Zuhal Topal'la Sofrada

1 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Feyza Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal, Feyza’ya Kaç Puan Verdi? 1 Nisan Pazartesi Puanları

1 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Feyza Özbek yarışacak. Geçtiğimiz hafta Gaziantep’den yayına katılan ve orada bulunan gelinlerin yemeklerini ekrana getiren yarışma programı maalesef İstanbul’dan çekimlerine devam edecek. Ancak merak etmeyin. bu hafta iki Karadeniz bir de Trakya yöresinden yemekleri göreceğimiz için sıkıcı geçmeyeceğini söylemek istiyorum. bu gün bence kaynanaların 1 Nisan Puanları çok önemli olduğunu ve ilk puanlama nasıl başlıyor ise öyle gittiğini söylemek istiyorum. Gene Zuhal Topal Kaç puan verdi sorusu önem kazanacak mı? Hep birlikte göreceğiz. 

=> 1 Nisan 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Feyza’nın eşi Kemal bey ile tanışma hikayesinden yapacağı menüsüne kadar tüm ayrıntıyı bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız. aslen Sivaslı olan 1 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Feyza Özbek’dır.1 Nisan 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Pazartesi Feyza Özbek İle Kaynanası Seher Özbek Resmi

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Pazartesi Puanları bu haftanın nasıl gideceği konusunda bizlere rehberlik edeceği için pür dikkat kaynanaların vereceği puanlara dikkat kesileceğim. İlk gün düşük alan bunu ikinci güne aktarıyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 1 Nisan Yarışmacısı, Menüsü Ve Puanları

Bu haftanın ilk gün yarışmacısı olan Feyza Özbek; İstanbul Ümraniye’den katılıyor, aslen Sivaslı olan gelinimiz henüz 2 yıllık evli ve 22 yaşında olduğunu ve kaynanası ile birlikte yaşadığını açıkladı. Kaynanası ile aynı evde oturmak şimdilik işine gelse de sonradan ayrılmayı planladığını anladık. Feza’nın bir kızı var. Bakalım, ilk günün avantajını iyi kullanabilecek mi? Merakla sonucu bekleyeceğim. Zuhal Topal'la sofrada Bugün 1 Nisan Feyza İle Kaynanası Seher

Feyza’nın kaynanası Seher Özbek; Aslen Karadenizli ve oldukça çok sessiz tavırları ile bu haftanın bence en sessiz kaynanası olma konusunda bir numara olacak gibi duruyor. Oğlu Kemal ile Feyza’yı bir araya kendisi getirdiğini ve gelini Feyza’yı çok sevdiğini açıkladı. Dilerseniz şimdi 1 Nisan puanları verilebilmesi için Feyza’nın menüsünü açıklayalım. 

Zuhal Topal’la Sofrada Feyza’nın Menüsü (1 Nisan 2019)

  • Pirinç Pırasalı Çorba
  • Mıhlama
  • Turşu Kavurması
  • Akçaabat Köfte
  • bulgur Pilavı
  • Kış Salatası
  • Meyveli Magnolia

2 Nisan Zuhal Topal'la sofrada Bugün Feyza'nın Menüsü

Kaynanalar bu gün Feyza’nın yapacağı menü kendilerine gösterildiğinde hepsi kolay olduğunu hatta aralarından bir kaynana ben bu menüyü 1,5 saatte çıkartırım deyip çok iddialı konuştu. Anlaşılan Feyza’nın bu gün puanlama esnasında çok zorlanacağını düşünüyorum.

Feyza ilk gün hem Karadeniz yöresinden hemde modern tatlı ile bir karma yapsa da kaynanalar bu durumdan pek de hoşlanmadı. Bakalım Zuhal Topal 1 Nisan Pazartesi kaç puan verdi? Magnolia tatlısını çok sevmediğini söylemesine rağmen Feyza bu menüyü seçmiş. Bence büyük bir risk aldığını söylemek istiyorum. Zuhal Topal’la sofrada Bugün puanlamasının yapıldığı kısma geçelim.

Şükran hanım seni de göreceğiz. Gelir gelmez leke v.s dedin dur bir de seni görelim. Kendi gününüze geldiğinizde kedi gibi oluyorsunuz. Vay hakkımı yediniz vay gelinim emek etti cümlelerini duyacağız. bu hafta da berbat bir hafta olacak anlaşılan.

1 Nisan Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Feyza’nın Puanları)

Emine  4
Şefiye  4
Melek  3
Şükran  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   19

**1 Nisan Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 1 Nisan 2019 Bugün Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu