Gelinim Mutfakta

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma günün birincisi ve Cuma puanları sonucu belli oldu! 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Sunucu Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Hasret’in yerine bugün yarışmaya gelen Öykü kaç puan aldı? Öykü’nün kaynanası Gülümser bugün gelinlere kaç puan verdi? 1 Nisan Cuma puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yeni gelen Gülümser, gelini Öykü’nün tabağını bulabildi mi? 01/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 1 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Bugün altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puanları sonucu %100 netlik kazandığında, toplam puan durumu da netlik kazanacak. Gözler ise bu hafta en yüksek puanı alan gelin değil, en düşük puanı alan gelinin üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puanlaması Sonucu için lütfen tıklayınız.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe günü kaynana Nurten’in telefonu stüdyoya getirme bahanesi ile Nurten Kangal yarışmadan diskalifiye edildi. Bununla birlikte konudan haberi olmayan Hasret de kaynanası ile birlikte diskalifiye edildi.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Günün Birincisi ve puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün 1 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 1 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yaklaşık iki aydır yarışmada varlığını sürdüren Hasret, kaynanasının bir hatası ile yarışmadan diskalifiye edilirken, geriye sadece iki bilezik kazanarak yarışmadan ayrılmak durumunda kaldı.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verilmeden önce Hasret’in yerine yeni bir yarışmacı programa dahil oldu. Yeni gelen Öykü, 2021-2022 sezonun en güçlü isimleri ile mücadele edecek olması, onun şansını ise bir hayli düşürmekte.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynanalar ve gelinler, son bölümde Nurten kaynananın diskalifiye edilmesine şaka olduğunu düşünüp, Nursel’in “Şaka yaptım” demesini beklese de işin ciddiyeti çok sonra anlaşıldı.

Damla adım adım bileziklere yürümeye devam ediyor. Damla, bugün Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puanlama sırasında, en yakın rakibi ile arasında ki 13 puan farkı koruması bile onun beş bileziği kazanmasına kafi olduğu görülüyor.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Son bölümde Hasret olaydan habersiz olarak diskalifiye olmasına karşı sosyal medya bu duruma karşı büyük tepki gösterdi. Bu olayı arkasında ki nedeni bir izleyici şu sözleri ifade etti. İşte İzleyici yoru8mu;

“Yeşim ve Miyase eleme potasına tam düşecekken, Hasret’i elemek için bir bahane uydurdular. Yeşim eleme potasına düşüp eleneceğinden korktukları için Hasret’in hakkına girdiler!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler, kaynana Nurten’in telefonunu unutması yada kastan orada bırakması nedeniyle diskalifiye edilmesine haksızlık olarak değerlendirdiler.

Yeşim eleme potasına her ne kadar düşse de Hasretin diskalifiye olması ile bu hafta eleme olmayacak. Ancak haftayı en azından bir çeyrekle kapatmak isteyen Yeşim de 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bu haftayı kazançla kapatmanın planını yapıyor.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Yeşim ile Miyase’nin çok kötü performans sergilediği hafta da Hasret hafta finalini göremeden diskalifiye edildi. Nurten’in verdiği puanlar sosyal medyada çok eleştiri alsa da bir çok kişi kaynana Nurten’in haksız yere eleştirildiğini düşünmekte.

Yeşim yarışmada kalmak kendisine altın tepside sunulduğunun oldukça rakında. Bu fırsatı bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, kullanmak isteyen Yeşim, bugün günün en yüksek puanını almanın hesaplarını yapıyor.

Daha önce Damla Cuma finaline geleceği sırada Covid hastalığına yakalandı ve hafta finalinde iki yeni yarışmacı geldi. Nursel ise o zaman beş bileziği hak eden Miyase’ye vermemek için şu sözleri sarf etmişti. İşte Nursel’in o sözleri;

“Damla bilezik almaya çok yakındı. Belki bugün yarışmaya gelmiş olsaydı bileziği kazanacaktı. Bu nedenle bu hafta bilezikleri vermiyorum. Bilezikler haftaya kaldı!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel hak eden Miyase’ye beş bileziği vermeyip, sonraki haftaya bırakması, büyük tepki toplamıştı. Şimdi yine benzer bir duruma karşı karşıya kalan Nursel’in yanı olay karşısında nasıl tepki vereceği, şimdiden merak konusu oldu.

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını Damla alırken, Hasret de kaynanasının yaptığı kural hatası nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildi. 

Hasret’in elenmesi ile rahat bir nefes alan Damla, bugün Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma puanlaması sırasında, rahat bir final geçirecek. Zira kendisine en yakın olan Hasret de diskalifiye edildiği için, diğerleri tam puan ala dahi bilezikleri Damla’nın kazandığı, şimdiden belli oldu.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puan Durumu

28 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, bugün 1 Nisan 2022 tarihinde hafta finali ile ekrana gelecek. Bugün Nursel Ergin’in vereceği 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları haftanın final puanlaması başlayacak. Günün sonunda verilen puanlama ile toplam puan durumu sonucu olan Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma puan durumu netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Beyhan kaynana son zamanlarda gelini Yeşim’i bulamaması dikkatlerden kaçmadı. Birkaç hafta önce 17 bölüm fire vermeden gelinin bulan kaynana Beyhan, şimdi gelinin bulamaması, dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta finalinde yarışmaya dahil olan Öykü, geldiği ilk bolümde adını duyurmak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Hafta finalinde Damla’nın önde girdiği yarışmada Damla’nın hemen arkasında yer alan Miyase’nin ise 23 puan geride olması nedeniyle, Damla bugün 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, bilezikleri alan isim olmaya artık çok yakın.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Rahat bir final geçireceğini çok iyi bilen Damla, bu sezon yarışma 34 defa katılan tek yarışmacı oldu. Damla adeta yönetimi de desteğini alarak, bugün 1 Nisan Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bilezikleri almak için saatleri saymaya başladı.

1 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 1 Nisan 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? 1 Nisan 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puanları (01/04/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: 3
Öykü: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Öykü: 4

*************************
” 1 Nisan 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülümser’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: 1
Öykü: => Gülümser’in Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Öykü: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Öykü: 1

*************************

Gelinim mutfakta 1 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 3 5 1 17
Miyase 5 1 5 4 5 20
Damla 3 1 1 3 4 12
Öykü 1 4 3 1 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Mart-1 Nisan Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 44 + 17 = 61
Miyase: 48 + 20 = 68
Damla: 71 + 12 = 83
Öykü: X + 10 = 10

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 1 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
1 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ÖYKÜ

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2022 Cuma Fragmanı İzle

1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün bir gelin yarışmaya veda ederken, bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak. İşte o anların ekrana geleceği bölüme ait olan, Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

47 Yorum

 1. Anlasildi yesim yada miyase yine pacayi kurtardı 700 bolum bu hafta eleme yok anlasilan yeni gelin bulamıyorlar kerti yemegi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar kalite cok düştü

 2. Ay inanmıyorum hasretin elendiği yeni gördüm şok oldum çok büyük haksızlık bu …

  1. yeşim e kurban gitti
   yeşim daha kimlerin başını yiyecek
   bu hafta yeni gelin gidecek

    1. yeşim i ikinci kurtarışları değil yeşim için daha önce kaç yeni gelini harcadılar
     hasret yeşim için harcanan ne ilk nede son gelin

    2. hep kurtarıyorlar
     inşallah öykü güzel yemek yapar yeşim elenir
     ekip kurtarmaz ama her durumda ekip yolunu bulup yeşim i kurtarıyor

  1. yeşim in elendiğini görürsek belki miyase yi de görürüz
   miyase en azından yemek yapmayı biliyor

 3. miyaseyi elememek için yapmadıkları kalmadı. Allah adeletsizliğinde boğsun seni sevilay. yine yeşime 1 verdi.

  1. beyhan ne yaptı izlemediniz galiba
   gözünüz hep Sevilay ve miyase de
   yeşim i kurtarma operasyonlarindan bıktık gitsede kurtulsak
   yemek yapmayı da ogrenmiyor

 4. Çok haksızlıklar oluyor. Miyasenin yaptığı hareketler çok ayıp. İnsanlarla alay etmesi..

 5. Allah seni bildiği gibi yapsın sevilay kaynana. yeşimin hakkını yiye yiye doymadın. haram aldığınız o altınlar.

  1. yeşim in hakkını yediği gelinler ne olacak yeşim için kaç gelini harcadılar unutuyorsunuz

 6. sevilay hırsızı yeşimin alacağı çeyreği kızın elinden aldı kızın. yine yeşime 1 miyaseye 5 verdi. Allah ıslah etsin seni sevilay.

  1. yeşim yapamıyor yapamadığı için alamıyor
   Sevilay in gelinine 5 vermesinden daha doğal ne olabilir

  1. FİLİZ HANIM ;BU GÜN TÜM KALBİMLE SİZE KATILIYORUM:BU PROGRAM TAM BİR SOYTARI SHOWUNA DÖNDÜ;TAMAMEN KURGU OLARAK BESLEME NURSELLE BİRLİKTE YÜRÜTÜLÜYOR:ŞİMDİYE KADAR YAZDIKLARIMDA NE KADAR HAKLI OLDUĞUMDA ANLAŞILDI::BU PROGRAMI SEYRETMEK TAMAMEN ZAMAN İSRAFI::TEŞEKKÜRLER:

 7. NURSEL, ELEME YAPMADIYSAN çarşamba GÜNÜ Damla’ya BEŞ BİLEZİK AYARLAMASI YAPILABİLİRDİ! ;) DEMEK İSTEDİKLERİMİ SIKI TAKİPÇİLER BİLİR

 8. senin derdin yeşim ve yeşimin nadiren kazandığı bileziklerde gözün kalıyor. çünkü sen miyaseyi desteklediğin için aklın çalışmıyor, mantıklı davranamıyorsun filiz! adaletten çok uzaksın filiz! miyaseyi desteklediğin için saçmalaya saçmalaya bi hal oldun filiz! haa senin miyaseyi dsteklemen karşılığında altınları paylaştığını yazıyorlardı bu sayfada, insanlar doğru mu söylüyorlar acaba ne dersin? sıkı takipçiler bilir!

  1. saçmalanın daniskası! yukarıda ne yazdığımı okumuyorsun galibe. Her iksi de elendi dedim! Ancak Nursel göndermedi! boş konuşma bence!

   1. miyase denince saçmalanıyor ama yeşim dedince doğru söylüyor oluyorus değilmi! seni miyaseci seni. öldün be miyaseyi savunacaksın diye.

    1. siz saçmalıyorsunuz tutturmuşsunuz mahkeme suratlı yeşim sizin için mükemmel olabilir merak ediyorum gerçekten mükemmel mi görüyorsunuz yoksa yakınları olarak mecburiyetten mi savunuyorsunuz yemek yapmayı bilmeyen birini savunmak çok saçma yemek programıya

    2. siz saçmalıyorsunuz tutturmuşsunuz mahkeme suratlı yeşim sizin için mükemmel olabilir merak ediyorum gerçekten mükemmel mi görüyorsunuz yoksa yakınları olarak mecburiyetten mi savunuyorsunuz yemek yapmayı bilmeyen birini savunmak çok saçma yemek programıya
     hep yeşim övülsun istiyorsunuz

   2. filiz hanım hatalısınız. her ikisi de elenmedi. tek elenen isim puanı daha düşük olan yeşim AMA yine torpille kaldı!! yeter sıkıldık ya

  2. kendiniz söylüyorsunuz nadiren
   çünkü yeşim yemek yapmayı bilmiyor gitmeli bilenler yarışmalı entrikaci beyhan sayesinde kalıyor kalmamalı

  3. filiz neden adaletli olsun sadece izleyici desteklediği yarışmacı olması da normal
   adalet diyorsanız ekip adaletli olmalı ve yeşim için yeni gelinler harcanmamali
   sizde kabul edin yeşim yapamıyor ve onun için kimler kimler harcandı son örnek hasret

  1. beyhan da entrika bitmediği için yeşim gitmiyor
   yemek yarışmasında yemekleriyle değil de entrikalariyla kalıyor

 9. miyaseye yapılan torpil sanırım sadece ezgiye yapılmıştır. kadın bi elenmedi yaa. elenmesin diye yüksek puanları verip haksızlık yapıp tutuyorlar hala orada. miyasenin elenmesi gerekirdi.

  1. bunu yazan kör şahsiyet. puanı düşük yeşimi elemediler sanırım arkanla izliyorsun? amma doğru siz paralı yeşimcisiniz hahahahah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu