Gelinim Mutfakta

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı (25 Bilezik) [SEZON FİNALİ]

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Altın final haftasında  kim birinci oldu? Altın final haftasında çeyrek altın sayısı son durum ne? Bilezikleri Yeşim mi kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Hasret mi bilezikleri kazandı? Bugün bilezikleri kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Hasret
1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı – Hasret mi & Yeşim mi

6 Haziran 2022 Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programı, 1 Temmuz Cuma günü Sezon finali ile son bulacak. Altın final haftası olarak duyurulan yarışma programında, son dört hafta boyunca bilezikler hafta finalinde verilmedi.

Sezon finalinde verilecek olan 25 bileziği almak isteyen yarışmacıların topladığı puanlar değil, aldığı çeyrek altınların sayısı ile bilezikleri alacak isim belli olacak.

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı oldukça merak edilmekte. Bugün bilezikleri alan kişiyi söylemende önce, yarışmacıların şu an için elde ettiği çeyrek sayılarına baktığımızda; Hasret 6, Yeşim 5, Damla 4, Aslıhan 4 çeyrek altınla sezon finali bölümü başladı. Sosyal medyada en çok istenen yarışmacı Yeşim olması ve bileziklere çok yakın olmasından dolayı, sosyal medyada Yeşim’in son çeyreği alıp, Hasret ile ortak olması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 1 Temmuz 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 6
Damla 4
Aslıhan 4
Hasret 6
TOPLAM 20

Yukarıda verilen tabloda 6 Haziran 2022 tarihinde başlayan best of yarışmasında verilen çeyrek altınların sayısı ve hangi gelinin ne kadar çeyrek altın aldığı verilmiştir.

Yeşim son bölümde çeyrek altını alması beklenirken, Hasret’in çeyreği alması ile akıllara da büyük bir soru işareti de beraberinde geldi. Zira Yeşim de 6 çeyrek altını elde etmesi ile bir eşitlik durumu olacak.

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Hasret
Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Bilezikleri Kim Aldı – Hasret mi & Yeşim mi

Gelinim Mutfakta Çeyrek Sayıları Eşit Olursa Bilezikleri kim alacak:

6 Haziran ile 1 Temmuz arasında yapılan Altın final haftasında en fazla çeyrek altını alan gelin, 25 bileziğin de sahibi olacak. Eğer ki Çeyrek altınların sayısı eşit olması halinde, yarışmacıların 4 hafta boyunca topladıkları puanlara göre sıralama yapılacak ve birinci olan gelini belirlenecek.

Gelinim Mutfakta Altın Final Toplam Puanlar

Gelinim Mutfakta Yeşim’in Toplam Puanları;

1. Hafta: 70 Puan

2. Hafta: 77 Puan

3. Hafta: 61 Puan

4. Hafta: 84 Puan

_______________________

TOPLAM: 208 + 84 = 292 Puan

Gelinim Mutfakta Hasret’in Toplam Puanları

1. Hafta: 64 Puan

2. Hafta: 81 Puan

3. Hafta: 53 Puan

4. Hafta: 44 Puan

_______________________

TOPLAM: 198 + 44 = 242 Puan

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YEŞİM

1 Temmuz 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ 

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET & YEŞİM
Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU YEŞİM ALDI
1 Temmuz Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA
*************************

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta 25 Bileziği Kim Aldı?

1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı:

Altın final haftası 6 Haziran 2022 tarihinde başlamıştır. Altın final ya da Best of finalinde en fazla çeyrek altını elde eden yarışmacı, bugün 25 bileziğin sahibi olacak. Şimdilik mevcut puanlamada Hasret 6 çeyrek altınla birlikte 25 bileziği en yakın yarışmacı olurken,

Gelinim Mutfakta 25 Bileziği kim aldı sorusunun cevabı, son kaynananın vereceği puanlama neticesinde, %100 belli olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. Tebrikler Yeşim abla senin hakkındı bileğinin hakkıyla kazandın sevgiler ben 8 yaşındayım babaannemle hep senin alacağını biliyorduk

  2. çok şükür bitti bu ne biçim yarışma elenen diskalifiye olan edep yoksunu insanlar tamamen reyting üzerine kurulu program sunucu dersen ayrı vaka fatih ürek gelmezse bu program düzelmez

  3. Nazli(◕ᴗ◕✿)🌺💐💐🌹🥀🌷🏵️🏵️🌻🌼💐🌹🥀🌺🌷🌿🏵️🌻🍃 dedi ki:

    Oy yesim seni seven cok insan var bilegin gucuyle hak ederek aldin seni burdan kocaman opuyorum 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💝💗💞💓💗💖💝💝💖💗💓💞💞💞💞💓💗💖💖💖💝💗💗💓💓💗💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️❤️💖💗💓💞💕💟❣️💋❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️

  4. Herkese merhaba. Arkadaşlar gönül ve günayı gören olursa bilgi verirseniz çok sevinirim. Umut geldi dersiniz. Yeni arkadaşlar bilemeyebilir.11 yıldır bu sitedeyim. Sayfa editörü Çok eskilerden. Şimdiden teşekkür ederim.

  5. Ablacimm Herkese merhabaa Umut abimm gelmişsin çook sevindimm Abicim nerdeydin?Beni unuttun mu?:( Çok üzgünüm diğer siteye yazmışım ama cevap veren yok:.

  6. Tüm arkadaşlara iyi geceler. Aslım merhaba nasıl sın hiç unuturmuyum asla sizleri görmek buyük mutluluk. Şu an yeni geldim eve işlerim vardı bitmedi yeni bitti saat 1 i geçmiş. Aslım iyi geceler sana ve tüm arkadaşlara. inşallah Günay gönülde gelir onları çok özledim bekliyorum hayırlısı görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu