Gelinim Mutfakta

1 Ocak 2021 Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Cuma Puanlaması Sonucunda Bu hafta kim elendi? İşte cevabı...

1 Ocak 2021 Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Bu hafta gelinim mutfakta yarışmasında hangi gelin elendi? Soruların merak edile cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Bu hafta her ne kadar28 Aralık Pazartesi günü başlamış olsa da Pazartesi program dahil olan Semra gelinin kaynanası rahatsızlanmasında dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. 29 Aralık Salı günü Semra’nın yerine katılan Şeyma diğer gelinlerden puanlama olarak geriye düşmemesi adına Onur Büyüktopçu 29 Aralık Salı günüden itibaren alınan puanlar bilezikleri almaya ve elenmeye tabi olacağını açıkladı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma kim elendi öğrenmek için tıklayınız.

Şeyma daha önce kamera karşısında ilk defa yemek yaptığı için ilk bölümde heyecanlanarak istediği puanları maalesef alamadı. Yerine geldiği Semra gibi günü sonuncu olarak bitirdi. Salı günü birincisi olan Aysun ve Zeynep 17 puan almasına karşın Şeyma maalesef 8 puan toplayabildi.

1 Ocak 2021 Gelinim Mutfakta Kim Elendi resmi

Haftanın üçüncü ama puanlamanın ikinci günü olarka kabul edilen 30 Aralık Çarşamba günü yapılan puanlamada ise Şeyma yine 12 puan alarak günü sonuncu bitirmesi Şeyma’nın yarışmadaki hevesi ve mücadelesi büyük sekteye uğradı. Oysa çok iyi yemek yaptığını iddia eden Şeyma istediği puanları rakip kaynanalardan almada oldukça zorlandı.

Gelinim Mutfakta Kim Elendi (1 Ocak 2021)

Haftanın dördüncü gününde üçüncü puanlamasında ise Şeyma Özlem ile birlikte 14 puan arak yine günü sonuncu sırada bitirdi. Geldiği günden beri son sıradan ayrılmayan Şeyma Güvenbaş Perşembe günü sonucunda rakiplerine kıyasla elde ettiği toplam puanlar alt kısımda verilmiştir.

  1. Aysun 54 puan
  2. Zeynep 52 puan
  3. Özlem: 43 puan
  4. Şeyma 34 puan

Şeyma Güvenbaş 34 puan alarak en yakın rakibi Özlem ile arasında 9 puan fark yerken zirvedeki gelin ile arasına 20 puan fark oluştu. Bu hafta yarışmaya dahil olan gelin Şeyma eleme potasına düştü. Cuma günü eleme potasına mücadele edecek.

Gelinim Mutfakta Kim Elendi (1 Ocak 2021) Resmi

Uzun süredir devam eden yarışma programında tutulan başarı istatistiklerine baktığımızda yeni gelen yarışmacı geldiği hafta eleme potasına düşmesi halinde %97,3 oranında elendiğini, bugün yarışmaya son günü olduğunu gördüğümüz Şeyma’nın da bu hafta elenecek isim olması bekleniyor.

Kısaca 1 Ocak 2021 Gelinim Mutfakta Kim Elendi? sorusunun %100 cevap Şeyma Güvenbaş olacak. Aldığı toplam puanlar sonucunda bu hafta yarışmaya veda eden isim olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu