Gelinim Mutfakta

10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 10 Aralık 2019 Salı günün birincisi ve en yüksek puanını kim aldı? Haftanın ilk puanlamasında Elif’in bariz bir üstünlüğü ile sonuçlanması, bu haftanın favori yarışmacısı olduğunu da kanıtlamış oldu. Kaynana Çiğdem ile Elif iş birliği içinde bugün Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Puanları sırasında yine iyi puanları almayı başarıp, 10 Aralık puan durumu sonucunda zirvedeki yerini korumasını bekliyoruz.

=> [mavibuton]31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] hangi gelin olduğunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Geçtiğimiz gün yazdığım ve Elif’i eleştirdiğim yazımı okuyan Elif fanları bana kızsa da ben zamanında haksızlığa karşı hem Elif’i hem de bir çok yarışmacıyı savundum. Yeri geldiği Ezgi’ye yapılan kayırmaları burada anlattım. Şimdi bunları unutup,sadece Elif’e cephe almış gibi gösterilmeme çok üzüldüm. Not: 10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanları öncesi Elif ile Yağmur'un tartıştığı an10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak isim Elif olması halinde (beklentiler o yönde) Elif bu hafta bileziklere bir adım daha yaklaşacak. Ancak bu duruma dur diyebilecek bir tek yarışmacı var ki o da Yağmur.

=> [mavibuton]17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Yağmur bu duruma dur diyebilmesi ve Elif’e bu hafta bilezikleri kaptırmaması için bugün kim birinci sorusunun cevabında kendisi olmalı. Yani %100 Yağmur bugün çeyrek altını alan yarışmacı olmalı. Aksi halde Elif’e altını kaptıracak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 13 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an elif ile çiğdem

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

10 Aralık Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında gözlerim yine Çiğdem hanımın üzerinde olacak. Arkadaşlar bana kızsanız da her defasında iki adet bir verilmesine karşıyım. Sevgili Elif fanları düşünün ki Reyhan hanım her defasında geliyor ve Elif’e bir veriyor. Her defasında Ezgi’yi bulup, beş veriyor. Peki bu durumda haksızlık yapıyor demeyecek misiniz? Elbette dersiniz.

=> [mavibuton]12 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Tablosu[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Bugün 412. bölüm Elif AkçamHaksızlık karşısında şuan dilsiz şeytan olduğu söylenir. Ben de imkanım dahilinde Çiğdem hanım haksız puanlama yapsa da geçerli oluyor. Yani yarışmanın kurallarına aykırı bir puanlama yapmasa da vicdanen haksızlık yapıyor. Aynı puanları her defasında kendi gelini alsa avazı çıktığı kadar bağırıyor. İnanın o durumda kanal değiştiriyor. Not: 10 Aralık Salı haftalık toplam puanlar yazının en son kısmında verdim.

=> Bu arada [mavibuton]11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta elene yarışmacı Duygu sokak röportajı yaptığında Elif ne kadar tepki göstermişti, hatırlıyor musunuz? Bugün sokak röportajına çıkıp;

“Kendime dişli rakip arıyorum.”
Elif Akçam

Programda güçlü rakip olmadığını ve kendisine yarışmacı aradığını söyleyip, açıkça programda yarışan yarışmacıları tahrik etmiş. Muhtemelen iç yapımların reytingleri kurtarma çabası.  Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu10 Aralık Salı puanları öncesinde Elif’in bu hamlesine, yan dışarı çıkıp röportaj yapmasına karşın kaynana Çiğdem’in aynen söylediklerini aktarıyorum.

“Gitmiş sokaklar da rakip arıyor. Burada çünkü rakibi yok”
Kaynana Çiğdem

Sözleri ile gelini elif’in yaptıklarını onayladığını söyleyen kaynana Çiğdem, geçen hafta Duygu’nun Şaheste mi yoksa Çiğdem mi röportajına verdiği tepki stüdyoyu inletmişti.10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yağmur

Sokaklara çıkıp bunu yapan Duygu’ya karşı bir ton laf eden Çiğdem hanım, keşke bugün elif için de aynı şeyi söyleseydi. Elif fanları hadi bu durumu değerlendirin. Not: Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanlama kısmı yazının en son kısmında tablo içinde sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Puan Durumu

10 Aralık 2019 Salı günü yarışmacılar arasında rekabetin iyice kızışacağını ve Elif ile Yağmur arasında şu an 3 puan farkın daha da açılmasıı bekliyoruz. Geçtiğimiz hafta doğru dürüst elif’in tabağını bulamayan Çiğdem, bu hafta hem elif’i hem de rakiplerini eli ile koymuş gibi bulmaya başladı. Bu da Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puan durumu sonucuna doğrudan yansıdı.Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Günün Birincisi Elif Akçam

10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yaparken Çiğdem hanımı dikkatli takip edin. Nedense güçlü bir rakip geldiğinde 5-1-1-2 tarzında daha önce kendisinin karşı olduğu bir puanlamayı yapması, inandırıcılığını ve samimiyetini kaybettiriyor. En azından benim için

Bugün çeyrek altını alan gelin Yağmur olması halinde Çiğdem hanımın bu hafta tek rakibi olacak. O da kesinlikle Yağmur’u elemek yada Elif’in puanlarına yaklaştırmamak olacak.10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında Yağmur’u alacağı puanlar bu haftanın da sonucunu şimdiden belirleyecek. Zira gördüğümüz kadarı ile Elif ile Yağmur bilezik için yarışacak. Yağmur daha ikinci günden bu yarıştan düşmesi halinde, program da final heyecanı da kalmayacak.

10 Aralık Salı puan tablosu henüz netleşmeden yarışmacıların son bölümde aldığı puanlara gelin hep birlikte bakalım. Elif 17 puanla ilk gün hem çeyrek altını aldı, hem de zirveye yerleşti.Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Çeyrek Altını alamayan Aydan

Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlar sonucunda ikinci sıraya 14 puanla yerleşen Yağmur neredeyse çeyreği almak üzere iken Elif’e gelen son puanlama kaynana Çiğdem’den olunca, Yağmur’a 1 Elif’e beş gitti ve bir anda Elif 17 puanını sahibi oldu..

Üçüncü sırada ise çok güçlü bir yarışmacı olduğunu iddia etse de henüz bir atak göremediğimiz Aydan 7 puanla ilk günden Elif ile arasında 10 puan fark açmış oldu. Son sırada ise bu hafta yarışmaya katılan ve sesi ile dikkat çeken Buse 4 puanla son sırada yer aldı. Şu an Haftalık Puan Tablosu sonucu bu şekilde olduğunu ama her an bu sıralama değişebileceğini söylemem gerek.10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu Belli olduğu an

10 Aralık Salı Çeyrek altını kim aldı? Elbette bu soruyu yazının son kısmında sizlere cevaplamadan önce içinizden hangi yarışmacının alacağını düşünüyorsunuz? Yorum kısmından yazabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBugün 10 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve çeyrek altını bugün kim kazandı sorusunun cevabını verebilmek için yarışmacıların sunum kısmına sunduğu günün yemeğini önce adını sonra malzeme listesini, daha sonra ise Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı puan durumu sonucunu ve günün birincisi kim olduğunu aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Sömelek Köftesi

10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Sömelek Köfte Malzeme Listesi - 1

 • 1,5 su bardağı kadar köftelik bulgur
 • 3 çorba kaşığı irmik
 • 250 gram yağsız kıyma
 • 2 çay kaşığı pul biber
 • 1,5 su bardağı ılık su
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Sömelek Köfte Malzeme Listesi - 2

Sosu için;

 • 2 çorba kaşığı tereyağ
 • 2 çorba kaşığı sıvı yağ
 • 1 çay kaşığı toz biber
 • 1 çay kaşığı kuru nane
 • 1 çay kaşığı pul biber

Üzerine;

 • İki çay bardağı kadar yoğurt (çırpılmış) 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Kahramanmaraş’ın meşhur yemeklerinden dolan ama çok fazla kişinin ismini belkide ilk defa duyduğu harika bir lezzeti yarışma programında yapacaklar. Normal köfte yapımına göre daha aşamalı ve teknik isteyen yemek olduğu için gerçekten bu işi bilen iyi yemek ortaya çıkartacaktır.

Haftanın ikinci günü yani 10 Aralık Salı günü yarışmacılara böylesine teknik bir köfte için 50 dakika süre veren Fatih Ürek, sürenin uzatılmayacağını ve köftelerin çiğ kalmaması konusunda yarışmacılar ikaz ettikten sonra kısaca nasıl yapacağını da üstün körü anlattı.

Bugün kim çeyrek altını aldı? zira son bölümde çeyrek altını hanesine yazdırmayı başaran Elif, bugün de çeyreği alması halinde, bugünkü bölüm puanlaması sonrasında hafta finali için çok büyük avantaj elde edecek. 

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puanları (10/12/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Aydan : 3
Yağmur : 1
Buse : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 3
Buse : 4

*************************
” 10 Aralık 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan : 5
Yağmur : => Ayten’in Gelini 4
Buse : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şükriye‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 2
Aydan : 5
Yağmur : 3
Buse  : => Şükriye’nin Gelini 1

*************************

Gelinlerin 10 Aralık 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 3 1 1 2 7
Aydan 3 5 5 5 18 (-2)
Yağmur 1 3 4 3 11
Buse 5 4 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9-13 Aralık Haftası) – Salı

*************************
Elif        : 17 + 7 = 24
Aydan    :  7 + 18 (-2)= 23
Yağmur : 14 + 11 = 25
Buse      : 4 + 11 = 15

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 10 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
10 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Aralık 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

11 Aralık 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 413. bölümü ile gelecek olan programın 11 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu