Gelinim Mutfakta

10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Elif rakiplerine karşı çok önemli bir başarı elde etti. Zira kendisine en yakın rakibine 9 puan fark atmasından sonra bilezikleri %90 oranında garantiledi. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puanları verildiği sırada aradaki farkı koruması halinde Cuma günü %100 bilezikler alacak isim olacağını şimdiden duyuralım. Dikkat: 10 Ekim puan durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sadece Elif için önemli değil. Elif mevcut konumu koruması yeterli iken alt sırada üç gelin birbirine yakın puanlarının olmasından dolayı, hiç kimse Cuma günü eleme potasında yarışmak istemiyor. Bu sebeple gelinler arasında kıyasıya bir yarış, bugün bizleri bekliyor.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 24 Ekim Perşembe Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 17 Ekim Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Elif, eğer son bölümde olduğu gibi başarılı bir performans gösterir ve gene kaynanasından yüksek puan alır ve diğerleri gene çuvallar ise daha doğrusu Elif, bugün 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olur ise Cuma günü kolay bir yarış Elif’i bekleyecek. 

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

10 Ekim Perşembe puan tablosu henüz netleşmeden gelinler arasındaki son puan durumuna baktığımızda, Elif 43 puanla zirvede yerini korumayı başarırken, Dilek 34 puanla ikinci sırada ve Elif’in 9 puan gerisinde yer aldığını ve bilezik yarışında önemli bir kayıp yaşadığını görüyoruz.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif AkçamÜçüncü sırada ise Kıymet’in 33 puanla hemen Dilek’in 1 puan gerisinde kendisine yer bulduğunu görüyoruz. İkili arasında 1 puanın olması, 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu an ve an değiştireceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. İkisi bir üçüncü bir ikinci konuma geçeceği oldukça açık. Not: bugün 10 Ekim Perşembe haftalık toplam puanlar yazının son kısmında verdik.

Son sırada yer alna gelin ise bu hafta yarışmaya oldukça iddialı başlayan ve buraya bilekleri almak için gelen Duygu’nun 27 puanla son sırada yer adlığını görüyoruz. Kıymet ile Dilek’in yaklaşık olarak 5 puan gerisinde olması, Duygu için halen bir şansın var olduğunu gösteriyor. Sadece yapması gereken, Duygu rakiplerine fark atıp, Bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Açıklandığı sırada Elif ve Kıymet10 Ekim Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da Çiğdem hanım dün gelinin bulamadığı için bugün bulmak için elinden gelenin fazlasını yapacak. Zira Elif kendisini bulamayan ama ona rağmen 4 veren kaynanasına hesap sorup eski defterleri açtığı için bugün Çiğdem hanım hataya yer olmayacak şekilde gelinini bulmak zorunda

Perşembe puanlaması sonrasında, kesin olarak elde edeceğimiz veriler hangisi dediğimizde;

 • Cuma günü eleme potasında düşen %100 belli olacak
 • Bilezik yarışında kimlerin yarışacağı kesin olarak belli olacak
 • Cuma günü yarışmanın tansiyonunu Perşembe puanlaması belirleyecek.

Yukarıdaki olayların kesinleşmesi için bugün Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanlama yapılması gerekecek. Bizde bu puanları yani kaynanaların vereceği puanları an ve an aktaracağız. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 110 Ekim Perşembe puanları kaynanalar tarafından verilmeden önce, bu hafta kaynanaların performansına baktığımızda, yani hangi kaynana kendi gelinini daha çok buldu diye baktığımızda; Çiğdem hanım 2 defa, Fatma hanım 3  defa, Nur hanım 1 defa gelinin bulmayı başarmıştır.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan DuyguBugün kim birinci diye soracak olursanız Elif ile Dilek arasında yarışmanın geçeceğini düşünsem de Çiğdem hanım nokta atışı Dilek’in tabağını bulmasında dolayı Kıymet ile Elif arasında bir birinci çıkacağını düşünüyorum.Bakalım ikisi arasında hangisi bugün çeyrek altını alan gelin olacak? İzleyip, göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanları Ve Son Puan Durumu 

10 Ekim puanları birazdan kaynanalar tarafından verilecek. 7 Ekim Pazartesi günü başlayan bu hafta 11 Ekim 2019 cuma günü kaynanaların vereceği puanlar sonucunda noktalayacağız. Hafta finaline artık sayılı saatler kala,10 Ekim Perşembe Puanları açıklanacak. Bizde bu anları sizlere anlık olarak vereceğiz. Not: 10 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi bu yazının sonunda sizleri beliyor.Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An GelinlerGelinim Mutfakta Son bölüm de Duygu kendinse verilen puanları kabullenemedi ve birden tansiyonu düştü. Hemen sağlık görevlileri yayın esnasında müdahale etse de Çiğdem hanım Duygu’nun hastalanmasına inanmadığını ve rol yaptığını düşündüğünü söylemesi bence oldukça yanlış bir durum. Öyle bile olsa söylemek Çiğdem hanıma ne kazandıracak ki? Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ayazının en son kısmına sizleri bekliyor. 

Duygu Çiğdem hanımın verdiği puanlar sonrasında kendisini kaybedip, bayılacak seviyeye gelmesinden sonra bugün günün kritikleri konuşulduğu sırada Çiğdem hanımın yine sivri diline maruz kalacak. Keşke Duygu öyle bir başarı gösterseydi ki acımasız zalim Çiğdem’i haftalık toplam puan durumu açısından alt etmesi başarsaydı.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar Çiğdem hanım haksızlığa uğradıklarını yüksek sesten söylerken hatta yarışmada gelini ile birlikte ağlarken içim yansa da şimdiki yaptıklarına ve verdiği puanlara baktığımda Hüsniye hanım iyki de yapmış dedirtti. Not: bugün günün birincisi kim olduğu, yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 

10 Ekim Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Birazdan bu sorunun cevabını kaynanalar puanlama yaparak verecekler. Ben bu soruyu sizlere yöneltmek ve puanlamada aktif bir almanızı istiyorum. Bakalım kimlerin tahmini doğru çıkacak? Merakla gelecek yorumları bekleyeceğim.10 Ekim 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlama Öncesi Gelin Ve KaynanalarGelinim mutfakta puanlama kısmın gelinlerin hakkını hangi kaynana veriyor sizce? Ben bu hafta boyunca baktığımda yeni gelen kaynana bir nebze doğru puanlama yaptığını ama kesin olarak çok iyi puanlama yapmış diyemem. Onun dışında tüm kaynanalar haksız ve zalimce puanlar yaptılar. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce gelinlerin hangi yemeği bugün sunum kısmında getireceğini ve hangi malzemeler ile yapacağını açıkladıktan sonra 10 Ekim puan durumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çiğ Börek Malzemeleri

Hamuru İçin;

 • 3 su bardağı kadar un
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1 su bardağı su
 • 1 çorba kaşığı kadar sirke

10 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Çiğ Börek Malzeme Listesi

İç Malzemesi;

 • 250-300 gram kıyma
 • 1 adet soğan
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay bardağı su

Kızartmak İçin;

 • Bir çay bardağı sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi

Fatih Ürek gelinlerin bugün yapacağı Çiğ Börek için toplam da 45 dakika sürenin yeterli olacağını söylemesi üzerine hızla malzeme listesi bir kez gözden geçiren gelinler hemen çiğ böreği yapmaya aşlayıp, belirlenen süre içinde yemeği yapmayı başardılar. Bakalım bugün günün birincisi kim olacak? Çeyrek altını bugün kazandı? İşte merakla beklene soruların cevapları hemen alt kısımdaki puanlamada sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanları (10/10/2019 Perşembe)

*************************10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih Ürek*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif :2
Dilek : => Fatma’nın Gelin1
Kıymet :5
Duygu :3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif :1
Dilek :5
Kıymet: => Nur’un Gelin4
Duygu :1

*************************
” 10 Ekim 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Dilek :2
Kıymet :1
Duygu :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :1
Dilek :1
Kıymet :1
Duygu  : => Aysel’in Gelini5

*************************

Gelinlerin 10 Ekim 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif21519
Dilek15219
Kıymet541111
Duygu314513

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Ekim Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 43 + 9 = 52
Dilek    : 34 + 9 = 43
Kıymet : 33 + 11 = 44
Duygu  : 27 + 13 = 40
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU
Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ 
10 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Elif & dİLEK & KIYMET

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Ekim 2019 Cuma Fragmanı İzle

11 Ekim 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz 370. bölüm fragmanı, hemen alt kısıma eklenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı