Gelinim Mutfakta

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 6-10 Aralık haftasına hangi gelin beş bileziği kazandı? Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Detayları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

6 Aralık 2021 tarihinde başlayan yarışma programında, bugün bir gelin Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, beş bileziğin sahibi kim oldu? Beş bileziği bu hafta kim aldı? Bu hafta en yüksek puanı hangi elin aldı? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Sorularının detaylı cevaplarını bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Yılmaz Morgül’ün sunumları ile ekrana gelen yarışma programında, bugün Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Haftalık Puanlar sonucunda, bir gelin beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Son bölümde verilen puanlama ile Aslıhan ve Yeşim 67 puanla, hafta finaline eşit puanlarla girerken, iki gelinden biri 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda diğerini geçip, %100 bilezikleri alacak.

Miyase’nin aldığı puanlama sonrasında Yeşim ve Aslıhan kadar olmasa da 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda, beş bileziği alabilecek kadar yakın olduğu görülüyor. 

Yeşim ile Aslıhan her ne kadar 67 puanla bileziklere yakın olan iki gelin olsa da Miyase de 62 puanla, zirvede yer alan iki gelinin sadece 5 puan gerisinde olmasında dolayı, Miyase de bugün Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmalardan biri olmak için fırsatı ele geçirdi.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda bilezikler alacak isim, kesin olarak belli olacak. Öncesinden iki gelinin eşit puanda olması, birbirleri ile kıyasıya mücadele edecek.

Miyase, sıralamaya göre şu an için (Cuma puanları verilmeden önce) üçüncü, sırada yer alıyor olsa da, aradaki 5 puan fark, ilk iki kaynananın vereceği puanlar yok olabilecek bir puanlama. Bunun farkında olan Miyase’nin hedefi, Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Toplam puan durumu sonucunda, en yüksek puanları elde edip, bugün Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olan gelin olmak istiyor.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

6 Aralık 2021 tarihinden başlayan yarışma programında, Yılmaz Morgül’ün vereceği son puanlarla haftanın final puanlaması başlayacak. Gözler son kaynananın vereceği puanlama sonucu %100 netlik kazanacak olan, 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu üzerinde olacak.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase

10 Aralık Cuma puanları verilmeden önce, Aslıhan 67 puanla Cuma finaline gelirken, Yeşim de 67 puanla Cuma finaline gelen bir diğer isim oldu. Miyase 62 puanla hafta finaline gelirken, Pınar da 31 puanla hafta finaline gelen yarışmacı oldu.

Yukarıda verilen puanlara bakıldığında, Aslıhan ile Yeşim’in şansının Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucuna şanslarının eşit olduğu, Miyase’nin şansı da %45 civarında bilezikleri alma şansı olduğu görülüyor. 

Dikkat: Bugün 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Aslıhan : 67 Puan
  2. Yeşim : 67 Puan
  3. Miyase: 62 Puan
  4. Pınar 31 Puan 

Yukarıda verilen puanlar cuma günü verilen puanlar değildir. Yukarıda verilen puanlamalar, yarışmacıların Perşembe günü elde ettiği puanlardır. Birazdan Cuma puanları verilecek ve merakla beklenen, 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu %100 netlik kazanacak.

10 Aralık Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Aslıhan: 67 + 17 = 84
Yeşim: 67 + 19 (-2) = 84
Miyase: 62 + 16 = 78
Pınar: 31 + 12 = 43

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YEŞİM VE ASLIHAN KURAYA KALDI

YEŞİM: 2 BİLEZİK

ASLIHAN: 2 BİLEZİK

10 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ PINAR

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN / YEŞİM
Gelinim Mutfakta 10 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU ASLIHAN
10 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ PINAR
*************************

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 816 bölümü ile 6 Aralık 2021 tarihinden ekranlara geldi. Yeni haftaya Pınar’ın dahil olması ile başlayan yarışma programında Pınar’ın düşük puanlar alması ile başlarken, Yeşim iyi bir başlangıç yaptı.

Aslına Salı gününden itibaren yarışma dahil oldu ve Salı ve Çarşamba günü iyi puanlar alan gelin oldu. Yeşim tekrardan Perşembe günü iddiasını korumayı başarırken, Miyase de tüm hafta boyunca istikrarlı ikinci olmayı başardı.

Yeşim ve Yeşim inişli çıkışlı bir performans sergilerken, Miyase sabit puanlar aldı. Sonucu olarak 10 Aralık Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu öncesinde, Yeşim ve Aslıhan 67 puanla Cuma finaline gelirken, Miyase de 62 puanla Cuma finaline gelen yarışmacı oldu. 

Birazdan bir sunucu ve dört kaynananın vereceği puanlama sonucunda, bu hafta 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı netlik kazanacak.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı 81 PUANLA ASLIHAN VE YEŞİM OLDU Yeşim olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. iki önce aslıhandan puan kıramayan lar yeşimden krıd yyeş,imin 3 bileziği ni çeyrek altını çaldılar Yeşimde biliyor ağır top u aslıhana çıkaracakalrını opda en azından 2 bileziği alayım dedi aslıhanda şike nalaşılmasın diye kabul etti

  2. ey kanal d ekibi aslıhanla kontrat süreniz dolmadımı anlaşmanız kaç aylık yoksa 1 yıllıkmı güzel oynuyorsunuz nuray acizi hak yiyenin önde gideni adını sorsan zor cevap verecek kadın nasıl sürekli gelini buluyor birde aslıhandan kolay kolay eksi 2 puan kesilmiyor bulaşıkçı olarak dahi işe alınmayacak mastır şef artığı batuhanı şef diye mutfağa koyan yapımcılardan dürüstlük beklemek saflık olur sadece dizicenterden sonuçlara bakıyorum insanda seyretme hevesi bırakmadılar

  3. Ya çok yazık Yeşimin hakkinı şimdide Aslıhan yiyor once Yaren yedi sonunda gitti şimdi Aslıhan başladı.Kac haftadir Yeşime bilezik veremediler yazık yazık

  4. artık güçlü yarışmacılar gelsin belki aslıhan o zaman elenir aslıhanın başka türlü gideceği yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu