Zuhal Topal'la Sofrada

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Esra Gülşah Bitirim]

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Esra Gülşah Bitirim yarışacak. 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları haftanın son puanlaması olacak. haftanın son puanlaması için yarışacak olan Esra Gülşah Bitirim kaç puan aldı? 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu netleşti mi? Yemekteyiz bugün yarışan Esra Gülşah Bitirim kim? Esra’nın menüsünde hangi yemekler var? Esra Gülşah Bitirim’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal 24 Aralık Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

10 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Esra Gülşah Bitirim

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Puanları ile haftanın kaderi %100 belli olacak. Haftanın son yarışmacısı olarak kendi belirlediği menüsü ile yarışacak olan Esra Gülşah, 32 ve üzerinde puanlar alması halinde, haftanın birincisi olacaktır. 

=> 13 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Esra Gülşah, kendisinden önce yarışan ve kendisine göre “Hak etmediği puanlar” alan Funda’yı geçeceğini ifade ederken, hafta başında beridir. Beyza ile takışması, Esra’nın Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 10 Aralık puanları sırasında, alacağı puanlara kesin olarak etki edecek.

=> 10 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Esra Gülşah Bitirim’in menüsünde hangi yemekler var? 10 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Esra Gülşah Bitirim kaç puan aldı? Esra Gülşah Bitirim’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6-10 Aralık Yemekteyiz Bu Haftaki Yarışmacılar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma (2021)

10 Aralık Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Esra Gülşah Bitirim. Aslen Arnavut kızı olan Esra, kendisinden önce yarışan yarışmacıların iyi yemekler yapamadığını, bugün iyi yemekler yaparak, haftanın birincisi olmak istediğini ifade etti.

10 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Ev hanımı olan Funda’nın aldığı 31 puanla, bu haftanın birincilik koltuğuna oturan Funda, adım adım 15.000 TL’yi giderken, 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Esra Gülşah Bitirim de Funda’nın bu gidişine durduracak puanlar almak istiyor.

6 Aralık tarihinde başlayan program da bugün bir yarışmacı Zuhal Topal 10 Aralık Cuma puanları sonucunda, 15.000 TL2ninsahibesi olacak. Erkek yarışmacıların vasat kaldığı program da bayanların iyi yemek yapması, dikkatlerden kaçmadı.

10 Aralık Yarışmacısı Esra Gülşah Bitirim

Yemekteyiz Esra Gülşah Bitirim Kimdir - 10 Aralık 2021
Yemekteyiz Esra Gülşah Bitirim Kimdir
 • 1991 yılında doğdu
 • 30 yaşında
 • 22 yaşında evlendi
 • 2,5 yıl evli kaldı
 • Şu an Bekar
 • Çocuğu yok
 • Arnavut Kızı
 • Mesleği Muhasebeci
 • Ağız şapırdatanlardan hoşlanmıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Ağzı dolu ile konuşanlardan nefret ediyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Esra Gülşah Bitirim’in menüsünde yer alan yemeklerin isimler alt kısımda açıklanmıştır. Bunun dışında Esra Gülşah’ın menüsüne rakiplerinin eleştirileri de hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Bu yazının en son kısmında ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Puanları, kesin olarak açıklanmıştır. 

10 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz Esra Gülşah’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Puanları Alacak Esra ve Menüsü

 • Kemik Suyuna Pirinçli Nohut Çorbası
 • El açması Kıymalı Kaşarlı Arnavut Böreği
 • Mercimek Köftesi
 • Girit Ezmesi
 • Elbasan Tava
 • Roka Salatası
 • Politiko Salatası

Haftanın final bölümünde 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Esra’nın rakipleri, bu menüyü şu sözlerle eleştirdiler; 

Menüyü beğenmedim
Bu menü yetiştiremez
Bu hafta en iddialı ikinci menü

Yarışmacının Rakipleri

6 Aralık 2021 tarihinde başlayan yarışma programında şu ana kadar en yüksek puanı alan isim Funda oldu. Esra bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma puanları sonunda, Esra’nın aldığı 32 puanı geçmek için kolları sıvadı. Dikkat: Esra Gülşah Bitirim’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Puan Durumu Sonucu Netleştiği Sırada Zuhal ve Esra

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma puanları sonucunda, haftanın sonuçları açıklanacak. Bu sonuçlar da en yüksek puanı alan yarışmacı olarak açıklanmak isteyen Gülşah da el açması olan menüsü ile şansını deneyecek.

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları vermenden önce, daha dorusu Gülşah’a gelecek olan puanlamayı aktarmadan hemen önce, Esra Gülşah’ın rakiplerinin aldığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar verilmiştir. Sonrasında Yemekteyiz 10 Aralık puanları sırasında Yemekteyiz bugün yarışan Esra Gülşah Bitirim’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları hemen alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (6-10 Aralık 2021)

 • 6 Aralık Pazartesi Puanı (Beyza Nur Uzun) = 25 Puan
 • 7 Aralık Salı Puanı (Soner Tan Tığlı) = 24 Puan
 • 8 Aralık Çarşamba Puanı (Furkan Bozkurt) = 22 Puan
 • 9 Aralık Perşembe Puanı (Funda Aras Gün) = 32 Puan
 • 10 Aralık Cuma Puanı (Esra Gülşah Bitirim) = 22 puan

Haftanın ilk bölünde hukuk fakültesi 4 sınıf öğrencisi olan Beyza Nur Uzun yarıştı ve 25 puan aldı. Haftanın ikinci bölümünde 7 Aralık Salı günü Soner Tan Tığlı yarıştı ve 24 puan aldı. Haftanın ortasında Furkan Bozkurt yarış ve 21 puan alabildi. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Funda Aras Gün yarıştı. Rakiplerinden ve sunucudan toplamda 31 puan alarak zirveye yerleşti. 

Birazdan 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için muhasebeci olan 30 yaşında ki Esra Gülşah Bitirim yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Esra Gülşah Bitirim)

Beyza Nur Uzun  4
Soner Tan Tığlı  5
Furkan Bozkurt  5
Funda Aras Gün  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**10 Aralık 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Fragmanı İzle

Aslen Arnavut kızı olan 30 yaşında evlenip boşanmış olan İstanbul da muhasebecilik yapan Esra Gülşah Bitirim, 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan yarışmacı oldu. Haftanın final bölümünde yarışan, Esra Gülşah’ın yarıştığı bölüme ait Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık fragmanı, alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. beyza esra siz bir birinizi yerken sinsi hamur açmasını bile bilmeyen makyaj güzeli funda 15 000 tl yi götürdü sizde avcunuza bal dökün bir güzel yalayın seyirciye saygınız yok hanımefendi olmak bu kadarmı zor programı mahalle kavgasına döndürdünüz zuhal ben nereye düştüm diye kendine soruyordur ama maalesef acunun en büyük özelliği bu nerde çirkef varsa topluyorlar ama seyirci kaybediyorlar farkındalarmı bilmiyorum olan zuhale oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu