Gelinim Mutfakta

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe günün birincisi ile bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Sayan Sayan Perşembe günü en yüksek puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu en yüksek puanı kim aldı? 1 Temmuz Perşembe bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün Aysun mu? Yoksa Yağnur mu çeyrek altını kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (02/07/2021) Sezon finaline bir adım kalan günü birincisi olup çeyrek altını alan isim Gönül olurken, Aysun halen zirvedeki 7 altınla yerini korumaya devam ediyor.

=> 2 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puanları sonucu Aysun çeyrek altını kazanacak olursa %100 büyük sezon finalinde 20 bileziğin de sahibi olacak. 20 bileziği adeta altın tepsi de sunulan Aysun, bugün ne yapıp edip çeyrek altını kazanması gerekiyor.

=> 26 Ağustos Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Büyük sezon finalinin son haftasın da bugün verilecek puanlamayı da sayacak olursanız sadece iki bölüm kaldı. Bundan dolayı Ayten ve Gönül kesin olarka 20 bileziği kaybeden isimler oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 20 Bileziği Kim Kazandı için tıklayınız.

Gönül, Seda’nın başarısızlığının üzerine kazanamadığını ileri sürerken, Ayten de kaynanaların haksızca olmamış, yanmış ya da çiğ tabaklara yüksek puan verirken, kendi tabağının kusuru olmamasına rağmen düşük puan verdiklerini ileri sürdü. Kısaca bugün 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak ne Ayten’e nede Gönül’e 20 bilezik konusunda avantaj sağlamayacak.

=> 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 1 Temmuz Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yağnur ve Ayten kural hatası yapmasında dolayı, Seda Sayan Ayten  ve Yağnur’un (-2) puan cezası verdiği için Aysun ile Yağnur 14 puanla günün birincisi olmasına rağmen çeyrek altını alan isim Aysun oldu. 

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Tüm Çeyrek Sayısı için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puanları Belli Olduğu an Yağnur

Aysun şansının da yaver gitmesi ile kuradan kendi adının çıkmasına çok ama çok şaşırdı. Zira büyük sezon finalinin ilk haftasında iki defa kuraya kalsa da kurada başka gelinlere çeyrek altınları kaptırmıştı.

Bugün itibari ile Aysun 7 çeyrek sayısına ulaşan ilk gelin oldu. Bu avantajı bugün 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında en yüksek puanı alıp, 20 bileziği şimdiden %100 garantilemek istiyor.

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Ayten

Son haftalarda özellikle gelinlerin yemeği ne kadar güzel yaptığına değil, kaynanaların kendi gelinin bulduktan sonra diğer gelinlere kaç puan verdiği konusunda bir savaş başladı.

Nilgün kaynana olur olmadık her yerde 5-1-1-1 tarzında puanlamaya başlayınca, Nurten kaynana da buna karşı misli ile karşılık vermeye başladı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında yine iki kaynana 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapması bekleniyor. 

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Gönül

Yağnur son bölümde kuraya kalınca, Nurten kaynana kurayı çekecek kişinin Neriman olmasına itiraz edince, Seda Sayan stüdyo da bu konuda yetkili isimle görüştükten sonra kurayı Neriman’ın çekmesine karar verildi. Kura sonucunda Aysun kazanınca Yağnur aynen şu sözleri sarf etti. 

“Ben bu insanları anlamıyorum. Neriman kurayı çekmesin diyorlar. Çeyreği kazanınca koşa koşa almaya gidiyorlar!”
Yarışmacı Yağnur

Sözleri ile yarışmacı Yağnur yarışmanın verdiği heyecanla bu tarz bir açıklamada bulunması, kaybettiği çeyreğin şoku ile olduğu oldukça açık. Oldukça hırslı olan Yağnur bugün Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Puanlama sonucunda altını kazanıp, Aysun ile eşit seviyeye gelmek için kolları şimdiden sıvadı.

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Ayten ve Gönül yarışma da çerez olmak istemedikleri halde güçlü yarışmacılar arasında kaldıkları için çeyreği kazanmada oldukça zorlandılar. Bugün Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe puanlaması sırasında çeyreği kazanmak, 20 bilezik için hiçbir anlam ifade etmeyecek.

Ayten, Yağnur’un kendisini öven cümlelerine karşı gelip, Aysun’dan yana olmayı seçerken, Gönül de Yağnur’un tavırlarına karşı Aysun’dan yana tavır sergilemeye başladı. Aysun stüdyodaki rakiplerinin de desteğini alarak 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sırasında yine çeyreği kazanmak için harekete geçti

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puan Durumu

Bu hafta 28 Haziran tarihinde başlayıp, 2 Temmuz Cuma günü son bulacak. Bu sezonun son bölümü 2 Temmuz Cuma günü ekrana gelecek olan yarışma programında bugün 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilecek. Gözler ise günün sonunda ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puan Durumu sonucuna değil, çeyrek listesinde Aysun ile Yağnur’un arasında ki çeyrek sayısında olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Sade Sayan 28 Haziran Pazartesi günü beş puanı Ayten’e verirken, 29 Haziran Salı günü en yüksek puanı Gönül’e verdi. 30 Haziran Çarşamba günü ise Seda, beş puanı Aysun Kuşatan’a verdi.

Bu hafta Seda Sayan’dan beş alamayan tek isim Yağnur oldu. Bu nedenle Yağnur, Gelinim Mutfakta 1 Temmuz puanlaması sırasında Seda Sayan’dan bugün kesinlikle beş puan almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Aysun

Rekabetin tavan yaptığı ve 20 bileziği alacak ismin son ana kadar belli olmayacağı kulamıza gelen bilgiler arasında. Bu nedenle Aysun Kuşatan 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu soncunda günün birincisi olamayacağı ve bugün çeyrek altını alan gelin olamayacağı gelen bilgiler arasında. Dolayısı ile 20 bileziği alan isim son anda netlik kazanacağı kulislerde konuşuluyor.

Seda Sayan Perşembe günü beş puanı kime verdi? Bu hafta Perşembe çeyrek altını kim aldı? 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? (Son puan durumu) 1 Temmuz 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 1 Temmuz 2021 Perşembe bugün çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların cevapları da bu yazının devamında bugün verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Puanları (01/07/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

1 Temmuz Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 5
Aysun: 1
Ayten: 3
Gönül: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 4
Aysun: 1
Ayten: 3
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************
” 1 Temmuz 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  1
Gönül: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 1
Ayten: 2
Gönül: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Gönül: 5

*************************

Gelinim mutfakta 1 Temmuz Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 5 4 1 5 1 16
Aysun 1 1 5 1 1 9 (-2)
Ayten 3 3 1 2 4 13
Gönül 4 5 1 2 5 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Haziran – 2 Temmuz) – Perşembe

*************************

Yağnur: 47 + 16 = 63
Aysun: 50 + 7 = 57
Ayten: 35 + 13 = 48
Gönül: 33 + 17 = 50

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÖNÜL
Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÖNÜL
1 Temmuz Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Fragmanı İzle

1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün en yüksek puanı alıp çeyrek altını kazana isim %100 belli olduğun da gözleri bu yılın son bölümü olan büyük sezon finalinin son bölümünde olacak. İşte o anların da kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

38 Yorum

  1. Madem Seda Sayan Yağnur’a yandaş neden o zaman kaç gündür başkalarına beş puan veriyor? Öyle bir şey kesinlikle yok.

   1. yağnur un kazanacağından emin olduğu için yağnur a düşük verip yandaşlıgini gizlemeye çalışıyor

 1. BU GÜN NURTEN ADALETSİZ DAVRANIP TADIM YAPARKEN TABAKLARA YİNE OLUMLU YORUM YAPIP BİRLERİ BASTI!..MERAK EDİYORUM BÖYLE YAPIP SONRASINDA BAŞINI YASTIĞA NASIL RAHAT KOYUYOR? HAK YİYEN NURTEN!..

  1. Neriman da öyle yaptı ?aysunun tabağına güzel dedi kusur bulamam dedi 2 verdi nerde adalet

 2. Yağnur alsin Insallah.
  Bu Nerimanda her gun degisik kiyafetlerle geliyor Reyhan olmak istiyormu ne anlamadim amacini.

  1. çatlaaaaa aysun alıcak,ve ayrıca toplam puana bakcaklar haftanın puanına değil

 3. Çeyreği Gönülün almasına sevindim ama bir farkı yok Aysun
  kazanmasin isterim Yağnur alsın bilerzikleri isterim Çünkü,
  Aysunla Nurtene nefret ediyorum 😠 Aytenim ❤️ güzel yüzünü
  üzme sakın Sen benim gönlümün ❤️ Şampiyonusun ❤️ Canım 🇦🇿🏆 Seni çok seviyorum Ayten 🇦🇿🥰🤍😘 Yağnur kazansın inşAllah ❤️

  1. yarın çeyreği kiiim alırsa alsın kazanan yani winner:AYSUNNN

 4. Sonunda seda sayan dan kurtuluyoruz demek sevindim kesin olarak seda sayan gelinim mutfakta yi batırdı iyiki gidiyor seda sayan bir daha da gelmesin programa

 5. AYSUN’UN KAYINVALİDESİ KADAR İKİ YÜZLÜ BİRİNİ GÖRMEDİM!…İNSANLARIN YÜZÜNE KARŞI GÜLERYÜZLÜ GÖRÜNÜP ARKALARINDAN KUYU KAZAN BİR SULUKULE ÇİNGENESİ!…

 6. SARI ÇIYAN AYSUN’UNYARIŞMAYA GİDİP GELMESİNDE BİRAZ DA SEDA SAYANFAKTÖRÜ VAR!…NEDEN DİĞER GELİNLER DEĞİL DE AYSUN? ÇÜNKÜ KAFA DENGİ!..AYSUN’A BİLEZİKLERİ KAZANDIRANLARDAN BİRİ DE KANKASI SEDA SAYAN!…TABAĞINI BİLİYOR VE HİÇ ŞAŞMADAN BEŞLERİ VERİYOR!…BU YARIŞMAYI SUNUCU OLARAK ONUR BÜYÜKTOPÇU TARAFSIZ OLARAK DAHA GÜZEL SUNUYORDU!..YENİ SEZONDA TEKRAR O GELSİN!…YANUR HARİÇ DİĞER GELİNLER GİTSİN!..YENİ GELİN KAYINVALİDELER GELSİN!…BIKTIK ARTIK!…ÖZELLİKLE AYSUN VE KAYINVALİDESİNDEN!…BURADAN YAPIM EKİBİNE SESLENİYORUM!..

 7. KATILIYORUM SANA ALİ!…AYSUN’UN YARIŞMADA KALMASI KONUSUNDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?BENİM FİKRİM YARIŞMADAN DEF OLUP GİTMESİ!…

 8. Aysun bencede gitmesi lazim seda sayan hep ona calisiyor birde seda sayan iyi sunamiyor sunucu olarak ya fatih urek gelecek yada onur buyuktopcu olsun bence sunucu birde soyle haberler varmis seda sayan yerine kayinvalide reyhan gelecek ne kadar dogru bu bilemiyorum

 9. O mutfakta adaletli puanlama yapılsaydı eğer ne Aysun nede Yağnur çeyrekleri alamzdı🤪😜

 10. ALLAH KORUSUN!..NURTEN VE AYSUN DAN SONRA BİR DE REYHAN VE EZGİ HİÇ ÇEKİLMEZ!.. YENİ SEZONDA SUNUCU ONUR VE YENİ GELİNLER ÖZLEM GÜLCAN HATİCE DUYGU GELSİN!..

 11. Aysun sunuculuğu hak etti yemeke değil bu gün çeneye emek verdi s.sayan ayteni bıraktı yağnura hizmet etmeye ve sarılmaya başladı

  1. Bence son çeyreği yağmur alacak ve çeyreklerdi eşit olduğu icin aydınla yağmur bilezikleri paylaşacaklar. Yarışmacıları ve onlar in fanlarını kızdırmamak icin en mantıklısı bu. Ben bu programın yapımcısı olsaydım öyle yapardım

 12. AYSUN!.. AYSUN OLMASA BU PROGRAMIN REYTİNG KAYNAĞI!..KENDİ OLMAK YERİNE BAŞKALARINI TAKLİT EDEN ÇAPSIZ!.. GÖNÜL’E ŞAŞIYORUM!..AYSUN’UN AVUKATLIĞINI YAPIYOR!..

 13. İnşAllah yaa Seda sayan yeni sezonda gider ya güzel haber
  için teşekkürler arkadaşlar 🙂 Bugün Yağnur kazansın inşAllah
  Aysun kazanmasını istemem yeni sezonda da gelmesin birdaha 😠 Ayten, Zeynep, Gizem, Hatice gelsin Lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu