Gelinim Mutfakta

10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Yarışmacıların Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanları

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya ve yeni yarışmacıların katılması ile yarışmanın cehresi elbette değişecek. Rüzgar gibi gelip yel gibi giden İlhame ile Hatice’den sonra yeni gelecekler bu ikili kadar güçlü olacağını zannetmiyorum. Ancak genede gelen gideni aratır sözünü de bir kenara koymak isterim. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Aralık Pazartesi Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Cansu bence en çok elemek istediği yarışmacı Hatice’yi elediği için çok mutlu ve adeta etekleri zil çalıyor dersek yanlış olmaz. Daha önce Hatice defaatle Cansu’ya sen o koltukta elenmiş biri olarak duruyorsun sözlerine çok sinir olduğu yüz halinden belli olan Cansu geçtiğimiz hafta finalinde gelinim mutfakta puan durumu açısından en yüksek puanı alıp beş bileziğin sahibi olurken Hatice de en düşük puana sahip oldu ve yarışmadan elendi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 14 Aralık Cuma bilezikleri alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bizlerin yazılarını takip eden okurlarımız Hatice’nin gelecek haftalarda yarışmada olmayacağını öncesinde duyurmuştuk. Sizler de çok özel bilgileri öncesinden öğrenmek için yazılarımızı takip edebilirsiniz. Sevgül hanım son zamanlar oldukça düşük puanlar yapması elbette dikkatimizden kaçmadı.<<< [saributon]Gelinim Mutfakta 12 Aralık Çarşamba Günün Birincisi[/saributon] >>> kim olduğunu görmek için tıklayınız  için tıklayınız.

Bu puanlamayı yapma sebebi, İlhame’nin verdiği puanlara karşı verdiğini düşünerek, artık İlhame olmadığını için Gelinim mutfakta 10 Aralık puan durumu açısından artık adil puanlar verilemesini temenni ediyorum. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

10 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama ne kadar önemli olduğunu şöyle anlatmak isterim. Yeni yarışmacı da olsanız, eski yarışmacı da olsanız haftaya hangi mod ile başlayıp nasıl puanlar alırsanız hafta boyunca bu puanlar peşinizi bırakmıyor ve benzer puanlar finale kadar peşinizden takip ediyor. O yüzden yeni gelen yarışmacı da eskiler de ilk gün iyi bir çıkış yapmak isteyecekler.

Her yeni gelen kaynana puanlama şeklini %100 değiştiriyor. Gül hanım varken bir çok kaynana 4 rakamını kullanırken Gül hanımdan sonra İlhame hanım geldi ve gidene kadar da hep düşük puanlar verildi. Bakalım yeni gelen kaynana 10 Aralık Gelinim Mutfakta puanlama da ve sonraki puanlamalar da nasıl bir puanlar verecek? Hep birlikte göreceğiz.

Cansu, Hatice’yi gönderdiği için yarışmada kutlama yapmasını değerlendirmek gerekirse tablonun belli bir kısmına baktığımızda yanlış gözükse de giderken Hatice kına vermesi öncesinde Cansu elendiğinde Hatice’nin sözlerini bir araya koyduğumuzda Cansu’yu bir nebze haklı buluyorum. Ama yapmasa belki de daha iyi olabilirdi. Not: Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir.

İlk defa yarışmaya katılan gelin ve kaynana elbette bir alışma süreci olacak. Genellikle yeni gelen gelin ilk gün sonuncu oluyor ve bu gidişe bir türlü dur diyemiyorlar. Diğer yandan Hatice gibi güçlü yarışmacı geldiğinden ise ilk günden en yüksek puanları toplamayı başarıyor. Bakalım, 10 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken yeni gelin nasıl bir performans ortaya koyacak? Beni tahminlerimi soruyor sanız? Hatice gibi olamayacağını hatta ilk gün düşük puanlar alacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar sadece ben bu yarışma programını yazmıyorum. Mevcut gelin kaynana konsepti adı altında çok iyi reyting alan yarışmaları da yazarken Gelinim Mutfakta yarışmasının daha oturaklı olduğunu gördüm. Tabi bu benim fikrim. Bu arada yarışma programı Pantene altın kelebek ödüllerinde En iyi gündüz kuşağı ödülüne layık görüldü. Bence de hak etmişlerdi Fatih Ürek’i ve tüm ekibi kutlayıp her gün olduğu gibi 10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? Ve kaç puanla birinci olmuştur? Yorumlarınızı bekliyorum. Bakalım kim bilecek?

Altın listemiz de değişiklik meydana geldi. Ancak sıralama değişiklik yaşanmadı. Ezgi ile Cansu 30 bilezikle birinci ve ikinciliği paylaşırken Başak 20 bilezikle üçüncü sırada 18 puanla Özlem halen listede kalmaya devam ediyorlar. Hatice elenmemiş olsa idi bu listenin en başına geçebilecek bir hırsı olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Gelinim Mutfakta 10 Aralık puanları verilirken Sevgül Cansu’nun tabağını bulmaya devam edecek mi? Görüşlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar bu gün Ziyafet hanım düğünde takılan altınlar bizim diyerek erkek tarafının ailesine ait olduğunu yani yeni evlenen çifte takılan takıların verilmeyeceğini söyledi. Cahilliğimi bağışlayın doğu ilimde bu olay gerçek mi? Yani Ziyafet hanımın kendi fikri mi? Yoksa doğuda takılan takılar erkek tarafı mı alıyor? Bu konuda fikri olan yorum olarak alt kısımda yazarsa çok mutlu olurum. Not: Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Günün Birincisi Ve Kaynanaların Gelinlere Veridği Puanları (Pazartesi)

10 Aralık Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? ve 10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı toplayıp, çeyrek altını kim, hangi gelin kazandı? Kaynanalar konseyi tadım ve puanlama yapacaklar ve bu soruyu cevaplamış olacaklar. Bizlerde kaynanaların her verdiği puanları an ve an aktarırken sizler de her kaynana puanlarından sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.Son olarak sizce Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Tahminleri bekliyorum.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta puan kısmı daha iyi gözükmesi açısından gözükmesini istediğimiz için tablo oluştursak da zaman zaman tabloda kaymaların yaşandığını gördük. Bu bizden kaynaklı olmadığını kullandığımız yazılımın alt yapısından ötürü bu kaymaların olduğunu fark ettik. Bu sebeple kayma yaşanan Gelinim mutfakta puan tablosu olduğunda ekstradan yazı olarak da puanları ekleyip puanların görünürlüğünü artırmayı hedefliyoruz. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar (10 Aralık) da Cansu artık daha şanslı ve Hatice gibi güçlü rakibini elemenin verdiği bir öz güven var. Ancak Elif de çok iyi yemekler yapmaya ve iyi puanlar almaya başladı. Acaba Elif, Cansu’ya rakip olabilir mi? Ne dersiniz? Tahminlerimi soruyorsanız Elif olmaz ama Ziyafet hanımın verdiği puanlar sayesinde olabilir diye düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi puanlama öncesinde fragmanlarda Cansu’nun Hatice’yi elediği için şekilden şekle girmesi, kafamda Cansu imajını zedeledi. Benim bildiğim Cansu daha farklı biri ve böyle işleri yapmazdı. Not: 10 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları siz değerli okurlarımıza yazının devamında sunulmuştur. Önce bu gün gelinlerin yapacağı günün yemeğinin malzeme listesini vereceğiz. Sonrasında ise puanlama kısmına geçeceğiz. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓  

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu bu gün ilk gün olduğu için yarıca vermeyeceğiz. Zaten gelinlerin toplam puanları aynı zamanda haftalık toplam puanlarına eşit olduğu için.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeğini ve malzemesini aktaralım.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Günün Yemeği Ve Malzemeleri

 • 500 gram tavuk göğsü
 • 400 gram brokoli
 • Bir adet küçük boy soğan
 • 1 det kırmızı kapya biber
 • 1 adet yeşil biber
 • 2 diş sarımsak
 • 1 tatlı kaşığı domates salçası
 • 1 çay bardağı ılık su
 • 4 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Brokolili tavuk resim 1

Fatih Ürek günün yemeği için gelinlere 45 dakikalı süre tanıdı. Gelinler belirtilen süre içerisinde günün yemeğinin yapımını tamamlayıp, Gelinim Mutfakta 10 aralık puanlama kısımına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanları (10/12/2018 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : 3
Emel : => Tuğçe’nin Gelini 5
Rümeysa : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 5
Elif     : 4
Emel : 1
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 4

*************************

” 10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Elif    : 2
Emel : 3
Rümeysa : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 3
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 1
Rümeysa : 4

*************************
Gelinlerin 10 Aralık Pazartesi Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 2 5 5 3 15
Elif 3 4 2 5 14
Emel 5 1 3 1 10
Rümeysa 1 4 1 4 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Aralık – 14 Aralık Haftası) – Pazartesi

Gelinin Adı Pazartesi Puanları
Cansu 15
Elif 14
Emel 10
Rümeysa 10

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 10 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ CANSU
10 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ RÜMEYSA & EMEL

*************************

Gelinim Mutfakta 192. Bölüm 11 Aralık Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

34 Yorum

  1. KESİNLİKLE KATILIYORUM zEYNEP BEN YUKARIDA BU KONUYA DEĞİNDİM BENİM BİLDİĞİM CANSU BU DEĞİL

 1. Evet arkadaşlar geçen hafta dediğim gibi Haticeden dolayı Emelin çirkefliği gözükmüyordu. Ve şuan tam bir Haticeden daha beter çirkef Emeli giriyorum Benimle aynı fikirde olan söylesin

 2. Cansu da diğer altın alan gelinler gibi allahın yolundan çıktı aslında 10 bilezik alan gelini gönderecen çünkü kaynanalar usta oluyor hak yiyorlar

  1. Bir birleriyle cekismeden yemek yapsalar ne guzel olur ama yok cirkeflik yapmadan dururlarmi hiccc

 3. Arkadaşlar favorim Cansu aslında Elif demek istiyordum ama Elif çok çabuk kanıyor Cansuyla bir tarafta olursa Cansu kolay kolay onu satamaz ama Emel Elif’i kandırdı ve emin olun onu aldığı gibide satacak. Gelelim bu haftaya arkadaşlar Bilezikleri almasını istedim adayim Cansu. Göndermek istediğim adayım ise Emel ama şuan tam karar veremedim bakalım ilerleyen günlerde Elif ve yeni gelen nasıl bir tavır sergiliyorlar. Ama şuan Cansu bilezik adayı Emel gidecek adayım. Bakalım bekleyip göreceğiz.

  1. BENCE RÜMAYSA GİDECEK POYRAZ BEY ZATEN KENDŞ KAYNANASI ÇOK İYİ YEMEK YAPAMIYOR İMAJI VERDİ İLK BAŞTAN

 4. Elif sen kenfini niye bu kadar zorluyorsun sonuçta öz olmayan eltin için altın almak istiyorsun. Kız kaynanan alçak o altınları elinden saf
  Emek benden yemek senden misali

 5. HATİCE GİDERKEN EMEL’İ BIRAKMIŞ ANLAŞILAN İNŞALLAH BU HAFTA EMEL YOLCU OLUR.
  TAHMİNİME GÖRE RÜMEYSA GİDECEK CANSU BİLEZİK ALACAK

 6. FİLİZ Hanım sende benim gördüğümü gördün demi Emel’de hakikatten çirkef ya:)) Haticenin veliahtı.

 7. Cansu vasat bi zekaya sahip insanları kandırabilecek kadar bir rol yeteneğine sahip..Hal böyleyken Türkiye de çok iş yapar …

 8. Ezgi ve reyhan gidince cok b…n bir program oldu.ozellikle cansu ve fino kayinvalidesi ezgi ile reyhan a dua etsin onlarin sayesinde kaldilar sigintilar. Izlemiyoruz artik

 9. Diğerlerinin Cansu kadar zekası ve kendine güveni olmadığı için genelde hep Cansu haklı görünecektir …o zaman soru şu : dengesiz bir savaşta güçlü olanı tutmak mı yoksa güclünün yenilmesini istemek mi ..?

 10. Hic belli olmaz elifde iyi gidiyo 14 puanda iyi ilerliyen gunlerdede iyi olucak saniyorum insallah

 11. Selamlar Filiz Hanım 7 aralıktaki yorumların neredeyse hepsini silmişsiniz nedendir acaba, hani Haticeyi kutlama yaptığımız gün :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu