Gelinim Mutfakta

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu sonucu açıklandı! 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün hafta finalin de çeyrek altını kim aldı? Cuma Yılmaz Morgül kaç puan verdi? Aslıhan kaç puan aldı?  Cuma çeyrek altını kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? 10 Aralık Puan durumu sonucunda en yüksek puanı kim aldı? 10/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 10 Aralık 2021 Cuma çeyrek altını kim kazandı? Toplam puanlar da kim önde?  İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak 2022 Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Puanları sonucu %100 netlik kazandığında, bir gelin kesin olarak elenirken, bir gelin de kesin olarak beş altın bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı An Yeşim ve Kaynanası

Perşembe günü verilen puanlama neticesinde, Pınar bu hafta elenmeyi matematiksel olarak %100 garantilerken, bilezik yarışında; Yeşim ve Aslıhan 67 puan alarak, Cuma günü kıran kırana mücadele sergileyecekler.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Son Puanlar sonucu için tıklayınız.

Bugün 10 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 10 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda açıklanmıştır.

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Pınar oldukça iddialı sözlerle yarışmada daimi gelinlerden biri olacağını iddia etmişti. Lakin Pınar bu zamana kadar kendi kaynanasından hiç beş puan alamadığı gibi, diğer kaynanalardan da beş alamadı.

=> Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Kim Elendi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu Pınar için hiçbir anlam ifade etmezken, geriye kalan üç yarışmacının da bilezikleri kazanması için kıyasıya mücadele edeceği bir puanlama olması bakımından bir hayli önem kazandı.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Puanları Açıklandığı Sırada Pınar ve Kaynanası

Perşembe günü verilen puanlama soncunda, Yeşim ve Aslıhan 67 puana sahip oldu. Şu bir gerçek ki, Aslıhan ya da Yeşim’den har herhangi biri bugün 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde, beş bileziğin de sahibi olacağı anlamına geliyor.

Yaren elendikten sonra Aslıhan meydanı boş bulup çeyrekleri hanesine yazdırırken, bilezikleri de alıp Yaren’in aldığı bilezik sayısına erişmenin hayalini kuruyor.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Kaynana Sevilay, gelinin balık etli olduğunu, lakin hayali ince belli bir gelin almak istediğini ifade ederken, bunu duyan Miyase işse kaynanasına şu sözleri sarf etti. İşte Miyase’nin kaynanası Sevilay’a karşı o sözleri; 

“Sen ne diyorsun. Bak bakalım. Ben 36 bedenim!” Yarışmacı Gelin Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase kaynanasına 36 beden olduğunu iddia ederken, kaynana Sevilay da “Olmuyor, olmuyor. Benim gibi olamıyorsun!” diyerek karşılık vermesi oldukça dikkat çekti.

Son bölümde verilen puanlama ile Aslıhan ve Yeşim 67 puanda yer alırken, Miyase de 62 puanla halen bilezik yarışında kopmadığını görülüyor. Miyase bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında rakiplerinden 6 puan fazla alması durumda, bilezikleri kazanacağını çok iyi biliyor.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını kura sonucu alan Miyase, bilezik yarışına dahil oldu. Aslıhan ve Yeşim birbirleri ile mecalde ederken, Miyase aradan sıyrılmanın planını yapıyor. 

Pınar’ın kesin olarak eleneceği haftada en çok merak edilen, bu hafta bilezikleri kimin kazanacağı oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanlama sonucunda bilezikleri, Yeşim ya da Aslıhan’ın kazanması bekleniyor. 

Pazartesi günü Yeşim, Salı ve Çarşamba günü Aslıhan’ın önde götürdüğü mücadeleye, son bölümde Miyase’nin de araya girmesi ile bugün üç yarışmacı bilezik için tüm kozlarını oynayacak.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yaklaşık 3 aydır yarışmada olan Yeşim sadece beş bilezik kazanabildi. Bunun yanın da sadece iki haftadır yarışmada vardığını sürdüren Miyase’nin de beş bileziği var. Yeşim bu sonuçlardan yola çıkarak, altınları kesin kazanmak istediğini, bunun için de Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma puanlaması sonucunda en yüksek puanı alan gelin olmak istediğini ifade etti.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Puan Durumu

Haftanın birinci bölümünde konuk sunucu olarak yarışmaya dahil olan ve bir çek yerden büyük beğeni toplayan Yılmaz Morgül, bugün 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları sırasında son puanlarını verecek. Bugün günün sonunda, dört kaynana ve bir sucunun vereceği puanla sonrasında Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma puan durumu ve son puan durumu belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan ama yarışmada hiçbir varlık gösteremeyen Pınar, en azından giderken eli boş dönmek istemiyor. Bu sebeple bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planlarını yapıyor.

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bir gelin kesin olarak beş bileziğin sahibi olacak. Bu bilezikleri kazanmak isteyen Yeşim ise Cuma finaline büyük bir motivasyon ile geldi.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Puan Durumu Netlik Kazandığı Sırada Aslıhan ve Nuray

10 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yılmaz Morgül beş puanı kime verdi? Cuma en yüksek puanı kim aldı? Nuray yine gelinin eli ile koymuş gibi bulup beş puan mı verdi? Miyase kaç puan aldı? Cuma çeyrek altını kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımdaki tablo içerisinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanları (10/12/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Yılmaz Morgül Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Aralık Yılmaz Morgül Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 3
Yeşim: 4
Miyase: 5
Pınar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nigar’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: 4
Pınar: => Nigar’ın Gelini 3

*************************
” 10 Aralık 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Pınar: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 3
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Pınar: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 4
Miyase: 2
Pınar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 10 Aralık Cuma Toplam Puanlar

Aslıhan 3 1 5 3 5 17
Yeşim 4 5 1 5 4 19 (-2)
Miyase 5 4 4 1 2 16
Pınar 1 3 4 3 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Aralık Haftası) – Cuma

*************************

Aslıhan: 67 + 17 = 84
Yeşim: 67 + 19 (-2) = 84
Miyase: 62 + 16 = 78
Pınar: 31 + 12 = 43

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN / YEŞİM
Gelinim Mutfakta 10 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU ASLIHAN ALDI
10 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  PINAR

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık 2021 Cuma Fragmanı İzle

10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu (son puan durumu) sonucu netlik kazandıktan sonra gözler bu hafta bilezikler alan kişinin kim olduğuna çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 10 Aralık 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. bu programın tamamen kurgu vede senaryodan ibaret olduğu anlaşılıyor yılmaz miyaseyi yeşim vede aslıhan ikilisine dahil etmek için miyaseye yüksek verdi puanları bir birine iyice yaklaştırdı bu program asla samimi program değil inandırıcılığı hiç yok

 2. Çok hak yiyorlar Nuray hanım gözü doymadi çok ayip 1 hafta dışında gelinini oda miyase aldı bilezik buluyor içerden tüyo alıyor yeşim eksi 2 ne alaka armut içinde çekirdek kaldı diye iyice tadı kaçtı yarışmanın yeşim ve Beyhan hanım yarışmadan çekilmeli hiç adil değil umarım bir an önce biter 3 aydır yeşim orda bilezik alamıyor çok sacma

 3. program adalet üzerine değil kim daha iyi oynuyorsa kimin daha çok kirli çamaşırları varsa onlar kalıyor
  bunların başında Aslıhan geliyor yemek yapmayı bilmiyor ama hep orda

 4. ne kadar saçma yarışma 5 senedir 5 bilezik 10.000 tl değerinde, kimse de sormuyor altın yükseliyor bedeli niye aynı kalıyor, her hafta altın fiyatı arttıkça gramı mı düşüyor acaba bileziklerin ?

 5. kanal d bu aslıhan vede kaynanasında ne buluyor anlamadım al benileride yok ikiside pesvente itici

 6. bu nuray 5 1 1 1 puanlama cesaretini nerden alıyor hayret 4 kaynananın en akıllısı vede kurnaz olduğundanmı yoksa birileri tabakların yerini nurayın kulağına fısıldıyormu soru işareti

  1. senin verdiğin haberler doğru çıkıyor. Bu Turgay başyayla konusunu haber yapan bir site var. Kendi isntagram hesabında bir bilgi yok. ancak kaynaklarım turgay geldiği yönünde

 7. Gelinim mutfakta total de fazla izlenmesi lazim ken siz zuhal i yukara cikartiyorsunuz total de cok sacma yapiyorsunuz total de zuhal total de o reytingleri haketmiyor hence 2.05 alamaz yemekteyiz yanlis reytingdir o eninde sonunda gelinim mutfakta total i geri alacaktir yemekteyiz den merak etmeyin bir kere daha soyluyorum total gelinim mutfaktanin dir yemekteyiz in degil soylim total i kanal d geri alacak insallah tv8 den tabiki gecici olarak izin vermis olabiliriz ama gelinim mutfakta total de yemekteyiz i gececek tekrar insallah reytinglerde

  1. ali sen kafayı reytinglere takmışsın bırak reytingleri yarışma devam ediyor sence fatihden sonra hangi sunucu iyiydi en sevdiğin yarışmacılar kim sevmediğin yarışmacılar kim kimlerin tekrar gelmesini istersin

 8. Turgay basyayla iyidi sunuyordu yilmaz morgul iyi sunuyordu ama sesi sadece rahatsiz ediyordu bu sezon en sevdiğim yarismaci yaren di geri gelmesini isterdim tekrar eski yarismacilardan en sevdigim ezgi yildirim ‘ve cansu sohret gelmesini isterdim tekrardan keske

 9. En sevdigim yarismacilar yaren ezgi cansu sevmedigim yarismacilar aysun yagnur elif hatice dir benim yaren ezgi cansu geri gelmesini isterdim tekrardan gelinim mutfakta ya

 10. benimde sevdiğim sunucu yılmaz morgül turgayda fena değil ensevmediğim yarışmacılar aysun cansu hele ezgi asla yağnur aslıhan yaren yağnur zeynep sevdiğim gizem ayşe elif eleştirmeme rağmen ayten

 11. Aysun cansu ezgi yagnur aslihan yaren zeynep sevmedigin yarismacilar senin harbi ya ni diyorsun aslihan bende sevmiyorum ama yareni seviyordum tabiki iyi yarismaciydi sadece sesini sevmiyorumdum ben fazla bagiriyordu konusurken hoslanmiyordum sesinden ama yarisma ci olarak iyidi yaren kayinvalidisine e iyi davransaydi cok kalirlardi gelinim mutfakta da

  1. ali gelinim mutfaktayı sıkı takip ederdim reyhanla ezgi geldi 1 sene ara verdim ezgiyi hiç sevemedim asıl bu yarışmadan beni soğutan reyhandı birde kendini türkan şorayla kıyaslardı hiç aynaya bakmazmış gibi ben reyhan gibi korkunç gudubet * birini bu yarışmada görmedim insanlığa tepki gibiydi inşallah reyhan gibilerini bir daha görmem cansuda 2 ci *dı aysunda 3 cü *dı zeynep de kendini beğenmiş kibirliydi yağnurda çok kibirliydi gizem iyi gelindi aytende iyi kızdı tek kusuru açık giyinip çok oynamasıydı ama mert kızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu