Zuhal Topal'la Sofrada

1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan Durumu Belli Oldu!

1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucu %100 netlik kazandı! 28 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programı, 1 Nisan Cuma günü son yarışmacı Süleyman Toprak Karadeniz’in alacağı puanlar ile 1 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu %100 belli olacak ve 15.000 TL’nin sahibi olacak.

=> 8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucu netlik kazanmada önce bu hafta yarışan beş yarışmacı da aşçı isimlerden seçilmiştir. Dolayısı ile birbirinden farklı yemekleri bu hafta ekrana geldi.

Bu yazımızda, Yemekteyiz 1 Nisan Cuma puan durumu sonucu (Zuhal Topal’ın bu hafta verdiği puanların eklenmiş hali) alt kısımda sizleri bekliyor.

1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

28 Mart Pazartesi günü Berfu Savaş yarıştı. Rakiplerinden 24 puan alırken, sunucudan 7 puan alması bekleniyor. Berfu toplam puanlara bakıldığında 31 puan elde etti. Ancak Aşçıların yarıştığı haftaya göre oldukça düşük kaldı.

29 Mart Salı günü Nurbanu Doğan yarıştı. Nurbanu Doğan aşçılık sektöründe yeni olması nedeniyle yaşadığı sıkıntıların üstesinden gelmede noktasında epey zorlandı. Nurbanu Doğan toplamda 24 puan alarak, Yemekteyiz 1 Nisan Cuma Puan Durumu öncesinde iddiasını kaybeden isim oldu.

30 Mart Çarşamba günü çok konuşan aşçı İsmail Keskin yarıştı. Birbirinden iddialı yemekleri ve menüsünün kalabalık olması ile rakiplerinden 28 puan alırken, sunucunda 8 puan alması bekleniyor. Toplamda 36 puan elde eden isim oldu.

1 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Sonucu Netleştiği An

31 Mart Perşembe günü Ardahanlı aşçı Mesut Özer yarıştı. Yine iddialı menüsü ile yarışan Mesut Özer, rakiplerinden 29 puan almayı başaran, Mesut Özer, sunucunda ise 8 puan alması bekleniyor. 

Mesut Özer aldığı puanlarla Yemekteyiz Puan 1 Nisan Cuma Durumu öncesinde zirvede yer almayı başardı.

1 Nisan Cuma günü Süleyman Toprak Karadeniz yarışacak. Farklı menüsü ile her ne kadar iddialı olsa da 37 puanı geçmesi, Zuhal Topal 1 Nisan Puan durumu sonucunda, zirveye yerleşmesi oldukça zor. İşte Yemekteyiz 1 Nisan Puan durumu sonucu;

1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan Durumu

  • 28 Mart Pazartesi Yemekteyiz Puanı (Berfu Savaş) = 31 Puan
  • 29 Mart Salı Yemekteyiz Puanı (Nurbanu Doğan) = 25 Puan
  • 30 Mart Çarşamba Yemekteyiz Puanı (İsmail Keskin) = 36 Puan
  • 31 Mart Perşembe Yemekteyiz Puanı (Mesut Özer) = 37 Puan
  • 1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puanı (Toprak Karadeniz) = 30 Puan
Berfu Yılmaz 31 Puan
Nurbanu Yılmaz 25 Puan
İsmail Keskin 36 Puan
Mesut Özer 37 Puan
Toprak Karadeniz 30 Puan

28 Mart Pazartesi başlayan yarışma programında, 1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan durumu sonucuna göre Mesut Özer, 37 puanla zirvede yer almayı başlardı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu