillah İyi Sayılırım Saoll Bitanem

 92. ZÜLAYHAM BİRTANEM SEVİNDİM SENİN İÇİN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN BU SENE ZORDUR DEMİŞLERDE
  ..
  .
  KUZUM CANIM İÇİ
  İŞLER İYİ CANIM
  YAZIYORUM DEGER VERDİGİM ARKADAŞLARIM YAZIYOR ONLAR İÇİN GİRİYORUM
  KRALİÇEM DİYİYORSUN SENDE BENİM İÇİN KRALİÇESİN

 93. Bizde seni seviyoruz Manyacım ??? yok ya öyle saçma sorular sormuyorsun hem konuşacak konu oluyor bizede ?? evet ya Asaftı adı galiba ayy Zoya onla uğraşır dururdu Bayhan diye ?? tekerlemeleri ve şiirleri komikti ya en çok ona gülüyordum
  Bende beğeniyorum Madu ve Kuşi Astayı en çok onları beğeniyorum ?? ayy hele Asta ne kızdı ama akıllıydı ya Shlok onla dalga geçer dururdu ?? Kuşiyde severdim Arnav ona nasıl bakardı öyle ??

 94. KIZLAR SIZE IYI GECELER BEN CIKIYORUM HADI GORUSURUZ OPUYORUM ABALARIM CANIM ARKADASLARIM.IYI GECELER.
  .
  RUYA ABLAM ben cikiyorum hadi gorusuruz kendine dikkat et opuyotum abalam.SENI SEVIYORUM.IYI GECELER.

 95. Teşekkür ederim Elam evet bu sene baya zor ya tek ders kaldı işte ?? onuda versem bir kurtaracağım ??

 96. ZÜLAYHAM BİRTANEM İNŞALLAH GEÇERSİN CANIM
  ..
  MANYACIM CANIM HOŞ GELDİN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 97. ELA ABALAM sag ol abalam seni seviyorum bende onun icin yaziyorum abalam islerinde sana kolay gelsin hadi iyi geceler abalam opuyorum.

 98. Manya :) hello fine.:) thanks have are you ?:)
  Sen nasilsin kis ne yapiyorsun ? Gozlerim dayabilmaz agriyor hala yaziyorum ne garip duygu bu :)
  Defne ab Sen nasilsin sana yazamadim ?

 99. offffffff kine offffffffffff bu zorlukta bu caba buraya baglaniyorum hizli yorummm tuuuuuuu beeeee…

  SEL AM MERABA GULE GULE
  NASİLSİNİZ ZORAKİ BİR COZUM KİSA KONUSMA DA YETER NE YAPAYİM.

 100. AİDEM teşekkür ederim Saoll Gülüm Salam gönderen saolsun sende Gülşen Halama Salam de Aygün Necedi
  ???????
  Ferah Saoll Teşekkür ederim Demek seninde Kan Azlığın vardi şimdi İyi olmana sevindim Bende pekmezi kuru üzümü sevmiyorum ya
  ?????
  DEFNEM Teşekkür ederim Saoll Canım Evet Mecburiyetten Bu Sene Oruç Tutamıyacağım Doktor yasakladı 3 Ay İlaçlarımı Düzenli Kullanıp Yeniden Kan Tahlili yaptıracağım Her şey Çıkan Kan Tahlili Sonucuyla Belli olacak İnşallah Çocukluğumdaki Yıllara geri Dönmem
  ?????
  Manyam Çok teşekkür ederim Saoll Canım Allah Razı olsun

 101. BELLAM nasilsin ay cok sevindim cikamdan gordum kiz ask yaz orda belki duzleri beklriz orayada opdum.Iyi geceler.

 102. CICEYIM cikiyorum iyi sag ol eleykum salam aygunde yaxsidi can sene deyerem ona yaxsi gulum opurem seni.Gecen xeyre.

 103. Defnem yorumunu yeni okudum ya bir an öyle hissettim kendimi kusura bakma siz konuşurken ben araya girer gibi oldum neyse ya anlık his oldu öyle ???

 104. Ay DEFNEM Seninle Ben Doyamadık Kermi İzlemekten Bende İzliyordum Şimdi Qıcık Olduğum Abhi Pragya Başladı Kanalı Değiştim Canım

 105. Kizlar hepinize iyi aksamlar ben cikiyorum.
  Hizli yorum yaxisi cildirtti beni.
  Zaten basim ve gozum agriyor artik yarin gelirim ins.
  Tum kizlar cumleten hayirli gecelwr gorusmek dilegile

 106. Aidem İyi geceler Gülüm Bende seni Öpürem Allah’a emanet ol Görüşürüz ??????

  1. zülişim bellanın problemi vardı ya girme konusunda onu çözümleme için arkadaş ile konuşuyordum canım sıkıldı ya :( arkadaş yorum kısmına girip yorum yapmış tekrar yapmak istediğinde sayfa ulaşılamıyor yazısı gelmiş o sıkıntı ile boğuşuyorum başım ağrıdı inan ki ama halletmeye çalışacağım ;) sen nasılsın

   1. Ha tamam o zaman kolay gelsin Filizcim ?? bende iyiyim işte ya yorumlar sürekli spama takılıyor ondan yazdım bide aşağıda birileri dalga geçer gibi yorum yazmışlar ben Asya kıtasında yazıyorum diye ondan yazdım ya ?? Allah kolaylık versin sana ??

    1. deneme için yaptı arkadaş onu ;) dalga için olsa direk engellerdim canım ;) amin zülişim bana dua okur musun bazen çok yoruluyorum be zülişim :S

     1. Ha tamam o zaman ya bende dalga geçiyorlar zannettim ?? okurum tabi Filizcim aklımda ?? uyumadan önce sana dua edeceğim ??

 107. FİLİZİM NERDESİN HASTA HALİMLE YAZIYORUM HIZLI YORUM BENİ DELİRTECEK SONUNDA SIPAMADA TAKILIYORUM LÜTFEN YARDIM ET KIZLARDADA ÖYLE SİTEDE SORUNMU VAR ACABA ⁉

   1. Saoll Canım Teşekkür ederim. Seninde Başın Ağrıyor Sanırım Geçmiş olsun

 108. Ya şu Bizim hikayede Filiz aşcılık kursuna falan gitse Makarnadan başka yemek bilmiyor ?? Barış yandı vallahi her gün buna Makarna pişirir Barış iki günde bıkar bundan kuru kuru koyuyor çocukların önüne bari üstüne iki salça falan koysa ???️?️

 109. FİLİZİM Teşekkür ederim Saoll Hastaydım İki Gündür Ama Şimdi Geçirdiğim iki güne bakinca Elhamdülillah İyi Sayılırım. Sen Nasılsın iyimisin Canım

  1. iyiydim canım da can sıkıntısından galiba çiçeğim biraz başım ağrıyor onun dışında iyiyim

   1. Geçmiş olsun Canım Sıkma Canını Sitedeki Sıkıntıyamı üzüldün Allah yardımcın Olsun İnşallah Çözülür Sorun

    1. evet be çiçeğim çabalıyorum çabalıyorum bazen emeğimin bu şekilde geri dönmesi beni çok üzüyor biraz da bugünlerde hassasım nedense her şeye ağlayasım var neyse ya canınızı sıkmayım Rabbim büyük inşallah her şey düzelir

     1. Yok Canım Düşünme Öyle Sıkılmayız Senin için Duâ Edeceğim Yatmadan önce Allah sıkıntılarını Gidersin Bukadar düşünme Allah büyüktür Düzelir İnşallah

     2. Allah razı olsun çiçeğim işte insanız sonuçta ben de bazen buhran dolu oluyorum Rabbim hepimizin sıkıntılarını gidersin inşallah

 110. Uyuyanlara iyi geceler..
  Nasilsin diyenlere hiç iyi değilim kör olucam bu gidişle verem oldum ?????
  ⚭⚭⚭
  ELAM AHIRETLIĞIM oh iyi bari tamam. Ama hasta olmadığın sürece herkes uyusa bile ben iyiyim iyi geceler de öyle yat KELEBEĞİM ??❤❤❤
  ♁♁♁
  Çiçeğim Kereme doyulur mu ya..?
  Îremsum hızlı yorum falan yapmiyoruz ama site karar veriyor sanırım buna bizde yorulduk. Filiz deneme yapıyor Almanya tarafi düzelir de BELLOŞ yazar inşallah ❤

  1. inşallah defnem elimden geleni imkanların el verdiği ölçüde düzeltmeye çalışacağım cihan abiye de söyledim o da bakacak inşallah hallolur ;) iyi geceler canım

 111. Geçmiş olsun Defnem ya aynı durumdayım gözlerim şaşı oldu resmen heleki bugün ?? zar zor yazıyorum ya radyosun çok kötü etti bide ??

 112. Ay Allah Korusun Canım O nasıl Söz Rabbim İyilik Versin…Aynen Defnem Sırf Kerem İçin İzliyorum Diyiyi Bende Allah Özene Özene Yaratmış Maşallah Bakışları Filan Harika ❤❤❤

 113. yine girilmiyor eeeee unuttunuzmu beni zaten sitede istemiyor valla tum kontorumu dk. mi buraya harcicam iremsuda interneti.

 114. Aynen Zülişim Barışında Maşallahı Var Yakışıklı Çocuk Ama Filizden Pek Hoşlanmıyorum Ben Nedense

 115. Inşallah FİLİZİM bu Bellama büyük moral olacak Allah razi olsun senden ??
  ➿➿➿
  Allah’ım bu Filiz benden de bahtsız çıktı ya.. ama onun Barışı var hiç değilse. ??

  1. kız defne filizi görünce aşağıdaki cümlede bile benden bahsediyorsun zannettim sonra devamını okuyunca anladım :D bahtsızım ben de ondan galiba hemen kabullendim :D

 116. Aynen çiçeğim ya Barışın maşallahı var hükümet gibi adam ?? ayy bende sevmiyorum Bizim hikayedeki Filizi heleki bu bölümlerde iyice bir gıcık oldu yapmacık yapmacık hareketler yapıyor gerçekçiliğini kaybetti resmen ??

 117. Ayy İsabella gelmiş hoş gelmiş ya sen sürekli aklımdasın İsabella gerçekten ?? nasılsın iyi misin

 118. Aynen Defnem ya Filiz bahtsız çıktı resmen ayy bu bütün dertler Filizi buluyor ?? evet ya onun Barışı var en azından

 119. iyiyim filizim iste cabaliyorum ama her yerim kiriliyor istersen ugrasma cok yoruldun bak basinda agriyor ben boyle idare ederim .

  iyiyim Zulisim sen nasilsin.
  bu sehir bana cok ugursuz geldi.

  1. Rabbim şifa versin canım senin için elimden geleni yapacağımı bil yeter ki imkanlarım el versin seni seviyorum bellacığım ;)

 120. Bende iyiyim İsabella ya ne oldu ki öyle düşünme ama inşallah iyi olup geleceksin ????

 121. Aynen Zülişim Banada Yapmacık Geliyor Filiz Eskiden diziyi Severdim Şimdi Çok Sevmiyorum Ya

 122. Ne olur bugün bana dua edin şu Hain Turkcell İnternet versin en azından bir günlük bugün salla kazan var ya üç dört haftadır bipten dakika veriyor bıktım vallahi ya aynı hediyeyi verip duruyor Pinti Turkcell ?? ocağımı kuruttu ya İnternete para dayanmıyor resmen ??

 123. Yok FİLİZİM ingilizce ogret.bahtsız olur mu hiç sen bahtlisin??
  ⚭⚭⚭
  BELLOŞ Pırlantam nasılsın ay nasil mutlu oldum yatacaktim normalde. Değişik tedavin başladı mi iyi sonuçlar alirsin inşallah..
  Nihanimla napiyonuz
  Aynen Zülişim Ayşe de başlarına kaldi

 124. Evet çiçeğim ya sezon finali yaklaşıyor ya iyice yapmacık oldu işte bende zaman geçsin diye bakıyorum ama eski tadı kalmadı artık ??

 125. İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN……Annemler Bana Bakıpta Telefonu Elimde Görürlerse Kızarlar Dinleneyim Ben Yarın Nasip Olursa Görüşürüz

 126. Evet Defnem ya Filiz bu gidişle kreş açacak mahallenin olan çocuğunu eve aldı ya çoluk çocuk ile uğraşıyor öyle ??

 127. ayyyy tabletim asiri isinmis iremsuyla konusa konusa sarjda hala konusuyoruz gecenki konusa konusa kul oldu simdi buda gidecek indirdim masaya her an yanabilir cikim biraz yanindan yuzum yanmasin patlarsa cunku belli.

  Defnem ayyy iyki geldin evet basladi cins cins seyler nenemin koyu yok ama nenemin koyune gitsem bu kadar cins dogal olmazdi .

  Nihosumla iyiyiz gezfik bugun bugun tutturdum ilesince gitmeden bana luis fonsi.

  nihan cok ugrasdi yazmak icin olmadi ama nihan sana diyoki kader adasima selam soyle.

 128. Valla Barış gibi bir erkek çıksa karşıma kaçırır evlenirim ben.. onu başkasına asla yar etmem??
  ALLAHIM DUY SESIMI??
  AMIN DIYIN ÇABUK ??

 129. Ay Barış gibi sevgiliyi kim istemez Filiz şanslı vallahi sırtı yere gelmez ?? şöyle biri çıkmadı karşıma ya ona yanıyorum ??

 130. BELLOŞ Pırlantam aleykum selam bitanem. Ben de söylüyorum selam Nihancima..
  Ay aman ısındıysa dikkat et patlamasın yazabildigin kadar yazarsin.. gezdiniz demek iyi :)

 131. Zülişim inşallah sana da??
  ⚭⚭⚭
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN..
  ???
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM ❤❤❤❤❣❣❣???
  ???
  IYI GECELER BELLOŞ PIRLANTAM

 132. KUZUM DEMETİN SELAMI VAR SENİ ÇOK ÖZLEMİŞ İNŞALLAH BU MESAJIMI GÖRÜP YARIN YAZARSIN KUZUM

 133. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DEFNEM dedi ki:

  FİLİZİM GÜLÜM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM YATMADAN ÖNCE YAZARIM HASTA OLMADIGIM ZAMAN AHİRETLİGİM GÜN IŞIGIM S. Ç.S KELEBEGİM
  ?????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. iyiyim eloşum biraz başım ağrıyor ama şimdi dizi zamanı olunca kalkamıyorum ;) sen neler yapıyorsun canım nasıl oldun hastaydın biraz geçti mi

 134. HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SINAVIN SENİ SİTEDE GÖREMEDİM

 135. NİHANIM PIRLANTAM
  NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM AY PARÇAM
  İNŞALLAH KÖTÜ BİRŞEY YOKTUR BİRTANEM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR UGUR BÖCEĞİM ŞEKERPAREM

 136. Neyse ben kaçtım Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ??????????????

 137. FİLİZİM GÜLÜM
  HAMD OLSUN DAHA İYİYİM
  ANLIYORUM SENİ DİKKAT ET ŞİDDETİ ARTMASIN BAŞININ AGRISI
  ..
  ZÜLAYHAM CANIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  1. şu avlu bitsin direk yatağa inan ki eloşum bugün yoruldum doğrusu migren tutmadan dediğin gibi dinlensem iyi olacak öpüyorum seni eloşum seviyorum seni

 138. Vinshu değil Vishnu… Kendisi Avinash katılın oğludur. Annesi Ekadish ile Birlikte İcha ya karşı intikam planları kuruyormus.mithi ile evlenip surundurecekmis

 139. FİLİZİM GÜLÜM AVLU DİZİSİMİ VARDI BU AKŞAM SÖZDE İZLİYECEMK TİM GÜZEL DİZİ SURVAVUR OLDUGU ZAMAN DİGER SAYFALARA BAKMIYORUM
  BENDE SENİN GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM GÜLÜM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR BİRTANEM ❤️❤️❤️

 140. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Öncelikle beni tanıyan tanımayan herkese selam ???
  Hosbuldum sizleri özlemişim
  Keşke diğer kankilerimde olsaydi burda
  Hullam nişanlanmış Allah mutlu mesut etsin inşallah…
  Gerçekten buraya yazmayi özlemişim
  Bir tarafta mutluluk bir tarafta hüzün … Bende duygular karıştı iyice…
  Canlarim opuldunuz iyi geceler❤❤❤❤

 141. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NURSELİM CANIM İÇİ HOŞ GELDİN dedi ki:

  NURSELİM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ÖZLEDİM SENİ UZUN ZAMANDIR YOKTUN HAYAT NASIL GİDİYOR
  HÜLYAM BURAYA GELMİYOR İNCEMLE ÖZELDEN KONUŞUYOR SENİN BURDA OLDUGUNU BİLSE YAZAR
  İNŞALLAH REYHANIMDA AŞKİTOŞKIMDA GELSE ÇOK GÜZEL OLUR ESKİ GÜNLERDE OLDUGU GİBİ TEKRARDAN HOŞ GELDİN CANISI

 142. Slm kizlar nasilsiniz iyimisiniz bakalim beni soran ve sormayan butun arkadaslarimdan allah razi olsun ben cok sukur iyiyim canlarim

 143. SALIHAM BIRTANEM NERELERDESIN INSALLAH KOTU BIRSEY YOKTUR MELLEYIM NASIL OLDU SENI COK MERAK EDIYORUM BIRTANEM

 144. Günaydin kizlar , şimdi ise hoşçakalin okula ben ?
  Ela abloş iyiyim , iyi olmana sevindim ?
  Evet Züliş birde Khushi , Astha, Zoya , Kumud , Madhu bunlar en azindan Sadhna , Ichcha , Pragya, Meethi gibi salak degiller iyi kizlardi hepisi
  Hoşçakalin şimdi okula gitmem lazim daha dogrusu hazirlaniyorum …

 145. Her “CUMA” Bir Huzur
  Her Sabah Bir Umuttur.!
  Huzurunuz Ve Umutunuz
  Daima Duâlarınız Kabul olsun…
  HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI SABAHLAR ARKADAŞLAR
  **************
  Herşey Üstüne Gelip,
  Seni Dayanamayacağın
  Bir Noktaya Getirdiğinde,
  Sakın Vazgeçme..!
  İşte Orası Kaderinin
  Değişeceği Noktadır‼
  “HZ”MEVLÂNÂ

 146. Manyam Sanada günaydın hayırlı Sabahlar Allah Zihin açıklığı Versin Derslerinde

 147. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Hosbulduk elacim iyi olmaya çalışıyorum
  Çok şükür iyiyim
  Evet bir zamanlar kalabalık bir aile idikk
  Demek incem le konuşuyorlar buna sevindim
  O zaman incem kesin söyler hullama benim burda oldugumu ?????

 148. HERKESE
  ????
  SELAM
  ???

  EVET BAZEN BİR CARİM BİR YOKUM ÇÜNKÜ DERSLERDEN????? BAŞIMI KALDIRACAK HALİM BİKE KALMADI ÖZÜR DİLERİMM?

  SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM ????
  BENİ AFFEDERSİNİZ??
  SİZLERİ KOOCAMANN ÖPÜYORUMM ??

  VE SON OLARAK

  CUMANIZ
  MÜBAREK
  OLSUN

  BEN GİRMEYE ÇALIŞACAMM??

  SİZLERİ ÖPÜYORUMM ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu