Gelinim Mutfakta

1 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleşti (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Yeni yılın ilk bölümünde tarihe geçmek isteyen özellikle Elif, bu konuda diğer rakiplerini geride bırakmak ve yeni yılın ilk beş altın bileziğini almak adına bugün Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çarşamba Puanları sırasında alacağı harika puanlarla, Cuma günü bilezikleri garantilemek istiyor. Tabi bunun için 1 Ocak puan durumu sonucun zirvede yer alması gerektiğini çok iyi biliyor.

=> [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 1 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında gelinlerin nasıl puanlar aldığını değil, hangi kaynana düşük kullanıp, gelinin buldu yarışı olacak. Zira son bölümde Çiğdem hanım tüm kaynanalara karşı kılıcını çekti. Bu duruma ise diğerleri karşılık verip vermeyeceği merak konusu oldu.

=> [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.1 Ocak 2020 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An1 Ocak Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun da Elif zirvede olmak ve eleme potasında bir adım uzaklaşmak isterken, kayın validesi Çiğdem de ben en güçlü kaynanayım.

=> [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Dediğimi yaparım tarzında bir sükse yapmak için hafta boyunca 1-1-1-5 tarzında puanlar kullanıp, Elif’e bilezikleri aldırmanın planı içerisinde ama buna diğer kaynanalar ve gelinler müsade etmemek için ellerinde geleni yapacaklar.

=> [mavibuton]3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Birinci[/mavibuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız. 1 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Puanlaması Öncesi Elif İle BurçinGelinim Mutfakta 1 Ocak Puanlama kısmına bizlere bazı veriler de verecek. Özellikle yeni gelen hakkında ciddi bilgi verecek. Bu bilgiler ne derseniz? İşte 1 Ocak 2020 Puanlamasının vereceği bilgi;

 1. Yeni gelen Burçin eleme potasına düşüp düşmeyeceği
 2. Bilezik yarışında hangi ikili yarışacağı
 3. Kaynanalar arasında çatışmanın devam edip etmeyeceği

=> [pembebuton]2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Konusunda bizlere bilgi verecek. Gelinler elbette 1-1-1-5 tarzında bir puanla kullanılmasını istemiyor. Herle ki o bir kendisine geldiğinde kimisi çok sinirleniyor. Kimisi ise çok üzülüyor. Not:  1 Ocak Çarşamba puanları yazının en son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması1 Ocak 2019 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da kaynana ve gelinlerin performansı ile birinci sırada yer alan gelinin doğru orantılı oluyor. Yani demek istediğim sadece iyi yemek yaparak başarılı olamayacağını, bunun yanında kaynana eli ile koymuş gibi kendi gelinini bulup, diğerlerine bir vermesi bilezikleri getiriyor. 

Aydan son hafta kaçırdığı bilezikleri hem yeni yılın ilk bileziklerini alıp, tarihe geçmek hem de geçen hafta kaçırdığı bileziklerin telafisini istemek için elinden geleni yapsa da Aydan’ın önünü Emine hanımın verdiği birler kesiyor. Dikkat: 1 Ocak Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çarşamba Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek

Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu açıklaman önce günün yemeğini yapan gelinlerin yapmasına bakarak gerçek manada kim bugün günün birincisi olmayı hak ettiğini açıklamanızı istiyorum. Ben zaten puanlama esnasında günün birincisi ve çeyrek altını alan gelini açıklayacağım.

Çiğdem kaynana sanırım kaynanalar arasında kavga etmediği, tartışmadığı kimse kalmadı. Son olarak tartışmaya bu hafta gelen Özden kayana ile yaşadı. Özden kaynana bir gerçeği şu ifadelerle açıkladı. 

“Elif Burada öğrendi yemek yapmayı! ”
Kaynana Özden

Bu cümleyi duyan kaynana Çiğdem daha öfkeli bir hal aldı. Sizce Elif burada mı öğrendi yemek yapmayı? Yoksa ilk geldiğinde çok güçlü yarışmacılarla mı katıldığı için çabuk elendi? yorumlarınızı bekleyeceğim. Dikkat: 1 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sonucu yazının sonunda verdim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuFatih Ürek dikkat ettiğim kadarı ile Elif’in içinde olduğu ve haksızlığa uğradığı her durumda müdahale ediyor. Dikkat edin. O gün gerçekten iyi yemek yaptığında Fatih Ürek hemen en iyi yemekleri Elif ile şu kişi yapmıştı diyor. Ancak bunun dışında mesela Elif çok iyi aldığında ama kötü yaptığında bu savunmayı yapmıyor. Bu söylediGelinim Mutfakta 1 Ocak 2020 Çarşamba Günün Birincisi Elif Akçamklerimi bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında dikkat edin.

Her kaynana elbette gelinin bugün Gelinim Mutfakta 1 Ocak Günün birincisi yapmak istiyor. O yüzden bazen kendi gelinin sanıp, yanık yada çiğ yemeklere tam puanlar veriyorlar. Ancak Fatih Ürek sadece Elif’e karşı haksızlık olduğunda sahneye çıkması akıllarda soru işaretti bırakıyor.

Bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu de günün sonucunda 1 Ocak puanlaması sonrasında bugün kim birinci olduğunu sizlere tek tek açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Puan Durumu Sonucu (2020)

1 Ocak 2020 Çarşamba günü yeni yılın ilk bölümü, bu haftanın ise üçüncü bölümü ile haftaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son bölümde Goncanur’un başarısı zirvedeki konumu açısında önemli bir avantaj elde etse de rakipleri ile olan puan farkı sade ve sade 2 puan olmasında dolayı, Goncanur’un erkenden sevinmemesi gerekiyor. Goncanur bugün 1 Ocak Çarşamba Puanları sonrasında 1 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olup, aradaki puan farkını en az 5 puana çıkartması gerekiyor.1 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Burçin

Goncanur eski yarışmacılar arasında en düşük bileklere sahip yarışmacı. Zira Aydan 10 bilezik sahibi iken Elif 50 bilezik sahibi. Yeni gelen ise iddiaları ve havası çok yükseklerden uçsa da henüz bu iddialarını destekleyen bir performansını göremedik. Dikkat: 1 Ocak Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının en son kısımda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de neredeyse en geriden gelip günün birincisi olan Goncanur, geçtiğimiz hafta kazandığı bileziklere bir yenisini eklemek adına son bölümde önemli bir fırsat yakaladı. Anca o fırsatı bugün 1 Ocak 20202 puanlaması sırasında da devam ettirmeli. Aksi halde bu yaptığı hiç bir işe yaramayacak.Gelinim Mutfakta 1 Ocak 2020 Puanları verecek kayın valideler

Yarışmacıların hafta başında aldığı haftalık toplam puan durumu sonucunda bir göz gezdirdiğimde birinci Goncanur ile sonuncu Burçin arasında sadece 7 puan farkın olması, hala Burçin’in bile bilezik yarışında kazanma ihtimali olduğunu ama bunun için Burçin farklı bir şekilde Gelinim Mutfakta 1 Ocak 2020 Günün birincisi olmak zorunda. Aksi halde bu hafta elenme adayı olacak.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

Şimdi merakla beklenen Çarşamba günü yarışmacılar kaç puan aldı? Kaynanalar bugün nasıl puanlar kullandı? Sorunlarını cevaplayacağız. Tabi öncesinde günün yemeğinin isimi ve malzemelerin paylaşacağız. Sonrasında bugün 1 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda çeyrek altını alan gelini açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Bulgurlu Tavuk Sarma

Gelinim Mutfakta bulgurlu Tavuk Sarma Malzeme Listesi

 • Bir Çay bardağı bulgur
 • 8-10 adet dövülmüş tavuk göğsü
 • 2 su bardağı sıcak su
 • 3 diş sarımsak
 • 1 adet kuru soğan
 • 1 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı pul biber

Üzerine;

 • 2 çorba kaşığı sıvı yağ
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 yemek kaşığı kadar yoğurt

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bugün yeni yılın ilk günü aynı zamanda bu haftanın da üçüncü gününde yarışmacılar daha önce bu programda hiç yapılmayan bulgurlu tavuk sarma yapacaklar. Not: çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çarşamba puanlaması sırasında kaynanaların tadımlayacakları bulgurlu tavuk sarma için toplam da 50 dakika süre veren Fatih Ürek, bu yemeğin nasıl yapıldığını ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini kısaca açıkladı.1 Ocak 2020 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

1 Ocak puan tablosu sonrasında bu hafta yarışmaya gelen Burçin’in elenip elenmeyeceği benim tarafımdan bizzat açıklayacaktır. (tahmin) Zira ilk haftasında eleme potasına düşen yarışmacıların %90’ına yakını bu potadan çıkamadan eleniyor.

Burçin de bu yolda ilerlediğini görüyoruz. Bakalım Gelinim Mutfakta 1 Ocak 20202 Puan Durumu sonucunda bu potadan kendisini kurtarfacak mı? Yoksa daha da derinliklere dalıp bir daha bu potadan çıkabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.1 Ocak 2020 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Puanları (01/01/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan : 5
Goncanur : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 2
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 3
Burçin : 1

*************************
” 1 Ocak 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 5
Aydan : 1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 3
Burçin : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 2
Aydan : 1
Goncanur : 2
Burçin : 5

*************************

Gelinlerin 1 Ocak 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 1 2 5 2 10
Aydan 5 5 1 1 12
Goncanur 1 3 3 2 9
Burçin 1 1 1 5 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1 Ocak – 3 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif         : 22 + 10 = 32
Aydan     : 22 + 12 = 34
Goncanur : 24 + 9 = 33
Burçin     : 17 + 8 = 25

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

1 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
1 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Ocak 2020 Perşembe Fragmanı İzle

2 Ocak 2020 Perşembe günü yeni yılın ikinci bölümü, bu haftanın ise dördüncü bölümü olan 429. bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu