Zuhal Topal'la Sofrada

10 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı [10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı]

10 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı? 6 Aralık Pazartesi günü başlayan yarışma programında 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı kesin olarak belli oldu.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu yazımızda 10 Aralık Cuma puanları sonucuna göre; Haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları bu haberimizi de sizleri bekliyor.

=> 17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Haftanın final bölümünde yarışan alaylı aşçı Esra Gülşah Bitirim, kendi belirlediği menüsü ile rakiplerinden puanlarını aldıktan sonra, 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? sorusunun cevabı %100 belli olacak.

10 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı - Funda Aras Gün

Hafta başında beri Esra Gülşah rakiplerini sert bir dille eleştirmesi ve düşük puanlar vermesinden dolayı, Esra’nın panoları, haftanın birincisi kim oldu? Soruna cevap olmaya yetmeyeceği daha hakim

Başı başında beri tüm yarışmacılar, bugün 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Sorusunun cevabı olmak ve hafta finalinde verilecek olan 15.000 TL’yi alma için birbirinden iddialı menüleri ile yarışmak istediler. Kimisi istediği lezzeti çıkarabilirken, kimisi pişmeyen yemeklerini rakiplerine vermek durumunda kaldılar

10 Aralık Cuma Yemekteyiz puan durumu sonucun da bu hafta kim birinci oldu? sorusunun cevabını vermeden önce beş yarışmacının gerek Zuhal Topal’dan gerekse rakiplerinden aldıkları puanları alt kısımda tek tek verilmiştir

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

6 Aralık 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta; Beyza Nur Uzun, Soner Tan Tığlı, Furkan Bozkurt, Funda Aras Gün ve Esra Gülşah Bitirim yarıştı.

Toplam da beş yarışmacının yarıştığı programında, bugün 10 Aralık Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

  • 6 Aralık Pazartesi Puanı (Beyza Nur Uzun) = 25 Puan
  • 7 Aralık Salı Puanı (Soner Tan Tığlı) = 24 Puan
  • 8 Aralık Çarşamba Puanı (Furkan Bozkurt) = 22 Puan
  • 9 Aralık Perşembe Puanı (Funda Aras Gün) = 32 Puan
  • 10 Aralık Cuma Puanı (Esra Gülşah Bitirim) = 22 puan
10 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.

6 Aralık Pazartesi Yemekteyiz Puanları

Yemekteyiz Beyza Nur Uzun Kimdir - 6 Aralık Pazartesi
Yemekteyiz Beyza Nur Uzun

6 Aralık 2021 tarihinde, Beyza Nur Uzun yarıştı. Haftanın ilk yarışmacısı olmasına rağmen rakiplerinden çok iyi puanlar aldı.

Soner Tan Tığlı  6
Furkan Bozkurt  5
Funda Aras Gün  5
Esra Gülşah Bitirim  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  25

**6 Aralık 2021 Pazartesi**

Beyza Nur Uzun rakiplerinden 20 puan alırken, Zuhal Topal’dan 5 puan alması bekleniyor.  Beyza Nur Uzun toplamda ise 25 puan alarak, Yemekteyiz kim birinci oldu sorusuna uzak kaldı.

7 Aralık Salı Yemekteyiz Puanları

Yemekteyiz Soner Tan Tığlı Kimdir - 7 Aralık 2021
Yemekteyiz Soner Tan Tığlı

7 Aralık Salı günü Soner Tan Tığlı yarıştı. Soner yemeklerinde ki lezzet eksikliğinden dolayı rakiplerinden istediği puanları alamadı.

Beyza Nur Uzun  4
Furkan Bozkurt  4
Funda Aras Gün  6
Esra Gülşah Bitirim  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   24

*7 Aralık 2021 Salı**

7 Aralık Salı günü yarışan Soner Tan Tığlı rakiplerinden 19 puan alırken, Zuhal Topal’dan 5 puan alması bekleniyor. Dolayısı ile Soner kendisinden bir önceki rakibinden bile düşük puanlar aldığı için Soner Tan Tığlı, 10 Aralık Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı kesinlikle olamayacağı da netleşmiş oldu.

8 Aralık Çarşamba Yemekteyiz Puanları

Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir - 8 Aralık 2021
Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir

8 Aralık Çarşamba günü Yemekteyiz programında, Furkan Bozkurt yarıştı. Furkan çiğ patlıcan getirdiği için rakiplerinden ve sunucunda çok düşük puanlar almasına neden oldu.

Beyza Nur Uzun  4
Soner Tan Tığlı  4
Funda Aras Gün  5
Esra Gülşah Bitirim  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**8 Aralık 2021 Çarşamba**

8 Aralık 2021 tarihinde yarışan Furkan Bozkurt, rakiplerinden 17 puan almayı başardı. Furkan Zuhal Topal’dan 5 puan alabildi. Zuhal’ Topal’dan aldığı 4 puan bile Furkan, 10 Aralık Cuma Yemekteyiz bu hafta kim kazandı sorusuna cevap olmasına yetmedi.

9 Aralık Perşembe Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir - 9 Aralık 2021

9 Aralık Perşembe günü Funda Aras Gün yarıştı. Ev hanımı olması ve bildiği yemekleri yapması ile rakiplerinden ortalamanın bir tık üzerinden puanlar almayı başardı.

Beyza Nur Uzun  5
Soner Tan Tığlı  6
Furkan Bozkurt  8
Esra Gülşah Bitirim  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   32

**9 Aralık 2021 Perşembe**

9 Aralık Perşembe günü Funda Aras Gün rakiplerinden 25 puan alırken, Zuhal Topal’dan ise 6 puan aldı. Funda Aras Gün toplamda 32 puan aldığı için Yemekteyiz kim birinci oldu? sorusuna en yakın yarışmacı olmayı başardı.

10 Aralık Cuma Yemekteyiz Puanları

Yemekteyiz Esra Gülşah Bitirim Kimdir - 10 Aralık 2021
Yemekteyiz Esra Gülşah Bitirim Kimdir

10 Aralık Cuma günü muhasebeci Esra Gülşah Bitirim yarıştı. Esra hafta başından beri rakiplerinin yemekleri sert bir dille eleştirmesinden dolayı âdeta sonunu kendi hazırlamış oldu.

Beyza Nur Uzun  4
Soner Tan Tığlı  5
Furkan Bozkurt  5
Funda Aras Gün  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**10 Aralık 2021 Cuma**

Esra Gülşah Bitirim rakiplerinde istediği puanları alamayacağı için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma puan durumu sonucun da rakiplerinden tepki puanları alacak. Dolayısı ile Esra Gülşah Bitirim, 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olamayacağı için, Yemekteyiz Haftanın birinci ve büyük ödülü bu hafta alan isim %100 netleşmiş oldu.

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 6 Aralık Pazartesi Puanı (Beyza Nur Uzun) = 25 Puan
  • 7 Aralık Salı Puanı (Soner Tan Tığlı) = 24 Puan
  • 8 Aralık Çarşamba Puanı (Furkan Bozkurt) = 22 Puan
  • 9 Aralık Perşembe Puanı (Funda Aras Gün) = 32 Puan
  • 10 Aralık Cuma Puanı (Esra Gülşah Bitirim) = 22 Puan

6 Aralık ile 10 Aralık haftasında yarışan yarışmacıların puan durumu yukarıda verilmiştir.

Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Kim Kazandı

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı, normal şartlar da Esra Gülşah Bitirim’in 10 Aralık Cuma puanları sonrasından netlik kazanacak olsa da yarışmayı yakında takip ederek, bu hafta Yemekteyiz haftanın birincisi kim dolduğunu, resmi olarak açıklamamdan burada bulabilirsiniz.

Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir - 9 Aralık 2021

6 Aralık ile 10 Aralık haftasında yarışan yarışmacılar arasında Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Kim Kazandı (10 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı) sorusunun cevabı, 9 Aralık Perşembe günü yarışan Funda Aras Gün oldu.

Yermekteyiz Kim Kazandı = Funda Aras Gün

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu