Zuhal Topal'la Sofrada

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Emel Aksoy]

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Emel Aksoy yarışacak. Aslen İzmirli olan Emel 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışacak gelin oldu. Henüz nişanlı olan Emel Aksoy kaç puan aldı? Emel Aksoy’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Emel’in Menüsüne ne dedi? Emel Aksoy’un menüsün de hangi yemekler var? Bugün Zuhal Topal programında yarışan gelin ve kaynanalar kim? 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucunda Emel kaç puan aldı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Emel ve Kaynanası Şenay

Bu hafta hemen hemen her gelinin menüsünü eleştiren, haftanın ilk bölümünde ortalamanın üzerindeki yemeklere 3 puan veren kaynana Şenay Toğu bugün Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Perşembe Puanları sırasında gelini ile birlikte yarışacak. 

=> 15 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal 1 Nisan puanlaması için diğer kaynanalar %100 intikam almaya, kendi gelinin göz yaşlarının hesabını sormaya gelecek. Şenay Toğu ise kendisinin yaptığını diğer kaynanalar misli ile karşılık verince sakinliğini çoğu zaman koruyamadı.

=> 8 Nisan Perşembe Zuhal Topal Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta 29 Mart 2021 tarihinde başlayan yarışma programı 2 Nisan cuma günü son bulacak. Bu hafta içerisinde 1 Nisan günü de olması akıllara diskalifiye konusunda Zuhal Topal şaka mı yapıyor oldu. Lakin kesin bilgi olarak bugün yarışan Şenay Toğu bu hafta diskalifiye olan kaynana oldu.

=> 2 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Emel Aksoy’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Emel Aksoy’un menüsündeki yemeklere kaynanalar ne dedi? Nasıl eleştirdiler? Kaç puan verdiler? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart-2 Nisan Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Perşembe (2020)

1 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan müstakbel gelinimizin adı Emel Aksoy. Aslen Çorum Osmancıklı olan aynı zamanda sıkı Göztepe taraftarı olan henüz 3 aylık nişanlı olan emel Aksoy elinin lezzetini kanıtlamak için Emel’in annesinin teşviki ile yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Emel’in müstakbel kaynanası Şenay haftanın ilk bölümünde yarışan geline 3 vermiş, bir sonraki gün neden üç verdiğine şöyle açıklık getirmişti;

“Tabakları kullanılmış geldi. Bu sebeple 3 verdim!” Şenay Toğu

Bu sözleri duyan herkes şok oldu. Zira programın sağladığı imkanlar dahilinde temizlenmiş tabakları her yarışmacının kullanma hakkı var. İlk gün yarışmacısı da programın verdiği tabakları temizleyip, üstelik silip kullanmasına rağmen kaynana Şenay kullanılan tabaklar olduğunu söylemesi gerek izleyenleri gerekse yarışmacıları şok etti.

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

Bugün 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında Şenay kaynana hafta başında beri ettiğini biçecek. Kesinlikle diğer kaynanalardan düşük puan alacak.

Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de kaynana Şenay 4 rakamına şekil itibari ile daha çok benzeyen puanı açtığında 7 demesi ve 7 verdiğini söylemesi kafalarda büyük soru işareti bıraktı.

Haftanın ilk iki bölümünde yarışan kaynanalar ise Şenay kaynanayı kendi gününe oynadığını öne sürdü. Bugün 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynana Ayten’in (Bir önceki gün yarışan) vereceği puanlar şimdiden merak konusu oldu.

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynananın bilgileri alt kısımda verilmiştir. 

1 Nisan Yarışmacısı Emel Aksoy

Zuhal Topal'la Sofrada Emel Aksoy
Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy Resmi
 • 30 yaşında
 • 3 aylık nişanlı
 • Aslen Çorumlu
 • İzmir de yaşıyor
 • Babası Asker Emeklisi
 • Annesinin adı Ayşe
 • Lisans Mezunu
 • Arkeoloji bölümü okudu
 • Firmada müşteri temsilcisi olarak çalıştı
 • Sıkı Göztepe taraftarı

1 Nisan Yarışmacı Kaynana Şenay Toğu

Zuhal Topal'la Sofrada Şenay Toğu (Bu hafta diskalifiye olan kaynana)

 • İki oğlu var
 • Bir kızı var
 • Üç çocuk annesi
 • Kocası Arnavut
 • Kendisi Aydınlı
 • İzmir de yaşıyor
 • Sofra düzenine çok önem veriyor
 • Yemek takımı dayanmıyor
 • Gelinine çok güveniyor
 • Haksızlığa asla gelemiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Emel Aksoy’un menüsünü verdikten sonra kaynanaların menüye karşıya eleştirisini birebir olarak vereceğiz. Günün sonunda Emel’in yemeklerine gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Perşembe Puanları ile puanlamasını tablo içerisinde vereceğiz. 

1 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Emel’in Menüsü 

 • Yeşil Mercimekli Terbiyeli Erişte Çorbası
 • California Roll Sushi
 • Cevizli Kabak Tarator
 • Beşamel Soslu Tavuklu Sebzeli Krep
 • Sebzeli Arpa Şehriye Pilavı
 • Mevsim Salata
 • Dondurma Eşliğinde şöbiyet
Zuhal Topal'la Sofrada 1 Nisan Perşembe Puanları alacak Emel ve Menüsü

Bu hafta en çok merak edilen yarışmacı menüsü ile yarışacak. Zira Kaynana Şenay hiç bir yemeği beğenmediği gibi devamlı olarak düşük puan verdiği için bugün 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları Emel ve Şenay için %100 hüsranla sonuçlanacak.

Kaynanalar haftanın üçüncü menüsünü öğrendiklerinde aynen şöyle eleştirdiler;

Menü uygun değil
Krep yanına pilav olmamış
Çok basit
Lezzetine bakacağım
Uyumlu değil
Tam bir fiyasko

Kaynanalar

Bu hafta en çok merak edilen performans Emel Aksoy’un performansı oldu. Zira kaynanasının hiç bir şeyi beğenmemesi ve çoğu zaman ilginç eleştirileri kafalarda büyük soru işareti bıraktı. Dikkat: Emel Aksoy’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı yazının sonunda açıklanmıştır. 

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Emel diğer gelinlerin yaptığı yemek adedine göre daha az yemek yapması zamanı çok daha iyi kullanmasını sağladı. Masasını tam olarak hazır eden Emel’in ana yemeğine karşı kaynana Yosma krep ince olduğunu söyleyerek eleştirmek isterken Şenay kaynana aynen şöyle tepki gösterdi;

“Biz dedik ki teyzenin dişleri yoktur dedik! Ha Ha Ha” (Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan) Şenay Toğu

Sözleri ile Şenay kaynana yaşlı kadının dişlerinin olmaması ile alay etmesi Zuhal topal tarafından hiç de hoş karşılanmadı. Şenay’ın bu sözleri bugün Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Perşembe puanları sırasında ekmek, yol, su gibi geri dönecektir.

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 29 Mart 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda haftanın toplam puanları açısında gelinlerin puanları %80 oranında tamamlanacak.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu

1 Nisan 2021 Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucu;

 • 29 Mart Pazartesi Puanı (Fatma Albayrak): 26 Puan
 • 30 Mart Salı Puanı (Rahime Kılıç Aslan): 29 Puan
 • 31 Mart Çarşamba Puanı (Yeliz Karademir): 25 Puan
 • 1 Nisan Perşembe Puanı (Emel Aksoy): 26 Puan

Yukarıda verilen puanlar da Perşembe günü yarışacak olan Emel’in puanlarının eksik olduğunu, 1 Nisan Perşembe puanları sonucu netlik kazandıktan sonra Zuhal Topal’la sofrada 1 Nisan Perşembe puan durumu sonucu kesin olarak belli olacak.

Emel Aksoy’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar sonucu açıklandı mı? 1 Nisan Perşembe puanlaması sonucunda Emel Aksoy kaç puan aldı? Tüm bu soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Emel Aksoy)

Fatma Albayrak  3
Aliye Aslan  3
Ayten Karademir  7
Yosma Özkan  7
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**1 Nisan 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 1 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

Aslen İzmirli olan 30 yaşında henüz 3 aylık nişanlı olan Emel Aksoy’un yarıştığı, 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlaması da yapılacağı haftanın dördüncü bölümüne ait olan Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu