Gelinim Mutfakta

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma günün birincisi açıklandı. 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Bugün çeyrek altını kim aldı? 10 Eylül Toplam puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? Demet Akalın 10 Eylül Cuma kaç puan verdi? Kaynana Nilgün yine Yağnur’u bulabildi mi? Yağnur bugün kaç puan aldı? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? 10 Eylül Cuma Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 10 Eylül 2021 puanları ile son puan durumu sonucunda bu hafta en fazla puanı hangi gelin aldı? Demet Akalın bugün beş puanı kime verdi? Tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı için lütfen tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puanları ve toplam puan durumu %100 açıklandığında gözler bu hafta en fazla puanı alan gelin kim olduğuna ve bu hafta en düşük puana sahip gelini kim olduğuna çevrilecek.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yağnur İşçiler Pazartesi ve Salı günü çok yüksek puan alması ile en yakın rakibi ile arasında 15 puan fark açarken, Çarşamba günü Yağnur istediği puanları alamadı. Ancak Perşembe günü Yağnur yine atılıma geçmesi ile bugün bilezikler için iddialı bir isim haline geldi. Yağnur bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bu hafta kesin olarak bilezikleri kazanmanın hesabını yapıyor

Yağnur Perşembe günü verilen son puan durumu sonucuna göre en yakında ki rakibi ile arasında tam tamına 17 puan fark var. Kısaca bu hafta Yağnur bilezikler şimdiden garantilediği gözüküyor. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 10 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci ve puanları yazının devamında sizleri bekliyor.

Yağnur son bölümde aldığı puanlarla en yakında ki rakibi ile arasında açtığı 17 puanlık farkı gören izleyenler de bu işte bir terslik olduğunu düşünüyorlar. Zira Yağnur’un kaynanası hala Best of yarışmasında aklı kalmış gibi daha ilk günden 5-1-1-1 puanlaması yaparken, tecrübesiz kaynanalar da gelinlerin tabaklarını bulmada bir hayli zorlanıyor.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu - Yaren

Bugün 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sırasında Yağnur bilezikleri %100 garantilediği için Nilgün kaynana 5-1-1-1 puanlaması yapmayacak. Büyük bir ihtimalle kendi gelini de bulamayacak.

Kaynana Nilgün, Yağnur’un Filiz kaynanaya broş verdiğini duyunca şu sözlerle Yağnur’a karşı düşüncesinin değiştiğini dile getirdi; 

“Senin şuaran şunu takti ya. Yağnur’un benim gözümde değeri düştü!” Kaynana Nilgün

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puanları Sonucu Açıklandığı An Büşra ve Kaynanası

Sözleri ile kaynana Nilgün Yağnur’un hata yaptığını, kaynanası dururken yakın zamanda tanıdığı Filiz hanıma broş almasına çok kızarken, Yağnur da kaynanasının açığını kapatmak için bunu yaptığını dile getirdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynana Nilgün yine ve yeniden 5-1-1-4 puan vererek gelini Yağnur’un tabağını bulması, izleyenlerde “Artık puanlamaya inanmıyorum. Yağnur’a bilezik vermek için Nilgün kaynanaya Yağnur’un tabağının yeri söyleniyor bence” şekilde konuşulmaya başlandı. Özellikle sosyal medyada bu düşünce son zamanlar da bir hayli belirgin bir şekilde konuşuluyor. 

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandğı Sırada Yağnur Ve Nilgün

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynana Nilgün’ün vereceği puanlarla Yağnur %100 kaynanasında bir puan almayacak. Ancak beş puan alması da beklenmiyor. Zira Nilgün kaynana verdiği puanlarla gelinin bilezik almasını garantiledi.

Yaren’den beklenilen atak bir türlü gelmezken, Yaren de sorunlarına bir yenisini eklemeye devam ediyor. Kaynanası Filiz hanım “Yağnur gibi bir gelinim olsun istiyordum” demesi ile Yaren ile kaynanası arasında ki ipler kopma noktasına geldi. Bunda dolayı Yaren de yemeklerine bir türlü odaklanamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanlama kısmında Yaren eleme potasının bir tık üzerine yarışacak.

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Son bölümde Yaren istediği puanlar alamazken, bu hafta yarışmaya dahil olan Büşra da kendisini adeta eleme potasında kurtarmak için çabalasa da Yaren’den iki puan az aldığı için 48 puanla eleme potasına yarışacak. Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma puanlaması sırasında, Yaren, Aslıhan ve Büşra adeta eleme potasında gibi yarışacak.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puan Durumu

Yeni sezonun dördüncü haftasında, hafta finalinde Yağnur’un bariz üstünlüğü haftaya damga vururken, eski yarışmacıların hepsi adeta eleme potasına düştü. Zira Toplam puan durumu sonucuna göre sonucu sırada yer alan ile ikinci sırada yer alan gelin arasında sadece 3 puan fark olmasında dolayı bu üç gelin eleme potasında mücadele edecek. Birazdan haftanı en kritik puanlaması Demet Akalın’ın vereceği 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise günün sonunda %100 netleşecek olan Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bugün Gelinim Mutfakta 10 Eylül puanlaması sonucu8nda Yaren, Aslıhan ya Da Büşra bu hafta yarışmaya kesin olarak veda eden isim olacak. Bu üç gelinden en başarılı ikisi yarışmada kalmayı başarırken, biri istemediği şekilde yarıştan elenecek.

Yaren daha kendisini gösteremediğini düşünüyor. Bu nedenle Yaren ne yapıp edip bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puan Durumu Netleştiği sırada Aslıhan

Geçtiğimiz hafta finalinde Yağnur sadece bir puanla bilezikleri Aslıhan’a kaptırırken, Yağnur bugün 17 puan önde ve bileziklere artık çok yakın. Diğer yandan Aslıhan ise eleme potasında iki rakibi ile mücadele etmek durumunda kaldı. Büşra ise 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, günün birincisi olup çeyrek altını kazanması halinde bu hafta yarışmada kesin olarak kalmayı garantileyecek.

Bu hafta Cuma çeyrek altını kim kazandı? 10 Eylül 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın’ın beş puanı kime verdi? Toplam puan durumu sonucuna göre çeyreği bugün kim aldı? 10 Eylül Cuma Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları, hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puanları (10/09/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

10 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 1
Yaren: 4
Aslıhan: 5
Büşra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 4
Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Büşra: 4

*************************
” 10 Eylül 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Perihan’ın verdiği Puanlar

Yağnur : 3
Yaren: 4
Aslıhan: 1
Büşra: => Perihan’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Büşra: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Yaren 1
Aslıhan 1
Büşra 1

*************************

Gelinim mutfakta 10 Eylül Cuma Toplam Puanlar

Yağnur 1 4 3 1 5 14 (-2)
Yaren 4 5 4 1 1 15
Aslıhan 5 1 1 5 1 13
Büşra 1 4 5 4 1 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Eylül – 10 Eylül 2021 Haftası) – Cuma

*************************

Yağnur : 68 + 14 (-2) = 80
Yaren: 50 + 15 = 65
Aslıhan: 51 + 13 = 64
Büşra: 48 + 15 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  YAREN / BÜŞRA
Gelinim Mutfakta 10 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU BÜŞRA
10 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül 2021 Cuma Fragmanı İzle

10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığında bir gelin yarışmaya veda ederken, bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak. İşte o anların kısa özeti olarak bu Cuma ekrana gelecek olan bölüme ait olan Gelinim Mutfakta 10 Eylül 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Diğer kaynanalarada Yağnur’un tabağının yeri söyleniyor galiba. Yağnur’a herkes yüksek puan veriyor. Ya çok güzel yapıyor alıyor, ya da çok kötü yapıyor yemeklerini ve oradaki kaynanalar gelinim yapamamıştır deyip yüksek puanları Yağnur’a veriyorlar. Bence güzel yapıp alıyor. Filiz ezgi ve Reyhan hariç kimseyi karalamaktan çekinmez sağolsun! Onlar aleni tüyo alıp 5111 yapıyorlardı ama Filiz onları hiç değerlendirmedi sağolsun, adalet kavramı olmadığı için!

    1. daha önceki yazılarımı görmedin galiba. Bana instagram da face adresini yaz. Daha önce Reyhan’a da aynı tepkiyi verdiğim yazımın linkini atabilirim. Lütfen yorumlara sosyal medya hesabını yaz. Ben mesaj atacağım size..

    1. Evet yağnur zillisisi defolsun gitsin o cadı kaynanası her seferinde onun kaybetme ihtimalı çok az utanmaz yüzsüzler yuuuh size aç gözler sizde kaynanasından yağnurmu ne karın ağrısı ise nefret ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu