Gelinim Mutfakta

1 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Gülcan Mı Aldı? Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 1 Şubat Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 1 Şubat bilezikleri kim aldı? Bu hafta çok sıkı rekabet yaşandı ve bir gelin, bu rekabetli yarıştan galip ayrılacak. Ancak bir gelinde bu yarışmaya ve hayallerine veda etmek zorunda kalacak. Bu hafta nasıldı diyecek olursanız oldukça ilginç bir olay yaşamadık. Ancak sonuçları itibari ile ilginç bir puanlama olacak. Artık yeni gelen gelinler yarışmayı izlediği için bir çok duruma aşılanmış gibi geliyor. Bunun sayesinde çok iyi puanlar alabiliyorlar.

=> 1 Şubat 2022 Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Uzun zamandır Reyhan hanım bir geline kafayı takmıyordu. Bu hafta bence iki geline birden kafayı taktığını düşünüyorum. Bunlardan ilki %100 Gülcan olurken, ikincisi ise kesinlikle Gözde olduğunu defalarca gördük. Bu hafta, diğer haftalardan tek farklı olan olay, Reyhan hanımın baştan düşük puanları vereceğini açıklaması oldu.  [saributon]Gelinim Mutfakta 1 Mart 2019 Cuma Kim Gitti[/saributon] ve kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bu arada hata yaptığını oda fark etti ama iş işten geçti. Diğer kaynanalar bu açıklamadan sonra Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma puanları esnasında verdikleri hafta başından itibaren düşük puanlar verirken, Ezgi’nin tabağını bulamayan yada bulmak için yüksek puanlar vermek zorunda olan Reyhan hanım hatasını anladı. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma Puan Durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Ezgi Reyhan hanımın stratejisinden en çok ve olumsuz etkilenen gelin olduğunu düşünüyorum. Genel de Ezgi diğer kaynanalardan da yüksek puanlar alabilen bir yarışmacı idi ancak Reyhan hanımın açıklamasından sonra kaynanalarda doğal olarak puanlarda cimri davrandı ve bir ara ben dahil bir çok arkadaşımız,  1 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı Ezgi mi? diye düşünmeye başladık. ;Tabi bende boş durmadım ve konu ile ilgili araştırma yaptım. [mavibuton]Gelinim Mutfakta Bilezikleri Ezgi Mi Aldı[/mavibuton] ve kaç puan topladığını görebilmek için tıklayınız.

Bazı arkadaşlarımız yorum kısmında Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma kim elendi? sorusunun cevabını verdiler ve bu konuda emin olmak içi,n kendi arlarında fikir alış verişinde bulundular. Tabi bizde arkadaşlarımıza bu konuda öğrendiğimiz bilgileri açıkça paylaştık. Elbette alınan bilginin %100 doğru olduğunu iddia etmesem de bu zamana kadar kaynağımdan aldığım bilgide bir kez yanıldım. Bu arada Gelinim Mutfakta Sina Mı Elendi ve kimin gittiğini görebilmek için tıklayınız.

Bu gün elenecek kişi kadar Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusu da önemli hale geldi. Genel de Ezgi ile Sina arasında giden bu yarışa artık 60 bilezik iddiası ile yarışmaya dahil olan Gülcan da bu kervana katıldı. Bu arada [mavibuton]8 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bir çok rakibini geride bırakan Gülcan’ın gözler üzerinde olacak. Ezgi rakip olarak görmüyorum dediği ve henüz 2 hafta bile olmayan yarışmacı bu gün bilezikleri aldığı takdirde 8 bilezik sahibi olacak. Bakalım Gülcan bilezikleri alabilecek mi? İzleyip göreceğiz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Şubat Kim Yarışmadan Elendi[/pembebuton] görebilmek için tıklayınız.

Perşembe puanları kaynanaların vermesinden sonra bir çok sorunun cevabını netleştireceğimizi düşündük. Ancak puanlar hala birbirlerine çok yakın. Sadece bu hafta yarışmaya başlayan Gözde diğer rakiplerinin biraz gerisinde kaldığını gördük. Bunlardan dolayı bu gün yani 1 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Şahsen bu gün günün birincisi olan Gözde dahi olsa büyük oranda yarışmada kalacak ve elenmekten kurtulacak. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Böylesine önemli bir finalde günün birincisi olmak için gelinler kıyasıya yarışacak. Tabi biz kimi birinci olduğunu ve 1 Şubat Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabını bilmemize rağmen, Kanal D’nin yakın haklarına saygısızlık etmeyeceğiz. Yayın saatinde açıklayacağız. Sitemizde yorum yapan arkadaşlarımız bizlerin bu hassasiyetini çok iyi biliyorlar.

Son zamanlarda gelen yarışmacılardan beni en çok şaşırtmayı başaran Gülcan oldu. Gerek giyimi ile gerek ise hakkında sosyal medyada çıkan lüks yaşamı ile alakalı paylaşımlardan sonra ilk hafta eleneceğini çeyrek altın almadan gidebileceğini düşünmüştüm. Ancak Gülcan beni ve dahi yarışmadaki herkesi şaşırttı ve bu gün bilezikleri almada en çok yakın olan gelinlerden biri olma başarısını gösterdi. Belki Cuma Gelinim mutfakta puanlama sonrasında beş bileziğine kavuşacak olan Gülcan’ı, bilezik alsa da almasa da gelecek hafta zor bir hafta beklediğini şimdiden söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2019 Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Bu hafta yarışmanın 230. bölümü ile hafta finali yapacak ve 230. bilezikler da bu sayede sahibini bulacak. Maddi olarak karşılığına baktığımızda 460.000 TL verdiğini ve gerçekten bir servetin dağıtıldığını bu rakama çeyrek altınlarında dahil olması ile ortalama 500.000 TL bu zamana kadar yarışmacılarına dağıtmayı başardı. Dikkat: 1 Şubat 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.1 Şubat cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı kim elendi resim 1

1 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son şekline baktığımızda; 56 puanla Gülcan resmen bağımsızlığını ilan etmiş gibi rakiplerine fark attığını görüyoruz. İkinci sırada ise Gülcan’ın 7 puan gerisinde Ezgi’yi 49 puanla ikinci sırada görüyoruz. Üçüncü sırada Ezgi’nin 1 puan gerisinde 48 puanla üçüncü sırada yer aldı. Son sırada ise bu hafta yarışmaya dahil olan Gözde 44 puanla son sırada yer aldığını gördük. 

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Bilezikleri kim kazandı? sorusunu yukarıdaki sıralamaya bakarak, verilebilecek bir cevap olmadığını, Gülcan ile Ezgi arasındaki 7 puanın kapanabilecek bir puan olduğunu görüyoruz. Lakin, Gülcan da iyi tatlı yaptığını geçen hafta gözlemledik. Kendi söylemleri de bu yönde olunca Gülcan aradaki farkı büyük oranda koruyacaktır.

Bu gün puanlama esnasında resmen kıyametler koptuğunu fragmana bakınca anlıyoruz. Hangi olayı söylesem diye düşünüyorum. Ezgi ile Gülcan arasında yaşanan bağırışmalar, Gülcan ile kaynana Songül arasında ciddi tartışmalar, Gözde ile Reyhan hanım arasında çıkan tartışmalar vardı. Hangisi daha önemli olduğunu ve hangisini söyleyeceğimi bilemedim. Kaynanalar puan verdikçe sinirler gerildi ve Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisinde gelinlerin sıralaması anlık olarak değiştikçe sinirleri gerildiğini düşünüyorum. Dikkat:Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma puanları sayfanın altında verildi.

1 Şubat gelinim mutfakta puanlar verilmeden, bu hafta Ezgi’nin puanlarını özellikle Çarşamba günü sonunda puanlarını görüp de aklınıza Ezgi yoksa elenecek mi? diye geçiren oldu mu? Şahsen ben aklımdan geçti. Ancak Gene bir yolunu bulur Ezgi elenmez dedim. Ancak bu hafta elenecek kişiyi öğrenince işin rengi değişti. Kimin elendiğini gerek bu yazı sonunda gerek ise bu yazının altında yorum kısmında açıklayacağım. Şimdi isterseniz bu gün gelinlerimiz tarafında yapılacak olan günün tatlısının ismini ve malzeme listesini açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Fındıklı Bohça Kadayıf Malzemeleri

 • 250 gram ince tel kesim kadayıf
 • 1 su bardağı toz fındık

Kaymak İçin;

 • 1 Su bardağı süt
 • 3 yemek kaşığı irmik
 • 1 yemek kaşığı toz şeker

Kadayıfın Şerbeti İçin;

 • 3 damla limon suyu
 • 1,5 su bardağı şeker
 • 3 su bardağı su

Sade Yağ İçin;

 • 350 gram tere yağ

Kızartmak İçin;

 • Sade Yağ

Fatih Ürek bu tatlı için 50 dakikalık süre verdi. Gelinler bu gün alacakları puanlar hayat memat meselesi olmasa da yarışmada tamam devam için çıkacaklar. Özellikle Gülcan dışındaki tüm gelinler bence eleme potasında ve bu sebeple en iyi kadayıfı yapmaya çalacaklar. Verilen süre içinde tatlısını yapan gelinlerimizi 1 Şubat 2019 Gelinim Mutfakta Cuma Puanlama kısmına geçtiler. Hadi biz de geçelim ve bu haftayı noktalayalım.

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Puanları (01/02/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina     : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Gözde : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 4
Gülcan : 1
Gözde : 5

*************************
“1 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Sina     : 5
Gülcan : 3
Gözde : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevinç‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Sina   : 2
Gülcan : 3
Gözde : => Sevinç’in Gelini 1

*************************

Gelinlerin 1 Şubat 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 1 4 5 13
Sina 4 4 5 2 15
Gülcan 5 1 3 3 12
Gözde 1 5 1 1 7

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ocak – 1 Şubat Haftası) – Cuma

Ezgi      : 49 + 13 62 
Sina     : 48 + 15 63
Gülcan : 56 + 12 68
Gözde  : 44 + 51

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
1 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒Gülcan

1 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Gözde

1 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Sina
Gelinim Mutfakta 1 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Sina
1 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒GÖZDE
*************************

Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

231 Yorum

 1. Ezgi Sina Gülcan Gözde dordude gitsinler Yağnur geri gelsin
  Dördü bitane Yağnur etmezler
  Yağnur ??????️?????

    1. Benim için bütün yarışmacılar önemli tabiki, ama gitti artık yolu bahtı açık olsun..beni rahatsız eden çok abartılıyor..??

    2. Yağnurun programa gelme amaçlarından birinde başarılı oldu kendini tanıtıp işlerini ilerlettiyse işine gücüne bakar ticaretini yapar programa ziyarete gelir ancak instagrmda başlamış reklamlara cansu başak çoğu gibi iddaya girmeye gerek bile yok

     1. Çok haklısın arkadaşım hepsi reklam konusunda aynı,ama ne kadar insanlar o sayfalardan sipariş verir soru işareti..

     2. Ezgi cok deyisdin gulcanı kıskanıyorsun gulcan cok iyi bir kız

 2. Seninki de yani yagnur Gülcan için video atmış gülmekten öldüm, yorumları okudum mazallah ?

  Güzel bir gün olsun ✌️

  1. Gülcan için değil Gulcanin Yagnurur hakkında saçmaladigi için o videoyu paylasti Yağnur üzerinden prim yapıyor zilli
   Ve Yağnura cevap hakkı doğuyor
   Bugün sırf başka neler saçmaladigini gireyim diye izleyeceğim Yağnur gittiğinden beri izlemiyorum

   1. Bir kerede hakaret etmeden yorum yapın ya .zilli ne demek şimdi,biraz daha saygı,hepsi birer anne..

     1. Yazarmisin lütfen bir tanesini, çok ama çok elestirdim ama hiç bir zaman zilli densiz falan yazmadım..

      Kötü anlamda yazmadım yakışmıyor bizlere..

     2. Yaaa Yağnura etmediğini hakaret kalmadı 6 yıl öncesi halini bile hakaret ettin ve Yagnuru hakaret edenleri de alkışlayan sensin ve Yağnura hakaret eden diğer yorumculara neden bana yazdığın uyarı yorumunu yazmadin Gülcan anne de Yağnur anne degilmi hadi oradan MYCANİM…Sen Yagnur hayranlarının şahsına bile hakaret eden kişisin..HATİRLTİRİM
      NOKTA.

 3. Allah’ım bu ne rezillik yaaa yarışmanın iyice suyu çıktı reyting için ne yapacaklarını şaşırdılar.gelinler kaynanalar şov yapıyorlar sosyal medya yarışmanın seviyesi ne kadar düşük olduğunu yaziyor DOGRU
  Yağnur için seyrediyordum Yağnursuz izlenmez bu tarisma

  1. Yağnuru izlerken seviyeden gözümüz kamaşıyordu her yeri seviye kaplamıştı geri gelsin seviye görelim sağımız solumuz seviye olsun belki seviye atlarız sayesinde

 4. Herkese hayirli cumalar insallah guzel bir puvanama olur haydi ezgi canim benim seni seviyok bol sanslar ???????

 5. Ezginin birinci olması için tam tamına 19 puan alması gerekiyor.. Yani 5-5-5-4! Sanmıyorum

 6. Herkese hayirli cumalar insallah guzel bir puvanama olur haydi ezgi bol sanslar canim benim seni seviyoruk ????????

 7. Herkese mutlu bir gün güzel bir puanlama diliyorum gözdeyede güle güle diyelim

  1. Kısa bir fragmanında, fatih beyin “68 puanla” demesiyle, ortaya çıkan bir puanlama. Hepsine baktım, en mantıklısı Gülcan çıktı. Gerisi için çok zor. Hele ezgi için 19 puan alması çok zor

 8. Biz Yagnurcular Yağnur güzel deyince burası güzellik yarışması değil diyenlere bı sorum var madem burası yemek yarışması neden bu gelinler bu kadar Şıkıdım giyinip bu kadar çok makyaj yapıyorlar neden normal mutfak halleriyle mutfak kıyafetleriyle cikmiyorlar?
  Neden yaşlı başlı kaynanalar genç kızlar gibi giyidiriyorlar ve kadınları boya kupüne sokuyorlar ?
  Amma çirkin gelinler Şıkıdım da giyinirler boya kupüne de sokulsalar yine iticiler yine iticiler hani Yağnura makyaj yapıyor o yüzden güzel gözüküyor diyorlardı sanki diğer gelinler makyaj yapmıyorlar mis gibi
  Yağnurun guzelligi dillere destan yarışmada da dışarıda da hep Yağnurun guzelligi konuşuluyor Maşallah Suphanallah kalbinin guzelligi yüzüne vurmuş ??
  YAGNUR GERİ GELİR İNSALLAH??

   1. İlk sen alacağından eminim o yüzden kesin illk sana haber vereceğim rahat ol sen ???

  1. Anonim yazının ilk pararafına aynen katılıyorum ikinci kısmında güzellemeler yapmadan duramamışın yine boş geçmemişin

 9. Merhaba Zeynep
  Ya aşağıda 68 puanla birinci diyorlar ee fragmanda öyle birşey yok nerden biliyorlar

  1. Birşey değil Zeynep Hanım :) Sadece yürüttüğüm bir tahmin.. Yanlış da olabilir tabikide:)

 10. 68 puanı almaları için..
  Ezgi 19 puan alması gerekiyor
  Sina 20 puan
  Gözde hayatta alamaz.
  Sonuç herhalde Gülcan

 11. Bugün çok dikkatimi çekti..

  Songül.. gülcan ve gözde sinirlenince gerçek yüzlerini ortaya koyuyorlar..

  Ne cansu ne yagnur nede diğerleri bu kadar çirkinlesmemisdi..

  Ezgi ve sina ve kaynanaları sizin tiyatro oyunları danda gına geldi ..

 12. İyyyy Ezgi ve Sina yine saçma sapan haraketler peşinde
  Ezgi cok muhabir olmak istiyor galiba Gülcanla dalga geçiyorlar aynı Yağnura yaptıklarını yapıyorlar ama haberler yok kendikeri dalga konusu oluyorlar ???

 13. Bence fatih bey puanlamayı söylüyosa birşeyler vardır demektir yani şimdi herkez ezginin 19,sinanın 20 alacağını düşünmiycemizden söylüyor olabilir bence ya sina ya ezgi aldı ama bence sina 20 puan aldı gibi

 14. Sanmıyorum ama insallah ya sina yada ezgi alsın gulcan almasın alırsa haftaya özgüven tavan yapar

 15. ARKADAŞLAR HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ. LÜTFEN BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN. YARIŞMACILAR ŞÖHRETLERİNE ŞÖHRET KATARKEN SİZLER TARTIŞARAK BİR YERE VARAMAZSINIZ

  GÜNÜN BİRİNCİSİ SİNA
  BİLEZİKLERİ GÜLCAN ALDI TOPLAMDA 8 BİLEZİĞİ OLDU
  ELENEN İSİM İSE GÖZDE OLDU BAKALIM DORU ÇIKAK MI?

 16. Ilk puanlamayı bekleyelim bakalım, orda belli olur hemen. Sürpriz de olabilir tabiki.

 17. Filiz hanim haftaya bu tiyolari vermeyin cumaya kadar heyacanı kalmıyor lütfen

 18. Offf kaçırdım yaaa ne dedi bı zilli Gülcan Yağnur hakkında sadece bana istek attı dediğini duydum ondan önce ne dedi acaba ?

   1. Aslında Gülcani seyrettikce beğenmeye başladım kendisini güzel savunuyor yemekleri de iyi herhalde yada şans eseri alıyor altınları bilmiyorum ama başarılı buldum Gulcani
    Yagnurdan sonra onu tutabilirdim arkasından konusmasaydi Ben eledim ve Bana istek attı diye söylemesi çok ayıp

   1. Yağnura söyledikleriniz size yakışıyor muydu?
    Evet diyorsun dimi?
    O zaman bana değer verdiğin için bana yakıştıramiyorsun demek TESEKURLER

 19. Bence Gulcan senaryo gereği Yagnurdan bahsediyor Yağnura cevap hakkı doğsun da Yağnur yarışmaya geri dönsün diye

 20. Slm herkese merhabalar gününüz güzel olsun:) hosgeldin Poyraz:) teşekkür ederim Volkannn:)

  Sana özel merhaba Rüya kadınım:)

 21. Yagnur çok kötü kendi ayağına sıktı,havada bulut sen bir daha dönmeyi unut..çünkü ekran görüntüsü bu Gülcan gösterecek ve gitmeden bu teklifi yaptığına bütün gelinler şahit olmuş..?

  1. Peki gitmeden önce yaptığı teklif yani programda benim elbiselerin reklamını yapmak diye..ve gelinlerde destek verdi doğruluğuna

   1. İlk önce Gülcan kasındı Yagnuru eledim dedi hadsiz sonra bana istek attı dedi terbiyesiz asıl Yağnur Gülcani yerin dibine soktu doğru izle ve gerçekleri gor, MyCanim ben seni anladım doğru izliyorsun doğruyor görüyorsun ama kendi kafana kendi istediğin şekle göre çekiyorsun olayları ama yemezler sen kendin gormek istediğini gör ama izleyen herkes gerçekleri görüyor
    Gülcan kendi kendinin rezil etti seviye 0 okeyyy

 22. Halen puanlar yok ya disardaydim aldiklari puanları goremedim geldim acilmiyo simdide puanlar yok

 23. Gülcan kazanıyor helal olsun tebrik ediyorum..Yagnur her zaman ki gibi kendi ayagına sıkıyor.. İyiki elenmiş Yagnur çok gereksiz..Önceden ezgi yi destekliyordum.Gülcan geldikten donra favorim Gülcan.Ezgi sinaya takılmaya devam etsin..Herşeyi kaybetmeye mahkum kalıyor.Sina ve kayınvalidesinde laf çok icraat tok.Gitselerde birşey değişmez.Gözde gidiyor ihtiyacı yok gitdin zaten

 24. Sina ve Ezgi oyunlara devam etsin..Gülcan çatır çatır alsın bilezikleri.. Ezgi de uymaya devam etsin..Gülcan en azından azimli altınları güzel güzel alıyor.Azimli ve güçlü..Gereksiz konusmuyor işine bakıyor aferin ona..

  1. Yağnurun göz yaşlarını unutamayan kişi kendi ismini unutmuşsun ammma Yağnurun göz yaşlarını unutamıyorsun????yazık sanaaa??Kıskançlık çok fena bir sey??

 25. Gülcan altın alsa ne fayda ahlaksız terbiyesiz görgüsüz gelin ne kadar ayıp sırf prim yapmak için Yagnurdan konuşuyor
  Yağnur istek atmadım diyor atmış olsa bile Gulcanin yarışmada söylemesi çok seviyesiz kıyafetlerin reklamını teklif etmiş bunda ne kötülük var ve Gülcan bunu orada söylemesi çok çirkin
  Gülcan gözümden düştü?
  Kilosu ağırlığında altın kazansa bile insanlığını kaybetmiş bir insan Gülcan ??

 26. Suann görünmüyo belki bi kac saate normale döner site bu gün anlamadikki noldu

 27. ARKADAŞLAR SİTEMİZİN SALDIRI ALDIĞINDAN DOLAYI BELLİ BİR SÜRE ERİŞİME KAPANDI VE PUNALRI YAZAMADIK

  1. Sana da iyi hafta sonu MyCanim
   Hafta sonunda sakin Yagnuru unutmayın deme??Sen unutmazsin da ben yine de hatırlatayım dedim ??????

  1. Yakında sorunum var uzakta sorunum yoktu ama gidi baktırayım güzel bulamıyorum kadını

  1. ??????????aynen çok belli oluyor şarkıyı neresinden uydurduğu??????????ayyy gülme krizine girdim

 28. Oyyyy Yağnurum Perin kızım benim ?Pazartesi sırf seni görmek için izleyeceğim yarışmayı video gondereceksin yine tatlı kızın benim asıl güzel peri kızım benim ??

 29. Arkadaslar yorumları okuyomda neyi paylasamiyonuz onu anlamadım bir birinize laf sokuyonuz

 30. Yağnurcu Anonim yorumunun tamamina katiliyorum?
  Yalan soyluyir Gülcan hem hesabı zaten açıkmis Yagnur bunu ona hatirlatinca kendin demiştim diye Ezgi de evet senin hesabım zaten açık daha iki gün önce sana hatırlattım kapat diye deyince kivirmaya başladı iki tane hesabım var diye yalancıiiiiiiii Gulcan??

 31. Gülcani beğenmiştim fakat kendini bu gün çok küçük düşürdü Yagnurun onun iddia ettiklerini yapmış bile olsa bunda hiç bi kötülük yok ne var bunda
  Fakat Gülcanin yaptığı çok iğrenç bi haraket Yağnuru kötülemek isterken kendisi küçük düştü
  Yagnur açıklama yaptı istek göndermedim dedi kıyafet reklamı teklifi de yapmadım dedi zaten yaptıysa öyle konuşma kamera arkasında geçtiyse kamera arkası kayıtlarda vardır yönetmen o görüntüleri yayınlar bilmiyorum artık Yagnur soyleyipte unutmuş olamaz herhalde insanlık hali tabi fakat ben Yagnura inanıyorum

 32. Ömrüm ben buradayım. Öğlen siteye girdim ilk mesajda sana merhaba Rüya kadınım dedim. Sen cevap bile vermedin ömrüm

 33. Bence pazartesi gelicek olan süpriz isim ziyafetle öz gelini olucak..Yağnur belki ilerki haftalarda …

 34. Sosyal medya hesabinda bı yorumcu Gulcanin kendisine istek atıp arkadaşlık teklif ettiğini anlatıyor diyor ki ben yarışmacı değilim sadece onun hesabına girip yorum yazdım diye bana istek attı diyor hanfendi neden diye soruyor
  Evet Gülcan cevap bekliyoruz neden?Sen değil misin Yagnuru tanımıyorum onun isteğini kabul etmedim diyen ?Yağnurla bir hafta yarıştın az çok tanıdım ama istek attığın hanfendiyi hiç tanımıyorumussun neden ona istek attın ?Ben degil hanfendi soruyor sana ismini sen biliyorsundur ben burada söylemiyecegim ama bilmiyorum çünkü ben çok kişiye istek atıyorum diyorsan ben birşey diyemem ?????

 35. Tamam ömrüm yarın görüşürüz:) bu arada seninle ciddi düşünüyorum
  Niyetim seni gerçek anlamda tanımaktır Rüya kadınım.

 36. Acaba Gulcanin soyledikleri bı senaryo mu valla ben senaryo olabilir diye düşünüyorum çünkü biz Yagnurcular Yagnuru istiyoruz diye binlerce mesaj ginderdik duyduğuma göre BeSYapim dikkate aldılar isteğinizi SAG OLSUNLAR ve 1 ay içerisinde Yağnur geri dönecek diye konuşuluyor işte o yüzden böyle bı senaryo yazıldı ki Gülcan Yagnurdan bahsediyor Yağnura cevap hakkı doğuyor yani Yağnur yarışmaya dönmesi için yoksa Fatih Bey ve ekibi yarışmadan elenen bi yarışmacının arkasından böyle konuşulmasına izin vermezler cevap veremiywcegini bildikleri halde elenen yarismaiciya c çap hakkı dogurtazlar bu işler öyle video ile cevap vermeye olmaz yüz yüze olmaları gerekiyor o sebepten Yağnur dönecek ve Gulcanda herhalde bir süre daha kalacak ben öyle tahmin ediyorum bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama öyle hissettim YAGNUR geri gelecek

  1. Zaten yarisma kurgu bu çok belli oluyor ben zaten artık dizi izler gibi izliyorudum Yagnur varken Yagnur için izliyordum hani insan sevdiği aktör veya aktris için sirf onlar için diziyi izler ya bende Yagnur için izliyordum geri dönünce tekrar izlemeye devam edeceğim şimdilik mola verdim ?

 37. mrb anonim yagnur seven ve hayran olan anonim tanisa bilirmiyiz acaba bende yagnur askima aşigim e nasilsin anonim beni tanimak istiyorsan yarin konusuruz ben çunku ara ara giriyorum senin yagnura hayranligini tebrik ediyim

  1. Merhaba Sedef
   Hangi Yağnurcu Anonime seslendin bilmiyorum fakat ben de Yağnurcu Anonimlerden biriyim o yüzden sana Merhaba demek istedim ?Bu arada burada cok Yağnurcu Anonim var bende tanımıyorum hepsini

 38. Gülcan dedi ki annesi demiş ki sen çok başarilisin keşke erkek olsaydın
  Ve bunu anlatınca Gulcan herkes alkışladi kritiklerde
  Ben çok ayıpladım çok cahilce bi düşünce değil mi
  Ne yani kadınlar başarılı olamaz mi illa erkek mi olması lazım
  Ben annesini değil bunu ekranda dile getiren Gülcani ve onu alkışlayanlari şiddetle kınıyorum

 39. Geldim ya insalar sevgili felan yazmislar dün baktım bir sürü yorum yapmislar sacma sapan

  1. Zeynep hanım benim sizinle bir sorunum yok yorumlarınızdan sevgili sandım değilseniz sizden özür dilerim ama konuşmanız farklı özellikle poyraz beyin

 40. Burdaki herkes yorum yapma hakkına sahip sizde öylesiniz sizi yanlış anladıysam özür diledim zaten ikinci cevabı vermiyecem istediğinizi yapmakta özgüsünüz zeynep hanım

 41. Poyraz bey ben sizin iyliğiniz için söyledim benim sayemde aşkınızida itiraf ettiniz konuşmalarınızdan anlaşılıyor insan tanımadıği birine ömrüm demez ben hiçbir arkadaşıma ömrüm demem sevgilime derim zeynep hanım sizi şimdi anladı çoktan anlaması gerekirken neyse ben ilk defa bu sayfaya girip yorum yaptım daha önce girip anoim olarak birşeyler yazmadım size tavsiyem instagram veya faceden konuşun

  1. Bu ikisinin ne yapmaya çalıştığını anlayan varsa beri gelsin bunlar yazışana kadar millet çoluk çocuk sahibi olurdu tabi ikisi aynı kişi değilse siz dalgamı geçiyonuz

 42. Yağnurun makyajsız videosunu gördüm Maşallah Suphanallah makyajsız daha da duru güzel
  Rabbim özene bizene yaratmış

 43. Yagnnurcum makyajsizda güzel kızın gozleri yeter allah nazarından korusun seni cok seviyoruz yagnurcum umarım en kısa zamanda gelmeni bekliyoz

 44. evet ;-)£sonays;-) ınz sömestr tatilinden dun akşam geldi ;-) ooooo gerilim tavanda

  1. esonays hoş geldin my canım sende gel ay esonays tatil nasildı gulcanimiz kazandi yagnur bitmeyen hesabiyla yine gundeme duştu

   1. Yağnur hep gündemde olacak Çünkü Yağnur 1 numara ve unutma Yagnuru gündeme getiren salak Gülcan Yagnuru kucuk göstermeye çalışırken kıskançlıktan kendisi küçük düştü yerin dibine girdi seviyesiz
    Yağnur saçının tek teli bile olamaz hem Gülcan hem diğerleri
    Okadar iyi kalpli bı hanım ki kalbinin güzelliği yüzüne vermiş kendisine yapılan kötülükleri unutuyor kinci değil aynı dinimizin de emrettiği gibi bugün Ezgi ve Sinan’ın fotolarini paylaşmış ona okadar yapılan kötülükten sonra onlarla birlikte foto cekilmis Sina ve Ezgiden tabi Yağnurun kıymetini anladılar Gülcan aşık suratliyi görünce kalbinin çirkinliği yüzüne vurmuş suratının aşık gülümseme bile sadece agizi gülüyor gözleri gülmüyor o kadar itici bı kadın ama bizim iyi kalpli Yağnurun yarin öbür gün onu da af eder çünkü kalbi çok temiz çok güzel bazıları gibi kinci değil kin nefret zaten sadece kişiye kendisine zarar verir başka kimseye zarar veremez
    Yağnur güzel yüzlü güzel kalpli meleğim seni çok ama çok seviyorum❤️??????????❣️??

 45. Ya bu arada yorumlarda gordumde ya size ne onlar bilir herkese acik site dilmi burasi e oyle peki siz neden boyle seyler yaziyosunuz ruya kadinmi zeynep hanimmi ben orasini pek anlayamadim ama korkuyo kiz isde ne var bunda allah askina sizin basiniza boyle birsey gelse hemen numarami yazicaksiniz buraya zamanla bir birlerine guvenince eminim hersey cozulucek
  lutfen artik bulasmayin asiklara ya birakin isdediklerini yazsinlar

  1. Ecem ben dün Poyraz ve Zeynep’e cevap yazan Anonim değilim ama daha önce onlara yazmıştım ve boş sayfaya başbaşa yazsınlar diye tavsiye etmiştim Sonra bana katılanlardan olmustu
   Mesela bı üst sayfa boş oraya yazsınlar aşklarını sencede daha iyi değil mi başbaşa yazsınlar tabi burada tel numara falan verilmez herkes görür ama Instagram hesap ve ya Facebook belki olur o kadar ciddiyseler eğer
   Ama onlar ısrarla herkesin yazdıklarını görsün istiyorlar buna anlam veremedim .
   Birbirlerine yazdiklari özel aşk mesajlarını neden başkaları görsün istiyorlar ki ?Bı yorumcu acaba ikisi aynı kişi mı diye şüphe etmiş bende şüphe ediyorum valla doğruya doğru sanki eğlencesine yazıyor ama işte bu yarışma sayfasını dolduruyor gereksiz yorumlarla sonra biz yarışma ile ilgili yorumlara ulusamiyoruz Haksizmiyim??
   Ama yinede tabi kendi bilmeceleri iş istedikleri yerde yasasinlar aşklarını
   Ama tekrar soruyorum neden özel aşk mesajlarını herkes görsün istiyorlar onlar için herkes mı önemli yoksa karşılıklı kendileri mı önemli yanı Biraz için Zeynep ,Zeynep için Poyraz önemli olmalı bence ?

 46. Herkese iyi pazarlar icimiz sisdi namur duye diye dun sorvivoer basladi cok heycanliyidi bizler turkkuz kazandik bugunde insallah kazaniriz yunaistan 0 turkiye 1 haydi bakalim aksama herkese iyi seyirler arkadaslar ???

  1. Bu hafta gider insallah gulcan bu haftada insallah durumu olmayan gelsin bari zengin gelip kafa şişirmesin gülcan altını aldı ama son altın alışı olur insallah

 47. Ben ezgiciyim bu hafta ezgi alır insallah bilezigi herkesin düşüncesine de saygı duyarım

 48. Arkadaşlar yarışma senaryo ve kurgu olduğu çok açık o yüzden yorum yaparken bence birbirimizin şahsına hakaret etmeyelim yarışmacıların sahalarında hakaret etmeyelim çünkü onlarda kendilerine verilen senaryoları oynuyorlar ben de açıkçası artık dizi izler gibi izliyorum
  Yarışma senaryo düzmece tek gerçek gelinlerin fiziki görüntüleri ve gelinler içerisinde en güzel gelin Yağnur ?? Makyajlı da makyajsız da gelmiş geçmiş en güzel gelin Allah özene bezene yaratmış 41 kere Maşallah nazar değmesin ?Ayrıca Yağnurun özel hayatında da çok iyi bir insan çok başarılı bı iş kadını tüm Manisa’da sayılan ve sevilen bir iş kadını ayrıca Türkiye’nin bı çok yerinden müşterisi varmış hatta yurt dışında da ve müşteri yorumlarını okudum tüm musteriler Yagnurdan çok güzel söz ediyorlar müşteriye ve insanlara değer veren herzaman güler yüzlü tatlı dilli ve yardım sever oldugunu söylüyorlar onu tanıyan herkes esnaf arkadaşlarıida hakkında çok güzel iyi bir insan olduğunu yazıyorlar çok kaliteli ve değerli bı insan
  Yağnur onu bende çok seviyorum kalp güzelliği yüzüne vurmuş Maşallah Suphanallah

 49. Kanal D ve Bes Yapımı şiddetle kiniyorum
  Kurgu ve Senaryodan oluşan bı yarışma programını izleyiciye gerçek diye yutturmaya çalışıyor ama farkına varmadan hata yapıyor açık veriyor ve kurgu olduğunu izleyiciye hissettiriyor ve buna rağmen hala gerçek mis gibi yarışmayi sürdürmeye devam ediyor pes yani yuuuhh olsun onlara
  Benim buradan tüm izleyicilere tavsiyem izliyorsun izleyin ama bı dizi gibi izleyin yarışmacıların bı dizi karakteri gibi görün ve dizi karakteri gibi eleştirin ama seviyeli eleştirin ve yarışmaciların kendi sahislarina hakaret etmeyin bilin ki onlar sadece kendilerine verilen senaryoyu oynuyorlar ve bunun senaryo olduğunu söyleyemiyorular anlaşma gereği ve hiç kimse hiç bı yarışmacınin özel sosyal hesabına gidip hakaret küfür etmesin çünkü bu bir suç hem dünya katında hem ahiret katında ,yaptığınız hakaretlerle alacağınız cezalarla kalırsınız sonra dünyada da ahirette de şahsa hakaretten ve kul hakkından cekersiniz cezanizi benden söylemesi gerisi size kalmış
  Saygılar,

 50. Hakaretsiz yorum yapamiyosunuz arkadaslar bu kadar kirici olmayan bilezikleride bize vermiyolar gelinler

 51. Dostum hayal özür dilemiş daha neyin peşindesin egona az mı geldi özür dilemek erdem

 52. Günaydın arkadaşlar ?

  Yagnur Ezgi ve sinayla kanka olmuş,yagnurcular lütfen o kızlar hakkında yazdıklarınızı geri alın, yagnurun ricası,ha birde maşallah kızın sayfa sanki reklam ajansı ????

  1. MyCanim daha gelir gelmez Bismillah Yağnurla baslamissin hafta sonu Yagnuru unutmamissin helal sana ?????????
   Yağnur????

    1. Harikasın tebrik ediyorum seni??? ??? Sen Yagnur sayfasına bakmışsın diye bende bari Cansunun sayfasına bakayım dedim hani sen Cansu hsyranisin ya ???Sen Cansunun sayfasına baktın mı?Hani Yağnura reklam ajansı gibi sayfası diyorsun ya Cansunu sayfasında reklamda başka bir şey yok ????hatta hediye falan dağıtıyor sayfasını takip edenlere sipariş verenlere mı tam incelemedim daraldim çıktım sayfadan?????

     1. Yok bakmadım ama bakarım birazdan, Haklisin hepsi reklam ajansı olmuş..

      Benim merak ettiğim ilk defa yeni gelen gelin ve kaynanası ni göstermemisler,aklımda deli sorular,ziyafet mi geliyor yoksa ????

     2. Yok Ziyafet degil yeni gelin geliyor ismini de biliyorum ama söylemiyecegim sürpriz olsun
      Yagnurda 1 ay içerisinde gelecek İnşallah ???

 53. MYCANİM Yağnur öyle bı rica da bulunmadi rica etse bile ben Sina ve Ezgiyi sevemem ben sırf Yağnur birileriyle iyi geçiniyorn onu seveyim yada iyi gecinmedi onu sevmeyeyim demem benim kendi görüşüm ve kendi kisiligim var gördüklerime göre kişileri severim yada sevmem
  Ben Cansucular gibi değil çünkü onlar sırf Cansu Yagnuru sevmedi kıskandı diye Yağnura saldırdılar Yağnurun haklı olduğunu bile bile ve hangi yarışmacı Yağnura saldırırsa onu tutmaya başladılar ben asla onlar gibi olamam ben kendim olurum başkası değil ,
  Ve ayrıca Yağnur çok iyi kalpli kinci değil kendisine yapılan kötülükleri unutuyor zaten dinimizde bunu emrediyor kin tutmak günah,Yarın öbür gün Gulcanda af eder o çünkü Gülcan hepsinden daha kötü kalpli Cansudan Rümeysadan Eliftende Ezgidendede Sinadanda onlar en azından ne yaptılarsa yüzüne karşı yaptılar Gülcan ise tam sinsi arkasından konuştu ve söyledikleri Gulcanin seviyesinin yerin dibinde olduğunu gösterdi
  YAGNUR??????
  Gülcan??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu