Zuhal Topal'la Sofrada

1 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Hasret Kaç Puan Aldı? Nurten’in Gelini Hasret’in Menüsü 1 Şubat Puanları

Fox TV’nin sevilen  ve oldukça iyi takip edilen yarışma programında bu haftanın hem finali olacak hem de son gelin ve kaynana yarışacak ve kaynanalardan puanlar alacak. Kim ne derse desin Zuhal hanım her hafta puanlamaya damga vurduğunu düşünüyorum. Resmen yarışmanın kaderini değiştirecek bir puanlama yapıyor. Bizler ekran karşısında ciddi bir fark göremediğimiz menülerden birine, 6 verirken diğerine 9 puan vermesi dengeleri alt üst ediyor. Bu yazımızda 1 Şubat Zuhal Topla’la Sofrada Hasret kaç puan aldığını ve yapacağı menüsünü de birlikte yazacağız. >⇓Puanlar Yazının sonunda Verildi⇓<

=> 1 Şubat 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu hafta büyük bir değişiklik olmadığı takdirde Zuhal hanım 9 puan verdiği Nezahat’ın gelini İlkay hafta birincisi olacağını tahmin etmek hiç de zor değil. Ancak böylesine haksızlık olan bir haftada geçmiş haftalarda yarışan Altın hanım gibi birisi de çıkıp bu oyunu bozar desem yalan olur. Çünkü Nurten hanım hafta başından beri bir çok kaynananın spor mevzusundan dolayı tepkisini çekti.

Dikkat: [pembebuton]Zuhal Topal’la 1 Şubat 2019 Haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu büyük ödül olan 10.000 TL’yi kimin kazandığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Şimdi bu gün yarışan  Zuhal Topla’la Sofrada 1 Şubat Hasret kim olduğunu sizlere kısaca tanıtacağız. Tabi gelini tanıtıp da bu haftanın fenomen kaynanalarından Nurten hanımı da tanıtmak olmaz. Nurten kim olduğunu da ayrıca bu yazı içinde tanıtacağız. ###Şubat Cuma Puanlar Bu yazının Son Kısmında Verildi###

Bu gün yani 1 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Hasret’in menüsü diğer kaynanalar tarafında çok merak ediliyordu. Çünkü hafta başından itibaren herkesin menüsüne çok kolay 1,5 saatte bitiririm gibi rakiplerin menüsünü küçümsemiş ve kolay bulmuştu. Ancak bu gün kendi gelinin menüsü çok çok kolay buldular. Hatta bazı kaynanalar Hasret’in menüsüne ben evde her zaman yaptığım yemekler dedi. Bakalım Hasret 1 Şubat Cuma günü kaynanalardan kaç puan alacak? Merakla bekliyor olacağız. Her yazımızda neyi bulabileceklerini en baştan verip bu yazıda neyi bulabileceklerinizi açıklayalım. Şimdi bu yazının içeriğini paylaşıp bu gün yarışan gelin gelini tanıtarak başlayalım.

Yazının İçeriği

 • Nurten’in Gelini 1 Şubat Cuma Yarışmacısı Hasret Kim? Kaç Yaşında ve nereli
 • Zuhal Topalla Sofrada Kaynana Nurten Kim? Kaç yaşında? Aslen nereli
 • 1 Şubat 2019 Cuma Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Hasret’ün menüsü) Ne?
 • Kaynanaların Perşembe günü Hasret’e verdiği puanlar
 • 1 Şubat Zuhal hanımın Hasret’e verdiği puanları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hafta başında ilk gün yemekten sonra spor yapmak lazım diye plates bandı getiren sonraki günlerde 40 beden ve 60 kilo tartışmasının baş kahramanı olan kaynana Nurten hafta başından beri yaptıkları ve söyledikleri ile gündem oldu. Bakalım buı gün nasıl bir performans gösterecek. Merakla bekliyor olacağız. Not: 1 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları Yazının Son Kısmında Tablo Halinde Verildi.

1 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Hasret Kim?

Cuma günü Zuhal Topla yarışmasında yarışan gelinimizin adı Hasret Vural’dır. Kendi gününde gelinimiz kendisini şöyle tanıttı; 24 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim, mükemmel yemek yaparım şeklinde kendisini tanıtırken kaynanası Nurten hanım da kendi gelini Hasret hakkında agresif olduğunu ama tam kafa dengi bir gelini olduğunu açıkladı. Hasret eşi doğal bey ile tanışma hikayesine bakalım.Zuhal Topal'la Sofrada 1 Şubat 2019 yarışmacısı Hasret ve kaynanası Nurten Resmi

Hasret arkadaşının düğününde lavaboya gidip makyajını tazelerken daha önce tanımadığı Nurten hanı ile karşılaşmış. Nurten hanım karşısında iki tane hanı hanım kızlar görünce ne yaptığı sorum konuşmaya başlamışlar. Hasret’i gözüne kestiren Nurten benim gelinim olur musun deyince Hasret de senin benim yaşımda oğlun olamaz ki gibi bir çıkış da bulunmuş Nurten hanım olduğundan genç durduğu için öyle söylediği anladık. Nurten hanım vasıtası ile eşi -Doğan bey ile tanışmış 3 ay konuştuktan sorna toplamda 7 ay sonra dünya evine girmişler. Kendilerine mutluluklar dileriz. Bu haftanın fenomen kaynanası Nurten hanımı tanıyalım.

1 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Nurten Hanım Kim?

Gerek plates bandı ile gerek ise spora düşkünlüğü ile dikkatleri üzerine toplarken diğer kaynanaların da dikkatini çeken Nurten hanım kendi gününde kendisini aynen şöyle tanıttı; Aslen Giresunlu olduğunu ama İstanbul da ikamet ettiğini 2 oğlu olduğunu 18 yıl evli olduğu eşinden ayrıldığını ve artık özgür bir kadın olduğunu açıkladı. Kendi gelini hakkında ruhumu okşayan bir gelini olduğunu ama agresif yanı da olduğunu ama gelini Hasret’i çok sevdiğini söyledi.

Kendisini otoriter biri olarak tanımladığını Hasret’de de bunu gördüğümü ve kızmadığı söyledi. Bir çok sporlar yaptığını giyimine kumaşına dikkat ettiğini, gelini Hasret sayesinde öğrendik. Bu gün en yüksek puanı alıp 10.000 TL ödülü kazanırsa evlat edindiği Pınar’ın eğitimi için harcayacağını söyledi. Şimdi Hasret’in menüsünü paylaşalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Şubat Günün Menüsü (Hasret’in Menüsü)

 • Tavuk paça Çorbası
 • zeytinyağlı Karalahana Sarması
 • Ispanaklı ve Peynirli Börek
 • İslim Kebabı
 • Pirinç Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Haşhaşlı Revani

1 Şubat 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Hasret'in Menüsü

Gelinimiz hızla yemeğini yapmaya koyuldu ama Revaniyi 10 dakika içinde yakında yeniden yapacak. Ancak haşhaşın tamamını yanan tatlıya verdiğini görünce bir ara duraksadı ama buna rağmen moral bozmadan yemeğini yapmaya koyuldu. Bu menüye 1 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Hasret kaç puan aldı? Bu yazının en sonunda puanları görebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Puanlamalar (;Hasret’ten Önce Yarışan Gelinlerin Puanları)

28 Ocak Pazartesi Seda’nın Puanı: 24
29 Ocak Salı Növreste’nin Puanı:22
30 Ocak Çarşamba İlkay’ın Puanı: 25
31 Ocak Perşembe Betül’ün Puanı: 22

Nurten Hanımın Gelini Hasret’in Puanı 1 Şubat 2019 Zuhal Topalla Cuma Puanları

Ruhşan 3
Beyhan 4
Nezahat 3
Zeliha 3
Zuhal Topal 5
TOPLAM  18

*****************************

Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat Hasret’in Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu