Gelinim Mutfakta

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Perşembe günün birincisi olan kim? 10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları belli oldu mu? Son puan durumu sonucunda birinci kim oldu? 10 Aralık Puan durumu sonucun da bugün kim birinci oldu? 10 Aralık Perşembe bugün Çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. Dikkat: 10 Aralık Puan Durumu sonucunu yazının sonuna eklenmiştir.

=> 31 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Perşembe Puanları Gamze için artık formaliteden ibaret olduğunu, en yakın gelin ile arasında 15 puan fark olurken birinci ile arasında 25 puan fark açılmasında dolayı bu hafta ekesin olarka Gamze’nin elenmesi bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Perşembe Toplam Puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Bugün 10 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci? Cevabını bu yazının en sonunda açıkladık.

=> 11 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri bu hafta Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak gelin İlayda ve Gizem ikilisinden hangisi bu avantajı elde ederse haftanın birincisi olmaya en yakın isim olacağını çok ama çok iyi biliyor.

=> 11 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bu nedenle Gerek kaynana Gülcan gerekse kaynana Semra’nın yapacağı puanlarda kendi gelinine ve rakip gelinlere vereceği puanlar haftanın kaderini kesin olarka değiştirecektir.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynanaların savaşı yaşanacak. Bu hafta yarışmaya katılan Güllüzar kaynanadan hangi gelin beri puanı kapanırsa, bugün günün birincisi olup çeyrek altını almaya en yakın isim olacaktır. Dikkat: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Gelinim Mutfakta Son bölümde Gizem eline geçirdiği fırsatı çok iyi kullandı. Bu nedenle şu an en yüksek puana sahip olan yarışma olarka zirveye yerleşti. Gizem 10 Aralık Perşembe puanlaması sırasında avantajını rakip gelinlere karşı koruyabilmek adına kaynanası ile özel olarak tüyolaştı.

Gülcan kaynana bugün yine çok ama çok riskli bir puan yapsa da puan verirken hiç bir şekilde heyecan yapmamadan 5-1-1-1 vermesine karşı Aysun şöyle tepki gösterdi.

“Ya Gültan Teyze tabağın üzerinde İlayda yazsam bu kadar rahat 5-1-1-1 yapamazsınız!”  Yarışmacı Aysun

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Sözleri ile Aysun da artık Gülcan kaynananın verdiği puanlamaya inanmadığını, bunun altında bir şeylerin olabileceğini ima etti. En baştan beri söylediğimiz gibi acaba Gülcan hanıma İlayda’nın tabaklarının yeri mi söyleniyor? Zira Gülcan puanlama yaparken “bu acaba İlayda’nın tabağı mı?” diye heyecanlanmıyor bile. Bu kadar öz güven nereden geliyor? Yorum izleyenlere bırakıyoruz. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanlama kısmı yazının sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Perşembe Puan Durumu

Final bölümüne artık bir gün kala bilezik alacak ve elenecek kişinin %100 olmasa da büyük oradan belli olacağı bugün Gelinim mutfakta 10 Aralık Perşembe puanları birazdan kaynanalar ve Onur Büyüktopçu tarafından verilmeye başlanacak. Bugün Zeytinyağlı Brüksel lahanası yemeğine puanlar verildikten sonra Gelinim Mutfakta 10 Aralık Perşembe puan durumu sonucu netlik kazanacak.

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu resmi

Bugün çeyrek altını alan gelin Gizem yada İlayda ikilisinden hangisi olursa bu hafta bilezikleri almaya en yakın isim olacağı için İlayda bu fırsatı avantaja çevirmek için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanan Aysun bu hafta oldukça kötü puanlar alıyor. Şu an birinci ile arasında 9 puan farkın olması, Aysun’un elenmeye yakınlaşması anlamına gelse de bu hafta yarışmaya katılan Gamze’nin puanları Aysun’dan 15 puan eksik olması Aysun’un rahat bir nefes almasına neden oluyor.

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Gizem

Aysun 10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda bilezikleri almak için son fırsatı olduğunu, bu fırsatı da çok iyi değerlendirmek için özellikle kendi kaynanasını tabaklara odaklanması gerektiğini dile getirdi. 

Bugün Gelinim Mutfakta 10 Aralık puanlaması sonucunda bilezikleri alacak isim %100 olarak belli olmasa da büyük oranda netlik kazanması bekleniyor. Bu hafta bilezikleri almak isteyen Aysun ve Gizem 10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu hangi gelinin bileziklere yürüyeceği belli olacak.

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları puan durumu günün birincisi

10 Aralık Çeyrek altını bugün kim aldı? 10 Aralık Perşembe puan tablosu nasıl şekillendi. Bugün kim birinci oldu? Bugün altını kim aldı? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanları (10/12/2020 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

10 Aralık Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 5
Gizem: 1
Aysun: 4
Gamze: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 5
Gizem: 1
Aysun: 1
Gamze: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************
Kaynana Güllüzar’ın verdiği Puanlar

İlayda: 1
Gizem: 5
Aysun: 2
Gamze: => Güllüzar’ın  Gelini 3


*************************
” 10 Aralık 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda : 2
Gizem: => Nurten’in Gelini 5
Aysun: 2
Gamze: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 1
Gizem: 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 2
Gamze: 3

*************************

Gelinim mutfakta 10 Aralık Perşembe Toplam Puanlar

İlayda 5 5 1 2 1 14
Gizem 1 1 5 5 5 17
Aysun 4 1 2 2 2 11
Gamze 3 1 3 1 3 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Aralık – 11 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************

İlayda : 53 + 14 = 67
Gizem : 58 + 17 = 75

Aysun  : 49 + 11 = 60
Gamze : 34 + 11 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 10 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
10 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN/GAMZE

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Aralık Cuma Fragmanı İzle

10 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra hafta finalinde neler olacağı, kimin bilezik alacağı, kimin eleneceği merak konusu olacak. İşte Gelinim Mutfakta 11 Aralık fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. Bende ras geldim şimdi, ilayda’nın eriştesi resmen yanmış, ona onur nasıl 5 verdi, ona şaştım. Olmadı.

 2. Gizemin yemegi pişmemiş kadın geldi 5 verdi bu nasıl iş ya gizem bilezik alacak ya elinizden geleni yapin

 3. İlayda fazla bagırma ısdeyen kavurur ısdeyende kavurma bızdede kavrulmaz pişerken kızartırız

 4. Arkadaslar izlemeyin.Onur resmen Ilaydanin yanmia tabagini bile bilw 5 veriyo.hakaizlik yapiyo.hak yiyo.hakbyiyen … yeaim.

  1. O zaman izleme zorlamı izletiyorlar seni gizemmi tuttu senden başka ilaydayla uğraşan yok yeter ilayda ilayda ne istiyorsun

   1. Zaten izlemiyorum,netten puanlara bakiyorum.ben ordaki hic bir gelini tutmuyorum.Zeynepi tutuyodum onuda onur eledi.onura karsı hakkini aavundu diye onur eledi zeynepi 1 vere vere.inaallah reytingler yelrleede olurda onuru kovarlar.zaten sundugu hix bir yemek programi tutmadi.yakindir kovulmasi.

 5. Aygün vet torpil çok fazla olaydaysan başkası yemek yapamıyor yasada 5 aliyor parcalansada sryretmiyorum. dedi ki:

  E

 6. İlayda ve kaynanasını ilk başlardan çok seviyordum. Fakat son günlerde hem ilayda da hemde gğlcan hanım o kadar kıskançlık ve fesatlık yapıyorlar ki allah kalplerine göre veriyor.ne demişler herkes kalbinin ekmeğini yermiş.

 7. Ne oldu gülcan hanım bugün gelininin yanık yemeğine 5 diğerlerine 1 1 1 verdin ama diğer kaynanaların hepsi ilaydanın yemeğine yanık dedi. İşte allahın adaleti böyle olur. Gizem ve semra hanım çok tatlısınız. Çok doğalsınız. Sizi çok seviyoruz.

 8. Ne oldu gülcan hanım bugün gelininin yanık yemeğine 5 diğerlerine 1 1 1 verdin ama diğer kaynanaların hepsi ilaydanın yemeğine yanık dedi. İşte allahın adaleti böyle olur. Gizem ve semra hanım çok tatlısınız. Çok doğalsınız. Sizi çok seviyoruz.

 9. BENCE AYSUN DİĞER GELİNLERE KARŞI ÇOK SEVİYESİZLEŞTİ!DİLİ BİR KARIŞ!..EN MÜKEMMELİ BENİM DİYOR!..UKALA TAVIRLA TAKINIYOR!..TERBİYESİZ GERİZEKALININ BİRİ!..

 10. AYSUN VE KAYINVALİDESİ’NİN YERİNE BAŞKA GELİN KAYINVALİDE GELSİN!..PROGRAM SIKICI HALE GELDİ!..YÜZLERİNİ GÖRMEYE TAHAMMÜL DAHİ EDEMİYORUM!..AYSUN’NUN KAYINVALİDESİ HİÇ YAŞININ GEREKTİRDİĞİ GİBİ DAVRANMIYOR!..GELİNİNİN TABAĞINI BULDUĞU ZAMAN ÇOCUK GİBİ HAVALAARA ZIPLIYOR!…

 11. Ben puanlamaya şaşıranlara şaşırıyorum. Olayda 3 haftadır bilezik alamıyor ve morali sıfır. Farketmemek mümkün değil ki en kızarmış hatta yanık tabak onunki. Onlar in tüyoyu bu.diger kaynanalar bu durumu nihayet çözdüler bir veriyorlar. Ama onur bey kollamaya devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu