Zuhal Topal'la Sofrada

1 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Açıklandı

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Ocak Cuma Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Belli Oldu


1 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu netleşti. Bugün 1 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Haftanın birincisi hangi gelin oldu;? Parayı bu hafta kim kazandı? Büyük ödülü kim kazandı? Zuhal Topal’la sofrada haftanın birincisi kim oldu? 15.000 TL’yi bu hafta kim kazandı? Soruların cevaplarını haberimizin içerisinde sizler için hazırladık.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Ocak Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı için bugün Eda Erdoğan yarışacak. Haftanın ilk dört günü yarışan gelinlerin aldığı puanlar netlik kazanırken, son bölümde yarışan gelinin puanları da belli olduktan sonra bu haftanın birincisi olan gelin belli olacak.

1 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu açıklandığı an kaynanalar

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Ocak Cuma Puan durumu sonucu henüz belli olmasa da ilk dört gün boyunca yarışan gelinlerin aldığı puanlara baktığımızda şu an için haftanın birincisi olmaya en yakın isim Salı günü yarışan Seda Şanlı birinci sırada yer alıyor. 

Zuhal Topal haftalık toplam puan durumu resmi olarak belli olmadı. Zira resmi olarak açıklanabilmesi için sunucunun hafta başından beri verdiği puanların açıklanması gerekiyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Ocak Cuma Kim Kazandı ve haftanın birincisi hangi gelin olduğunu açıklayabilmek için yarışmacıların aldıkları puanları ve son puan durumu sonucunu açıklamak gerekiyor. Yazının devamında yarışmacıların aldığı puanlar tek tek verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar (28 Aralık-1 Ocak 2021)

 Zuhal Topal’la sofrada hafta finali 1 Ocak 2021 cuma günü Fox TV ekranlarına gelecek. Bu yılın ilk ödülünün verileceği yarışma programında 1 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta Kim Kazandı? Sorusunun cevabı netlik kazanacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Toplam puanlar da birinci olmak isteyen Eda Erdoğan en az 30 puan alması gerekiyor. Eda bu puanın altında puan alması halinde %100 bu hafta kaybeden yarışmacılar arasına adını yazdıracak.

1 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı Resmi

1 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucun da 15.000 TL’yi alacak isim Salı günü yarışan Seda Şanlı olması bekleniyor. Şimdi yarışmacıların hafta başında beri aldığı Haftalık toplam puanları vereceğiz. 

Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu

  • 28 Aralık Pazartesi Puanı (Altın Seyitmyradova) : 28 Puan(zirvede)
  • 29 Aralık Salı Puanı (Seda Şanlı) : 27 Puan (elendi)
  • 30 Aralık Çarşamba Puanı (Şeyda Ayata Şahin): 22 puan (elendi)
  • 31 Aralık Perşembe Puanı (Feride Eda Karacan): 26 Puan (elendi)
  • 1 Ocak Cuma Puanı (Eda Erdoğan): 27 Puan (elendi)

Yukarıdaki sonuca göre Zuhal Topal’la Sofrada programında 28 Aralık 2020 ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında yarışan gelinlerden en fazla puan alan Altın Seyitmyradova Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. puanlar değiştirildi… Zühal o gün verdiği puanları kullanmadı. Bu sebeple değişti. bunu biz biliyor olsak da maalesef kanıtlayamıyoruz.

  1. FİLİZİM İYİ YILLAR NASILSIN CANIM SAYFANI ÖNCE NASILSA ÖYLE KALSA
    OLMAZMI NEDEN DİYE SORSAN BENİM TELDE 5 YORUMDAN SONRA AŞAĞISI BOŞ KAĞIT. OLUYOR EMOJİLERİ BÖYLE ? DİYİLDİ CANIM LÜTFEN OLURMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu