Gelinim Mutfakta

1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 1 Ocak Puanları ile Son Puan Durumu Ve Günün En Yüksek Puanı

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Salı günün birincisi kim oldu? Evet yeni bir yıla girdik ve hepimize sağlık mutluluk ve bol kazanç getirmesi dileklerimizle güne başlayalım. Ziyafet hanım dün Reyhan ile Ezgi’nin gelmesinden hiç de hoşnut olmadı ve ilk kan kaybını dün alamadığı çeyrek altın oldu. Ezgi’nin 3 kaynanadan 5 almasına rağmen Ziyafet’ten bir alması Ezgi’nin de sonu Cansu gibi mi olacak diye şahsen beni korkuttu. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 4 Ocak Cuma Puanlama[/kirmizibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Ziyafet bu gün birazdan vereceği Gelinim Mutfakta 1 Ocak Salı Puanları esnasında 1-1-1-5 şeklinde puanlama yaptı ve Fatih Ürek neden yaptın bunu dedi. Ziyafet de yarışma olduğunu ve bundan sonra böyle yarışacağını söyledi. Burada anlayacağınız Ziyafet’in gözü korktu ve Ezgi’yi bu şekilde alt edebileceğini düşünüyor. Böyle giderse %100 Ezgi de gider.  [pembebuton]3 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Yarışmada bu yani Gelinim mutfakta puanlama da 1-1-1-5 şeklinde puanlama gördüğünüzde sizleri ne hissettiğinizi çok merak ediyorum. Ben düşüncelerimi açıklamayacağım. Yorum kısmında benim düşüncelerimi paylaşmamı istedikleri için, ancak sizlerin düşüncesini merak ediyorum. Ziyafet, gelinim mutfakta 1 Ocak puanlama da %100 kendi gelini Elif’e beş verdi ve diğer gelinler muhteşem de yapsa bir aldı. Peki, Ziyafet burada ortaya konan emek var. Zaman var. Bunu yarışma ahlakı ile açıklayabilir misin? Dün Reyhan senin gelinin dahil 1-4-4-5 verdi. Ancak sen kıskançlık krizine girdin. [mavibuton]2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] İçin tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından dün verilen puanlamada Ezgi zirvede yer alsa da Reyhan hanımın emeğe saygı diye verdiği puanlar sayesinde Elif de ikinci sırada yer aldı. Elif acaba bu puanları hak ettiğini düşünüyor mu? Etrafında olup bitenden haberi var mı yoksa kendini zafer sarhoşluğuna mı kaptırdı da bu kadar tepkisiz kaldı? Elif, kaynanası ile anlaşma yaptığı için Ziyafet sadece Elif için değil kendi kesesi için de çalıştığı için bu kadar hırslı. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

1 Ocak Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken adaletli puanlama yapılmadığı açık. Buradan yakında yeni bir yemek programı çıkacağını ve Star TV ekranlarında yayınlanacağını ve en adil yarışma olacağını konseptinden anladım. Yemekleri damatlar yapıyor gelinler gözleri kapalı bir şekilde tadımlıyorlar. Bu tarz yarışma programların bir bir gelmesi ile Bes yapım bu tar haksızlıkların önüne geçmek için muhtemelen bir format geliştirecektir. Aksi takdirde hayatta kalması çok zor.

Ziyafet’i anlamak ve yorumlamak oldukça zor gözükse de yarışmaya geliş amacına baktığımızda kendi öz gelini ile değil kaynının gelini ile geldiğini ve yarışmaya gelmeden altınları yarı yarıya paylaşmak üzere geldiklerini, Elif ise Ziyafet’in öz gelinine bu altınları vermek istemediği için Ziyafet’e sözleşme imzalattığını hatırlarsınız. Ancak sonuç ne olursa olsun Ziyafet bu altınların yarısını alacak ve bu yüzden Elif’i Gelinim Mutfakta günün birincisi olması için elinden geleni yapıyor. Yani kendi bütçesini düşünüyor.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak puanları verildikten sonra Elif’in zirveye geçeceğini düşünenler var mı? Bundan sonra Ziyafet bu taktiği uygulayacak ve bu gün başarılı olursa artık Ziyafet’i kimse tutamaz. Bu arada Ziyafet’in kankası Nilgün de Ziyafet gibi düşük puanları vermesi yada en azından Rümeysa ile Ezgi’ye vermesi gerekir. Aksi takdirde dün yaşanan olay gibi Ezgi diğer kaynanalardan yüksek aldığı takdirde Ziyafet’in Elif’i itelemesi ile bir yere varamaz. Dikkat! Gelinim Mutfakta 1 Ocak Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir. 

1 Ocak Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi bir tahmin alalım. Ben bu gün Ziyafet’in hamlesinin boş olmadığını, Nilgün hanımı da ikna ettiğini düşündüğüm için yada Nilgün hanım da yanlışlıkla Elif’e beş verdiğini düşündüğüm için Bu gün Elif günün birincisi olacağını düşünüyorum.

1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları anlık olarak değiştiğini yani her kaynana gelip puan verdikten sonra bizler puanlrı çok hızlı bir refleks ile güncellediğimiz için sizlerden ricam en güncel puanları görebilmek için sayfayı 30 saniye sonra güncelleyiniz. Ben bu ikazımı hemen hemen her konumda yapıyorum ve devamlı yazılarımı okuyan arkadaşlar için laf kalabalığı olabilir. Ancak sitemize her geçen gün yeni kullanıcı geldiğini gördüğüm için ikazlarımı tekrar tekrar yapmak durumunda kalıyorum. Bu gün haftalık toplam puanları tablo halinde vermeyeceğiz. 1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu olarak gördüğünüz yer bu günün puanlarıdır.

1 Ocak Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmına geçmeden Ziyafet bu taktikle yani 1-1-1-5 taktiği ile Ezgi’yi gönderebilir mi? Ezgi elenirse Fatih Ürek buna müsade eder mi? Yorumlarınızı yazının sonunda yapabilirsiniz. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Yağnur konusuna da değinmek istiyorum. Yağnur gerçekten Cansu ile çok takıştı ve Ziyafet de bunu kullanıp Cansu’nun sinirlerini zıplattı. Şimdi Yağnur ile Rümeysa kavga ediyor ama Ziyafet’den bir ses yok. Neden mi? Çünkü Rümeysa’yı Gelinim mutfakta 1 Ocak Salı toplam puanları verilirken muhtemel rakip görmüyor da ondan. Rümeysa ile Yağnur’un arasında tartışmada kim haklı? Görüşlerinizi bekliyorum. Not: 1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları yazının sonunda verilmiştir.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma yani bileziği almaya baz alına son puanlara baktığımızda Ezgi ilk günden kendi kalitesini konuşturdu ve 16 puanla zirvede yer aldı. Ziyafet de adil bir puanlama yapmış olsaydı Hatice’den sonra tüm kaynanalardan beş alan ikinci gelin olacaktı. Ancak Ziyafet buna da müsade etmedi. Bu arada Bu gün Rümeysa’nın Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da öne çıkması gerekiyor. Aksi takdirde Rümeysa şimdiden valizini toplaması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Salı puanlama kısmı yazımızın ilerleyen kısmında veriyoruz. Önce günün kısa bir özeti vereceğiz. Ardından günün yemeğini ve malzeme listesini açıklayacağız. En son kısımda ise gelecek bölümün fragmanını vereceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 1 Ocak Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Günün Birincisi Ve Son Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Elbette bu sorunun cevabını kaynanalar konseyinin biraz sonra vereceği puanlar sonrasında belli olacak. Bu günün fragmanına baktığımızda Ziyafet de Reyhan da kendi gelinin tabaklarını bulup beş vermişe benziyor. ⇓1 Ocak Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ 

1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan umarım elinin lezzeti en iyi olan gelin olur. Ancak içimde bu asla olmayacak diyor.   Not: 1 Ocak Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim, hangi gelin olacağını ve çeyrek altının sahibinin kim olacağını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Pazılı Mısır Ekmeği Ve Malzemeleri

 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 250 gram pazı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 3 adet yumurta
 • 1 su bardağı süt
 • Çeyrek su bardağı sıvı yağ
 • 1 yemek kaşığı toz şeker
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 2 su bardağı mısır unu
 • 1 su bardağı un
 • 1 su bardağı ufalanmış beyaz peynir

Üzeri İçin;

 • 1 su bardağı rendelenmiş taze kaşar 
 • 1 tatlı kaşığı çörek otu

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeğini olan Pazılı mısır ekmeği için gelinlere 45 dakikalık süre tanıdı. Gelinler de hızla pazılı mısır ekmeğini yapmaya başladılar. Diğer taraftan da birbirlerine laf yetiştirmekten de geri durmadılar. Gelinler belirlen süre sonunda günün yemeğinin yapımını tamamlamayı başardılar ve hemen 1 Ocak Salı Puanlama kısmına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Puanları (01/01/2019 Salı)

*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : 4
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5
Ezgi : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Elif     : => Ziyafet’in Gelini 1
Rümeysa : 5
Yağnur :  1
Ezgi :  1

*************************
” 1 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : 5
Yağnur : 4
Ezgi : => Rehyan’ın Gelin 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 3
Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 4
Yağnur : 1
Ezgi :  5

*************************

Gelinlerin 1 Ocak 2019 Salı Gelinlerin Toplam Puanları

Elif 1 1 1 3 6
Rümeysa 4 5 5 4 18
Yağnur 5 1 4 1 11
Ezgi 3 1 3 5 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Aralık – 4 Ocak Haftası) – Salı

Elif            : 15 + 6  = 21
Rümeysa  : 7   + 18 = 25
Yağnur     : 11 + 11 = 22
Ezgi          : 16 + 12  = 28

<AH ZİYAFET VAH ZİYAFET İNŞALLAH GİDERSİN ZİYAFET>

Gelinim Mutfakta 1 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

1 Ocak Salı (2019) Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒RÜMEYSA
Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒RÜMEYSA
1 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ELİF

*************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

159 Yorum

  1. Niyeki Ezgi kadar hanım hanımcık birimi gitsin.Orada Ziyafet varken.Kukla gibi duran Elif varken.

    1. İnşallah ziyafet gider ezgi alır bileziği elif i hiç sevmiyorum Fatih bey nasıl musade ediyor o ziyafeti n o hareketini gitsin artık programı n tadını kaçırıyorlar

 1. Bol keyifli günler. Bütün kalbim ve desteğimle yanınızdayım Reyhan ve Ezgi:)

 2. Ziyafet alma Cansunun ahını çıkar aheste aheste. Oh canıma değdi Ziyafettttt:)

 3. Zeynep bence de Ezgi gitsin ve Rümeysa da gitsin onun yüzünden programı seyredemiyorum
  Eğer bu program kurgu ve senaryo değilse ve Rumeysanin gerçek karakteri buysa Allah eşine ve ailesine sabır versin
  bu nasıl bı çarlama nasıl bı ses bu nasıl bı saygısızlık
  Yağnurun kaynvalidesine Haddini bil dedi koskoca kadına bunu dedi hadsiz kendisi Rümeysa ve
  Yagnuru da kıskandığı için sevmiyor kompleksi Rümeysa kendisinden güzel diye seninle aynı ortamda bulunmak istemiyorum diyor gitsin o zaman bı bahane uydursun gitsin zaten elenmişti şans eseri suan orada duruyor İnşallah haftaya gider
  Cansu gitti çok sevindim o da carayip duruyordu o da Yagnuru kıskandı.kendisinden güzel diye
  Kayınvalidesi de Yağmura koskoca kadın dedi 33 yaşında dedi Cansuda 30 yaşında sanki çok büyük yaş farkı varmış gibi sanki Cansu 17 yaşındaymış gibi çok güldüm o söylediğine
  Şuan Gelinim Mutfakta programının en güzel gelini Yağmur yemeklerini ben tatmadigim için yemeklerine bir şey diyemem ama kendisi çok güzel bı kadin

 4. Filiz Hanım merhaba nasılsınız ?
  Ben eski yorumculardanim ismimi söylesem beni taniyacaksiniz ama şuan ismimi söylemek istemiyorum
  Sizi burada görünce selam verip hal hatır sormak istedim ?

 5. Hep böyle olsun inşallah.O zaman yar saçların lüle lüle,Ziyafet sana güle güle..????…

 6. BİR BAŞKA SİTENİN LİNKİNİ PAYLAŞMAYIN “ŞENER OCAKLI” BU FACE DE OLSA YOUTUBE DE OLSA LÜTFEN KULLANMAYIN

 7. ŞENER OCAKLI 28 ocAK 2018 TARİHİNDEKİ KONUYA DA LİNK EKLEMEYE ÇALIŞMIŞIN LÜTFEN YAPMA!

  1. Filiz hanım Şener ocaklı çok saygılı biriydi birkaç kez yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek paylaşımları oldu açıklama yapmadı sebebini bilmiyorum fakat kötü niyetli olduğuna inanmıyorum şahsi fikrimdir

   1. Sarp Arkadaş, benim için olan duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.
    Ancak birkaç kez yanlış paylaşımlar yapmıştı demenizi anlamadım.
    Bakın ben 55 yaşındayım adım Şener Konaklı bu benim gerçek kimliğimdir.Burda hiçkimseyi rahatsız edecek bi kötü sözüm olmadı olmazda.Zaten olursada bu benim kendime olan Saygısızlığımdandır.
    Eğerki burda kişileri yanlış kelime kullanırsam bu benim terbiyesizliğimdir.
    Ama emin olun bu Olmadı ve Olmuyacakta
    SAYGILAR

 8. Ya lütfeeeeen Ezgi ve Reyhan gitsin ekrana yakişmıyor çok yapmacık vıcık vıcık ziyafet yoksa Anadolu yok yok ??

  1. Merhaba 138 yeni yılını kutlarım abim bu haftaki sıralamanı yazar mısın, geçen haftaki başarılı tahminini kutlarım Yağnur kazandı ben yanıldım

   1. Selam Sarp, ben de senin yeni yılını kutlarım, çok teşekkürlet iltifatların için; bu haftaki duygusal tahminim şöyle;
    1)Yağnur
    2)Ezgi
    3)Rümeysa
    4)Elif
    Zor bir olasılık ama duygusal gidiyorum ben :)

 9. Yeni yılınızı kutlarım forumdaşlarım, kızkardeşim de kutluyor yandan dün de kutlamış öyle dedi, Ezgi geldi favori gelinim net artık, Ziyafetin vicdansızlığı haksızlığı ters tepti sevindim umarım elenir evinden izler belki de izliyordur bile bant yayın :) Ezginin akılcı soğukkanlı konuşmalarının hastasıyım, Rümeysayı tebrik ediyorum bilezikleri alsa Ezgi almış kadar sevinirim, Ezgiyi yollama heveslileri Reyhan yüzünden Ezgiye tepkili olmasınlar karıştırmasınlar

 10. Ziyafet çok büyük konuştu kendi gidiyor reyhan hanım geldi ziyafet hanım güne güle ya nasılmış elif çok sinsi niye kendi bir alincak hemen sinirlenip saldırmaya çalışıyor ama elifin kaynanası bir bir verincek niye böyle veriyorsun öbür gelinlere niye bir bir veriyorsun demiyor hoşuna gidiyor sinsi elif ziyafet hanımdan korktum sürekli gelinini buluyor diye acaba üç harflilerle iş birliğimi yapıyor diye düşündüm töbe töbe insanlık hali her gelinin tabağını bilirdi ezgigil gelincek büyü bozuldu ziyafet hanımın bu hafta böyle giderse bence elif gil gider inşallah ider.

  1. başka sitenin linki olduğu için sitede spam link gibi gözüktü bu konuda daha önce başımız ağrıdığı için ani tepki verdim kusura bakmayın

 11. Ziyafet hanım çok büyük konuştu reyhan hanım geldi ziyafet hanım güne güle ya nasılmış elif çok sinsi niye kendi bir alincak hemen sinirlenip saldırmaya çalışıyor ama elifin kaynanası bir bir verincek niye böyle veriyorsun öbür gelinlere niye bir bir veriyorsun demiyor hoşuna gidiyor sinsi elif ziyafet hanımdan korktum sürekli gelinini buluyor diye acaba üç harflilerle iş birliğimi yapıyor diye düşündüm töbe töbe insanlık hali her gelinin tabağını bilirdi ezgigil gelincek büyü bozuldu ziyafet hanımın bu hafta böyle giderse bence elif gil gider inşallah ider.

 12. cansu gitti cok sevindim darisi Ezgi İnşaAllah gidersin burda yerleri yok sonrada elif gider en sessizi rumeysa gelin cok sessiz valla seni büyütene helal olsun sessiz insan

 13. Mesajı iki kere göndermişim kusura bakmayın yeni yıl kutlamak günah sadece dua edebilirsin iki rikat namaz kılıp dua edebilinir yıl başını ermeniler kutlar onlar ne dilerlerse dilerler biz Elhamdülillah müslümanız onlara benzemeye çalışmak günah.bu benim fikrim sizin fikriniz size sadece söylemek istedim hanımlar sizlere bir yalnısım varsa kusura bakmayın cevap veremezsiniz de yine siz bilirsiniz.

  1. “Müslüman Noel kutlamaz” diyen cahil; 1 Ocak gecesi zaten Noel değil, yeni bir yıl/güne giriştir yalnızca. Noel 25 Aralık’ta… Kutlamalardan ancak, uykunun bölünmesi yüksek ses, bağırtı vs. rahatsız oluyorsan haklısın. Ancak din adına bağnazlık yaparsan cahilsin.

 14. SARP BEY SİZİN YORUMLARINIZI ÖNEMSİYORUM. SADECE YORUMLARDA PAYLAŞILAN LİNKLER SİTEYE GOOGLE GÖZÜNDE ZARAR VERİYOR SADECE RİCA ETTİM GENELDE FACE BOOK DA BİR RESME GİDİNCE SPAM SANDIM
  YORUMLARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

  1. Teşekkür ederim, link konusunda haklı olabilirsiniz fakat bazen Şenere gerekli gereksiz yüklenildiğini düşünüyorum, bi anda idamlık suç işlemiş gibi ipe götürüyorlar, neyse yeniyıl güzellikler olsun hatalar affedilebilir

  1. Bende ezgiyi destekliyorum ziyafet hanımı hiç sevmiyorum gelinlere haksızlık yapıyor inşallah bu hafta ziyafet hanım gider

 15. BU ARADA ARKADAŞLAR ZİYAFETİN SURATINA BAKAR MISINIZ TURŞU SATIYOR..
  EY ZİYAFET SEN HER GÜN DİĞER KIZLARA BUNU YAŞATIYORSUN…
  TABİ ELİF DE MORALİ BOZUK ASIL HAK ETTİĞİ NOKTA ELİF’İN BURASI

  1. Turşu da satıyor boza da satıyor 1leri verdiği sürece vicdansız olduğu sürece daha satar :)

 16. Filiz Hanım ayrıca soyadım Konaklı ve bu benim gerçek kimliğimdir

 17. Bu hafta favori ezgi de olsa bilezikleri alacağımıza inanıyorum, Come on Yağnur ??

 18. İnsanları böyle aşağılayıcı yargısız infazınızı esefle kınıyorum.Sadece bir yeni yıl kutlaması idi.Bu kadar sorun yapmanıza anlam veremedim
  Moderatör Filiz Hanım

  1. Yanlış anladın forum yapısı link koyulmaya müsait değil mesaj çıkmıyor spam saldırı olarak görülüyor teknik olarak açıklamış mesajın boşa düşmesin diye

  2. şener bey kusura bakmayın ama her gün binlerce yorumu inceliyorum ve geçmişte de link koyduğunuzu görünce spam yaptığınızı düşünmüştüm. Ben sizi gerçekten tanımıyorum kusuruma bakmayın link koymak bizim site için zararlı olduğu için ani tepki verdim kusura bakmayın

 19. Bu hafta duygusal ve mantıksal tahminimin aynı olduğu örtüştüğü bir hafta oldu, Rümeysaya aldırdım bilezikleri
  1-Rümeysa
  2-Ezgi
  3-Yağnur
  4-Elif

 20. Yağnur’ıın bu kadar üstüne gelinmesi çok acımasızca geliyor bana.. Güçlü bir anne, güzel bir kadın olmayı taşımak asalet ister ki göz yaşlarında bunun kanıtıdır …

  1. Eleştirilen yanlarından biri kameralara oynaması ve diğerini unuttum :) Programda ağlamak bile mesele oluyor oysa olmamalı

   1. Evet bu eleştriyi çok yapıyorlar, bidahaki sefere buna da dikkat edicem belki de yanlı olduğum için bana öyle gelmiyordur

    1. Akılma geldi Yağnur bazı konuları ekranda çok uzatıyor öyle gerekiyor kurgu gereğidir orasını kesin bilemem, başta ben de Yağnurun oyunculuk yaptığını düşünüyordum ama şu anda nötrüm zamanla netleşir

 21. Yeni yılınız sağlıklı huzurlu geçmesini dileğimle

  ziyafeti Hanim okadar patavaziz sonradan görme
  Villa istiyor havuzlu olsun sen õnce aç karını doyur õyle şerefsizlik olmaz Bir insan Tv cikiyorsun

 22. Hacer Yağnurun hiç bir şeyi değilim sadece programı izliyorum ve gördüklerimi seyrettikleri mı söylüyorum
  Rumeysanin kayınvalidesi bile ankette Yagnuru beğendiğini söyledi Rümeysaya da kinci dedi
  Sen beni neden sorguluyorum Hacer o zaman sana göre Rumeysanin kayınvalidesinin de Yağnurla bı bağlantısı mi var? çünkü kadın Yagnuru baya övdü
  carlak Rümeysa Yagnurun aglamasina neden oldu özür dilemesi bile sahte çok itici bı kadın ya Rumeysa hiç bı hemcinsimi itici bulamamıştım bı tek Cansuyu bulmuştum ama Rümeysa Cansuda da itici

  1. Rümeysa açıklamasını yaptı beni ikna etti ayrıca Rümeysa romantik ve duygusal yapıda olmadığını söyledi, hoyrat biri kısacası, bence sorun değil net olduktan ve bunu kabul ettikten sonra sorun değil, kişi kendini tanıdıktan sonra sıkıntı yok

   1. Benim için sorun var ve bence tüm izleyiciler için sorun var Rumeysanin carlak sesi çok rahatsız edici karşısındakini konuşturmuyor bile saygısız onun komkeksli kisiliginin ruh hastası hallerini izleyici çekmek zorunda değil programı izlerken sadece onu bağırmalari duyuyoruz aynı Cansu gibi Cansu gitti kurtuldum İnşallah Rümeysa da gider
    Kıskanç komkeksli kadın Yagnur ondan daha güzel diye çekemiyoru kıskanıyor o yüzden deliriyor çünkü başka sebep yok bu kadar kuduracak Yağnur ona ne yapti ki hiç bir şey yapmadı

    1. Rümeysayla Yağnur arasındaki kamera arkasında yaşanan ve görüntüleri sonradan verilen olayı izlemişmiydin

 23. Rümeysa sevgi böceği şeklinde davranmaya başlarsa değişti deriz, eğer bu değişim rol değilse gerçekçiyse o zaman iyi yönde değişmiştir kabul görülür ama bu rol yapmaysa mış gibiyse o zaman eleştirilse yeridir

 24. Sen önce,seni yöneten kişilerin den uzak durmasını,övrensen altını haketmedin Rümeysa,büyük konuştum zannettin ama öyle özürdilersin işte böyle küçültürler

  1. Özür dilemek ne zamandan beri küçülmek oldu, özür diletenler ne zamandır büyük ilan edildi kaçırmışım

 25. Rümeysa az önce instagramda elenmedigini söyledi o zaman bence elif elenmiştir

 26. Aglak dombili konusmaktan aciz zavalli elif insallah bu hafta defolursunuz ibis artik tirsti bian once cuma gelsede defolsak modunda adami oyle sindirler ibis

 27. Sarp seyrettim kamera arkasını orada da zaten Rümeysa durup dururken Yağnura saldırdı komkeksli kadın işte Yağnurun güzelliği karşısında eziliyor rahatsız oluyor o yüzden bu kadar kuduruyor

  1. Rümeysa dediğin gibiyse de samimi buluyorum, Rümeysa düşmanım olacaksa korkmam çünkü bilirim ne yapacağını ne çıkacağını

 28. Yağnur ekranlara alışık tecrübeli biri, bazen rol yapmıyor diye düşünündürtüyor bazense rol yapıyor şeklinde hissediyorum, Eliften farkı Elif rol yapınca eline yüzüne bulaştırıyor ama Yağnur rol yapıp anlaşılmadığı zamanlar olur çünkü ağzı laf yapıyor ve eline yüzüne bulaştırmama konusunda başarılı

 29. Sarp asıl Rümeysa düşmanın olursa kork sinir krizi geçiriyor kadın resmen valla ne yapacağı belli olmaz ben mutfakta Yağnura mutfak bıçağı ile saldıracak diye korkuyorum ???
  Hem Yagnur nereden kameralara alışık bunu nereden çıkardın bildiğin bir şey mi var ?
  Ama bende acaba hepsi senaryo gereği mı böyle davraniyorlar aslında hepsi bı kurgu mu acaba diye dusunuyirum?
  Rumeysanin günahını girmek istemem açıkçası eğer program senaryo uzerineyse o zaman bir şey diyem ama yinede altın için bı kadar kuculuyorsa bı insan ve buna eşi ve ailesine izin veriyorsa düşünmek lazım
  Valla çok itici görünüyor Rümeysa o cırtlak bağırması hareketleri beni programdan soğuttu daha Cansudan bezmistik şimdi Rümeysa
  Eğer bu program bı kurgu ise valla yapımcılar reyting kazanacağız diye bence reyting kaybederler

  1. :) Rümeysa sence sinsi mi öyle düşünüyorsan haklısın yazdıklarında, ben korkmuyorum eğer sinir krizi geçiren biriyse ne yapacağı bellidir önlemimi alabilirim ama tam tersi olsa yüzüme gülse ama bi yandanda beni bataklığa batırsa

 30. Bu tarz programlar ne tamamen gerçek ne de yüzde yüz kurgu, kurgu da olsun ama örneğin kurgu kısmı puanlama kısmıysa bu kabul edilemez, bu seyirciyi kandırmanın alası olur, örneğin tartışmalar veya gelen hediyeler mektuplar kurgu olsa da kabul edilebilir yine aldatma buna razı olabiliriz bi ihtimal

 31. Biz seyircilerin kabul edebileceği sınırlar mutlaka olur olmalıdır, dediğim gibi puanlamanın kurgu olması asla kabul edilemez katılan yarışmacılar kabul etse bile

 32. Zeynep sana neler oluyor Ezgiyle alıp veremediğin bir durumlar mı var.O kadar bencil ve kıskanç olma. Ezgi geldi programa neşe kattı, asıl gitmesi gerekenler belli hazımsız ve aç gözlü ziyafet ile sahte gözyaşlı elif.

 33. Valla Tamimi kurgu çıkarsa hiç şaşırmamam çünkü daha önce kanal D Kısmetse olur diye bı program vardı orada da aşırı kavgalar ve değişik değişik saçmalıklar oluyordu herkes gerçek diye izliyordu sonradan kurgu olduğu ortaya çıktı ve program yayından alındı
  Neyse biz vakit geçirmek için izliyoruz ama insanın sinirlerini de yıpratmsinlar kavgalarla Rumeysayi çar çar bagirtamasinlar ben zaten o yüzden kurgu olduğundan şüphe ediyorum eğen senaryo olmasa nasıl Cansuya ve Rümeysaya bu kadar bagirmalarina müsade ediliyor neden yapımcı uyarmıyor ya koskoca kadına Yagnurun kaynvalidesine Haddini bil dedi ya buna nasıl müsade ettiler eğer kurgu değilse bu çar çar bağışlarını müsade etmemeleri gerekiyor
  Ne yapıyorlarsa reyting için yapıyorlar ama biz seyircinin sinirlerinide bozmasinlar derim ben biraz saygı ve sakinlik orası yemek yarışma programı kavga programı değil herhalde kavga olmayınca reyting düşüyor ama böyle Rümeysa çatlamaya devam ederse kimse işlemez bence kullaklarimiz çınlıyor sınırlerimiz zıplıyor ortaya komkeksli kadıni atıyorlar Yağnurun güzelliğin kıskanıyor kadın ceremesini seyirci çekiyor iyi ki Cansu gitti şimdi sıra Rumeysadada ??

  1. Rümeysa eğer kıskanıyorsa kadınsal içgüdülerle olabilir yani Rümeysa güzel olduğunun farkında değil veya unutuyordur, insan insandan güzeldir, bana göre Rümeysa güzeldir diğerine göre Yağnur, kimileri Kıvancı yakışıklı bulur kimileri onu çiğ ve soğuk bulup İmirzalıyı beğenir kimi Çağatayı kimi de Fırat Tanışı beğenir, sonuçta çoğunluk Yağnuru beğense bile Rümeysanın beğenileceği gerçeğini değiştirmez, haklısınız haddini bil cümlesi sinirle söylemiş olduğu haddini aşan ve iddialı bir cümle olmuştu yakışmadı ve bu cümlenin tamamen gerçek olduğunu düşünüyorum, Rümeysa kontrolü kaybedebiliyor, desteklediğiniz Yağnurda bu kontrolsüzlük min düzeyde bu onun avantajı şimdilik çünkü gün gelir o da kontrolü kaybedebilir, Yağnur daha önce ben bilmem eşim bilir programında yarışmış internette arama yaparak görebilirsiniz veya kanald arşivinde duruyorsa bölümü izleyebilirsiniz

 34. Ziyafet nasıl mosmor oldu ama.Adalet yerini bulacak ziyafet tombişinle beraber gideceksiniz.Çirkin yüzünü artık kimse görmek istemiyor.Kalbi çirkin yüzü çirkin kadın git artık istenmiyorsun.????

 35. Ezgi’nin gelmesine çok sevndim işalah hep hanım efendiliğini korur inşalah Ezgi kazanır kazanmasa Elif kazansın Cansu giti yerini Rumeysa aldı inşalah bu hafta römysa gider

 36. Hoş geldin Ezgi işalah bu hafta birinci sen olursun işalah römeysa gider bağırmasından çok rahatsız oliyorum Cansu’nun yerini o almış

 37. Sarp baktım evet gerçekten o yarisma programana katılmış ben bilmiyordum yanlız valla zor tanıdım şimdiki Yağnura hiç benzemiyor kiloluymus sanirim biraz şimdi çok daha güzel
  Evet doğru söylüyorsun zevk meselesi tabi bazıları Yagnuru beğenir bazıları Rumeysayi ama şuan çoğunluk Yagnuru beğeniyor kayvadeler hepsi çok güzel olduğunu kabul ediyorlar Cansunun kayinvalidesi bile Cansu kendisinden daha güzel biri geleceğini beklemiyordu dedi çünkü stüdyoya Yağnur girince Cansunun agizini açık kaldı bunu herkes fark etti ve Cansu ve Rumeysada kopleks yapip kıskançlık başladı bı tek Elif komleks yapmadı ve kıskançlık yapmadı normal davrandı

  1. Demekki Elif o konuları aşmış, tabirle sidik
   yarışına girmiyor, ayrıca Elifi de güzel bulanlar olur zevkler ve renkler

 38. Orası güzellik yarışması değil ve cansu ve rümeysa çok güzel iki kadın yagnuru kiskandigi için tartışma yaşadıklarını düşünmüyorum samimiyetsiz ve yapmacık buluyorlar ki öyle de bence

 39. Anonim orası ruh hastası gibi çar çar bağırıp kavga çıkarma yarışması da değil ve Yağnurun güzel olduğunu ve Cansunun kıskançlıktan agizini açık kaldigini kayınvalideler söylediler ve ondan sonra Cansu ve Rümeysa Yağnura saldırmaya başladılar daha ilk günden nasıl yapmacık olduğunu anlamış olabilirler daha onu tanımadan seni sevmiyoruz demeye başladılar basbayağı kıskanclik krizine girdiler bu net
  Yagnur yapmacık değil o senin dusuncen

 40. Hatırlatayım rümeysa türkan soraya benzetildi hatta reyhan hanım video gönderip ne kadar beğendiğini söyledi yani niye kıskansınlar ki yağnur sürekli ön planda olmak istiyor ve bunun için ağlıyor falan çok samimiyetsiz

 41. EZGİCİĞİM süpersin çizgini hiç bozma aynı çizgide yürü.Reyhan hanımcığım, anam neşe kattın programa bizi tekrar ekranların başına topladın.Sizden ricamız gelin kaynana şu hazımsız ziyafeti ve artık tahamül edemediğimiz elifi kapı dışı bırakın lütfen.

 42. Örneğin bazı insanlar ayakları beğenir zaafı vardır hoş gelir, bense insan ayağından haz etmem çok maruz kalırsam hastanelik olmasam da kötü olurum, veya evden çıkarken en geç ben hazırlanırım kimi kısa sürede hazırlanır, bunlar bizi biz yapan durumlardır özelliklerdir renklerdir

 43. Kimsenin gözyaşları ile dalga geçmeyin gün gelir sizin gözyaşlarınizla da dalga geçerler kimse keyfinden göz yaşı dökemez
  Rümeysaya gıcık oluyorum ama o da ağladı gelir gelmez ama ben sevmesemde dalga geçmem Allah kimseye göz yaşı dokturmesin
  Rümeysa Türkan Şorayin gölgesine bile benzeyemez o Reyhan hanımın saçmalığı zaten kendisininde Türkan Soraya benzetiyor ne saçma Türkan Şorayin güzelliği dillere destan kimse ona benzeyemez hele Reyhan ve Rümeysa hiiiic benzeyemez ?

  1. Ben yağnurun gözyaşı ile dalga geçmiyorum ki siz nerden ne anlıyorsunuz ya bence sizde rumeysanin güzelliğini çekemiyorsunuz

 44. Bu konulara girmeyi sevmesem de aşağıda bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım, Hristiyanların Noeli bir hafta önce olmakta, olduki Noele de saygı duyabilirim bir Hristiyanın bayramına saygı duyup iyi dileklerimi sunmamda ne gibi sakınca olabilir, bir Hristiyan Ramazan bayramınız kutlu olsun dese tebrik etse hoşumuza gitmez mi gider, kutlayınca kimse din değiştirmiş olmuyor, niyetimizi paylaşarak yardımcı olabiliriz gavursun sen diyerek hiçbir gayrimüslim Müslüman olmak istemez ters etki yapar, tıpkı sakın bir gelincik düşünmeyin dediğimde gözünüzün önüne ilk gelinciğin gelmesi ve bir süre aklınızdan çıkmaması gibi

  1. Fark şu olabilir bizim millet onların bayramını tebrik etmiyor yaşıyor resmen.Hristiyan bir komşunun bayramını tebrik etmekle fark var sanırım arasında.Noel yılbaşı işine gelirsen zaten iç içe geçmiş gibi sanki.Peki sen hiç Ramazan bayramında el öpüp şeker tolayan bir hristiyan çocuğu gördün mü.

 45. Anonim hem programın adı Yağnurun gözyaşları olsun on plana çıkmak için ağlıyor diyorsun hem dalga geçmiyorum diyorsun celiskili konusuyorsun
  Rumeysayi güzel bulmuyorum ki nesini kiskanayim hele çıyak çıyak bağırmaya başlayınca tiksiniyorum tahammül edemiyorum onun ve Cansunun yüzünden programdan sogdum neyse ki Cansu gitti İnşallah bu haftada Rümeysa gider zaten elenmişti 200,bölümün şerefine şuan şans eseri orada duruyor Cansu Rümeysa gitmedi diye sevinirken kendisi gitti oh olsun??

 46. FİLİZ Esna değilim ben şimdilik adımı söylemek istemiyorum belki daha sonra bana darılma olurmu sana çok saygı duyuyorum seviyorum seni ?
  ALLAHA emanet ol

 47. Ezgi geldi nerdesiniz Okyanus, Hayat, Zeynep, Melek, Sevgi, Poyraz iyi yıllar dilerim forumda görüşürüz umarım

  1. Selam Sarp naber bu arada yeni yilinda kutlu olsun yeni yilda yeni kitaplar cikarmayi yazmayi dusunuyormusun? Bu arada cok merak ettim turkiyenin neresindensin. Yasin kac kitapinin birinin adini yada kendi adini soyadini yazsana kitabini okumak isterim hic okumadimda internette varmi kitaplari n. Merak ediyorum cok. Bu arada ben azeriyim

 48. Bak sen rusbozmasi aglak yagnura ben bilmem raiment kamaralara as I nay I’m is bucuk bucuk adami yalamis yutmus ama arabayi alamamis bayada kiloluymus acaba benim stilim yarismasinada katilmismidir para icin yarisma yarisma gezmisdir cirsef

 49. Günaydın
  Yeni bir güne başlangıç
  Herkese hayır huzur sağlık bereketli kazançlar
  Saygılar

  1. Selam sener konakli bey. Nasilsiniz yeni yili nasil gecirdiniz kac yasiniz var ?

 50. Yagnur çok güzel çok asil bir bayan kuğu gibi Maşallah
  Rümeysa ve onu tutanlar anca kıskançlık krizine girip ona hakaret edip carlarlar Ağustos böceği gibi sonunda carlarlar ??

 51. Yagnurun gozleri lens yuzude boya oyle olmasi lazimki kanal kanal yarisma program dolasip beles beles para koparmak pesindeler gecmis program yarismalara bakim hepsinde oyuncu rusbozmasi var

  1. Anonim bilmem farkında mısın ama Yağnura iftira atıyorsun o güzelim gözlerine lens diyorsun ve şahsına hakaret ediyorsun rusbozmasi falan diye ve diğer söylediğin seyler şahsa hakarete giriyor eğer Yağmur bu mesajını okursa seni savcılığa şikayet edebilir böyle bı hakkı var
   Belliki çok kiskaniyorsun Yağnuru ama sözlerine biraz dikkat etsen senin için olur

 52. Yeni yıl hepinize sağlık huzur mutluluk getirsin hastalara şifa dertlilere deva versin yeniyıl kutlu olsun herkese?

 53. Elif gitsin umarım rümeysa kalsin ezgim benim kraliçem yagnurda umarım bu hafta gider yada elif gider insalllah

  1. Yagnur ben bilmem esim bilirdede çıkmış ordada kendini begenmis konuşmalarıyla ekranda ben begenmiyom onu rümeysa daha güzel yagnur onun üstüne giderek onu cileden çıkarmaya çalışıyo

 54. GÜNYADIN HAYIRLI GÜNLER.. YENİ YILIN İLK HAFTA ORTASINA GELDİK… YENİ KONUYU YAZDIM ARKADAŞLAR ORAYA GELEBİLİRSİNİZ.

 55. yağnurcum o kadar boya badanayı dedeme sürseler senden daha güzel olur kendine güveniyorsan boya badana yapmadan çık

 56. Orda her keş bütün değişti ezgi hariç ben Elif’i tutuyordum artık kimseyi tutmuyorum bu,ğelinlere ne oluyor ama şunu bilsinler.ordan kendilerini.o kadar.rezil oluyorlar

 57. Arkadaslar yeni. Gecirtdi ben evde ailemle gecirdim. Ama simdi bayramlarin hic tadi tuzu kalmadi yani eskiden cocukken bayramlari. Merakla beklerdik. Noel babaya mektup yazardik ama simdi ise hepsi sacma cocuksu geliyor ama cocukluga geri donmek isterdim sizde isterdinizmi benimkimi. Yorumlarinizi bekliyorum merak ediyorum :) ;)

 58. Arkadaslar. Niye yazmiyorsunuz ki. Nooldu ki oldunuzmu ndu yani yazsaniza banada. Kiziyorum. Ama. Baskalari yazdiginda. Hemen cevaplar. Geliyo bgimda ise hemen. Yazismalar duruyor. Yazmasiniz yazmayin yaa. Bende cok merakli degilim size bayilmiyorum. …

 59. 5 şubattayım zaten ismimin altında 5 yazıyorya sizin favoriniz kim ben yeni gelini çok beğendim

 60. Doğru yerdeyim değilmiyim yoksa kafam karıştı gelinim mutfakta değilmi alttan buldum

 61. Ya poyraz burası 5 şubat değilmi yardımcı olsanıza fırça atacağınıza 5 yazıyor ama

 62. Tamam doğru yer neresi gösterde oraya geçeyim 5 şubat yazıyor 5 şubat 2019 14:08 yazıyo bak yalan borcum yok

 63. Facem yok olsa bende verirdim arkadaşlarım artardı sizin gibi değerli insanları tanımış olurdum :(

 64. Anası güzel derken? ne dedin az öncede bir arkadaşa amına koyduğum dedin asıl senin amına koyuyım ben ayrıca senin yüzünden 5 şubat sayfası kapandı afferin size

 65. Küfürler havada uçuşuyor meşur filtre siler birazdan ağzınızı bozmadan yazmayı öğrenin öyle tartışın konuşun kapandı evet

  1. Yazdıklarında haklı olduğu yerler var ama gelirseniz öyle yaparım böyle yaparım gibi tehditler küfürler haksız yanlış oldumu Xxxx

 66. Her sinirlendiğine küfür ederek çözemessin böyle bi hakkın yok hakım var dersen insanlarda istediği yerde yazar hakkları

 67. arkadaşlar küfür edenlerin ıp adresini aldfım kusura bakmayın suç duyurusunda bulunacağım

 68. Adam sayfayı karışıtrımış yazmış sonra sayfa kapandı yazmış sanane yazar yazmaz anasına küfür ederken haklımı oldun şimdi doğruyu söyle

  1. Yangına körükle gitme sakinleştirmek varken lütfen coşturma iyimi olcak suç duyurusu olunca hoşunamı gitcek Xxxx

 69. Aşkım gülüşüne kurban olduğum. Arkadaşlara rahatsız etmemek için ben 3 Aralik sayfasına gidiyorum sen geldiğinde oraya gel gülüsüne kurban olduğum seni çok seviyorum:) Arkadaşlar lütfen peşimizden gelmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu