Gelinim Mutfakta

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [10/09/2021]

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 6 Eylül 2021 tarihinde başlayan yeni sezonun dördüncü haftasında, 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri alan isim şimdiden %100 belli oldu. 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumuna göre bilezikleri kim kazandı? Bu hafta kim birinci oldu? Haftanın birincisi kim oldu? beş altın bileziği hangi gelin aldı? İşte bu yazımızda bu soruların cevaplarını detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. 

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri kim Kazandı Sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

6 Eylül 2021 tarihinde yeni yarışmacı Büşra’nın gelmesi ile başlayan yarışma programında bugün 10 Eylül 2021 Cuma günü hem kaynanalar, hem de sunucu Demet Akalın’ın vereceği puanlarla bilezikleri sahibi normal şartlarda belli olacak.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı -(Kesin Sonuç)
10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı – Yağnur’un Bilezikleri Aldığı Fragmanda beli oluyor

Bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucu kesin olarak açıklanmadan Perşembe günü son puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikler alan isim kesin olarak şimdiden netlik kazandı.

Geçtiğimiz hafta bilezikler alacağı kesin gözüyle bakılan Yağnur Cuma günü final de istediği puanlar neredeyse hiç bir kaynanadan alamazken, Aslıhan beklentilerin üzerine performansı ile bir puanla bilezikleri kazanmayı başarmıştı. Bu hafta Yağnur buna fırsat vermemek için Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Haftalık Toplam puanlar öncesinde en yakın rakibi ile arasında tam olarak 17 puan fark açmayı başardı.

İşte Yağnur’un Perşembe günü sonucunda elde ettiği puan ve rakipleri ile arasında ki fark.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yağnur: 68 puan
  2. Aslıhan: 51 Puan
  3. Yeren: 50 Puan
  4. Büşra: 48 Puan

Yukarıda verilen puanlar Perşembe günü sonucunda gelinlerin elde ettiği puanlardır. Alt kısımda bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu ve haftalık puanları ayrıca eklenmiştir.

Yaklaşık dört sezondur devam eden yarışıma programında Cuma günü en yakın rakibi ile arasında 10 ve üzerinde puan farkı açan gelin bizlerin tuttuğu istatistiklere göre kesin olarak bilezikleri kazanmış. Dolaysı ile Yağnur bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı olan gelin olduğu şimdiden netlik kazandı.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

6 Eylül tarihinde başlayan bu hafta kaynana Nilgün’ün ilk günden başladığı 5-1-1-1 puanlaması gündeme bomba gibi düştü. Bir çok yerde “Bu yarışma programı. Kaynana gelinin bulmak için istediği şekilde puanlama yapabilir” diyerek kaynana Nilgün’e destek çıkarken, Aslında mesele çok daha farklı. Zira her defasında gelinin bulabilmesi, hayatın normal gidişine aykırı. Kaynana Nilgün’ün verdiği garip puanlama sayesinde bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonuçlanmadan Yağnur %100 bilezikleri aldığını ilan etme noktasında geldi.

Sosyal medyada Nilgün kaynanayı eleştiren de destekleyen de var. Ancak işin diğer boyutu bir zar bile 36 da bir defa altı sayısını denk gelirken, Nilgün kaynananın olasılıkları aşan puanlaması kafa karıştırıyor. Kendi gelinin bulduğu gibi diğer gelinlere de her defasında üç adet bir vermesinin arkasında gelinin takip etmeni dışında başka işlerin olduğunu düşündürüyor. 

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandğı Sırada Yağnur Ve Nilgün

Yağnur gerek kaynanasının verdiği puanlar sayesinde gerekse rakip kaynanaların “Acaba bu benim gelinim olabilir mi” diyerek verdiği puanlardan dolayı bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde en yakın rakibine 17 puan fark açmayı başardı. 

Geçtiğimiz hafta bilezikleri son anda almayı nazaran Aslıhan ise bugün bileziklere çok ama çok uzak. Bugün Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puan Tablosu sonucunda elenmemek için mücadele edecek.

Yeni sezonun en dikkat çeken isimlerinden biri olan Yaren ilk geldiği günler de iyi puanlar alırken, adeta adım adım performansında kayıplar yaşamaya başladı. Yaren bugün Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puan Durumu öncesinde eleme potasında yarışan üç isimden biri oldu.

Yağnur’un en büyük rakibi olarak gösterilen Yaren, bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna çok ama çok uzakta duruyor.

10 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yağnur : 68 + 14 (-2) = 80
Yaren: 50 + 15 = 65
Aslıhan: 51 + 13 = 64
Büşra: 48 + 15 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAĞNUR

10 Eylül 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  BÜŞRA

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN / BÜŞRA
Gelinim Mutfakta 10 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  KURA SONUCU BÜŞRA
10 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN
*************************

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yağnur

Yeni sezonun dördüncü haftasının hafta finalinde Kanal D ekranlarında gelen yarışma programında 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı %100 netleşti. Perşembe günü en yakında ki rakibine 17 puan fark atan Yaren 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Yağnur oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu