Dizi Haberi

1 Ocak 2019 Edho Neden Yok? İlyas Ölecek Mi? Edho Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? Edho 122. Bölüm Yayınlanma Tarihi

Atv’nin sevilen dizisi 1 Ocak 2019 Edho yeni bölüm neden yok? Yada Edho yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye çok merak edildi. Sizler için Edho dizisinin Neden yayınlanmadığını anlatmaya çalışırken 122. bölüm yayın tarihini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener senaryosunu yazdığı, yine Raci Şaşmaz ile Şeyda Şen’in yapımcılığını yaptığı ATV ekranlarında her salı yeni bölümü ile milyonları ekran karşısına kilitleyen dizi 1 Ocak 2019 tarihinde yeni bölümü yayınlanmayacak. Neden yeni bölümü yayınlanmadığını bu yazımızda detaylıca bulabileceğiniz gibi edho 122. bölüm yayın tarihi ile fragmanını da bu yazımızda bulabilirsiniz.

Edho 1 Ocak Neden Yok? Edho Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? (2019)

Edho Son bölümde Çakırbeyli ailesi ile devletin sinir uçlarına yerleşmiş olan vatan haini ile mücadelesi başladı. Hızır bu olaya girmesi ta eskilere kendi kızını öldüren kişilerin arkasına düşmesi ile bu yapıyı ülkemde kökünü kurutacağım deyip bu işin arkasına geçen sene gitmeye başladı ve şimdi hainleri bir bir ortadan kaldırsa da bir yere gelip eli kolu bağlandığını fark eden Hızır Çakırbeyli, tüm zincirlerini kırıp üzerinde devlet görevi ve kimliği olanlar karşı mücadeleye başladı ve ilk diyeti İlyas oldu.edho dizi resmi

Mesut ve yanındaki adamı Akif İlyas’ı ceza evine atıp orada işini bitirmek niyetinde. Sonrasında ise Hızır’ı panik hale sokup hata yapmasını sağlamak istedi. İlk aşamada İlyas’ı içeri atmaya başaran Mesut, içeride İlyas’ı öldürmek için her ne kadar plan yapsa da Alpaslan’ın Cengiz’den öğrendiği bilgi çerçevesinde İlyas amcasını öldürmek için hareke geçen Mesut’a karşı yeni bir plan geliştirdiler.

Heyecan doruk da İlyas öldü mü yada İlyas öldürülecek mi? diye merak edip haftaya yayınlanacağını beklediğimiz edho 122. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak diye beklerken sizlere kötü bir haberim var. 1 Ocak 2019 Salı günü Edho dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak.

Edho Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? (Edho 122. Bölüm)

Geçtiğimiz yıl başında dizi ve set ekibinin 1 hafta ara verdiğini aranızdan hatırlayanlarınız illaki olacaktır. Anca bu sene farklı bir olay gelişti ve bu izleyicilerin hiç de hoşuna gitmeyecek bazı olaylar olma ihtimali var. Önce bu ihtimali anlatalım. Normalde yeni yıl ile birlikte dizilerin reyting oranı ve sponsor anlaşmaları ile birlikte bir çok reklam anlaşmaları yeniden belirleniyor ve bu süreçte tüm reklam anlaşmaları yenilenirken kimi firmalar reklamlarını yayınlamak istese de yüksek çıkan meblağlar nedeni ile iptal edebiliyor.edho neden yok - edho yeni bolom ne zaman 122. bolum Resim 1

Bir hafta boyuncu bu sürecin olacağından dolayı dizi yeni bölümü yayınladığı halde para alamama durumu ile karşılaşmaması adına dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmasına 1 hafta ara verildiği için sette de 1 hafta ar veriliyordu. 

Bu yıl kulislerde dolaşan bilgiye göre TRT dışında tüm özel kanallar aralarında anlaşma yaparak 3 hafta boyunca dizilerin yeni bölümleri yayınlama kararı aldığı konuşulsa da basına yansıyan herhangi bir bilgi yok. Ancak bu oldukça olası bir ihtimal olduğu için dizinin yeni bölümünün yayın tarihini anlaşmaya yapılıp yapılmayacağına göre vereceğiz.

Edho 122. Bölüm Yayın Tarihi Ve İlyas Öldü Mü?

Özel kanallar bir araya gelip anlaşmaları gerçekleştiği takdirde edho 122. bölüm yayın tarihi 22 Ocak 2019 Salı günü 122. bölüm yayınlanacaktır. Ancak kanalların bu kulislere yansıyan anlaşması sağlanamadığı takdirde 1 hafta ara verecek ve 8 Ocak 2019 tarihinde yeni bölümü yayınlanacaktır. 

İlyas meselesine gelince kesinlikle ve %100 İlyas karakteri ölmeyecek. Her ne kadar ölecekmiş gibi sahneler hazırlansa da İlyas diziye devam edecek.

Atv TV’de Yayınlanmayacak Dizilerin Listesi

Edho Salı
S.A.K Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova Perşembe

Edho Yeni Bölümlerin Olası Yayın Tarihleri (Özel Kanallar Anlaşma Sağlarsa)

  • Edho 22 Ocak 2019
  • Sen Anlat Karadeniz 23 Ocak 2019
  • Bir Zamanlar Çukurova 24 Ocak 2019

Yeni Bölümlerin Olası Yayın Tarihleri (Özel Kanallar Anlaşma Sağlamadığı Takdirde)

  • Edho 8 Ocak Pazartesi 2019
  • Sen Anlat Karadeniz 9 Ocak 2019
  • Bir Zamanlar Çukurova 10 Ocak 2019

Sizler de dizilerin ara vermesi konusunda düşüncelerinizi bu yazının altında bulunan yorum bölümünden görüşlerini özgürce paylaşabilirsiniz. Bu arada 2019 yılı sizlere ve ailenize huzur getirmesini temenni ediyorum.

Edho 122. Bölüm Fragmanı İlyas Öldü Mü? (23 Ocak 2019)

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu