Gelinim Mutfakta

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Diskalifiye Şoku!

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Diskalifiye olacak mı? İşte Detaylar

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Diskalifiye olacak mı? Seda Sayan neden dört gelin ve kaynanayı diskalifiye etti? Olayların perde arkasında ne var? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Diskalifiye Odu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz günler de Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye şoku ve sonrasında yaşananları henüz atlatmadan bir haber de Gelinim Mutfakta yarışmasında geldi. Seda Sayan Perşembe günü çeyrek altını vermeden önce her bir gelin ve kaynanayı ek tek ikaz ederek diskalifiye ettiğini açıklaması basına bomba günü düştü.

=> Gelinim Mutfakta DİSKALİFİYE Olacak Mı? 31 Mart 2022 ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Bu hafta yarışmaya katılan Esra ve Fatma kaynana da diskalifiyeden payını aldı. Peki ya Gelinim Mutfakta yarışmacıları neden diskalifiye oldu? Seda Sayan Neden tüm yarışmacıları diskalifiye etti? İşte işin perde arkası…

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Diskalifiye Olayının Perde Arkası

Seda Sayan bu sezonun ortalarında Onur Büyüktopçu’dan sunuculuk görevini devraldı. Şu an kadar da çok iyi götürdüğü görülmekte. Gerek verdiği puanlarla gerekse olayları çok iyi yönetmesinden dolayı izleyiciden Seda Sayan’ın sunuculuk performansı tam not aldı.

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Diskalifiye görseli

Seda Sayan’ın yakında tanıyanlar bilir ki Seda çok eğlenceli bir o kadar esprili bir kişiliği var. Tıpkı Fatih Ürek gibi espiri anlayışı oldukça yüksek kişilerden. Seda bu hafta Perşembe Günü tüm gelinleri Diskalifiye etmesinin arkasında sade ve sadece 1 Nisan şakası var. Dolayısı ile hiç kimse bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında diskalifiye olmayacak.

=> 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Seda Sayan Diskalifiye olayından sonra gelinlere 1 Nisan şakası yaptığını söyleyince tüm yarışmacılar derin bir nefes alacak. İşte Seda Sayan’ın tüm yarışmacıları Gelinim Mutfakta yarışmasında diskalifiye etme görüntüleri;

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Hahahahahhaha biz buna inanacak kadar safmiyiz yaaaa bunun yalan oldugunu 1 sinif cocuk bile anlar.

  2. Ayne yine 1 Nisan şakası yapıyorlar geçen sene fatih Ürek yaptı bu herhalde herkez inacak sanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu