Zuhal Topal'la Sofrada

10 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Büşra Tekin)

10 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Büşra Tekin yarışacak. 8 yıllık evli ve 8,5 atlık bebeği olan Büşra eşinin Almanya da İtalyan mutfağı üzerine restorandı olmasının yanı sıra kaynanasının şef yardımcısı olması nedeni nedeni le bu tecrübeleri menüsünde kullanıp, kaynanaları etkilemeyi planlıyor. Bakalım kaynanalar 10 Aralık Salı Zuhal Topalla sofrada puanları sonrasında etkilenip, etkilenmedikleri ortaya çıkacak.

=> 10 Aralık 2021 Cuma Yemekteyiz 15.000 TL’yi Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Aralık Salı Puanları öncesinde, sunucumuzu Büşra’nın mahallesinde Ankara Seymenleri karşıladı. O anlar bu haftanın anlam ve önemini belirten en güzel görüntü olduğunu düşünüyorum.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 31 Aralık Salı Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

10 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin ve KaynanaKaynanalar ilk gün haftanın ilk puanlamasında nispeten adil puanlar verdiler. Bugün de çok çok düşük puanlar gelmeyeceğini, ancak son bölümde yarışan Necla kaynana diğer kaynanalar nazaran daha düşük puanlar vereceğini düşünüyoruz.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 24 Aralık Salı Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Büşra Tekin’in puanlarını dengeleyecek olan puanlar ise 10 Aralık Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı olacak. Zira sunucumuz kaynanalara nazaran daha adil puanlama yaptığı için sunucumuzun puanlarını da ayrıca tablo içinde vereceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]17 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada Bugün 292. bölüm Ankara çekimleriHafta içinde daha önce tanımadığımız ve ilk defa kamera karşısında gördüğümüz yarışmacılar 15.000 TL’yi hafta finalinde almak için kıyasıya yarışırken, bu hafta yarışan yarışmacıları tanımadığımız için [mavibuton]9-13 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları[/mavibuton] hakkında tüm bilgileri görmek için yarıca sizler için tanıttık. Mavi butona tıklayıp, ulaşabilirsiniz. 

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Aralık Salı (2019)

10 Aralık Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Büşra Tekin. 8,5 yıllık evli olan ve görücü usulü evlenen Büşra kocasının Almanya da İtalyan usulu restorandı olduğunu açıkladı.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 13 Aralık Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Büşra bugün menüsünü belirlerken kendisine eşinin ve kayın validesinin yardımcı olduğunu dile getirirken, kayın validesi de NATO askerlerine yemek yapılan bir yerde şef yardımcısı konumu ile uzun yıllar görev yapması, bugün Büşra Tekin’in harika bir sofra kurmasına çok yardımcı olduğunu açıkladı. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 10 Aralık Salı puanlaması yazının en son kısmında verdik.

=> [pembebuton]12 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] ki bölümde verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Aralık Salı Puanları Alacak yarışmacı Büşra Ve Kaynanası

Son bölümde yarışan yarışmacı düşük puan almaması, bu haftanın daha adil geçeceği konusunda bizleri oldukça ümitlendirse de kaynana Necla Karakelle’nin gittiği masalar da vereceği puanlar da oldukça önemli olacak. 

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 11 Aralık Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

10 Aralık 2019 Salı günü haftanın ikinci bölümünde yarışan Almancı gelini olan Büşra Tekin ile kayın validesi Kadriye Tekin’in yarıştığı (292. bölüm) bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Büşra Tekin (10 Aralık Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin - 10 Aralık 2019 Salı Yarışmacısı

 • 28 yaşında
 • 8 yıllık evli
 • 8,5 aylık bir bebeği var
 • Aslen Çankırılı
 • Bir çocuk annesi

Kadriye Tekin (10 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Kadriye Tekin - 10 Aralık Salı Yarışmacı Kaynana

 • 40 yıl Almaya da yaşadı
 • 53 yaşında 
 • 6 yaşında Almanya’ya gitmiş
 • Arkadaş çevresi Katrina diye hitap ediyor
 • Yardımcı şef olarak çalıştı
 • 3 erkek evladı var
 • 3 gelini var
 • Üç torunu var

Bu haftanın ikinci sırada yarışacak olan ve Kadriye Tekin’in gelini Büşra’nın eşi ile evlenme hikayesine bakacak olursak; Büşra eşi ile görücü usulü olarak evlendiğini ve çok mutlu olduğunu dile getirdi. 

Yakın zaman da doğum yapan ama yarışmada enerjik dolu bir şekilde yarışan Büşra ilk gün yarışan yarışmacının aldığı 29 puanı Zuhal Topal’la Sofrada 10 Aralık Puanları verildiği sırada geçmeye çalışacak.10 Aralık Salı Zuhal Topalla sofrada bu hafta yarışmacısı Büşra Tekin Ve Kadriye Tekin

Geçtiğimiz hafta büyük ödülü alan yarışmacı, sunucumuzdan en yüksek puanı almadığı halde birinci olmayı başarmıştı. Ancak bu hafta kaynanaların gelinlere birbirlerine yakın puanlama vereceği için sunucumuzun puanları da bir hayli önemli hale geleceğini düşündüğümüz için bugün 10 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabını tablo içinde mavi yazı ile aktaracağız. 

Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları ve sonuçlarını vermeye geçmeden önce yarışmacı Büşra Tekin’in yaptığı günün menüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha sonra bugünkü bölüm puanlamasını aktaracağız. 

10 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Büşra’nın Menüsü 

 • Domates Çorbası
 • Lazanya Tomate
 • Tavuk pirzola sarması
 • Sebzeli kuskus pilavı
 • Hardallı patates salatası
 • Brühe Soslu Karnabahar
 • Brokoli Salatası
 • Hindistan cevizli Çikolatalı pasta

10 Aralık Salı Zuhal Topalla sofrada Büşra'nın Menüsü


Kaynanalar ikinci gün yarışacak kaynana Kadriye’nin gelini Büşra’nın menüsünün çok karışık olduğunu ve menüler arasında uyumsuzluğun olduğunu dile getirdiler. anlaşılan rekabet başlıyor. 

İlk gün yarışan gelin ortalamanın üzerinde bir puan almasında dolayı, kaynanalar kendilerini frenleyip, frenlemeyeceğini Zuhal Topal’la Sofrada 10 Aralık Puanları sırasında gelecek puanlara göre anlayacağız. Kaynanalar bugün puanlama yapacağı menüyü küçümsemesi ve basit görmesi, acaba düşük vereceği için yer mi yapıyor diye bizleri düşündürdü.

10 Aralık Salı puanları an ve an değişim gösteriyor. Puanların son halini görmek için lütfen sayfayı her kaynananın verdiği puan sonrasında güncelleyiniz. Bizleri

<< Zuhal Topalla sofrada puanları dizicenter >>

şeklinde arayıp, en son yazdığımız yazımızı görebilirsiniz. 

İlk gün Almancı Katrina daha doğrusu Kadriye kaynana yemekleri eleştirmesini gören diğer kaynanalar da kendilerine gelecek olan puanları az çok tahmin etmeye başladılar. Kendilerine Kadriye kaynananın vermesi muhtemele puanlarına göre bugün kaynanalar puanlar verecekler. Ancak çok çok düşük bir puanlama beklemiyoruz. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (9-13 Aralık)

9 Aralık 2019 Pazartesi günü harika puanlarla başlayan program da daha önce dediğim gibi ilk gün düşük puanları gördüğümüz zaman, hafta boyunca aynı düşük puanları diğer gelinler de alıyordu. Bu hafta ilk gün yarışan yarışmacının toplam puanı 29 olması nedeni ile iyi puanlar bizleri beklediğini düşünüyorum. Şimdi bu hafta yarışan yarışmacıların Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu hemen alt kısımda verilmiştir.

 • 9 Aralık Salı Puanı (Gamze Yalçın) = 27
 • 10 Aralık Salı Puanı (Büşra Tekin) = 24

10 Aralık Salı Zuhal Topal’la Puanları (Büşra’nın Puanları)

Nejla Karakelle  4
Necla Kaya  6
Ünzile   4
Fevziye  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM   24

**10 Aralık 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 10 Aralık 2019 Fragmanı

Bir çocuk annesi ve 8,5 yıllık evli olan Büşra menüsünde dünya mutfağından bir karışımla kaynanaların beğenisine sunduğu Zuhal Topal’la Sofrada 291. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu