Gelinim Mutfakta

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Bu Hafta Kim Birinci Oldu]

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 28 Mart-1 Nisan tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında birisi, bugün haftalık toplam puanlar sonucunda, beş bileziğin sahibi olacak. Hasret’in diskalifiye edildiği hafta finalinde, 1 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 01/04/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? 1 Nisan Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu?  Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta kim birinci oldu? İşte merak edilen bu sorunun cevabı, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Damla

28 Mart 2022 tarihinde başlayan programında, Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Haftalık Puan durumu sonucun da bir gelin beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta Bilezikleri 15 Nisan Cuma Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 28 Mart 2022 tarihinde ekrana geldi. Pazartesi ve Salı ve Çarşamba günü çeyrekleri Hasret alırken, Perşembe günü Hasret’in diskalifiye edilmesi ile yarışmadaki dengeleri %100 değişti.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Bugün 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bilezikleri alan ve bu hafta yarışmadan elenmen isimler, Hasret’in diskalifiye edilmesi ile %100 belli oldu.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Damla: 72 Puan
  2. Miyase: 48 Puan
  3. Yeşim: 44 Puan
  4. Öykü: X Puan (Yeni Geldi) 

Yukarıda puanlamaları ve sırlamaları verilen gelinlerin sadece dört günlük genel puanlarıdır. Birazdan bir sunucu ve dört kaynananın vereceği puanlama ile bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı ve elenecek yarışmacı %100 belli olacak.

1 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 44 + 17 = 61
Miyase: 48 + 20 = 68
Damla: 71 + 12 = 83
Öykü: X + 10 = 10

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA

1 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ YEŞİM (BU HAFTA ELEME YAPILMADI)

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 1 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
1 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ÖYKÜ
*************************

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

28 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programından, Covid olan Damla yeniden 3. defa programa dahil olması, yarışmadaki rekabet ortamını bir kat daha yükseltti.

28 Mart Pazartesi günü 16 puanla Hasret çeyrek altını alan yarışmacı olmayı ve haftaya iyi başlamayı başlardı. Damla’nın kendi masasını istemesine sinir olan Hasret, kendi masasını korumak için çok daha dikkatli yemek yapmaya başladı.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Damla

29 Mart Salı günü Hasret 20 puanla yine günün birincisi olmayı başardı. Hasret adım adım bileziklere yürürken, Damla da Hasret’in hemen arkasında yer alması, dikkatlerden kaçmadı. 

30 Mart Çarşamba günü yine Damla istediği yüksek puanları almayı başardı. 23 Puanla günün birincisi olan Damla, bir anda bilezikler için iddialı bir hale geldi.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Damla aldığı 23 puan nedeniyle, bugün 1 Nisan Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, birinci sırada yer almasına büyük katkı sağladı.

31 Mart Perşembe günü gözler Hasret ile Damla’nın alacağı puanlara çevrildi. Ancak Hasret kaynanasının yaptığı kural hatasında dolayı diskalifiye edilmesi ile ile Damla günün birincisi olup, bilezikler için büyük avantaj sağladı.

1 Nisan Cuma günü yarışmaya yeni bir isim dahil olurken, yeni gelen yarışmacı elemeye tabi olmayacağı açıklandı. Bilezikler için Damla ile en yakın rakibi arasında ki 23 puan farkın olmasında dolayı, bu hafta 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusu da kendiliğinden netleşmiş oldu.

Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının ismi, Miyase ile Damla arasında ki Cuma puanlaması öncesinde, 23 puan olması nedeniyle matematiksel açıdan bile %100 netlik kazandı.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Damla oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu