Reyting

1 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları 2019 Belli Oldu! Survivor Final Birinci Oldu!

1 Temmuz 2019 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. Bizde sizler için bu yazımızda Temmuz ayının ilk reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz üzere dün Survivor’un Yunanistan ayağında final yapıldı. Türkiye de ise Seda finale adım adım yaklaştı. Bugün Survivor Finali nedeni ile reytinglerde Survivor yarışmasının total reytingler de üstünlüğünü rahatlıkla görebiliyoruz. 

Atv ekranlarında yaz ayrıların başlayan Canevim dizisi de reytingler de ilk 10 arasında yerini aldı. Ancak Survivor Final programı olması nedeni ile 1 Temmuz Pazartesi total reytingler de en çok izlenen ilk üç programı Survivor programının aldığını şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz.  

Canevim dizisinde ise Taylan’ın adım adım Ceylan’a bir adım yaklaşmasının yanı sıra Ömer’in ise hala etkisiz kalması (en azından bana göre) izleyenleri oldukça heyecanlandırdı diyebilirim. Sapık bir iş veren, borcunu ödemek için çabalayan Ceylan ve yaptıklarını izledik. Gelecek bölümlerde Ceylan’ın ne yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu diyebilirim. Dizi, böylesine heyecanlı olmasına rağmen Survivor finali nedeni ile istediği reytinglerden biraz aşağıda bir reyting aldığını ama ilerleyen günlerde daha da iyi bir konuma olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

1 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları (Total Reytingler)

1 Temmuz 2019 saat 00:00 dan itibaren 1 Temmuz 23:59 vaktine kadar ulusal kanallarda izlenen programların izlenme oranlarına göre değişik kategorilerde sıralandığı reyting sonuçlarını açıkladı. Ab, Abc1 ve Total reytingler olmak üzere farklı sonuçları tek tek açıklamayacağız. Sadece bizleri ilgilendiren tüm bu sonuçların ortalaması olan 1 Temmuz Pazartesi Total Reyting sonuçlarından ilk 20 sıralamasını hemen alt kısımda açıklayacağız.Total Reyting Sonuçları 2019

Bazı arkadaşlar neden ilk 20 listesini açıklıyorsunuz. İlk yüz listesini vermemiz yönünde bizlere mail göndermişler. Zaten ülkemiz de tatil döneminde olduğu için total reytinglere göre 4 puanla bile zirvede yer aldığı için çok da fazla ileri gitmek istemediğimiz için ilk 20 listesini paylaşıyoruz. 

Survivor Türkiye Yunanistan 5.65
Fox Ana Haber 4.38
Canevim 4.04
Atla Gel Şaban 3.37
Çarkıfelek 3.09
Güldür Güldür Show 2.65
Atla Gel Şaban (Tkr) 2.49
İkimizin Yerine 2.33
Show Ana Haber 1.89
Atv Ana Haber 1.88
Survivor Türkiye Yunanistan (Özet) 1.87
Tozkoparan 1.69
Canevim (Özet) 1.68
Çok Güzel Hareketler 2 En İyiler 1.59
The Taste Türkiye 1.59
Her Yerde Sen (TKR) 1.56
Tatlı Bela 1.50
Kanal 7 Haber Saati 1.49
Piyasa Ekranı 1.47
Haber Önü 1.43

yukarıda yer alan ilk 20 listesi bizleri şaşırtmadı. Survivior şampiyonu 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü halk oylamasında en çok oyu alan Yusuf Karakaya oldu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu