Gelinim Mutfakta

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin kim oldu? 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birincisi oldu? Son puan durumu sonucuna göre hangi gelin eleme potasına düştü? 1 Nisan Perşembe Sayan bugün kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? 1 Nisan Perşembe günün birincisi bugün kim oldu? Toplam Puan durumu sonucuna göre kim birincisi oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Dikkat: 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu (Son Puan durumu) yazının sonunda açıklanmıştır. 

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puanları sonucu belli olduktan sonra yarışmadaki dört gelinden biri %100 eleme potasına düşecek ve Cuma günü eleme potasında mücadele edecek. Gelinler arasında ki puan farkının çok az olmasında dolayı bugün dananın kuyruğu kopacak.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Esra

Bu hafta eski yarışmacılardan biri olan Esra yarışmaya dahil oldu. Geldiği andan itibaren Aysun’u karşısına alan Esra bu hafta hem çeyrekleri hem de bilezikleri alıp Aysun’u da elemek için elinden geleni yaptı. Bugün bu amacı doğrultusunda Esra 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup Aysun’u eleme potasına sürüklemek istiyor. 

=> 8 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 1 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 1 Nisan Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ayten beklentilerin üzerinde bir çıkış yaparak kıl payı çeyrek altını kurasız aldı. Böylelikle Toplam puan durumu sonucuna göre puanlarını 47 puana yükseltirken sıralamasını da ikinci sıraya Esra’nın iki puan gerisine yükseltmeyi başardı.

Ayten için artık hem çeyrek altın hem de bilezik hayal olmaktan çıktı ve direkt olarka hedef oldu. Ayten ne yapıp edip haftanın en kritik puanlaması olan bugün 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında ne yapıp edip Esra’dan iyi puanlar almak için çabalayacak.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puanları belli olduğu an Ayten

Hafta başında beri dört gelinin diskalifiye olma olayı Seda Sayan haftanın başında şöyle duyurmuştu;

“Gelinim Mutfakta ekibi ve ben bir kara aldık. Dört yarışmacıyı diskalifiye ediyorum!Seda Sayan

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puan durumu belli olduğu an Seda

Sözleri ile Seda Sayan tüm yarışmacıları korkutsa da işin aslı “1 Nisan Şakası” olduğu ortaya çıkınca gelinler derin bir nefes alacak. Gelinler Seda’nın söylemlerinden neden bu kadar koktu? diye merak edenler için çekimler iki hafta önce çekildiği için hangi bölüm ne zaman yayınlayacaklarını gelinler bilmiyor. Bunda dolayı 1 Nisan günü yayınlanacağı bilmedikleri için şakaya verdiği tepkiler tamamen gerçek.

Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında çeyrek altını alan ve günün birincisi olan gelini açıklamadan önce diskalifiye şakası yaparak dikkatleri üzerine çekse de gerçeği söylemesi sonrasında herkes derin bir nefes alacak.

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı esnada Aysun ve Nurten

Yarışmacı Seda için bugün Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puanlama da alacağı puanlar yarışmada kalıp kalamayacağı konusunda %100 bilgi verecek. Zira bugün de günün sonuncusu olursa cuma günü büyük oradan elenen yarışmacı olacak. 

Seda aslında yarışmaya asılmak, elinden gelenin en iyisini yapmak istese de kaynanası Nagehan hiper tansiyon hastası olduğu için son üç çekimler de ara ara sağlık ekiplerinin yanına gitmek zorunda kaldı. Dolayısı ile Seda da yemeklerine odaklanamıyor. ancak kendisi de farkında ki bugün Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe puanlaması sonrasında günün en düşük puanlarını alacak olursa kesin olarak eleme potasına düşecek. Oradan kurtulması da neredeyse imkansız.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 29 Mart 2021 tarihinde ekranlara gelen yarışma programında bu haftanın belki de en kritik puanlaması yapılacak. Birazdan sunucu Seda Sayan’ın vereceği 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile haftanın kritik puanlaması başlayacak. Kritik olmasının en büyük nedeni Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe puan durumu sonucun da en düşük puanları alan gelin eleme potasına düşecek.

Hiç bir gelin eleme potasına düşmek istemiyor. Bu nedenle henüz final puanlaması olmadan önce en azında yarışmada kalmayı garantilemenin yollarını aradıkları için tüm yarışmacılar bugün Gelinim Mutfakta 1 Nisan puanlaması sırasında ne yapıp edip günün birincisi olmanın planını yapıyor. Zira bugün çeyrek altını alan gelin olmak eleme potasında %100 uzaklaşmak anlamı da taşıyor. 

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Günün Birincisi olmak için Aysun kaynanası Nurten ile nerede hata yaptıklarını, nasıl puanlama yapması gerektiği konusunda bir kez daha üzerinden geçtiler. böylelikle Aysun kaynanasından alacağı beşi garantileyip diğer kaynanalardan da beş almanın yollarını aramaya başladı.

Seda Sayan hafta başında beri bir tek geline beş veriyor. Bu da yarışmada ki adaleti sağladığının en büyük kanıtı. Bakalım bugün 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun Seda Sayan’ın vereceği beş kime yarayacak? Bekleyip göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Final bölümüne bir adım kala Perşembe günü Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu mu? Toplam puanlar da kim önde? Bugün 1 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puanları (01/04/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 1
Ayten: 4
Seda: 4
Esra: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 2
Ayten: 5
Seda: => Nagehan’ın Gelini 4
Esra: 1

*************************
” 1 Nisan 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 1
Seda: 1
Esra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Seda: 4
Esra: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 3
Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 1 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Aysun 1 2 5 1 1 10
Ayten 4 5 1 5 3 18
Seda 4 4 1 4 4 17
Esra 5 1 1 4 5 16 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Mart-2 Nisan) – Perşembe

NURTEN İLE AYSUN’U ELEME KORKUSU SARMIŞ (5-1-1-1)

*************************

Aysun : 39 + 10 = 49
Ayten: 47 + 18 = 65
Seda: 45 + 17 = 62
Esra : 50 + 16 = 66

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 1 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
1 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Fragmanı İzle

1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşecek. 2 Nisan Cuma günü de eleme potasında yarışmada kalabilmek için yarışacak. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

63 Yorum

 1. ins bu hafta aysunu gönderecez nasip olursa kendini begenmiş yukseklerde ucan kurtulaacaz

   1. Sen havanı alırsın ancak aysun kadar nankör terbiyesiz varmı acaba sende öylesin heralde çok savunduguna göre

    1. hahaaa Aysun gidmeyejek
     Aysunla Nurten hanim gitse bu programy izlemem onlar programyn tady ya cok cok seviyorum onlary Aysuncum seni cok seviyorum insallah kalirsin

   1. Aysun kadat terbiyesiz kendini begenmiş varmı orda acaba bitde utanmadan savunuyorsun onu allah onun gibilerin belasını versin boya küpü ahlaksız

 2. Bu programda yarışanların bu kadar iyi gelirleri varsa bu yarışmada işleri ne.Yemek yaristirmaya değil servet yaristirmaya gelmişler

  1. Aralarında. Sadede Ayten ‘in durumu kötü diğerleri zenginler o yüzden Ayten kazansın istiyorum bilezikleri.

 3. KARAKTERSİZ NURTEN!..SÖZDE ADALETTEN BAHSEDİYOR!..BU GÜN YEMEKLERİ TADIP DEĞERLENDİRME YAPARKEN YEMEKLERE GÜZEL YORUMLAR YAPIP SONRASINDA GELİNİMİN PUANLARI DÜŞÜK DİYEREK GELİNLERİN HAKLARINI YEMESİ!..BURADAN NE KADAR PARA GÖZ BİRİ OLDUKLARI ANLAŞILIYOR!..

  1. Aysun hiç elenmedi canım elenen zeynep ikinciye geldi ikinciye elendi ve gitti aysun kendi isteğiyle gitti

   1. Aysunda da zeyneptede puanlarda oynama yaptılar bıraktılar gerçek puanla r yazılmadı o.yuzden elenmedi Zeynep nasıl gitti sıra aysunda çekirge bir sıçrar iki sıçrar

   2. Aysun kadar iki yüzlü nankör terbiyesiz ukala birisi varmı orda bildiğin boya küpü allah böylelerinin belasını versin iki yüzlü yaratık neyini savunuyorsun onun kendinide ona benzetme bari

   3. Canım Aysun esra nin gittiği hafta elendi ondan bir hafta öncede bugün gibi son sıradaydı eleme yapmadılar bu haftada son sırada olduğu için eleme olmuyacak Aysun kalacak
    Seda nın zaten bur Aysunu var elemiyor bide Esracigi var bu hafta hep 5 verdi bu kıza

 4. Size söylüyorum yarın olacakları Seda Sayan diyecek ki dün sizi çok üzdüm 1 nisan şakası ile bugün yönetimin ve benim aldığım kararla bu hafta eleme yok diyecek göreceksiniz …..

  1. Evet katılıyorum sonuna kadar Aysun elenecek ya eleme yok diyecek işte bundan bahsediyoruz aslında eleniyo ama bir sekilde birakiyo lar nasıl torpili varsa

 5. Aysunda da zeyneptede puanlarda oynama yaptılar bıraktılar gerçek puanla r yazılmadı o.yuzden elenmedi Zeynep nasıl gitti sıra aysunda çekirge bir sıçrar iki sıçrar

 6. Eğer yine aysunu elemezlerse gerçekten adaletsiz bir program olduğu ortaya çıkacak eğer Aysun elenmezse bir daha asla ve asla izlemem ki sadece ben değil birçok izleyicilerini kaybederler o zaman güçlü olanlar elenmeseydi gizemi zeynebi niye gönderdiniz. Onlar nasıl gittiyse Aysun da paşa paşa gitmesi gerek seyirciler aysunu istemiyor genellikle zaten neden orada tutmaya çalışıyorlar Aysun gitsin lütfen artık torpil yapmayın

 7. Hepsi sözleşmeş Aysuna düşük puan veriyorlar inşallah elenmezler onları görmek istiyoruz

 8. İnşallah Aysun gitmez onları seviyorum eğer onlar giderse de Hatice gelsin onu da çok seviyorum

 9. Diğer güçlüler nasıl gittiyse o da gitmeli Zeynebim de elenmesini istemiyordum elendi o da elenmeli

 10. Kurt Nurten hanım Aysun’u bu sefer kurtaramadı.Kurtarır diyordum ama başta Seda Sayan olmak üzere diğer kayınvalidelerden düşük puan alması sonunu getirdi.Seda ile arasında 13 puan var kapatması mümkün değil.Bana göre bilezikleri ya Esra yada Ayten kazanacak.Seda nın alması çok zor. Süprizde düşük olasılık ama ya olursa.Seda’ya çok yavaş dedim ama işi iyi kıvırdı.Seda’nın annesi tarafından terkedilişi tam bir dram.Allah kimsenin başına vermesin böyle acı birşeyi.Nurten hanım ve Aysun mutfağın kraliçeliğinden paldır küldür tepetaklak oldu. Kibir her zaman insanı kemiren bir fare gibidir.Unutulmaması lazım.

 11. Katılıyorum diğer gelinler yapamaz diye düşündü umursamadı nasıl olsa hep potadan kurtuluyoruz zeynebi bile potada yolladım dedi dedi böyle olur işte kurtulması için sedanın herkesten 1 alması Aysun herkesten 5 alması gerekiyo iki tanesinin üst üste geleceğini düşünmüyorum eğer yine aysunu karumazlarsa gidecek ve sırf kibri ve diğerlerinin yapamayacağını düşündüğü için gidecek Kibir çok kötü birşey gerçekten de

  1. Gitmiyecek göreceksiniz Buse demişti dersiniz eleme yapmiyacaklar bu hafta Potada olduğu için ben zaten sadece yorumlara bakıyorum artık izlemiyorum Esra geri geldiğinden ve Seda hanımın ona hep 5 vermesinden. Dolayi

 12. Oh be ukala aysun ve nurtenden kurtuluyoruz .cok saygısızlar.sulukuleliler bye byeeeee

 13. 675.bölüm fragmanını 3-4 defa izledim elenen gelin çok ufak bir farkla eleniyor.Nurten hanım ve AYSUN DA HİÇ ÜZÜLME BELİRTİSİ YOK GİBİ.Acaba bu kadar büyük farkı kapattılar mı yoksa.Düşünmek dahi isyemiyorum.

  1. aysun’u kurtarmak için gene bir operasyon yapıp Seda’yı elerler yada Aysun elenir Seda kaynanasının hastalığını bahane eder. Artık kanal d iç yapımların taktiklerine alıştık

 14. YA ÇOK MERAK EDİYORUM!..ŞU AYSUN’UN SEVİLECEK HANGİ YÖNÜ VAR?KIZ TAM BİR TERBİYESİZ!..NEDEN DERSENİZ KENDİ TABAĞI DÜŞÜK PUAN ALINCA KAYINVALİDELERLE AĞIZ DALAŞINA GİRİYOR!..KAYINVALİDESİ HAKEZA!..HİÇ GELİNİNİ UYARMIYOR!..O DA ONUNLA BİRLİKTE AYNI ŞEKİLDE DAVRANIYOR!..TABAI BEŞLERİ ALINCA DA OLMASI GEREKEN TABAK BENİMKİ DEYİP DİĞER GELİNLERİ KÜÇÜK GÖRÜYOR!..KISACASI GELİN KAYINVALİDE EKRAN KİRLİLİĞİ!…

  1. Maalesef Aysun iyi yemek yapamıyor. Zuhal Topla programında beş gelinden 4. olmuş biri.

 15. Aysun Nurten gitmezler Seda sayan izin vermez. Aytene helal
  olsun çeyrekleri kazanarak gidiyor Tebrikler Ayten 🇦🇿👍 Harikasın
  Elenen yarışmacı bence Seda olur Esrayı hiç sevmedim çok
  saygısız kayınvalidesiyle ne zaman baksan kavga ediyor

 16. Aysun elendikten sonra Seda ve kayınvalisesi sağlık sorunu nedeniyle çekilebilirler.İhtimaller arasında.Fragmanlardaki görüntü ve konuşmaları herkesi yanıltabiliyor.Aysu elense hafta başından itibaren anons yaparlardı.Bu da bir ihtimal.Yarın ne olacağını göreceğiz.

 17. Ya orda bi tek Aysun mu saygısız gözünüz hep aysunu görüyor sevöediğiniz için .ordaki gelinler hep saygısız . mecbur kendini savunur orda herkes. iyiler sevilmez zaten .Ayten Esra seda onlar çok akıllı maşallah ağızları var dilleri yok .Aysun gitmesin giderse izlemem hep Aysun için izliyorum .Aysun hiç eklenmedi.yanlış biliyorsunuz .kaynanası hastalığından dolayı iki hafta kendileri gitmişti sonra geri geldiller

 18. Ya orda bi tek Aysun mu saygısız gözünüz hep aysunu görüyor sevöediğiniz için .ordaki gelinler hep saygısız . mecbur kendini savunur orda herkes. iyiler sevilmez zaten .Ayten Esra seda onlar çok akıllı maşallah ağızları var dilleri yok .Aysun gitmesin giderse izlemem hep Aysun için izliyorum .Aysun hiç eklenmedi.yanlış biliyorsunuz .kaynanası hastalığından dolayı iki hafta kendileri gitmişti sonra geri geldiller

 19. Yani aysunun size ne zararı var en çok Ayten ve Esra zararlı…. Bence seda gider aysunnnn gitmesin yaaaa

 20. Orda en dürüst en iyi olan Aysun ve kaynanası Aysun gitme.hep aysuna düşük puan veriyorlar ya .Esra ikinci kez burda Zeynep elendi yine geldi Aysun hiç elenmedi.gelenn herkes aysuna ben seni burdan göndermeye geldim diyorlar.yani kız size ne yapmış yaa

  1. Bütün yorumları okudum ve aysun veya esra gitse yerine reyhan gelini ezgi gelse ezgiye hayranım

 21. Bence bugün seda kayinvalidem hasta diyip gidicek Aysun yine kalacak maalesef bence önce elenen açıklanması lazım ve gitmesi lazım sonra kim cekiliyo sa çekilsin devamlı böyle oluyo yoksa Aysun çok tan elenmisti ya biri hasta olur kalır yada puanı yükseltilir eğer ki bugün elenmezse kul hakkı tamamen

 22. Aysunun gitmesine sevinirim de öbürleri de çok basit biri oynayıp kendini göstermeye gelmiş Seda ile Esra da tamamen görgüsüz sırf parayla mal mülk konuşuyor kalite iyice düştü

 23. Aysun gidiyor 53 puanla Aysun kalsın ya seda gitsin bence Aytenin bi sorunu çıktı Ayten gidiyo heralde Aysun kalcak yada seda gidecek Aysun kalsınnnnnn.gitmesin yaaaaaasa uffffffff

 24. Hadi gözünüz aydın Aysun gitti kurtuldunuz elinize kına yakın offff izlemiycem artık Aysun gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu