Tv Programları

1 Ocak Zuhal Topalla Sofrada Hülya Ve Gelini Gül Hanım Nereli Kaç Puan Aldı

2019 ilk bölümü ile ekranlara gelen Zuhal Topalla Sofrada bu gün Hülya Hanım ve Gül Hanımın evine konuk oluyoruz. Bu yazımızda sizleri bekleyenler;

  • Zuhal Topalla Sofrada Hülya Hanım ve Gül Hanım nereli, kaç yaşında
  • Zuhal Topalla Sofrada gül Hanımın menüsünde ne var
  • Zuhal Topalla Sofrada gül Hanım kaç puan aldı sorularının yanıtları sizlerle.

Zuhal Topalla Sofrada 1 Ocak ev sahipleri Hülya Keskin ve gelini Gül Keskin idi. Gül Keskin 24 yaşında, 6 yıllık evli. Hülya Hanım 50 yaşında 32 yıllık evli denemeyi çok seven bir yapıdadır. Gül Hanım ödülü kazanırlarsa arabanın peşinatı için kullanacaklar. Yarışmada görümcesi Kübra’nın evinde yarışacak.

Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta kim kazandı (31 Aralık-4 Ocak)[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız. Sizce bu hafta büyük ödülü kim almasını istiyorsanız yorum kısmından yazabilirsiniz.

Hülya Hanım, geliniyle anlaşamadığını söylerken görümce Kübra ile anlaşıyor. Aslında yarışmaya Kübra kayınvalidesiyle başvurmayı düşünmüş ama kayınvalidesi olumlu bakmayınca annesine katılın diye teklif etmiş. Hülya Hanım da kabul etmiş.

Gelini Gül hanım ile birlikte yaşayan hülya Hanım gelini çalıştığı için çocukların bakımı ve temizlik ile ilgileniyor. Gül Hanım ise iş dönüşü ev ahalisi için birbirinden güzel yemekleriyle iddialı olduğunu söylüyor.zuhal topalla sofrada hülya hanım gül hanım resmi Gül Hanım alışverişte iken Hülya Hanım bir önceki gün portakal suyu isteme sebebini de ev sahibinin misafirperverliğini ölçmeye çalıştığını söylüyor hatta gelinime de aynısı yapıyorum diyor. Gül Hanım’ın menüsünde neler varmış gelin bir de menüye bakalım.

1 Ocak Zuhal Topalla Sofrada Hülya Hanımın Gelini Gül Hanımın Menüsü

  • Ekmek çanağında domates çorbası
  • Kıymalı mantar dolması
  • Karnabahar ve brokoli salatası
  • İç pilavlı tavuk sarma
  • Zeytinyağlı pırasa
  • Yeşil mercimek salatası 
  • Cennet hurmalı muhallebi

Gül Hanım alışverişi tamamlayıp ilk iş olarak tavuk sarma için aldığı tavukları hazırlamak oldu. Zuhal Hanımın mutfakta derli toplu çalışma konusundaki sorusuna ise pek de düzenli çalışmadığını itiraf ederek cevap verdi.“1 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Yarışma Programında verilen puanlar anlık olarak değiştiği için sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Diğer yandan googleda bizleri ararken Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter ” yazabilirsiniz. 

Hülya Hanımın Gelini Gül’ün Puanı Zuhal Topalla Salı Puanları

Pakize 3
Ayten 4
Birgül 4
Neslihan 3
Zuhal Topal  6
TOPLAM  20

 

Zuhal Topalla Sofrada Hülya Hanım Ve Gelini Gül Hanımın Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu