10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Elif rakiplerine karşı çok önemli bir başarı elde etti. Zira kendisine en yakın rakibine 9 puan fark atmasından sonra bilezikleri %90 oranında garantiledi. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puanları verildiği sırada aradaki farkı koruması halinde Cuma günü %100 bilezikler alacak isim olacağını şimdiden duyuralım. Dikkat: 10 Ekim puan durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

==>  31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Alan kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sadece Elif için önemli değil. Elif mevcut konumu koruması yeterli iken alt sırada üç gelin birbirine yakın puanlarının olmasından dolayı, hiç kimse Cuma günü eleme potasında yarışmak istemiyor. Bu sebeple gelinler arasında kıyasıya bir yarış, bugün bizleri bekliyor.

==>  Gelinim Mutfakta 24 Ekim Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti==>  Gelinim Mutfakta 17 Ekim Perşembe Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Elif, eğer son bölümde olduğu gibi başarılı bir performans gösterir ve gene kaynanasından yüksek puan alır ve diğerleri gene çuvallar ise daha doğrusu Elif, bugün 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olur ise Cuma günü kolay bir yarış Elif’i bekleyecek. 

==>  11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

10 Ekim Perşembe puan tablosu henüz netleşmeden gelinler arasındaki son puan durumuna baktığımızda, Elif 43 puanla zirvede yerini korumayı başarırken, Dilek 34 puanla ikinci sırada ve Elif’in 9 puan gerisinde yer aldığını ve bilezik yarışında önemli bir kayıp yaşadığını görüyoruz.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu NetleştiÜçüncü sırada ise Kıymet’in 33 puanla hemen Dilek’in 1 puan gerisinde kendisine yer bulduğunu görüyoruz. İkili arasında 1 puanın olması, 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu an ve an değiştireceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. İkisi bir üçüncü bir ikinci konuma geçeceği oldukça açık. Not: bugün 10 Ekim Perşembe haftalık toplam puanlar yazının son kısmında verdik.

Son sırada yer alna gelin ise bu hafta yarışmaya oldukça iddialı başlayan ve buraya bilekleri almak için gelen Duygu’nun 27 puanla son sırada yer adlığını görüyoruz. Kıymet ile Dilek’in yaklaşık olarak 5 puan gerisinde olması, Duygu için halen bir şansın var olduğunu gösteriyor. Sadece yapması gereken, Duygu rakiplerine fark atıp, Bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Açıklandığı sırada Elif ve Kıymet - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti10 Ekim Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da Çiğdem hanım dün gelinin bulamadığı için bugün bulmak için elinden gelenin fazlasını yapacak. Zira Elif kendisini bulamayan ama ona rağmen 4 veren kaynanasına hesap sorup eski defterleri açtığı için bugün Çiğdem hanım hataya yer olmayacak şekilde gelinini bulmak zorunda

Perşembe puanlaması sonrasında, kesin olarak elde edeceğimiz veriler hangisi dediğimizde;

 • Cuma günü eleme potasında düşen %100 belli olacak
 • Bilezik yarışında kimlerin yarışacağı kesin olarak belli olacak
 • Cuma günü yarışmanın tansiyonunu Perşembe puanlaması belirleyecek.

Yukarıdaki olayların kesinleşmesi için bugün Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanlama yapılması gerekecek. Bizde bu puanları yani kaynanaların vereceği puanları an ve an aktaracağız. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti10 Ekim Perşembe puanları kaynanalar tarafından verilmeden önce, bu hafta kaynanaların performansına baktığımızda, yani hangi kaynana kendi gelinini daha çok buldu diye baktığımızda; Çiğdem hanım 2 defa, Fatma hanım 3  defa, Nur hanım 1 defa gelinin bulmayı başarmıştır.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Duygu - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu NetleştiBugün kim birinci diye soracak olursanız Elif ile Dilek arasında yarışmanın geçeceğini düşünsem de Çiğdem hanım nokta atışı Dilek’in tabağını bulmasında dolayı Kıymet ile Elif arasında bir birinci çıkacağını düşünüyorum.Bakalım ikisi arasında hangisi bugün çeyrek altını alan gelin olacak? İzleyip, göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanları Ve Son Puan Durumu 

10 Ekim puanları birazdan kaynanalar tarafından verilecek. 7 Ekim Pazartesi günü başlayan bu hafta 11 Ekim 2019 cuma günü kaynanaların vereceği puanlar sonucunda noktalayacağız. Hafta finaline artık sayılı saatler kala,10 Ekim Perşembe Puanları açıklanacak. Bizde bu anları sizlere anlık olarak vereceğiz. Not: 10 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi bu yazının sonunda sizleri beliyor.Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puan Durumu Açıklandıpı An Gelinler - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu NetleştiGelinim Mutfakta Son bölüm de Duygu kendinse verilen puanları kabullenemedi ve birden tansiyonu düştü. Hemen sağlık görevlileri yayın esnasında müdahale etse de Çiğdem hanım Duygu’nun hastalanmasına inanmadığını ve rol yaptığını düşündüğünü söylemesi bence oldukça yanlış bir durum. Öyle bile olsa söylemek Çiğdem hanıma ne kazandıracak ki? Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ayazının en son kısmına sizleri bekliyor. 

Duygu Çiğdem hanımın verdiği puanlar sonrasında kendisini kaybedip, bayılacak seviyeye gelmesinden sonra bugün günün kritikleri konuşulduğu sırada Çiğdem hanımın yine sivri diline maruz kalacak. Keşke Duygu öyle bir başarı gösterseydi ki acımasız zalim Çiğdem’i haftalık toplam puan durumu açısından alt etmesi başarsaydı.10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu NetleştiÇiğdem hanım haksızlığa uğradıklarını yüksek sesten söylerken hatta yarışmada gelini ile birlikte ağlarken içim yansa da şimdiki yaptıklarına ve verdiği puanlara baktığımda Hüsniye hanım iyki de yapmış dedirtti. Not: bugün günün birincisi kim olduğu, yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 

10 Ekim Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Birazdan bu sorunun cevabını kaynanalar puanlama yaparak verecekler. Ben bu soruyu sizlere yöneltmek ve puanlamada aktif bir almanızı istiyorum. Bakalım kimlerin tahmini doğru çıkacak? Merakla gelecek yorumları bekleyeceğim.10 Ekim 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlama Öncesi Gelin Ve Kaynanalar - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu NetleştiGelinim mutfakta puanlama kısmın gelinlerin hakkını hangi kaynana veriyor sizce? Ben bu hafta boyunca baktığımda yeni gelen kaynana bir nebze doğru puanlama yaptığını ama kesin olarak çok iyi puanlama yapmış diyemem. Onun dışında tüm kaynanalar haksız ve zalimce puanlar yaptılar. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce gelinlerin hangi yemeği bugün sunum kısmında getireceğini ve hangi malzemeler ile yapacağını açıkladıktan sonra 10 Ekim puan durumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çiğ Börek Malzemeleri

Hamuru İçin;

 • 3 su bardağı kadar un
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1 su bardağı su
 • 1 çorba kaşığı kadar sirke

10 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Çiğ Börek Malzeme Listesi - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti

İç Malzemesi;

 • 250-300 gram kıyma
 • 1 adet soğan
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay bardağı su

Kızartmak İçin;

 • Bir çay bardağı sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti

Fatih Ürek gelinlerin bugün yapacağı Çiğ Börek için toplam da 45 dakika sürenin yeterli olacağını söylemesi üzerine hızla malzeme listesi bir kez gözden geçiren gelinler hemen çiğ böreği yapmaya aşlayıp, belirlenen süre içinde yemeği yapmayı başardılar. Bakalım bugün günün birincisi kim olacak? Çeyrek altını bugün kazandı? İşte merakla beklene soruların cevapları hemen alt kısımdaki puanlamada sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Puanları (10/10/2019 Perşembe)

*************************10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih Ürek - 10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Netleşti

*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif :2
Dilek : => Fatma’nın Gelin1
Kıymet :5
Duygu :3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif :1
Dilek :5
Kıymet: => Nur’un Gelin4
Duygu :1

*************************
” 10 Ekim 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Dilek :2
Kıymet :1
Duygu :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :1
Dilek :1
Kıymet :1
Duygu  : => Aysel’in Gelini5

*************************

Gelinlerin 10 Ekim 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif21519
Dilek15219
Kıymet541111
Duygu314513

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Ekim Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 43 + 9 = 52
Dilek    : 34 + 9 = 43
Kıymet : 33 + 11 = 44
Duygu  : 27 + 13 = 40
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU
Gelinim Mutfakta 10 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ 
10 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Elif & dİLEK & KIYMET

*************************

Gelinim Mutfakta 11 Ekim 2019 Cuma Fragmanı İzle

11 Ekim 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz 370. bölüm fragmanı, hemen alt kısıma eklenmiştir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Günün Yemeği Kadayıf Mantısı Tarifi MalzemeleriEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (45 Yorum)


 1. Evet hâlâ diyoruz ezgi gelsin program izlenmiyor lütfen kabul edin artık gulcanda 43 bilezik almıştı artı çokta zengin biriydi ona nasil gelsin diyorsanız bizde ezgi gelsin diyoruz hiç olmazsa neşeli yüksek sesle kavga etmiyor bağırıp çağırmıyor her hâli seviyeli

  • Alev galiba sende ezgi gibi haksızlığı hırsızkığı ve haramı seçenlerdensin ayıp be sende bende biliyoruzki bu yarışmada kazananlar hak edenler değilde kazanmak için ya iyi tüyo yada iyi hırsız kaynanası olandır

 2. Bu sayfa bu gün kimseler yok yorum yok eleştiri yok Ezgi 75 bilezik 50 adet çeyrek aldı halamı Ezgi gelsin diyorsunuz

 3. Program 0000000000000000 yorumlar 0000000000000 yönetici yorum yapmıyor 00000000000*00 beklemeye kaldınız sıfırcılar

 4. Fatih bey şarkı söylemeden önce yemekler pişti dedi dilek hâlâ börek kızartıyordu kural ihlâli değilmi neden puan kırmadılar merak ediyorum

 5. Anonim sana bir sır vereceğim kimseye söyleme Aysel hemşire meğersem erkekmiş oda bizi kandırmış

 6. Bu gelinlerden bor cacık olmaz hepsı bır alem hele Çiğdem bor alem çok hırslı be gaddar bu yarışma gormek bosa zaman kaybıi insallah yayından kalkar

 7. Tüh ya ben yine bakamiyorum olsun Yeterki Saglik olsun iyi seyirler Arkadaşlar Hayirli Akşamlar görüşürűz

 8. Anonim Aysel hanımı çok merak ediyorum onu yakın dan görmek istiyorum diyor bir yerde buluşun da kahve için anonimi kırma hemşeri Aysel hanım

 9. Elif senin kaynanan her gün sana 5 puan verd- boş yok bir de kendini yırtman yokmu Çiğdem Reyhan Hüsniye varken sesini bu kadar yükseltmiyordun süt dökmüş kedi gibiydin Çiğdem

 10. Şimdi gördüm bu kıymet ne diye çiğdeme bana 1 verdin diye niye sesini çıkaramıyor yoksa bu kadına gebe mi kıymet bağırsana çağırmana asker karışı

 11. Siz yorumlara bakmiyorsuz galiba burdaaaayiiiiiim Aliiiiii beeyyy beni görmedinizmi huhu ben burdayim

 12. Bu kıymet kafadan çatlakmı kadın 5 verdi fırça atıyor kıymet maçan sıkıyormu çiğdeme de fırça at

 13. Fatih ürek kin pili bitmiş oyuna bile ayak uyduramıyor bir sefer kanalda canlı şarkı bile söyleyemiyor

 14. Programın reytingi ne kadar düştüyse artık şarkılara turkulere vurdular belki izlenir ama şıllık dilek olduğu sürece izlenmez

 15. Son dakika şok şok fiyat konusun da anlaşamamışlar Reyhan Ezgi çok para istemişler kanal da güle güle demiş ikisine

 16. A Aysel hanım ben sizi evli biliyordum çapariye dün gelmişsin şef Mustafa söyledi iki bayan geldi size selam söyledi yemek için teşekkür ettiler dedi afiyet olsun

  • Olamaz ben hayla gitmedim yemek yemeye vaktim olmadi o zaman Nasil oldu Restoranda yemekler Kim Yidi ben yemedim Dün Düşünüyordum Kimle Gidiyim Ya Buldum Anonim Bayanla Gidiyim o zaman yemeye Sag olun Alibey

 17. Elif altı çeyrek altını gelinlerin kaynanalarını hiç sevmedim boşver bunları Aysel hanım siz nasılsınız

  • Sag olun Ali bey ben iyiyim Siz nasilsiniz Yorumlar silinmiyib Ali bey Şimdi ordan geliyorum Bilezikler Elifmi aldigercektenmi Cok Sevindim Ya Dans etmeyim Geldi icimden Oh oh oh Cok Sag olun bilgi verdiniz Ali bey evt Burda Tek Anonim gül deyil Hepiniz benim icin Gül diyil Gül soluyor Yildizsiniz Piril Piril Parliyorsuz

 18. Selam arkadaşlar nasilsiniz Anonim ve Ali bey dünkü sayfada yorumlariniza cevab yazdim bakarsiniz? Ha bu arada Gelirseniz bana anlatin neler oldu dün Tamammi????